Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet nede güzel yağlanmışlardırda şimdi yav aslında kaç günüdür içim içimi yiyo şöyyyyleee bi sonbahar gezisi yapsamda sezonu kapayıversem diyede (hoş sanki sezonda çok gezdik oda tartışılırda) onun için hemen salça oldum mangal mevzusuna içimdeki şeytana gaz vercek birini aradım yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet nede güzel yağlanmışlardırda şimdi yav aslında kaç günüdür içim içimi yiyo şöyyyyleee bi sonbahar gezisi yapsamda sezonu kapayıversem diyede (hoş sanki sezonda çok gezdik oda tartışılırda) onun için hemen salça oldum mangal mevzusuna içimdeki şeytana gaz vercek birini aradım yani
    abi çık sakarya ya gel diyeceğim ama hasta olacaksın sonra uğraş dur hastane kapılarında sen oralar da bi göl kenarı bul yak mangalı devam bende sezonda gezemedim cub vardı o zaman ybr ile sadece yalova gezisine katıldım 400 km yol yaptım o yani önümüzdeki yaz ilk sen gelirsin sonra ben gelirim bi şekil yaparız yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Ne yani sen şimdi bana ihtiyarmı demek istiyosun : eğer öyleyse ihtiyarsam yaza ilk önce sen geleceksin demektir bu küçük büyüğe gelir unutma
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk fatih sana ii geceler ulen varya bütün ybr tayfası sakaryaya yakın bi sen uzak kaldın yoksa bi toplanıp mangal yapardık
    abi sen mangalı hazırla yaza doğru inş. gelmesi kalsın geliriz abi Allah ın izniyle
    bu arada bütün ybr ci tayfası akdeniz sahilinde olsa daha iyi olurdu yaz kış gezerdik buralarda kar ve aşırı soğuk olmadı için :D

İyi geceler arkadaşlar benim akü araştırmalarım devam ediyor bu gün servise sordum 45 TL dedi jelliymiş markasıda vellom mu dedi öyle bi şeydi (tam emin değilim ama) nasıldır bu marka akü duyan kullanan gören varmı?@ F54 bu arada Allah keyfini bozmasın yani tam anlamıyla "kestane kebap" sın yani
    abi bence servisinden al garantiside vardır birşey olursa laf edecek birilerini bulursun yani internetden alsan sorun olsa kime şikayet edecen uğraşacan duracan

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur güzel olmuş güle güle kullan

evet abi kurbanda bişeyler pişebilir kısmet yani... oda olmassa biz bişeyler alır yaparız bu zaman da en güzel balık olur mevsimi nede olsa değilmi palamut olur mesala
    mangal bitti şimdide balık haa vay be biz yokuz ya yiyin tabi

abi senin fitili ateşleseler gidecen yani bir yerlere keşke izinde gelseydin bu taraflara birşeyler yapardım sana bu arada abi sizin oraları baya soğuk ve kar gelmek üzere bence yola flan çıkma artık yaza inş. büyük bir gezi yaparız
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatten kaçmış olabilir yorumun hocam .. üzülerek sıkılarak af diliyorum..
    tecrübe etme şansım oldu ve halada oluyor..
    artık rüzgardan hiç etkilenmiyorum.. neredeyse göğsüme hiç rüzgar gelmiyor..çok fazla uzun değil gayet trafiği rahat görebiliyorum
    kafa grenajında çatlaklık olma riski yok .. gayet sağlam. Bozuk stabilize yollarda da tecrübe ettiğim halde bir sorun yaşamadım
    direksiyon hakimiyetine bi etkisi olmuyor..Normal seyirimde devam ediyorum
    En büyük artılarından biriside sanki bana göre rüzgarı daha iyi yarıyor..almadan önce engeller mi diye düşünmüştüm ama öyle olmadığını farkettim.Birazda olsa aerodinamik yapısına faydası oldu

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

tabi canım sen şimdi ateşli bi şekilde yazılar yazınca yok motor şöyle yok böyle bende sana takılmadan geçemiyorum.Ama dürüst olayım ne apache ne cbf arkamı dönüp bile bakmadım..askerden gelince hemen ybr aldım çünkü ikisinde de bana ait olanı bulamadım.. parça konusuna gelince servisten başka yerlere bakma orjinalden şaşma derim

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

Arkadaşlar dediğim ısıtmalı elcikler sizce nasıldır.Kafaya koydum ya sabahları eldiven olmasına rağmen ellerim donuyor
    http://www.feyizoglu.com/LBC-Elcik-Isitma_45436.html#0
    selamlar ön cam kaça mal oldu acaba öğrenebilirmiyiz.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fatih sen merak etme eğer bu yaz yıllık izin ramazandan sonra uyarsa akdeniz çıkarması planlıyorum yani çadır kamp hesabı

Motosikleti
    fatih sen merak etme eğer bu yaz yıllık izin ramazandan sonra uyarsa akdeniz çıkarması planlıyorum yani çadır kamp hesabı
    inş. abi beklerim bol bol gezeriz inş.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. abi beklerim bol bol gezeriz inş.
    bakalım kısmet yani daha önceden alanya ya geldim vikingen guality de kaldım 1 hafta ama manavgat şelalesine gitmek nasip olmadı bu sefer gelirsen bekar olarak gelip oraları alt üst etme düşüncem var yani

Motosikleti
    bakalım kısmet yani daha önceden alanya ya geldim vikingen guality de kaldım 1 hafta ama manavgat şelalesine gitmek nasip olmadı bu sefer gelirsen bekar olarak gelip oraları alt üst etme düşüncem var yani
    yenge bu yazılanları okumasın abi alt üst etmeyi :D

Motosikleti
    Tamam neyse oturuyorum oturduğum yerde o zaman yaza ege veya karadeniz turu planlıyorum zaten uyarsa senlede çıkabiliriz Fatih

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tarcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ön cam kaça mal oldu acaba öğrenebilirmiyiz.
    tarcan kardeşim cam 75 TL + kargo ücreti var

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler selamunaleykum...
    nasılsınız?
    bu akşam üsküdar yapacam inş. beylerbeyi sahile gider kafamı dinlerim....
    akşam 10 gibi çıkarım nasipse yola....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamunaleykum...
    nasılsınız?
    bu akşam üsküdar yapacam inş. beylerbeyi sahile gider kafamı dinlerim....
    akşam 10 gibi çıkarım nasipse yola....
    aleyküm selam.. tabi ya altında kız gibi motosiklet gezersin tabiki ..ha bu arada hava soğuk sıkı giyin.. kartepeden geldim şimdi neredeyse totoyu kaybediyorduk

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sıkı giyiniyorum....
    bugün balaclava da aldım...
    o eksiğimdi...
    koray sadece kafayı dağıtayım diye çıkıyorum....
    bu aşk zor işmiş ağam...
    bi sonuca varsa diye bakıyorum, iliğim kurudu artık yav:(

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkı giyiniyorum....
    bugün balaclava da aldım...
    o eksiğimdi...
    koray sadece kafayı dağıtayım diye çıkıyorum....
    bu aşk zor işmiş ağam...
    bi sonuca varsa diye bakıyorum, iliğim kurudu artık yav:(
    Haklısım hocam .. seni çok iyi anlıyorum çünkü benimde başımdan geçti.. allah gönlüne göre versin.. kafanıda fazla takma.En nihayetinde bi motosikletin var.. istediğin zaman bırak kendini rüzgara, kafanı dinle

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah üstadım...
    bende onu yapıyorum elimden başka şey gelmiyor...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Tamam neyse oturuyorum oturduğum yerde o zaman yaza ege veya karadeniz turu planlıyorum zaten uyarsa senlede çıkabiliriz Fatih
    abi uyarsa neden olmasın ki ben her yere gitmeye hazır ve nazır bi şekilde bekliyorum ybr de taş gibi dünya turu bile yapar vaziyet güzel duruyor...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Aman ha yanlışlıkla benide çağırırsınız

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ayıp ettin toprağam sensiz bi yere gidermiyim ben hiç.. bu gün benzin aldım depo yedekteydi ve tam 50 km yol yapmıştım benzine yapılan indirimle 45 tl aldı 10.63 litre benzin aldı bakalım ne kadar gidecek gerçi hep şehir içi marş basıp 10 km yol yapmıyorum ki benzin ısıtmaya gidiyor yani

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ayıp ettin toprağam sensiz bi yere gidermiyim ben hiç.. bu gün benzin aldım depo yedekteydi ve tam 50 km yol yapmıştım benzine yapılan indirimle 45 tl aldı 10.63 litre benzin aldı bakalım ne kadar gidecek gerçi hep şehir içi marş basıp 10 km yol yapmıyorum ki benzin ısıtmaya gidiyor yani
    eyvallah.. benzin konusuna gelecek olursak şu bir gerçek aldığın günü garanti unutacaksın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler