Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok sen karıştırmadın koray o arkadaş bu arkadaş işte fake ilan sahibi link verdim hala saf a yatıyor...
    sakın birdaha böyle adi işlere benim adımı anma sakın benim alakam yok bunu kım yaptıysa ne maksatla yaptı bilmiyorum aslında az çok belli hem ybr hemde cbf formunu karıştırdı zaten bellide itimat etmeyin gerçekten budumla müskün duruma düştüm kimse inanmasın lütfen form yöneticileri gerekeni yapacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın birdaha böyle adi işlere benim adımı anma sakın benim alakam yok bunu kım yaptıysa ne maksatla yaptı bilmiyorum aslında az çok belli hem ybr hemde cbf formunu karıştırdı zaten bellide itimat etmeyin gerçekten budumla müskün duruma düştüm kimse inanmasın lütfen form yöneticileri gerekeni yapacaktır
    arkadaş sende böyle işlerle uğraşma eğer cbf te sorunlar başını ağrıtıyorsa sat sana da ybr alalım sağlam motor bak kızartma yağı koy gene sıkıntı yapmaz rahat ol yani.... biz sana her zaman kucak açarız
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinirlenme kardeşim evet üzülerek bende honda nın kronik sorunlarının olmasını istemiyorum.Ama 1-2 sorunu var bu hondanın kötü motor olduğu anlamına gelmez.. honda çok güzel kaliteli motor..
    Ayrıca bir arkadaş bu gün sizin sanırım 2 kayıtlı üye olarak girdiğinizi söylemişti.. bu doğru mu.. eğer yanlışım varsa kusura bakmayın karıştırmışımdır
    kardeş sorun şu herkımse benım hotmail adresimi kullanarak aranıza girmiş sahte nickle beni o çok kızdırdı bunu yapan her kimse umarım öğrenirim vede yasal yollarda haklarımı arıcam inanın

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

arkadaş sende böyle işlerle uğraşma eğer cbf te sorunlar başını ağrıtıyorsa sat sana da ybr alalım sağlam motor bak kızartma yağı koy gene sıkıntı yapmaz rahat ol yani.... biz sana her zaman kucak açarız
    allah kapıma ayak bastırmasın dha ayaklarının üzerinde duramıyorkın esd inanmazsan altın elbise giyen adam diye bir program var orda ybr nasıl yol tutunma sorunu oldugunu anlatıyor cbf de var tvs 2011 modelide her ikisinin artısınıda eksısınıde söylüyor ozamn anlarsın cbf mı üstün yoksa ybr esd mı hem cbf yağ yaksa bile onun karızmsı yeter duruşu yeter yol tutuş viraj vede fren zaten programdada diyor

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kardeş sorun şu herkımse benım hotmail adresimi kullanarak aranıza girmiş sahte nickle beni o çok kızdırdı bunu yapan her kimse umarım öğrenirim vede yasal yollarda haklarımı arıcam inanın

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

allah kapıma ayak bastırmasın dha ayaklarının üzerinde duramıyorkın esd inanmazsan altın elbise giyen adam diye bir program var orda ybr nasıl yol tutunma sorunu oldugunu anlatıyor cbf de var tvs 2011 modelide her ikisinin artısınıda eksısınıde söylüyor ozamn anlarsın cbf mı üstün yoksa ybr esd mı hem cbf yağ yaksa bile onun karızmsı yeter duruşu yeter yol tutuş viraj vede fren zaten programdada diyor
    vallaha ne yalan söyleyeyim bende cbf in far dizaynı na hastayım birde yağ yakmasına 2 zamanlı gibi bi sistemi varya o yüzden yani ben 2t hastasıyım da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ayrıca ybr biraz güzel kasa vede motor 150cc yapsa ozaman düşünürüm inan

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    biri hotmail adresini çalıp yeni üyelik açtıysa bile,aynı bilgisayarı kullanıyor yazıyor :D

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tamam kardeşim sıkıntı yok. biz motor camiası olarak içten candan insanları severiz. eğer sen rahmani olarak haberim yok diyorsan tabikide öyledir.. sıkıntı yapma ..burası bilgi alışverişi yapılan bir forum sitesi.. maksat bunun dışına çıkarsa tadı kaçar.. saygı sevgi sadece burada değil tüm yaşantımızda olan birşeydir.. ne ben senin motorunu beğenmek zorundayım nede sen benim moturumu beğenmek zorundasın..ama şöyle biraz geriye doğru yazdığınız mesajlara bakarsanız kimsenin pek hoşuna gittiğini düşünmüyorum.. motosikletleri ..oklamak yerine sorunları nasıl çözeriz e gitmek daha mantıklı.. 1-2 gün önce cbf 150 topiğinde de bunu dile getirmiştim.. aslında ben sizi (cbf 150) sahiplerini sizden daha fazla düşünüyorum.. bunun mükafatı olarakta ybr 125 in kötülenmesini haketmiyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ayrıca ybr biraz güzel kasa vede motor 150cc yapsa ozaman düşünürüm inan
    dizaynına hastaysan ybr satıp al sende yağ yakma gelince ortada şimdiki oldugu gibi çok bilgi kirliliği var benim amkinan problemsiz inanki eğer yağ yakma olsaydı 2.kez sıfır cbf almazdım

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri hotmail adresini çalıp yeni üyelik açtıysa bile,aynı bilgisayarı kullanıyor yazıyor :D
    kardeş bilgisayarla alakası yok benim meil adresimi vermiş vede ordan kayıt olmuş bilgisi bana geldi zaten bidahada girecegini zannetmiyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    abiler bu konuları kapatalım bence topiç ybr cbf kapışmasına döndü bence bunlar gereksiz herkes kendi yoluna gitsin olayda burada kapansın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dizaynına hastaysan ybr satıp al sende yağ yakma gelince ortada şimdiki oldugu gibi çok bilgi kirliliği var benim amkinan problemsiz inanki eğer yağ yakma olsaydı 2.kez sıfır cbf almazdım

kardeş bilgisayarla alakası yok benim meil adresimi vermiş vede ordan kayıt olmuş bilgisi bana geldi zaten bidahada girecegini zannetmiyorum
    atma ziya...

Motosikleti

abi senin hotmailini alıp ikinci bir hesap açamaz abi yanılıyorsun site uyarır bu mail adresi kullanılıyor diye gene yanlışın var gibi geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    tamam kardeşim sıkıntı yok. biz motor camiası olarak içten candan insanları severiz. eğer sen rahmani olarak haberim yok diyorsan tabikide öyledir.. sıkıntı yapma ..burası bilgi alışverişi yapılan bir forum sitesi.. maksat bunun dışına çıkarsa tadı kaçar.. saygı sevgi sadece burada değil tüm yaşantımızda olan birşeydir.. ne ben senin motorunu beğenmek zorundayım nede sen benim moturumu beğenmek zorundasın..ama şöyle biraz geriye doğru yazdığınız mesajlara bakarsanız kimsenin pek hoşuna gittiğini düşünmüyorum.. motosikletleri ..oklamak yerine sorunları nasıl çözeriz e gitmek daha mantıklı.. 1-2 gün önce cbf 150 topiğinde de bunu dile getirmiştim.. aslında ben sizi (cbf 150) sahiplerini sizden daha fazla düşünüyorum.. bunun mükafatı olarakta ybr 125 in kötülenmesini haketmiyorum..
    anlıyorum bende senin karalamandan hoşlanmıyorum birinin motoru yağ yakmışsa cbf hepsi yağ yakmış diyosunuz biri teklediyse hepsini katıyosunuz bak bende sizin formda yağ yakmış ybr okudum 2008 model olması gerek ozamn ybr yağ yakıyor anlamındamı ben bunu anlatmak istiyorum hepsini katmayın işin içine sorunlu olsa dahı inan 4 yıl kesinlikle binmezdim ama kesinlikle ybr alırdım bende hemen ama yok kardeşim herkez kullandıgı malı över dimi saygılar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun bilgisayarı da çaldılar da haberi yok....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şu sevimliliğe bak ya, bu motor nasıl yağ yakar , taş yağacak taşş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin hotmailini alıp ikinci bir hesap açamaz abi yanılıyorsun site uyarır bu mail adresi kullanılıyor diye gene yanlışın var gibi geldi
    kardeş şayet öyle bişey olsa yapardı nikte yapıyormuş ama meil adresleri farketmiyor yeterki aktif olsun hepsı bu senin haotmailinide kullanıp yaparlarsa hiç şaşma belki ozaman beni anlarsın

Motosikleti
    kardeş şayet öyle bişey olsa yapardı nikte yapıyormuş ama meil adresleri farketmiyor yeterki aktif olsun hepsı bu senin haotmailinide kullanıp yaparlarsa hiç şaşma belki ozaman beni anlarsın
    eğer öğle ise abi bu site karışır abi komple yöneticilere sesleniyorum tek maille tek hesap açılması gerek ona göre proğram yapsınlar siteye eğer çok hesap açılabiliyorsa

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu sevimliliğe bak ya, bu motor nasıl yağ yakar , taş yağacak taşş

http://img13.resimup.net/di/7QPD.jpg
    hay koçum be maşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    atma ziya...
    bidaha böyle konuşursan kalbini kıracam işin astarı degişmeye başladı bak ok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer öğle ise abi bu site karışır abi komple yöneticilere sesleniyorum tek maille tek hesap açılması gerek ona göre proğram yapsınlar siteye eğer çok hesap açılabiliyorsa
    tamam boşver ya .. ben yapmadım diyor. gerisi boş. sen benim motora xenon bul ..yok mu oralarda.. F54 250-300 diyo..

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Selamualeykum arkadaşlar, bayadır topiğe girmiyordum neler olmuş öyle yaw, karışmış ortalık.
    Hayırdır kimin ne sorunu var anlamadım? Bu arada CBR250R aldım, bir hafta oldu
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler