Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat 57 nikli psikopat yebereci...motoru kakalayamadınmı kimseye...
    o motoru mt ailesinden kimse almaz mete......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motoru mt ailesinden kimse almaz mete......
    bence ybryi sedat 57 bile kullanmış olsa her zaman her daim müşterisi hazırdır... ybr efsanedir beyler motorunuzu hep sevin...inanın bende bu geniş kalıp olmasa ybrden şaşmam...bir arkadaşım motoru yere devirdi...sağ ön granaj çatladı kafa...140 lira bayıldı hiç yoktan...siz aynı kazayı yapın belki bir ayna belkide bir gidondan başka bişey değişmezdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    bence ybryi sedat 57 bile kullanmış olsa her zaman her daim müşterisi hazırdır... ybr efsanedir beyler motorunuzu hep sevin...inanın bende bu geniş kalıp olmasa ybrden şaşmam...bir arkadaşım motoru yere devirdi...sağ ön granaj çatladı kafa...140 lira bayıldı hiç yoktan...siz aynı kazayı yapın belki bir ayna belkide bir gidondan başka bişey değişmezdi...
    sırf bu yüzden 4. ybr me sahipim mete.... kuryelikte az kahrımı çekmediler.... şuan sahsi biniyorum..... herhalde anahtarsız 5 sene binerim... mete pazar günü düzceye gelsene sende....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    sırf bu yüzden 4. ybr me sahipim mete.... kuryelikte az kahrımı çekmediler.... şuan sahsi biniyorum..... herhalde anahtarsız 5 sene binerim... mete pazar günü düzceye gelsene sende....
    valla kardeşim ybr gelmiş geçmiş en sağlam düşük cc başlangıc cc si makinadır...alanında tek...rakipsiz...yanına yaklaşmak için 44.000 km cbf 150 sürmeye gerek yok...istediğin kadar sert davran seni asla incitmez...

bu arada tatilim bu gece...o gün uyuyor olacağım kanka...zira gece şoförlük yapıyorum turist transferi yapıyorum...zabaha şaftım kayıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    valla kardeşim ybr gelmiş geçmiş en sağlam düşük cc başlangıc cc si makinadır...alanında tek...rakipsiz...yanına yaklaşmak için 44.000 km cbf 150 sürmeye gerek yok...istediğin kadar sert davran seni asla incitmez...

bu arada tatilim bu gece...o gün uyuyor olacağım kanka...zira gece şoförlük yapıyorum turist transferi yapıyorum...zabaha şaftım kayıyor...
    ok.................. bende şuan şöför olduğum için uykusuz araç kullanmak nedir iyi bilirim...... bu arada cbf 150 ler ilk çıktığında 10 adet aldık ve 10 da yağ yakıyuordu...manevra yok bizi çıldırtmıştı ama şirket ucuz diye almaya dvam etmişti....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik korumaları nereden temin ederim diji kardeş?
    ali, aksesuar satanlarda vardı. bende ybr125eg'yi göünce özendim ama orjinal değiller piyasa yani ;) 10 lira vermiştim ;)

Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2005 ve 2006 ybr 125 lerde kronik bir krank sorunu oluyordu. acaba o sorun çözüldümü bilgisi olan varmı?
    2005 ybr'm taş gibi uzuyorda uzuyor istediğim kadar sıkıştırabiliyorum redline'a kadar

Motosikleti
    ok.................. bende şuan şöför olduğum için uykusuz araç kullanmak nedir iyi bilirim...... bu arada cbf 150 ler ilk çıktığında 10 adet aldık ve 10 da yağ yakıyuordu...manevra yok bizi çıldırtmıştı ama şirket ucuz diye almaya dvam etmişti....
    en son Honda zammından sonra iyice soğudum...yedek parça olanağımız kısıtlı vs...

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Arkadaşlar benim ybr yağ yakmaz iken,en son bu gün bi bakayım dedim yağına
    Biraz daha gitsem belkide kitliyecektim motoru cok sukur hemen yağ alıp takviye ettim.
    Gerçi son zamanlar motoru aşırı zorluyordum özzellikle redline de vitesi değiştiriyordum.
    muhtemelen de ondandır başka bir yerinde sorunu yok zaten bununda böyle olduğunu burdan öğrenmiştim.
    BUNDAN SONRA KIRMIZIYA GELMEDEN DEĞİŞTİRECEĞİM VİTESİ

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    4.500.-6.000 devir arası vites gecişleri ybr için en uygunu. 7.000 devir üstü kullanımda ekonomik yakıt modundan diğer motorlara nispeten normal yakar moduna geciyor.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    slm dostlar nasılsınız..............................

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    iyidir ramço da eldiven kullanan yokmu arkadaş sorduk tavsiye eden varmı diye sağolsun sadece halil kardeş cvplamış ona da allah razı olsun.diğerleri eldiven kullanmıyo sanırım yada kışın motoru garaja kaldırıyorlar
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyidir ramço da eldiven kullanan yokmu arkadaş sorduk tavsiye eden varmı diye sağolsun sadece halil kardeş cvplamış ona da allah razı olsun.diğerleri eldiven kullanmıyo sanırım yada kışın motoru garaja kaldırıyorlar
    eldivenlerimin markasına bakıp cevap vereceğim kardeşim, markasını bilmiyorum.
    4

Motosikleti
    bende revit var 79 euroya almıştım 4 sene önce...kullanmıyorum..çok sert geliyor..uzun kullanımlarda iii oluyor... ben kışın sehir içi kullanımı için ucuz kafana göre yumusak bir eldiven al derim....

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    jason55 kardeşim eldiven alırken ramçonun dediği gibi yumuşak olmasına dikkat et. ayrıca uzun olmasına da dikkat et. Biraz da giydiğin monta göre bak eldivene. benim mont sportif biraz kolları kısa o yüzden eldiven giyince ya boşluk kalıyo çok az da olsa. o arayı kapatınca da parmaklar gergiye geliyo uzun yolda rahat olmuyo.
    şimdiden hayırlı olsun tavsiyem parayı kısma bi defa alınacak ürünlerden al ...

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben held kullanıyorum.60 tl civarı kışlık eldiven.aşırı güzel.alman markası. feyizoğlundan aldım.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45308
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Bende bir Revit var, eskidi ve emekliye ayırıdm çok memnundum. Bir tane Bering'i bu sene aldım şimdilik iyi ama revit kadar elime oumuyor sanki, daha pek alışamadım. Bir de Dainese kışlık eldivenim var ondan önce de clover kışlık kullandım. İkisi de su geçirmiyor ama 30-40km'den sonra üşütüyor. Alacağınız eldivenler elinize tam otursun, sert korumaları olsun ve mümkün mertebe deri parçalı koruma noktaları olsun.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    eyv arkadaşlar gittim biraz önce yiba çarşısına armode aldım denedim elime oturdu fena değil gibi duruyo gelirken test ettim.sabahları işe gidip gelirken soğuktan korusun yeter su geçirmez diyen eldivenlerin çoğu aşırı ve sürekli yağmurda su geçiriyor maalesef.yalnız ramço nun da dediği gibi kısa mesafelrde ve şehir içi yoğun trafikte sanki sıkıntı yaratcakmış gibi geldi bana sürekli gidilen uzun yollar için sanırım daha ideal...yorum yapan arkadaşlara teşekkürler bende 1 hafta sonra eldiven hakkında izlenimlerimi paylaşırım

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    hayırlı olsun güle güle kullan...

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    beyler birkaç gündür yedek depo ile geziyorum. yaklaşık 40 km lik yakıt olmasına rağmen depoyu fulledim, 12 küsür litre benzin daha aldım. aldıktan sonra 25 km falan daha yaptım şimdi içime bir kurt düştü. Acaba genleşme yapıp sıkıntı çıkarırmı?
    konuşturun tecrübeleri

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı Halilaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler birkaç gündür yedek depo ile geziyorum. yaklaşık 40 km lik yakıt olmasına rağmen depoyu fulledim, 12 küsür litre benzin daha aldım. aldıktan sonra 25 km falan daha yaptım şimdi içime bir kurt düştü. Acaba genleşme yapıp sıkıntı çıkarırmı?
    konuşturun tecrübeleri
    öncelikle sağol

genleşme sorununa gelirsek bişey olacağını sanmam çünkü ben daha önce 2-3 kez fulledim hatta kapağın ağzına kadar benzin geldiğini gözlerimle gördüm.bende o zaman korkmuştum belki problem olur diye ama bi sıkıntı olmadı.sana da bişey olacağını sanmam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler