Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Euro 2 bide performanslı motorlar.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün motor yedeğe düştü 5 tl lik benzin aldım 2 sefer yaylaya çıkdım indim 50 km oldu daha bitmedi
    iyi bakam benzinin bereketliymiş
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Topiği kapattırmazsınız değil mi?
    4

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    selçuk sezer abi altındaki makinanın hakkını veriyorsun helal olsun Eminim çok çok keyif almıssındır.Birde lastik patlama sıkıntısı olmasa tam süper olacak.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    artık cg mi kaldı yaw tarihi eser oldu artık adamlar cgde cg diyo artık aynı işleri ybr ile cbfte yapiyor merak etmeyin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçuk sezer abi altındaki makinanın hakkını veriyorsun helal olsun Eminim çok çok keyif almıssındır.Birde lastik patlama sıkıntısı olmasa tam süper olacak.
    tam adıyamana girerken ford servisinin önünde patladı yanımda yedek iç lastik vardı taktık serviste şişirdik yola devam ettik
    otabanda giderken bir tvs apachi ile kapıştık onlar iki kişiydi düzde biraz zorladı ama rampada ybr tvs ye fark attı arkadaşı görecektiniz sinirden kafasındaki kaskı bile çıkardı
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam adıyamana girerken ford servisinin önünde patladı yanımda yedek iç lastik vardı taktık serviste şişirdik yola devam ettik
    otabanda giderken bir tvs apachi ile kapıştık onlar iki kişiydi düzde biraz zorladı ama rampada ybr tvs ye fark attı arkadaşı görecektiniz sinirden kafasındaki kaskı bile çıkardı
    bende gecen gün cbf 150 i draqta almıştım nasıl sevindim anlatamamcok güzel bir duyguydu

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Kapışmak ve geçmek zaten paha biçilemez Ya abiler ben jant şeridi yapdım düz olanlardan açılıyo ya hava alıyo nasıl yapılıyo bunun bi tekniği var mı ?
    HONDA

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapışmak ve geçmek zaten paha biçilemez Ya abiler ben jant şeridi yapdım düz olanlardan açılıyo ya hava alıyo nasıl yapılıyo bunun bi tekniği var mı ?
    şeridin kalitelileri var onlar kalkmıyor

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şeridin kalitelileri var onlar kalkmıyor
    Burda yok işte onlardan

Kendim aparatını yapcam onun görüceniz

Bundan benim yapdığım.

HONDA

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gecen gün cbf 150 i draqta almıştım nasıl sevindim anlatamamcok güzel bir duyguydu
    Hacı gel de birde beraber kalkalım Yokuşta 4 vites tak 100 unutmadın dimi
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı gel de birde beraber kalkalım Yokuşta 4 vites tak 100 unutmadın dimi
    ben anlamam hacı yokuş mokuş yedim bitirdim gargara yaptım cbf 150 yi yalanım varsa elimde patlasın ybr aha mt üyesi zaten kendisi reşit.. sorabilirsniz..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    tamam hacı yemişsindir birşey demiyorum ... gel birde beraber kalkalım diyorum la anlamamazlıktan gelme
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yarışa davet eden arkadaşlar nie ceza puanı yemeiyor anlamıs deilim forum kurallarını okuyunuz lütfen...!!!
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Geçen gün 125 yaptımda resmini çekemedim..O sırada da 2 tane cbf tokatladım....
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Gırgır şamata işte zaferkarizma gerçek değil oke ?
    HONDA

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar merhaba. Bugün gittim yamaha Ankara bayiine gördüm yamaha ybr 125 i. Çok şık olmuş çok hoşuma gitti valla. Yeni alan arkadaşımız Xi-Fi idi sanırım onunkinin aynısı. Fiyatı 4400 TL. Plaka ruhsat filan 200-250 lira, kask arka bağaj derken 5000 tutacak belli oldu. Fakat benim bir sıkıntım var. Motoru buradan alırsam ruhsat ve plakayı çıkaramama durumum varmış. Çünkü ben Konyaya götüreceğim motoru. Trafikte en son oyu nerede kullandığına bakıp vermiyorlar bazen dedi oradaki satıcı eleman. Motoru Konyadan alamıyorum bayi yok. Olmadı dedi faturayı veririz Konyaya kadar plakasız gidersin oradan çıkaracağım dersin dedi ama ya inat bir polis denk gelirde bağlarsa motoru dedim ? Valla olabilir dedi. kargolayamayız mı dedim? Ambalajı kargosu 500 tl ye yakın tutar dedi. Otobüse versem çizilir mi eder mi ne olur içime sinmeyecek. Nasıl alırım ben bu motoru arkadaşlar bir akıl verin bana. Birdeservis yok Konyada şimdi ben bakım filan için servise Ankaraya getirmek zorunda mıyım yoksa orada herhangi bir motorcuda halleder miyim ?
    Bu arada trafikte motor için resmi hız sınırı ne ? Ve kasktan başka takmak zorunda olduğumuz herhangi bir koruma var mı ? (Resmi olarak yani) Sizden tecrübeli arkadaşlar vardır eminim yardımcı olur musunuz bana.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    selam arkadaslar bende bugun itibariyle 150 zc vardı şimdi bugun motorumu sattım kısmet olursa daha dayanıklı bir motor almak istiyorum sizden fikir almak istedim şimdi arkadaslar önümde 3 4 tane model var istedigim ya ybr 125 alcam 1 sene bincem yaa cbf 150 alcam 1 sene bincem yada 1 sene beklicemm hyosung gt 250 R alcam bide ybr nin tam özelliklerini ve aklınıza gelen genellikle sorunlarını bide sehir içi şehir dışı kaç km yaktıgını ögrenebilirmiyim

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarışa davet eden arkadaşlar nie ceza puanı yemeiyor anlamıs deilim forum kurallarını okuyunuz lütfen...!!!
    senin burda milletin motoruna b.k atman cokmu yasal sanki birşey bilsen gam yemem ama karşışıklı tartışılacak adam degilsin..ybryi bilen adamla tartışırım ben

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende bugun itibariyle 150 zc vardı şimdi bugun motorumu sattım kısmet olursa daha dayanıklı bir motor almak istiyorum sizden fikir almak istedim şimdi arkadaslar önümde 3 4 tane model var istedigim ya ybr 125 alcam 1 sene bincem yaa cbf 150 alcam 1 sene bincem yada 1 sene beklicemm hyosung gt 250 R alcam bide ybr nin tam özelliklerini ve aklınıza gelen genellikle sorunlarını bide sehir içi şehir dışı kaç km yaktıgını ögrenebilirmiyim

10 bg,10 nm tork 125 cc 4 zamanlı hava soğutmalı ön disk arka kampana fren.Orjinal lastikleri biraz kötüdür onun haricinde yağını ve bakımlarını eksik etmezsen istediğin kadar kullanabilirsin.2.5 litre benzinle 100 km gidebilirsin.Bu şehir dışında biraz düşer buda sana bağlı birşey.
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler