Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bu aletten almayı düşünüyorum temiz ve şu en az şu km altında olursa daha iyi olur.birde alırken en çok neye dikkat edeyim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honta titan ES
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31047455/detay

arkadaşımın motosikleti çok temizdir ve kesinlikle orjinaldir düşünenlere tavsiye ederim

pazarlık payıda vardır bu arada.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar tüm galerileri dolaştım Hiç bi galeride ybr kalmamış..Baktığım 2008 mavide satılmış..Sahibindende 2008 siyah bulmuştum kıl payı onuda kaçırdım bugun satılmış..Şans yok 2 tane dylan buldum 4.000 lira gibi bi rakama Antalya nebioğullarına gittim yamaha bayisi 0 2011 model siyah city buldum tek kalmış ellerinde gerisi hep 2011 yeni kasa olanlar..4.300 citye plaka dahil 4.600 yeni kasalara fiyat aldım..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar tüm galerileri dolaştım Hiç bi galeride ybr kalmamış..Baktığım 2008 mavide satılmış..Sahibindende 2008 siyah bulmuştum kıl payı onuda kaçırdım bugun satılmış..Şans yok 2 tane dylan buldum 4.000 lira gibi bi rakama Antalya nebioğullarına gittim yamaha bayisi 0 2011 model siyah city buldum tek kalmış ellerinde gerisi hep 2011 yeni kasa olanlar..4.300 citye plaka dahil 4.600 yeni kasalara fiyat aldım..

İyice araştır yuvarlak kafada bulabilirsin.Burdaki bayide var yuvarlak kafa sıfır.
    HONDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    yuvarlak far en güzeli mutlaka ara bul (tabi bana göre) sonuçta ybr her türlü güzel

Motosikleti
    Cbf 150 2011 siyah

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu millet cıldırmıs arkadaş artık bu kadarınada pes.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu millet cıldırmıs arkadaş artık bu kadarınada pes.
    Hayırdır

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yukardaki ilan.Cakal45 ben sıfırı 3200 e aldım
    HONDA

Motosikleti
    Hayırdır
    fiyatlardan dolayı bunalrın pistonları altından galiba

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Yahu geçen ay ,galeriye koyup 0 diye satsanız ve km yi sıfırlasanız kimsenin anlamayacağı kadar temiz 2009 model ybr yi 3000 tl ye satışa çıkardım ve bu topikte de duyurdum kimse oralı bile olmadı.İlave olarak arka topcase,koruma demiri vardı.Ayrıca pek kaliteli olmayan orijinal lastikleri pirelli lastikler ile değiştirmiştim.Neyse kısmet değilmiş. Alan adam da arkamdan dua ve teşekkür etti.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu geçen ay ,galeriye koyup 0 diye satsanız ve km yi sıfırlasanız kimsenin anlamayacağı kadar temiz 2009 model ybr yi 3000 tl ye satışa çıkardım ve bu topikte de duyurdum kimse oralı bile olmadı.İlave olarak arka topcase,koruma demiri vardı.Ayrıca pek kaliteli olmayan orijinal lastikleri pirelli lastikler ile değiştirmiştim.Neyse kısmet değilmiş. Alan adam da arkamdan dua ve teşekkür etti.
    Kaç km'de sattın abi ?

abi antalyada olsan şuan satılık olsa direk koşardım kısmet değilmiş
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukardaki ilan.Cakal45 ben sıfırı 3200 e aldım
    Uniqe pazartesi günü büyük bi ihtimal 0 cityi almaya gidiceğim hesap kitap yapıyorum 4.300 lira 3.xxx rakama 2.el almaktan daha iyi diye düşünüyorum Sence 0 almalımıyım ?
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlardan dolayı bunalrın pistonları altından galiba
    Burdada bu fiyatlara sattıkları için bana normal geldi galiba

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    [Recai nickli üyeden alıntı:

Kaç km'de sattın abi ?

abi antalyada olsan şuan satılık olsa direk koşardım kısmet değilmiş

Motosikleti Denizli de üste para ödeyerek ybr 250 ile takas yaptım.
    Km si hatırladığım kadarıyla 11.000 falandı ama ustası kullanırsa bu motosiklette km nin pek önemi yok .Zira İstanbul da bir kuryenin 230.000 km ye ulaştığını va motorunun kapağının dahi halen açılmadığını duymuştum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Recai city bence 4300 verme ben city çıkdığında aldım motorumu city de o zaman 3600 dü sıfırı ben 3200 e yuvarlak aldım.Bir zamanlar 3600 istenilen motor şimdi 4300 oldu ben almazdım şahsen.Yuvarlak kafa bulursan sıfır al derim ben.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recai city bence 4300 verme ben city çıkdığında aldım motorumu city de o zaman 3600 dü sıfırı ben 3200 e yuvarlak aldım.Bir zamanlar 3600 istenilen motor şimdi 4300 oldu ben almazdım şahsen.Yuvarlak kafa bulursan sıfır al derim ben.
    3.200 e plaka ruhsat vs dahil mi aldın usta ? sanırım o zamlar gelmeden önceydi.Bende cityi 3.900 lira diye hatırlıyorum sanırım gene fiyatlar artmış..Sadece bi yerde yuvarlak kafa var nette bulduğum mavi renkte muğlada
    2008 MODEL
    KDV - ÖTV DAHİL
    PLAKA HARİÇ
    SADECE MAVİ RENK MEVCUTTUR.
    4.200 lira yazmışlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-ybr-125/detay
    Birde city'e 70 lira gibi bi rakamla kafayı yuvarlak kafa yaptırabiliyorum orjinal bayisinde Uzay kafayıda eve koyucağım sıkılırsam arada değiştiririm diye düşündüm.0'ı alabilirim taksitte yapıyorlar bana daha mantıklı geldi 10 binde motora 3.200 lira yada 18 binde motora 3.200 lira vericeğime(Nasıl kullanıldı bilinmiyor orjinal mi bilinmiyor) 0 km 4.300 Daha mantıklı plaka vs dahil artık alıyım bıkkınlık geldi

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ben tam zamanında almışım valla 2009 da aldım ben motoru city 3.600 dü yuvarlak 3.200 dü benim aldığımda bende bitanede mobilet vardı onu verdim 2.800 e plaka masrafıyla cart curt 3.000 e sıfır ybr sahibi oldum
    HONDA

Motosikleti

speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    dün akşam eve giderken km göstergem çalışıyordu. akşam parkettim ve döndüğümde yanından geçerken farkettim, km redüktörüne giden tel vidalandığı yerden çıkmıştı. uğraşıp tekrar yerine vidaladım ama sonradan kullanıp çalışıp çalışmadığını test etmedim. sonra aklıma takıldı, bunun içinde tel gibi birşey olması lazımdı diye. yani tel koptu mu kopmadı mı bilemedim. bugün de kullanmadığım için yine göremedim. şimdi netten baktığıma göre içinde tel olması lazım gibi görünüyor ama benimkinde yoktu (nasıl çıktı yerinden, tel nereye kayboldu hiçbir fikrim yok). ne dersiniz bu duruma? tel kopmuş mudur, yenisini alıp kendim değiştirebilir miyim?

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı speedygogo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam eve giderken km göstergem çalışıyordu. akşam parkettim ve döndüğümde yanından geçerken farkettim, km redüktörüne giden tel vidalandığı yerden çıkmıştı. uğraşıp tekrar yerine vidaladım ama sonradan kullanıp çalışıp çalışmadığını test etmedim. sonra aklıma takıldı, bunun içinde tel gibi birşey olması lazımdı diye. yani tel koptu mu kopmadı mı bilemedim. bugün de kullanmadığım için yine göremedim. şimdi netten baktığıma göre içinde tel olması lazım gibi görünüyor ama benimkinde yoktu (nasıl çıktı yerinden, tel nereye kayboldu hiçbir fikrim yok). ne dersiniz bu duruma? tel kopmuş mudur, yenisini alıp kendim değiştirebilir miyim?
    Daha hiç başıma gelmedi.Sen bir tamirciye gitsen iyi olur

Mondial servisinden aksesuar falan alıyorum oraya gittiğim her sefer dua ediyorum ybr aldığıma.Serviste 1000 kmde 3000 de motorlar var hatta 13000 kmde 125 kt motoru yapılıyordu dolu motor var sıfır dersiniz ama serviste.Bende nispet yapar gibi aksesuar almaya gidiyorum Bu arada gene yağımı değiştirdim.Shell advance vsx 10 40 la değiştirdim tekrar.Vites geçişleri çok güzel oluyor.
    HONDA

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    TR ye seneye ybr 125 custom gelcekmiş doğrumu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler