Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    özgür bence uğraşma bende senin gibi rulmanların hepsini değiştiresim var kaliteli olsun diye üstündekiler dandiktir diye düşündüğümden ama kolay iş değil motorda sorun yoksa boş ver benim motorun bile çift ayağına alınca debreje bassamda teker dönüyor durdurursam duruyor sonra yavaş yavaş gene dönmeye başlıyor ama ben bir sorun görmedim motorda
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan yarım saat sonra kontrol ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:13 ----------

okan kargoda şuan emanetin...
    Eyvallah abi yatmısmı para
    HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    evet... koruma demirini sökmüş bulunmaktayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür bence uğraşma bende senin gibi rulmanların hepsini değiştiresim var kaliteli olsun diye üstündekiler dandiktir diye düşündüğümden ama kolay iş değil motorda sorun yoksa boş ver benim motorun bile çift ayağına alınca debreje bassamda teker dönüyor durdurursam duruyor sonra yavaş yavaş gene dönmeye başlıyor ama ben bir sorun görmedim motorda
    ya açık olmak gerekirse, yeni kasa cbrlar 150yi çok rahat görüyormuş. e yeni kasa ybr'nin de bizim kasadan güçlü olduğunu herkes biliyor, üstelik daha yakışıklı ve soğuk çalıştırması daha kolay. tvs apache elektronik ibreli model getirdi. cbf 150 ise sticker yeniledi ve devir ibresi koydu. şimdi benim motor bana murat 124 gibi gözükmeye başladı yav
    diyorum ki en azından rulmanları yenileyeyim, şöyle biraz emek harcayayım ki azalan sevgimi geri kazansın makine. ha bir de biraz hızlansın, güçlensin ve yakıt düşsün diye yapacağım aslında
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

ya açık olmak gerekirse, yeni kasa cbrlar 150yi çok rahat görüyormuş. e yeni kasa ybr'nin de bizim kasadan güçlü olduğunu herkes biliyor, üstelik daha yakışıklı ve soğuk çalıştırması daha kolay. tvs apache elektronik ibreli model getirdi. cbf 150 ise sticker yeniledi ve devir ibresi koydu. şimdi benim motor bana murat 124 gibi gözükmeye başladı yav
    diyorum ki en azından rulmanları yenileyeyim, şöyle biraz emek harcayayım ki azalan sevgimi geri kazansın makine. ha bir de biraz hızlansın, güçlensin ve yakıt düşsün diye yapacağım aslında
    kardeş dışarıda gördüğün motorlara bakarak kendi motorun ile ilgili yorum yapmaya kalkarsan her zaman elindeki sana yetmez ve uzak durursun çünkü insan oğlu doymaz bende senin gibiydim hala da aslında öyleyim gitmiyor diyorum motorum için ama emsallerine bakarsam da az yakıyor ne bileyim sağlam şudur budur diyorum ve kendimi toparlıyorum gerçekten de şuan benim motor bana yetiyor geçen kaza yaptım dedim biliyorsunuz altımda bir cbr bir cbf apache olsa düşünemiyorum gerisini çünkü grenajları pahalı altından kalkamassın kırılsa onun için sen devam et ybr ye az yakmasını istiyorsanda ufak meme tak yada iğneyi uzat az yakar o zaman belki hızı çekişi düşer ama az yakar :D
    birde azı bulamayan çoğu bulamaz derler idare edin elinizdeki motor commuterin kralı

pam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-strom / Pulsar 200
    arkadaşlar ybr mi yeni aldım lastiklerimi değiştirmek istiyıorum....
    fiyat - kalite en iyi marka nedir?
    kaça nereden almalı?

Motosikleti
    Alıntı pam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr mi yeni aldım lastiklerimi değiştirmek istiyıorum....
    fiyat - kalite en iyi marka nedir?
    kaça nereden almalı?
    kardeş arkadaşım metzeler me22 lastik almış yumuşak lastik ve iyi diyor yol tutuşu ön arka 140 liraya almış tavsiye ediyordu :D

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    beyler 2011 model ybr kullanlara bu sorum.

gösterge panelinde marş ışığı var, anladığım kadarıyla bu enjeksiyonlu motorlarda oluyor, ne işe yarıyor marş ışığı enjeksiyon mu var bu merette anlamadım ben.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

kartal07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Toyota Yaris 1,33 2013
    recai sahibinden bir ilan gördüm senin arkadaşın kafalığı galiba 200 lira istiyor ilana göre bir bak bakalım arkadaşın ilanı mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7733901/detay/
    fatih kardeşim slmlar
    geçen doğan motosiklete uğramıştım h4 ampul almak için senin motorun farını siperliğini sordum bir gün sonra gelecek demişlerdi istersen bir uğra fiyat al en azından kendi orjinalini almış olursun
    Rüzgarı ruhunda hisset

Motosikleti
    Alıntı kartal07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih kardeşim slmlar
    geçen doğan motosiklete uğramıştım h4 ampul almak için senin motorun farını siperliğini sordum bir gün sonra gelecek demişlerdi istersen bir uğra fiyat al en azından kendi orjinalini almış olursun
    salih abi zaten şuan araştırıyorum motora birşey aldığım yok yuvarlak fara bugün bende ampul role flan aldım araba ampulü takacam güzel aydınlatırsa birşey değiştirmeyecem doğana da bende sordum siperlik geldi 35-40 lira flan dedi tam rakamına bakmam gerek dedi ancak farı yokmuş benim farında tırnakları kırıktı bakalım zaman ne gösterecek :D

Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler 2011 model ybr kullanlara bu sorum.

gösterge panelinde marş ışığı var, anladığım kadarıyla bu enjeksiyonlu motorlarda oluyor, ne işe yarıyor marş ışığı enjeksiyon mu var bu merette anlamadım ben.
    kardeş evet göstergede enjeksiyonlu ybrlerdeki işaret var ancak o işaret olsada motorda enjeksiyon yok o sadece karburatörde bulunana ısıtma için kolay çalışması için anladığım kadarı ile

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Yeni kasa ybr ler 7.3 kw bizimkiler 7.6 kw

Sağolasın ramço usta yarın gelir heralde
    HONDA

Motosikleti
    motora 55/60w lık far ampul taktım gündüzden bile iyi aydınlatıyor gibiydi akşam daha kullanmadım bakalım memnun kalırsam role sisteminide bağlayacam şuan direk taktım tesisata zarar verirmiş yoksa böyle kullanmaya devam edersek :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    motora 55/60w lık far ampul taktım gündüzden bile iyi aydınlatıyor gibiydi akşam daha kullanmadım bakalım memnun kalırsam role sisteminide bağlayacam şuan direk taktım tesisata zarar verirmiş yoksa böyle kullanmaya devam edersek :D
    Yarın gelir benim xenon üstüne ramazan abi sagolsun yazcam
    HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    akün bitecek boşuna uğraşıyorsun söylemedi deme. 55w=4.5A yani bizim akünün de 5A olduğunu dşünürsek alternatör beslemesi olmadan 1 saat 15 dakika dayanabilir. alternatör beslemesi olduğunda da alternatör beslemesi yetmeyeceğinden önce akü zayırlıcak sonra ateşleme zayıflıcak en son akü bitcek ateşleme daha zayıflıcak. ve konjektör o kadar amperi kaldıramaz da patlarsa vay haline
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    recai sahibinden bir ilan gördüm senin arkadaşın kafalığı galiba 200 lira istiyor ilana göre bir bak bakalım arkadaşın ilanı mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7733901/detay/
    Hayır o benim motor'un kafası ilanı kalmış sahibindende 150 lira istiyormuş Arkadaşım..

Ozgur yeni kasa ybr'nin sendeki kasadan güçlü olduğunu her nereden duyduysan yalnış duymuşsun..

Motosikleti
    akün bitecek boşuna uğraşıyorsun söylemedi deme. 55w=4.5A yani bizim akünün de 5A olduğunu dşünürsek alternatör beslemesi olmadan 1 saat 15 dakika dayanabilir. alternatör beslemesi olduğunda da alternatör beslemesi yetmeyeceğinden önce akü zayırlıcak sonra ateşleme zayıflıcak en son akü bitcek ateşleme daha zayıflıcak. ve konjektör o kadar amperi kaldıramaz da patlarsa vay haline
    özgür zaten benim motorun farı açıp kapamalı gündüz hep kapalı gecede en fazla şuan için 1 saatlik açarım fazla açacağımıda sanmam birde ramazan abi de kullanıyordu bir sorun yok diyordu benim bildiğim deneyecez bakalım

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır o benim motor'un kafası ilanı kalmış sahibindende 150 lira istiyormuş Arkadaşım..

Ozgur yeni kasa ybr'nin sendeki kasadan güçlü olduğunu her nereden duyduysan yalnış duymuşsun..
    hmm recai iyi fena değil rakam şuan far denemesi yaptım iyi gibi biraz kullanırım eğer beğenmessem arkadaşta satmamış olursa ilerde konuşur anlaşır alırım inş.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın gelir benim xenon üstüne ramazan abi sagolsun yazcam
    bunu nasıl becercen...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aslında söylenecek çok şey var...150 yakında resim var..ama bir kaç kare atayım dedim...

eski aşklarım depreşti...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    abi resimler güzel eski anı olduğu belli motorun km 8000 binde :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Abi xenonu sabitledim güzelce kafanın oraya ama duy olmadı h4 duymu almam gerek ?Birde uzun kusa yapamadım.Soketteki sarı kablo değil mi uzun kısa ?
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi xenonu sabitledim güzelce kafanın oraya ama duy olmadı h4 duymu almam gerek ?Birde uzun kusa yapamadım.Soketteki sarı kablo değil mi uzun kısa ?
    okan yapamadın desene ramazan bey nerdesiniz size ihtiyaç var :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler