Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız arkadaşlar.sarı çizmeli mehmet ağa oldu işte arkadaşlar link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-foto/?photo=6
    Orjinal....
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    şeritsiz modelleri var mııydı? bir de ben bu motoru yakından da gördüm.temiz gibi dıştan içi nasıldır onu da tamirci söyleyecek.inşallah bu motorla katılacam aranıza

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    şeritsiz modelleri var mııydı? bir de ben bu motoru yakından da gördüm.temiz gibi dıştan içi nasıldır onu da tamirci söyleyecek.inşallah bu motorla katılacam aranıza
    İnşallah.Şeritsiz modeller var.

İşte bu katalog fotoğrafı.
    HONDA

Motosikleti
    Sıfırdan
    adamı aradım az önce.birisi dün 100 lira kapora vermiş.2 gün içinde almazsa bayram dönüşü almam için motoru bana rezerveliyor sol amortisorü yağ kaçırıyormuş sadece.keçe değişecek.tek masraf bu şimdilik

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    adamı aradım az önce.birisi dün 100 lira kapora vermiş.2 gün içinde almazsa bayram dönüşü almam için motoru bana rezerveliyor sol amortisorü yağ kaçırıyormuş sadece.keçe değişecek.tek masraf bu şimdilik
    Bir daha bakdımda ilgimi çeken 2 yer oldu 1 ncisi kontağın o yazılar falan çok aşınmış geldi 2 nciside keçe 10000 de yağ kaçırır mı ? Benim motor 13000 de anahtarı takdığım yerin oralarda yazılar falan daha sıfır gibi keçedede sorun yok.
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3322716/detay/ bu şaka mı? anıltaş motor güzele benziyor bende depoya cila attırmayı düşünüyorum belki şeritleri bende çıkartırım senin takıldığın önemli bi konu değil sen kazalı motor alma ama ufak çizikleride kafaya takma sonuçta mekanik aksan ii olursa ybr masraf çıkarmaz bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha bakdımda ilgimi çeken 2 yer oldu 1 ncisi kontağın o yazılar falan çok aşınmış geldi 2 nciside keçe 10000 de yağ kaçırır mı ? Benim motor 13000 de anahtarı takdığım yerin oralarda yazılar falan daha sıfır gibi keçedede sorun yok.
    hocam kontağın oradaki yazılar anahtarlık ve diğer anahtarlar yüzünden silinmiş olabilir.ama keçeden yağ kaçırmasını ben de anlamadım.sanırım 5-10 liraya keçe değişebiliyormuş

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    haklısınız arkadaşlar.sarı çizmeli mehmet ağa oldu işte arkadaşlar link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-foto/?photo=6
    bence km saati değişmiş gibi geldi değişmedi ise bile km düşürülmüş olabilir okanın dediği gibi kontak yerleri baya aşınmış benimkisi 20 binde ve o kadar dikkatsiz kulladığım halde oraları bununku kadar aşınık değil üstelik keçe o kadar km de patlamasıda garip

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3322716/detay/ bu şaka mı? anıltaş motor güzele benziyor bende depoya cila attırmayı düşünüyorum belki şeritleri bende çıkartırım senin takıldığın önemli bi konu değil sen kazalı motor alma ama ufak çizikleride kafaya takma sonuçta mekanik aksan ii olursa ybr masraf çıkarmaz bence
    fatih abi sanki ticari taksi satıyor gibi deli mi bu adam istediği kadar özel plaka olsun 12 bin lira hayattda verilmez buna :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kimsenin aklını çelmek istemem ama ilandaki motorda birşeyler ters gibime geliyor...
    motor çok parlak çok temiz buralarına bakan adam kontağa neden bakmamış?
    hadi kontağı geçtim keçe ne iş?
    lastiklerin durumu nedir?
    ekzoz çok parlak duruyor, bu modelde bir motosiklete göre değişik...

Motosikleti
    Sıfırdan
    arkadaşlar sitenin birinde ybr hakkında yazı ve fotoğraflar gördüm.dün arkadaşlardan biri de (koray) alıntı yapmıştı oradan.fotolara inanamayacaksınız işte link :http://www.ikiteker.biz/modules.php?...topic&p=256360

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

hocam bu dedikleriniz benim de aklıma takıldı.motor fazla parlak ve canlı rengi.ama götürülen motor servisleri keçe den başka sorunu yok diyorlar.lastikleri fabrika çıkışı sanırım.yani direkt değişmesi gerekiyor.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sorunda o ya...
    hele kırmızı renkten bahsediyoruz bu şekilde olamaz...
    motor ne durumda?
    tecrübe ettiniz mi?
    sıkıştırdınız mı?
    varmı bir absürdlük? bu motoru alacaksanız çok ince eleyip sık dokuyun derim...
    çünkü içime hiç sinmedi bu motor....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    anıltaş sen motor bakarken sakarya daki ilanlara da bak burada baktıracak usta var hem öyle 50 tl bakma parası vermeyiz 20 tl ye iş biter adam gibi güvenilecek usta yani haberin olsun sen geldiğin zaman buluşuruz gider baktırırız sıkıntı olmaz... yanlız adama de istediğim yere getirirmisin motoru diye sor benim usta nın dükkan şehir merkezinde eski garajlarda al derse alırsın alma derse almassın güvene bilirsin yani....

Motosikleti
    Sıfırdan
    anıltaş sen motor bakarken sakarya daki ilanlara da bak burada baktıracak usta var hem öyle 50 tl bakma parası vermeyiz 20 tl ye iş biter adam gibi güvenilecek usta yani haberin olsun sen geldiğin zaman buluşuruz gider baktırırız sıkıntı olmaz... yanlız adama de istediğim yere getirirmisin motoru diye sor benim usta nın dükkan şehir merkezinde eski garajlarda al derse alırsın alma derse almassın güvene bilirsin yani....

eyvallah hocam.ben daha önce aldığım motorlarda bahtına diyerek aldım.çok şükür sorun yaşamadım.ama bunda mutlaka bir bilene danışacam çok teşekkürler düşünceleriniz için.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce motosiklet kuryeliği için iş başvurusu yaptım.AS ecza deposu firmanın adı.Cv mi doldurdum bakalım kısmet haber bekliyorum.Motosikletler cbf 150
    koray hayırlı olsun diyelim fakat çok zamansız kuryelik işine giriyorsun kış kapıda yani körfez de de çok rüzgar + çok soğuk olur umarım iş gönlüne göre olur cbf içinse birşey demiyorum yani allah'ın sopası yokkkk

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    s.a. ybr severler.. F54 haklısın walla pişti oldum.. eğer işim olursa aranızda bana yağ toplarmısınız..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ve aleykumselam koray...
    bi fon açarız sana artık kardeşim(:

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve aleykumselam koray...
    bi fon açarız sana artık kardeşim(:
    Yani ybr kullanıcıları beni kesinlikle yarı yolda bırakmaz, yardımı esirgemez ve hatta yağ yakan bi cbf gördüler mi hemen yağ takviyesi yaparlar.. çünkü onlar gururlu bir motosiklet kullanıcılarıdır

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    koray bu gaz üstüne sırtçantamda 10*40 yağ taşımaya başlayacam...
    bilgine kardeşim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. ybr severler.. F54 haklısın walla pişti oldum.. eğer işim olursa aranızda bana yağ toplarmısınız..
    sen rahat ol yağ ayarlarız ama sonuçta şirket motoru olduğu için onlar bakımı karşılar motor kitlese dahi sıkntı olmaz sen verirsin gazı yani

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray bu gaz üstüne sırtçantamda 10*40 yağ taşımaya başlayacam...
    bilgine kardeşim...
    aynen hocam sizden beklediğimde bu işte
    sen rahat ol yağ ayarlarız ama sonuçta şirket motoru olduğu için onlar bakımı karşılar motor kitlese dahi sıkntı olmaz sen verirsin gazı yani
    orası öyle ya.. neyse bakalım haber gelecek mi? şuan kemik bi kadrosu var.Yinede şansımı denemek istedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler