Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yav aranızda bilen gören yokmu kontağın fiyatını (orj olmayandan bahsetmiyorum) yoksa bu arkadaşınızı takanmı yok!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav aranızda bilen gören yokmu kontağın fiyatını (orj olmayandan bahsetmiyorum) yoksa bu arkadaşınızı takanmı yok!!
    Kardeş ben sordumuştum,yedek anahtarı kaybettim yeni kontak kaça maalour dedim boşver dedi bi anahtarcıda bi anahtar yaptırırsın yoksa cok pahalı demişti Ben tahmin edemiyorum acıkcası faişş olabilir bayağı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben sordumuştum,yedek anahtarı kaybettim yeni kontak kaça maalour dedim boşver dedi bi anahtarcıda bi anahtar yaptırırsın yoksa cok pahalı demişti Ben tahmin edemiyorum acıkcası faişş olabilir bayağı
    eyvallah sağolasın ... yinede bir yerlerden duyarsanız haber verin .. yan sanayinin fiyatını biliyorum 20 tl gibi bir fiyatı var..önemli olan orj...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ferotr dostum bunlar sana.

KONTAK KOMPLE EM 125 YBR

16,36 YTL (KDV Dahil)
    16,36 YTL (%0 Havale İndirimi)

KİLİT SETİ (Kontak+D.Kapağı+Yan Kapak K.) YBR 2004 ÖNCESİ

45,44 YTL (KDV Dahil)
    45,44 YTL (%0 Havale İndirimi)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferotr dostum bunlar sana.

KONTAK KOMPLE EM 125 YBR

16,36 YTL (KDV Dahil)
    16,36 YTL (%0 Havale İndirimi)

KİLİT SETİ (Kontak+D.Kapağı+Yan Kapak K.) YBR 2004 ÖNCESİ

45,44 YTL (KDV Dahil)
    45,44 YTL (%0 Havale İndirimi)
    tşk digi_boy26 ..
    üst resimdeki kontağı denedik fiş yerleri uymuyor (kablolar kesilip düz bağlanırsa oluyor fakat bu seferde ateşleme yapmıyor)..ama alt resimdeki kontak uyar benim ybr'ye tek girişli olduğu için bir internet sitesinde stokta olmadığı için ben size sormuştum..selamlar

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk digi_boy26 ..
    üst resimdeki kontağı denedik fiş yerleri uymuyor (kablolar kesilip düz bağlanırsa oluyor fakat bu seferde ateşleme yapmıyor)..ama alt resimdeki kontak uyar benim ybr'ye tek girişli olduğu için bir internet sitesinde stokta olmadığı için ben size sormuştum..selamlar
    benim kontak anahtarının plastik yeri kırılmıştı anahtarcıya çakma yaptırdım bir tane onu kullanıyorum.
    4

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bir baktırayım takozlara. teşekkür ederim.
    başka önerisi olan var mı?
    aynı problem bendede var. lastik takozlarını değiştirdik düzelmedi. hala öyle biniyoz. düzeltebilirsen bizde bilelim

Motosikleti
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı problem bendede var. lastik takozlarını değiştirdik düzelmedi. hala öyle biniyoz. düzeltebilirsen bizde bilelim
    dün tamirciye gittim, ,işleri yoğundu. bir ara baktıracağım. haber veririm kardeşim.
    geçen gün güzel bir gezi yapmışsınız özendim yav insan bir haber verir
    yaza gezeriz inş. yorum yapacaktım geziyle ilgili arada kaynadı bugüne nasipmiş.
    bu arada hala bir araya gelip çay içemedik yuh bize
    4

garomir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Yamaha XJ6 Diversion S
    ben motoru alırken orjinaliyle değiştirttim. Sadece kontak değişecekti fakat 3 ünüde değiştirdiler. 135 tl kdv dahil tuttu.

Bu arada gösterge panelleri ampüllerimin çoğu gitmiş durumda... hangi ampülleri ve markaları seçmeliyim? Birde sökme konusunda yardımcı olabilir misiniz? Son olarakta servisten çıkarken motorun kısaları yanmıyor dedi ellerinde ampül olmaldığını söyleyip kendimin başka yerden taktırmamı söyledi. Sorun şu ki sanki kısalar yanıyor gibi geliyor bana. Bu motorda park ışıkları var mı? Eğer imkanı olan varsa bana kısalar ve uzunlar yanarken ampülleri de gösterecek şekilde fotoğraf çekip yükleyebilir mi teşekkürler

Motosikleti
    ybr 125 (2009)
    arkadaşalar artık bende aranıza katıldım
    2009 ybr 125 city aldım 2008 in 11. ayında kask+korkuluk dahil 3975 12 taksikt olmak üzere aldım motordan memnunum bbeygir konusuna gelince pek bi farklılık göremedim fakat dikkatimi çeken bir şey oldu sanki bu city nin sesi önceki modellere göre daha fazla çıkıyo gibi acaba benmi yanılıyorum yoksa gerçekten mi öyle bilgisi olan varmı ve sizce fiyat nasıl bu arada şu an 900 km deyim rodaj kurallarına uyuyorum 2000 km ye kadar da uymayı düşünüyorum bu konuda farklı öneride buluncak arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum son olarak ta acaba orjinal deponun fiyatını bilen varmı değiştirmeyi düşünüyorum
    şimdiden teşekkür ederim...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı itfaiye_110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar artık bende aranıza katıldım
    2009 ybr 125 city aldım 2008 in 11. ayında kask+korkuluk dahil 3975 12 taksikt olmak üzere aldım motordan memnunum bbeygir konusuna gelince pek bi farklılık göremedim fakat dikkatimi çeken bir şey oldu sanki bu city nin sesi önceki modellere göre daha fazla çıkıyo gibi acaba benmi yanılıyorum yoksa gerçekten mi öyle bilgisi olan varmı ve sizce fiyat nasıl bu arada şu an 900 km deyim rodaj kurallarına uyuyorum 2000 km ye kadar da uymayı düşünüyorum bu konuda farklı öneride buluncak arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum son olarak ta acaba orjinal deponun fiyatını bilen varmı değiştirmeyi düşünüyorum
    şimdiden teşekkür ederim...
    Tahmini 250 lira civarinda...ne olduki senin depoya
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ybr 125 (2009)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmini 250 lira civarinda...ne olduki senin depoya
    depoya bişi olmadı aslında ama üstündeki sticker lar hiç hoş değil ben sade seviyorum sökmeye kalktım fakat boyanın üzerine yapıştırmışlar üstüne de vernik atmışlar artık parlatıcı mıdır nedir sökünce çukur kalıyo orası öylede ben sevmiyorum diğerlerini söktüm onlarda sorun yok kapaklarda olanlar ön kafadakini de söktüm ama işte depo sökülmüyo yaa bide üstünde bi çizik felan olunca nerdeyse iki gün uykum kaçıyo yahu hiç değilse depoyu değiştrirsem hem orjinali evde durur diğerine de istediğim gibi kullanırım yoksa bi yerime inme inecek bi gün

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı itfaiye_110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoya bişi olmadı aslında ama üstündeki sticker lar hiç hoş değil ben sade seviyorum sökmeye kalktım fakat boyanın üzerine yapıştırmışlar üstüne de vernik atmışlar artık parlatıcı mıdır nedir sökünce çukur kalıyo orası öylede ben sevmiyorum diğerlerini söktüm onlarda sorun yok kapaklarda olanlar ön kafadakini de söktüm ama işte depo sökülmüyo yaa bide üstünde bi çizik felan olunca nerdeyse iki gün uykum kaçıyo yahu hiç değilse depoyu değiştrirsem hem orjinali evde durur diğerine de istediğim gibi kullanırım yoksa bi yerime inme inecek bi gün
    dostum bu kadar inceleme ya sakınılan çöp göze cok batar bunu unutma ben her hafta motorumu ykardım hiç kir çamur üzerinde birakmazdim gözümden dahi saklardim ama bi kaza yaptim pert derecesinde hasar gördüsana tavsiyem motorunu sev ona belli etme benim gibi yapma yani biral depo öyle dursun bırak çamurlu dursun

Motosikleti
    arkadaşlar her çizik ve önemsiz eksiklik o şeyin bize ait olduğunu gösteren derin hatıralardır. motorumdaki çizikleri ve bazı önemsiz eksikleri seviyorum çünkü her biri bir günün anısıdır.
    hem benimle birlikte mi yaşayacak yav
    4

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar her çizik ve önemsiz eksiklik o şeyin bize ait olduğunu gösteren derin hatıralardır. motorumdaki çizikleri ve bazı önemsiz eksikleri seviyorum çünkü her biri bir günün anısıdır.
    hem benimle birlikte mi yaşayacak yav
    tebrikler abi bravo işte örnek bir ybrci abimiz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler abi bravo işte örnek bir ybrci abimiz
    ugurbilgen bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bundan sonra motorumu varya hacı 2-3 ayda bir yıkayacam aha bak şahitsin b.k götürsün a.....

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı burak_kusmez_yamaha_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincire çok dikkat etmek lazım cuma günü arkadaşım edirneden gelirken havsa virajında zinciri koptu ve jant kitledi çocuk allahtan giyinikti omzunu bariyele vurdu iraz şişti morardı allah korusun daha kötüsü olabilirdi
    Bu haberden sonra zincir dosyasını tekrar açayım dedim ...

Orijinal zincir kitini buradan daha ucuza bulan varsa beni bulsun ltf .

Bizim servis ise iyice uçmuş
    zincire. 150
    ön dişliye 35
    arka dişliye ise 40 -50 diyor

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haberden sonra zincir dosyasını tekrar açayım dedim ...

Orijinal zincir kitini buradan daha ucuza bulan varsa beni bulsun ltf .

Bizim servis ise iyice uçmuş
    zincire. 150
    ön dişliye 35
    arka dişliye ise 40 -50 diyor
    özelden benimle irtibata gec ben sana 60 liraya toplayacam

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tüzeline bak bi Sedat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler