Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ne gülüyorsun sedat... yalanmı.... bu motoru 6. ayda aldım 10 ayda yıkadım.... kurye iken senede bir yıkıyordum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gülüyorsun sedat... yalanmı.... bu motoru 6. ayda aldım 10 ayda yıkadım.... kurye iken senede bir yıkıyordum....
    en iyisi hacı ben her pazar yikiyodumda ne oluyodu geliyo biri vuruyo çarpiyo içindeki bütün heves gidiyo
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    hacı hemi motor pis pis biniyorsun arada bi yıkıyorsun.. sanki motor sıfır.... acayip oluyor insan......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    r6
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi hacı ben her pazar yikiyodumda ne oluyodu geliyo biri vuruyo çarpiyo içindeki bütün heves gidiyo
    haklsın valla çok kötü birşeyya allah düşmanımın başına vermesin...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı nebileimm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklsın valla çok kötü birşeyya allah düşmanımın başına vermesin...
    cok zor hacı cokzor 15 gğndğr yaklaşik motorsuzum dün akşam kumsal _41 in motoruna bindimde nasil özlemişim yaw yapiştirdimlastikleride michelin pilot takmiş yattikça yatasi geliyo insanin

Motosikleti
    cok zor hacı cokzor 15 gğndğr yaklaşik motorsuzum dün akşam kumsal _41 in motoruna bindimde nasil özlemişim yaw yapiştirdimlastikleride michelin pilot takmiş yattikça yatasi geliyo insanin
    seadt adamım tozuna zor yetiştim... o ne surat öyle... benim küheylan da iki kişi binince yetişeyim diye canım çıktı valla... ömerin motorda gidiyor ama... hakkını yemeyelim.........

Motosikleti
    r6

ii yapmışsın benmde lastikleri değiştirme zamanım geldi buaralar düşünüyorum bakalım ne alcaıma karar veremedim daha

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seadt adamım tozuna zor yetiştim... o ne surat öyle... benim küheylan da iki kişi binince yetişeyim diye canım çıktı valla... ömerin motorda gidiyor ama... hakkını yemeyelim.........
    valla hacı düzde 4. viteste 100 km hıza kadar cok rahat çikiyor yaw anlamadim gitti benim ybrde 4 te epeybi sıkman lazim 100 görmesi için ömerin makinanin maşşallahi var ama ben biliyorum onun nasil o kadar süratli gitgiini

ii yapmışsın benmde lastikleri değiştirme zamanım geldi buaralar düşünüyorum bakalım ne alcaıma karar veremedim daha
    kumsal_41 gibi paraya kıyarim ben dersen michelin cok güzel ben yaklaşik bi 40 km kullandim begendim açikçasi ama yok ben gariban adamim dersen benim gibi gidip irc yapimi pony marka bi lastik alacaksin onlarda güzel sakuralardan bin kat iyidir yumuşak hamurlu

lastik parasını kısmayın arkadaşlar boğazdan kıs lastikten kısma
    benim duro önteker geçen bi kaydı yeri öptüm ayak koyduğum yer kırıldı
    nooldu bizim michelin parası gitti Allah tan kolum filan kırılmadı o zaman ekonomiyi görürdüm işte

Motosikleti
    r6
    vallaha bende ırc yada metzeler düşünüodum ama şimdi michelin diince michelin de hafife alıncak marka değil yani...fiyat olarak ne kadarki çokmu tuzlu:D

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Zincirde aşırı boşalmalar başlar ...
    Bakarsınız ki arka dişlide boşluk var..
    Sebebi lastik takozlarının eskimesi ;

Ve sonra gidilir 10 Liraya orijinal takozlar alınır :@

Ve dişli çerçevesine takılır..

bide bu takozların eskimesi jantın sallanmasınada (yalpamalamasınada) neden oluyor galiba

arka teker bilyasını saç kapak takmayın resimdeki gibi
    hem su alabilir hem toz
    plastik kapak bilya takın tekere teker keçesi eskirse bilyalarınız toz ve sudan bozulur saç kapakta
    yağ-toz keçesi eskimezse zaten sorun yok sac da olur plastik te
    orjinali sac kapak mı ybr nin

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    CBA Jant sallamıyo fekat arka dişli de stabil durmuyor
    osmaniyeli Saç kapaktan kastını anlamadım :S Fotodaki herşey ybrnin orijinal. Arka tekerdeki plastik herhangi bir parça güvensiz olur bence

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    arkadaşlar, bizim motorun orjinal stickerlarını nasıl temin edebiliriz ? ya da sizlerden sticker bastıran varmı? motoru bi boyatıyım diyorum da acil yardım gerekli. düşme filan yok da dizliklerden dolayı deponun biraz yüzüldüğünü farkettim bugun. hazır kışa girmek üzereyken de parçaları söküp boyatmayı düşünüyorum ama yazılarım da gitmesin istiyorum yardım bekliyorum sizden.

düzeltme arkadaşlar şöle diyorlar:

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin depoda bitek yamaha yazıyodu demi.O yazıda yansıtıcılı beyazdı galiba reklamcı sana aynı yansıtıcılı beyazla aynı boyutta yazar.Orjinali olsa bile bence pahalıdır deymez yani.

bide sökmeden önce bi reklamcıya göster onların işi bu belki üzerindekileri düzgünce söker.
    becerebilseler söktürcem de. korkuyorum yırtarlar diye

Eskişehirde yamaha bayisi var ise bi oraya sor derim arkadaşım
    henüz sormadım dostum ama aklımda vardı.

Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bak dediğim gibi hiç orjinaliyle felan uğraşma boşuna para bayılırsın git işini güzel yapan bir reklamcıya ver 10 TL bak sana orjinalinin aynısı nasılda yapar azmı yaptırdık biz bu yazılardan yaa biliyorumda söylüyorum
    olm çinçon bişey değilki bu? satcağımız zaman adam yazıları farketiği ana motordan şüpelencek. halbuki bişey yok sadece boya yenilemesi o kadar.

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiiler genelde ellerinde bulundurmuyorlar stickerları,sipariş üzerine getiriliyor onuda bekle allah bkle

hatta bazıları grenaj üstünde geldiğini bile sölediler.

yazılar bunlar işte:

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBA Jant sallamıyo fekat arka dişli de stabil durmuyor
    osmaniyeli Saç kapaktan kastını anlamadım :S Fotodaki herşey ybrnin orijinal. Arka tekerdeki plastik herhangi bir parça güvensiz olur bence

keçe sağlamsa zaten pek önemi yok
    sac kapak 30000km giderse plastik 40000 gider bilyanın içindeki yağı kurumadığı için

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bizim motorun orjinal stickerlarını nasıl temin edebiliriz ? ya da sizlerden sticker bastıran varmı? motoru bi boyatıyım diyorum da acil yardım gerekli. düşme filan yok da dizliklerden dolayı deponun biraz yüzüldüğünü farkettim bugun. hazır kışa girmek üzereyken de parçaları söküp boyatmayı düşünüyorum ama yazılarım da gitmesin istiyorum yardım bekliyorum sizden.

düzeltme arkadaşlar şöle diyorlar:

becerebilseler söktürcem de. korkuyorum yırtarlar diye

henüz sormadım dostum ama aklımda vardı.

olm çinçon bişey değilki bu? satcağımız zaman adam yazıları farketiği ana motordan şüpelencek. halbuki bişey yok sadece boya yenilemesi o kadar.

[/IMG]
    hacı sende varya sag sol kapaklari arka kuruk kapaklarini boyatacagina yan sanayi olarak degiştirsen 60 liraya işi halledeceksin depoyada bi pasta cila çekersin cillop gibi olur boyatsan astari yüzünü gecer yan sanayi olsun tak gitsin beni dinle

Motosikleti
    sedat maşayıda kaptın... hadi biraz daha gayret dayıyı yola çıkarmaya az kaldı...

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    3 kafadar manevi kardeşin düzce gezisinden bikaç kare resim

Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosikleti
    2000 ford
    cok güzel bir gezi yapmişiz tekerlerimize saglik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler