Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    arkadaşlar bitane arka çanta (topcase) midir nedir ondan ve kask alacağım fakat sizlerinden bilgilerinden faydalanmak istedim.kappa shad gıvı gibi markalarından hangisi daha iyi ve kaç litrelik oldumu benim işimi görür,içersine kask,yağmurluk,eldiven vs gibi şeyler koymak şartıyla.ve bunları feyizoğlundan internet üzerinden almayı düşünüyorum,bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    saydığım markaların hepside kaliteli... ben şuan shad kullanıyorum................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    kaç litrelik oldumu benim işimi görür,içersine kask,yağmurluk,eldiven vs gibi şeyler koymak şartıyla.ve bunları feyizoğlundan internet üzerinden almayı düşünüyorum,bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    selam arkadaslar herkes iyidir umarım bir kac sey sormak istiyordum..motosikletim henuz 110 km de ancak bugun anı fren denemesi yaparken ilk defa kitlendi ezerek ama ani ön frene basmama ragmen bunun nedenleri ne olabılır daha önce hiç yapmamıştı cünkü bunun üzerine ön frene sert basmaya korkmaya basladım gercekten...bunun sebebleri lastik basıncının düşmesi yada frenin manetinin cok yukarda tutması yanı derınliginin olmaması olabilirmi? Ayrıca motorumda sakura kışlık lastikler var bu lastiklere ne derece güvenebilirim kuru yolda giderken girdigim sılaklıklarda kayma yaratırmı uzerınden gecerken kuru asfaltta guvenebilirmiyim sahsen ben guvenemiyorum fikirlerinizi söylerseniz cok mutlu olurum...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Arkadaşlar bugün hava güzeldi gezmeye çıkayım dedim. Motora binmeden kontrollerimi yapacaktım. Yağ kapağını bir türlü açamadım, her türlü denemedim, kapağı açamadığımdan yağ seviyesini kontrol edemedim, artık nasıl kapatmışsam zamanında Ne tavsiye edersiniz, nasıl açmalıyım? VAr mıdır biy olu yordamı?

Motosikleti
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün hava güzeldi gezmeye çıkayım dedim. Motora binmeden kontrollerimi yapacaktım. Yağ kapağını bir türlü açamadım, her türlü denemedim, kapağı açamadığımdan yağ seviyesini kontrol edemedim, artık nasıl kapatmışsam zamanında Ne tavsiye edersiniz, nasıl açmalıyım? VAr mıdır biy olu yordamı?

Lucas hic gülecegim yoktu bunun icinmi yardım istiyon :D penseyi tak cevirmeye calıs acılır ,bugun olmasa yarın acılır yag eksiltmiyor ybr merak etme güldürdün beni akşam akşam

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    penseyle aç lucas

Aradim arkadaslar, Evde bir saat pense veya esdegeri alet aradim motora binmeden malesef yok Herseyi denedim acilmiyor vallahi. kolum agriyor zorlamaktan, yarin olmadi bulucaz artik pense bir yerden.

Motosikleti
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradim arkadaslar, Evde bir saat pense veya esdegeri alet aradim motora binmeden malesef yok Herseyi denedim acilmiyor vallahi. kolum agriyor zorlamaktan, yarin olmadi bulucaz artik pense bir yerden.

motorunun takım cantasının isinde pense var yahu o akdar aramana gerek yoktu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunun takım cantasının isinde pense var yahu o akdar aramana gerek yoktu

BENCEDE.......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    arkadaşlar 140 cc yaptım ybremi fakat 110 u geçmiyo açılırmı motor acaba
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 140 cc yaptım ybremi fakat 110 u geçmiyo açılırmı motor acaba
    dur bismillah nasil yaptirdin silindirimi büyyütün yoksa başka bişey mi egerki rektefe ile büyüttüysen ilkten zorlamazasydn
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ford fokus
    silindir gömlek sadece başka birde öndişli ama çok kuvvetli şlimdi
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindir gömlek sadece başka birde öndişli ama çok kuvvetli şlimdi
    silindirle gömlek ayni sey degilmi abineyse daha torklu bi ybr oldu şimdi hayirli olsun ben yine ilk 500 km basma derim secim senin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ford fokus
    piston demek istedim sedat karbürötör iğnesiylede oynadık

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    selam arkadaslar herkes iyidir umarım bir kac sey sormak istiyordum..motosikletim henuz 110 km de ancak bugun anı fren denemesi yaparken ilk defa kitlendi ezerek ama ani ön frene basmama ragmen bunun nedenleri ne olabılır daha önce hiç yapmamıştı cünkü bunun üzerine ön frene sert basmaya korkmaya basladım gercekten...bunun sebebleri lastik basıncının düşmesi yada frenin manetinin cok yukarda tutması yanı derınliginin olmaması olabilirmi? Ayrıca motorumda sakura kışlık lastikler var bu lastiklere ne derece güvenebilirim kuru yolda giderken girdigim sılaklıklarda kayma yaratırmı uzerınden gecerken kuru asfaltta guvenebilirmiyim sahsen ben guvenemiyorum fikirlerinizi söylerseniz cok mutlu olurum...
    Zamanla alışırsın, ne kadar basıp ne kadar basmayacağını bileceksin. YBR en nihayetinde standart ve uygun fiyatlı bir motor, çok muhteşem pitbull gibi ısıran balatalar falan beklememelisin (bu kategorie kimse beklemesin). Progressive fren tekniğinden anladığım kadarı ile haberdarsın, üzerinde biraz daha çalışıp süspansiyon kapanışlarını falan takip edersen en önemlisi de durabileceğin süratlerde yol alırsan ybr'nin frenleri sana yetecektir.

Motor üzerindeki sakura lastikler (eğer hala aynı lastiklerse) kuru yolda iyi ancak ıslak yolda çok kayıyorlar, sert lastikler olduğundan ömrü uzun ancak zor ısınıyor ve yolu kavraması da ona göre problemli olabiliyor.

Motosikleti
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanla alışırsın, ne kadar basıp ne kadar basmayacağını bileceksin. YBR en nihayetinde standart ve uygun fiyatlı bir motor, çok muhteşem pitbull gibi ısıran balatalar falan beklememelisin (bu kategorie kimse beklemesin). Progressive fren tekniğinden anladığım kadarı ile haberdarsın, üzerinde biraz daha çalışıp süspansiyon kapanışlarını falan takip edersen en önemlisi de durabileceğin süratlerde yol alırsan ybr'nin frenleri sana yetecektir.

Motor üzerindeki sakura lastikler (eğer hala aynı lastiklerse) kuru yolda iyi ancak ıslak yolda çok kayıyorlar, sert lastikler olduğundan ömrü uzun ancak zor ısınıyor ve yolu kavraması da ona göre problemli olabiliyor.
    Saol arkadasım mesajımı görüp cevapladıgın icin sonuc olarak bana guven vermıyor bu motor belkı benım acemı olmamdandır belkide lastiklerdende olabilir..hala ön balatadan cok ses gelıyor ne zaman duzelcekse anlamıs degılım..

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Saol arkadasım mesajımı görüp cevapladıgın icin sonuc olarak bana guven vermıyor bu motor belkı benım acemı olmamdandır belkide lastiklerdende olabilir..hala ön balatadan cok ses gelıyor ne zaman duzelcekse anlamıs degılım..
    Ses derken?

Motosikleti
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses derken?
    ön tekerden geliyor sanırsam balata diske sürtüyor yada baska bir sey tekeri bostaykeyn cevirincede gobek ugultu yapıyor sıfır ve rodajda olan olan butun ybr lerde oluyormu bılmıyorum..

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    ön tekerden geliyor sanırsam balata diske sürtüyor yada baska bir sey tekeri bostaykeyn cevirincede gobek ugultu yapıyor sıfır ve rodajda olan olan butun ybr lerde oluyormu bılmıyorum..
    Balatalar diske daima sürter, tüm motorlarda bu böyledir o yüzden korkacak birşey yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler