Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Saçma sapan konuşuyosun gene adam ozamandan beri yağ eksiltmiyor yalan mı söyleyecek adam kimsenin ybr side yağ yakmıyor 1 kişi çıkdı onunda senle aynı yerden yazdığı ortaya çıkdı hala hangi yüzle konuşuyosun merak ettim.

Bugün ön şamyeli değiştirdim patlamış bende yama yaptırmadım yenisini takdım
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar yamaha ybr esd kaç paraya denk geliyor bir bilgisi olan varsa söyler mi? almayı düşünüyorum da

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebubekir işin zor valla, F54'ün tavsiyelerine bende katılıyorum.
    Kendin konuşamazsan bir arkadaşıyla haber gönder.
    Ama kendin konuşmayı denersen daha etkili olur. Sonucada daha çabuk ulaşırsın.
    Ne biliyim bir çay kahve falan ortamı yaratsan konuşabilirsin mesela.
    Herşey nasip, kısmet.

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

Beyler bari banada bir pantolon tavsiye edin, bir türlü karar veremiyorum. Prosev nasıldır mesela?
    eyvallah abi saolasn...
    bu arada yeni gördüm motorun hayırlı olsun...
    kazasız belasız inş.
    ben prosev in montunu kullanıyorum abi gayet memnunum...
    yağmurluğunu bir arkadaşa aldık oda çok memnun olduğunu söyledi...
    kaliteli malzeme....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi akşamlar yamaha ybr tayfası.. nerelerdesiniz

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı lmDeathlesS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okyanus_126 nickli arkadaşı çözemedim ben ya sanırım çocuk bu arakadaş abisinin motorunun avukatlığını yapıyor sanırım.. hala saf ayağına yatıyor tek pc den çift üyelik açıyor 2 ağızdan birden ybr ye çamur atıyor.. ilginç yani şükürler olsun ybr miz var arkadaşlar olmasaydı da alırken cbf almış hata yapmış olsaydık... şeytan kulağına kurşun böle ordan burdan çamur atardık ybr lere xDxD
    Bu arkaşı fazla kızdırmayın. Yoksa Yamaha "Yetkili servisi olarak konuşuyorum" diyebilir. Bunu anlamak için aşağıdaki alıntıya bakabilirsiniz. Ben bu kullanıcının yazıklarını görmemek için üye kullanıcı panelinden yasaklı kullanıcılar listesine alacağım. Size de aynısını öneririm.

Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ya sensin tamam abicim ben honda yetkili servisi olarak konuşuyorum bana bunude söylettın daha nedim sana ya tamam

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkaşı fazla kızdırmayın. Yoksa Yamaha "Yetkili servisi olarak konuşuyorum" diyebilir. Bunu anlamak için aşağıdaki alıntıya bakabilirsiniz. Ben bu kullanıcının yazıklarını görmemek için üye kullanıcı panelinden yasaklı kullanıcılar listesine alacağım. Size de aynısını öneririm.
    Daha ne göreceğiz arkadaş ya..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar bizim motorlara tvs apache nin aynaları olur mu? 2008-2009 bende vardı aynaları çok güzeldi.Otomobil aynası gibi çok rahat arkayı görebiliyordum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motorlara tvs apache nin aynaları olur mu? 2008-2009 bende vardı aynaları çok güzeldi.Otomobil aynası gibi çok rahat arkayı görebiliyordum
    koray orj aynaları neden beğenmiyorsun?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    arkadaşlar motorum tam 5050. km sindeyken yağını kendi ellerimle değiştirdim içindeki yağ piyasadaki en ince ve en kalite olan yağlardan castrol 10w-50 idi. ybr nin yağ yaktığı konusundaki asılsız söylentiler yüzünden çıkan yağı itina ile yeni yağın kabına boşalttım ve tamı tamına 1 litre olarak ölçtüm... üstelik yağ değişimini gece iş çıkışı eve giderken petrolde apar topar yaptığım için yağın tam anlamıyla kartere inmesini bekleyemedim bile.. çıkan yağ aşşa yukarı 2000 kullanılmış yağdır.. ama şunu belitrmeliyim ki bu 2000 km nin büyük bir kısmı racing tarzda kat edilmiştir... devir olarak her vites redline da değişmiştir.. yeri geldiğnde 3 kişide binilmiştir... anlıyacağınız motora her türlü işkence yapılmıştır.. motorum her şeye rağmen koyduğum gibi verdi yağı geri...

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Ön lastikden tasarruf etmeye karar verdim
    HONDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar motorum tam 5050. km sindeyken yağını kendi ellerimle değiştirdim içindeki yağ piyasadaki en ince ve en kalite olan yağlardan castrol 10w-50 idi. ybr nin yağ yaktığı konusundaki asılsız söylentiler yüzünden çıkan yağı itina ile yeni yağın kabına boşalttım ve tamı tamına 1 litre olarak ölçtüm... üstelik yağ değişimini gece iş çıkışı eve giderken petrolde apar topar yaptığım için yağın tam anlamıyla kartere inmesini bekleyemedim bile.. çıkan yağ aşşa yukarı 2000 kullanılmış yağdır.. ama şunu belitrmeliyim ki bu 2000 km nin büyük bir kısmı racing tarzda kat edilmiştir... devir olarak her vites redline da değişmiştir.. yeri geldiğnde 3 kişide binilmiştir... anlıyacağınız motora her türlü işkence yapılmıştır.. motorum her şeye rağmen koyduğum gibi verdi yağı geri...
    sen degilmiydin yağ kalmamış veya senin urafe söylentinle yağ koymamışlar diye ayrıca bende motoruma 3 kişi biniyorum 4000km yaptırıyom yag aynı bırakın cbf in peşinden koşmayı yağda yaksa bile ybr den fazla sattığı ksin bırakın bu muhabbeti artık

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bolu dağı.........

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

Bolu dağı
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolu dağı.........

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

http://i1202.photobucket.com/albums/...k/DSC05077.jpg

Bolu dağı
    manzara süpermiş okan plaka sansürü için geç kaldın ama

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    umarım motorunu satarken de bu kadar samimi olursun hemşehrim ;)

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    manzara süpermiş okan plaka sansürü için geç kaldın ama
    Olsun ya kötü niyetli kişiler görmesin yeter
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım motorunu satarken de bu kadar samimi olursun hemşehrim ;)
    haha bu güzeldi ancak ben hiç bir zaman bişeyi satmak için almam.. tabi büyük konuşmamak gerek Allah sattırmasın diyelim..

Motosikleti
    Sıfırdan
    ben şuan yana yakıla 2. el ybr arıyorum :D düştüğüm ruh halini sen düşün

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İnşallah temizini bulursun Bütçen ne kadar ?
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şuan yana yakıla 2. el ybr arıyorum :D düştüğüm ruh halini sen düşün
    o kadar korkmana gerek yok yaw sonuçta sorup soruşturmadan alıcak deilsin ya git tanıdığın bi ustaya göster alıcağın motoru öle al..
    ne ustalar var motorun sesinden motora not veren

Motosikleti
    Sıfırdan
    memleket antalya ama kocaeli'de öğrenciyim.tanıdığım usta yok burada.daha önceki aldığım motorlarda eski sahibinin dediklerine inandım ve aldım.çok şükür bir sorun çıkmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler