Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    sizinkiler ne alemde
    31 km.de paşa paşa yatıyor
    bu konforda 2.6 litreyle 100km gidebileceğim başka bir motor daha olabileceğini sanmıyorum. benim için yakıt sarfiyatı ve konfor çok önemli.
    rahmetli kt 125, enson 2,6 lt. yakmıştı. aynen bende yakıt tüketimini önemsiyorum. bir ara kafayı bozmuştum hesaplamalarla.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scldm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skaytim :D supermoto
    ben daha hesap yapabilcek kadar binemedim cihaza.. havalar berbat..
    En İyi Motorcu EN Uzun Yaşayandır.. -54 EF 105- artık deil. (-54 YS 056-)

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ben daha dün hesap yaptım 28 milyona doldu depo 350 km yaptım bitti.km de 8 ykr yakıyo ama basıyorum yani.istesem daha az yaktırabilirim...ayrıca ybr m bugün itibariyle 1011. kmde yani rodajda diyebiliriz...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bide şu ybr ya ön cam geliyomuş diyen arkadaş nerden öğrenmiş nasıl bişeymiş bizi bi bilgilendirse diyorum...
    B rh +(pozitif)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    benim depo 40 ytl ye doluyo yaw. sen doldurduğunda benzinmi vardı içinde yoksa ybrlerde depo standart değilmi yaklaşık 600km gidiyo benimki bi depoyla

tsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı
    benim depo 40 ytl ye doluyo yaw. sen doldurduğunda benzinmi vardı içinde yoksa ybrlerde depo standart değilmi yaklaşık 600km gidiyo benimki bi depoyla
    Dostum yalnışın olmasın benimki de 28-30 ytl ye doluyor.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    son ağva gezisi yaptığımda ölçüm yaptım. Yaklaşık 11000 km'deki motorum 2,6 litre benzin yakıyor 100km'de... Bakımlarını hiç aksatmadım ve hiçbir sorunum çıkmadı motosikletle alakalı... Bu arada ybr fazla yakmaya başlarsa buji ve hava filtresi değiştirn diyorlar, Ben aldığımdan beri bujiyi bir defa değiştirdim (periyodik bakım gereği) ancak hava filtresi aynen duruyor.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı
    40 ytl ya nerde doldurttuysan o kadar benzin alamaz ybr ya 12 L yedekte dahil.walla sen ya litre fiyatı 3.300 den 110 oktan falan alıyosun yada benzinci seni dolandırıyo.gerçi 600 km gidiyo diyosun oda bi anormal geldi ama...bişi sorcam sen ybr kullandığına eminsin demi?walla hiçbişey benim YBR yle tutmuyo kusura bakma...
    B rh +(pozitif)

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön takımdaki reflektörleri de mi kaldırmışlar,pes

AksakalliWolverine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan icin yok! :(
    Arkadaşlar YBR düşünüyorum ama bu lastik olayı tedirgin ediyor.. Yokmudur bunun bi çözümü?

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı AksakalliWolverine adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar YBR düşünüyorum ama bu lastik olayı tedirgin ediyor.. Yokmudur bunun bi çözümü?
    Lastiklar kayıyor diye endişe ediyorsanız önümüz yaz, yazın lastiklerin yol tutuşu yeterince iyi sayılır . Ha ama siz yolu yaz kış iyi tutsun diyorsanız o zaman Metzeller ME 22 lastik takıcaksınız. Sırf lastikleri için de YBR'de soğumak olmaz ki, zaten mevcut hangi commuterin lastikleri çok kaliteli ki

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    slm arkadaşlar ;
    bende yaklaşık 5-6 aydır ybr kullanıyorum.şu ana kadar pek sorun yaşamadım
    lastikler konusunda ise ön ve arka lastikler çok zorlandıklarında kayma ve bloke olma eğilimi göstermekteler ama dikkatli kullanıldığında bir problem yaşatmıyor. yani kaymasıyla ve bloke olmasıyla ilgili suç yüzde seksen bendeydi. gidon sola kırıkken ön fren sıktım ve doğal olarak bloke oldu ama freni bırakınca hemen tepki verdi, dönme eğilimi devam etti. buda düşmeden devam etmemi sağladı.
    bence ybr sürücüsüne yardım eden sadık bir motor. yeni alanlara keyifli sürüşler dilerim. yeni başlayacak olanlara da tavsiye ederim.

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    opetten alıyorum benzini. 40 ytlye doluyor ve 600kmye yakın yol gidiyor. ybr ye bindiğimden eminim. yani ruhsatta ybr yazıyo baktım : benzincide doldururken pompa 30 tyl civarındayken atıyor. baktığınızdada dolmuş gibi görünüyor. o şekilde bırakıyorsanız dediğiniz doğru. ama o seviyeden sonra daha çok benzin alıyor. biraz uğraştırıyorum pompacıyı (arkadaşım olduğu için uğraşıyor) ama üstten azar azar koydukça alıyor. deneyin göreceksiniz. 15 litreye yakın alıyor. uğraşsan dahada alır ama beklmekten sıkılıyorum.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    15 litremi neresine alıyo o kadar benzini hala anlıyabilmiş değilim.hayret bişi.28 e doldu depo ağzına kadar geldi depo kapağına değecek kadarda doldu.senin 15 litre nereye doldu walla çok meark ettim.bi foto çekip yollasana bi görelim...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    denediğin zaman göreceksin. kapağın ağzına geldikten sonra azar azar koydukça alır. kesin konuşmadan önce bi kere deneyin bence. fotoğraf çekerim tabi ama pompadaki rakamın fotoğrafınımı istiyorsun.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    onuda olabilirse çek ben ybr nin fotoyu merak ettim.acaba kamyonlaerda olur ya depo büyütülür öle bişimi var
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    2 ybr farklı renklerde.değişiklik isteyenlere hiç olmassa bir model olur.

smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    Yahu Beyler Bu Motorun Fİyati Harbİden 2000 Ytl Mİ?? Yanİ Bu Fİyat DoĞruysa Bİz Adana Olarak Baya Gerİ KalmiŞiz Pİyasadan!!! ÇÜnkÜ Adanada Hala 3000 Ytl!!!!
    dünya tatlı olsaydı doğarken ağlamazdım ...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    2000 ytl değilki sıfırı.en son 2750-3000 ytl idi

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    bu resmi konan iki ybr bence hoş olmamış... aksesuarlı doğan gibi olmuşlar:D hele o egzozlar nedir of of....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler