Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bence füme esd ye mavi şerit daha güzel olmuş.

Fatih hoca pek sırıtmış far yalnız cbf farı alabilirsen naked olarak daha iyi duruyor bir dene istersen.Özgürakman esd olsa çokdan sökmüştüm ama esd sahipleri pek önemsemiyor Koltugun altında eşya bölmesimi varmış ?
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    ya bende alışkanlık olmuş aynalı motora bindiğimde bile arkama bakarak sürüyorum aynayı kullanmıyorum kask takıyorum ehliyet olmadı için :D

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor 1900 tl ver muayene falan zaten sana 2000 tl ye gelecektir eğer lastiklerin dişleri gidikse muayeneden geçmezse en az 150 daha masraf çıkar haberin olsun... vurukları da yaptırırım dersen başka bi şeyi yok...
    Motor bana düzgün geldi. Sağdaki vuruklar hariç. Diri duruyor yani çok fazla ezilmemiş. Eğer uyarsa alabilirim. Muayene falan sorun olmaz eğer 1 sene geçik değilse. Eğer çok boşluk varsa arada. O zaman işler değişir.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende alışkanlık olmuş aynalı motora bindiğimde bile arkama bakarak sürüyorum aynayı kullanmıyorum kask takıyorum ehliyet olmadı için :D
    he ehliyet olsa kask ta takmayacaksın? ben öyle anlıyorum ama bunlar önemli şeyler ne zman anlarsın önemini kaza yaptığın zaman allah göstermesin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha r6
    ne olursa olsun kask takmak lazım tabi

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    ben araba kullanırken bile kafayı arkaya çeviriyom aynalara bakmıyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    o motor 1900 tl ver muayene falan zaten sana 2000 tl ye gelecektir eğer lastiklerin dişleri gidikse muayeneden geçmezse en az 150 daha masraf çıkar haberin olsun... vurukları da yaptırırım dersen başka bi şeyi yok... oooo fatih şekil yapmışsın yakışır kardeşime
    sağol abi biraz değişiklik olsun dedim :D

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence füme esd ye mavi şerit daha güzel olmuş.

Fatih hoca pek sırıtmış far yalnız cbf farı alabilirsen naked olarak daha iyi duruyor bir dene istersen.Özgürakman esd olsa çokdan sökmüştüm ama esd sahipleri pek önemsemiyor Koltugun altında eşya bölmesimi varmış ?
    okan aslında dediğin doğru o yakışabilir denemek lazım biri yapmış fena olmamıştı cbf te önü kırılmış :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben araba kullanırken bile kafayı arkaya çeviriyom aynalara bakmıyorum
    o da güzel :D

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    özgür kardeşim koltuk altı fotoğrafını çek demişsin iyi demişsin...
    hiç zannetmiyorum altında bölme olduğunu....
    sol kısımda kapağı söküyorsun kontak anahtarıyla sadece orada var bir bölme....
    ondada avandanlıklar ve akü yeri...

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar mercek zenon malzeme ve işçilikle birlikte 250 300tl arası...herşey içinde..yapılması gereken ne varsa, kullanılacak malzeme olarak ne varsa herşeyiyle..benim motorda gördüğünüzü yaptırmak işte....

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Fatih zaten seni, Mert abi(serdarmert)yi, Newçeri'yi falan kastetmiyorum. topicin eski tadı hiç yok... gerekli gereksiz herşey yazılır çizilir oldu yakında sırf bu yüzden motosiklet.net'i bırakıcam çok az kaldı. bize ne ybr250den fazerdan yeri burası mı... kalbim çok kırıldı yani öyle böyle değil. burdaki yamaha satıcısında örnek model olsa gidip bakıp fotoğraflayıp ben koyucam hayrına yani. ama yok peynir ekmek gibi satıldığı için teşhir ürünü bile yok adamın elinde... ilgine teşekkür ederim
    Bu laf bana sanirim.. Arkadasim gereksiz yere alinganlik yapiyorsun.
    Fazer250 'den konusmak seni neden bu ksdar rahatsiz etti anlamadim.
    Bir kac soru sorduk sadece. Burada sadece ybr'den konusulmuyor. Sen sadece ybr konusmak istiyorsan o ayri. Burada arkadaslik var,
    dostluk var her turlu muhabbet var. Sen bunlara girmek istemiyorsun anlsdigim kadariyla. YBRmi sattim ama hala bu topicteyim.
    Soruna cevap alamadin diye baskalarina laf atma.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mercek zenon malzeme ve işçilikle birlikte 250 300tl arası...herşey içinde..yapılması gereken ne varsa, kullanılacak malzeme olarak ne varsa herşeyiyle..benim motorda gördüğünüzü yaptırmak işte....
    kardeşim 300 lira gerçekten bana fazla gelir o yüzden emeğin için tşk ... bizde artık rambo yu bekleriz o bi ara 2 tane motor a 200 civarı demişti bi arkadaş daha buluruz zenon yaptırmak isteyen rambo bize bi ayar çeker adam başı 100 civari rambo ya da yarım köfte ayran yeter kulakları çınlasın... riaali de zam yapmış 140 tı 170 olmuş zenon

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    ehliyet olsun olmasın osmaniye merkezde isen mecbur takacaksın yoksa dakikasında ceza yersin cerrah geldi kasksız dönem bitti
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet olsun olmasın osmaniye merkezde isen mecbur takacaksın yoksa dakikasında ceza yersin cerrah geldi kasksız dönem bitti
    iyi olmuş eğer kask takmayana göz yummuyorsalar çok güzel her ile böyle adamlar şart belki motor kazasından ölenlerin sayısı azalır

Motosikleti
    iyi olmuş eğer kask takmayana göz yummuyorsalar çok güzel her ile böyle adamlar şart belki motor kazasından ölenlerin sayısı azalır
    kesinlikle affetmiyolar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aslında kask yoksa durdur ehliyette yoksa motoru bağla olay bu ama motor kullananların %90 kask kullanmıyor sonra motor tehlikeli oluyor halbuki tehlikeli olanlar insanlar kask takmayanlar kurallara uymayanlar tehlikeli bence

Motosikleti
    aslında kask yoksa durdur ehliyette yoksa motoru bağla.
    osmaniyeyi mi tarif ediyorsun ne ben orda 2 yıl okudum valla böyle. belki gözüm yumanlar oluyodur bilememde orasını bi motorların toplanmış oldugu yer var yahu o ne öyle o kadar motoru nerden buldunuz

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmaniyeyi mi tarif ediyorsun ne ben orda 2 yıl okudum valla böyle. belki gözüm yumanlar oluyodur bilememde orasını bi motorların toplanmış oldugu yer var yahu o ne öyle o kadar motoru nerden buldunuz
    sen sadece senin çevrende motor var sanıyorsun ama ilde ilin her ilçesinde binlerce motor var unutma çok olması normal yani

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    S.a arkadaşlar abiler aranıza yeni katıldım yorumlarınızda sorucağım soruların cevaplarını aradım ama bulamadım o yüzden size sormak istiyorum
    1. olarak esd'lerde kesici olmadığını duydum motor düz olarak uzuyomuş bu doğrumudur
    2. olarak hava filtresini çıkarıldığında boğuk bir sesi varmış bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaslar size soylemeyi unuttum, dun cbr250r icin kapora verdim.. Bu hafta gelecekmis motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler