Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    tutar filan ama çok şahane görüntüsü var öle değilmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yok abi ya düşünce cok masraf açar buHani bi söz var Kedi ulaşamadigi ete mindar dermiş :
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    digi_boy26 birde burayı bir dene belki burdan bulursun kafa granajını ama almanya'da bir tanıdığın olması lazım alabilmeniz için.....http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...=&drivingMode=

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    digi_boy26 birde burayı bir dene belki burdan bulursun kafa granajını ama almanya'da bir tanıdığın olması lazım alabilmeniz için.....http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...=&drivingMode=
    Orda da 15oo ytl den başlıyo ybr ler

Ayrıca şu custom ybr den de var 45oo ytl miş

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illaki ybr hacı fakat cbf 150 daha konforlu bee bu aralar cok mu rahatima düşkünüm ne
    valaa haklısın kardeşim rahatlık konusunda ybrden rahat ama ben olsam gende ybrden vazgeçmem çok fark var arasında bi kere ybryle yan yana getirdiimiz zaman ses gelmio benim makinadan artı 110 120 diiyince altında süpürge makinası çalışır gibi ses gelmiyomuş cbfden onların hava filtresi koltuğun altında ve çok dandik bi yerde 150 cc olmasına rağmen otobanda ben 120 ile giderlen o benm arka tekerle arasında bi karış mesafe vardı

Elinde Ybr siperliği olupta kullanmayan varmı arkadaşlar bana lazımda kullanmayıp uygun bi fiyata veren olurmu acaba ??

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    slm arkadaslarr fiyat danışcaktımm
    ybr 125 sol ayna ne kadar ve şu egsozun üstğnde koruyucu bir saç var o satılıyormu satılıyorsa ne kadar
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 sol ayna ne kadar ve şu egsozun üstğnde koruyucu bir saç var o satılıyormu satılıyorsa ne kadar
    Bilader aynaların yan sanayisi çifti 12 lira falan ama o koruyucu bilmiyorum tahminen oda 10 15 lira bişidir...

Sİyah ybr'em olsada binsem

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    100 kilometre oldu City'mle tanışalı.Eski YBR'lere oranla farının çok daha iyi olduğunu söylemeliyim.Dün gece sırf farları denemek için turladım biraz ve halojen far gerçekten çok farklı.Araba farına yakın bir aydınlatması var.Ancak motorumu ilk çalıştırırken biraz sorun yaşıyorum stop ediyor.Belki zamanla motor rayına oturunca üzelir.Şimdilik rolantiyi biraz yükselterek sorunu çözüm.Jikleyle çalıştırınca hep açık unutuyorum çünkü jikleyi
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı aynanin fiyatini bilmiyorumda www.rialli.com da eksoz saci 18 liraydi en son gir bi bak derim evine kadar getiriyorlar kargoyla ben ordan bi kaç kez alişveriş yaptim güvenilir

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    sonunda bende bir ybr aldım fakat city değil 2005 model uzay kafalılardan, daha önce bionik, 151rs mondial ve çelik marka 100lük yarı otomatiklerden vardı inşallah son olur bu ybr, olacak gibide duruyor. 2.200 ytl ye aldım. tek kelimelik bir motor(süper) gerçekten bu zamana kadar tenekelere binmişiz diyorum. motor 11.000 de. ben 10.000de mondialin motorunu değiştirmiştim. ya bu motor bambaşka birşey. 2005 model yuvarlak kafa sanıyodum, benimki beygir gücü büyük olanlardanmı?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 kilometre oldu City'mle tanışalı.Eski YBR'lere oranla farının çok daha iyi olduğunu söylemeliyim.Dün gece sırf farları denemek için turladım biraz ve halojen far gerçekten çok farklı.Araba farına yakın bir aydınlatması var.Ancak motorumu ilk çalıştırırken biraz sorun yaşıyorum stop ediyor.Belki zamanla motor rayına oturunca üzelir.Şimdilik rolantiyi biraz yükselterek sorunu çözüm.Jikleyle çalıştırınca hep açık unutuyorum çünkü jikleyi
    jikleye alışsan iyi olur çünki ybr nin en büyük hastalığı yaz kış jiklesiz çalışmamasıdır.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda bende bir ybr aldım fakat city değil 2005 model uzay kafalılardan, daha önce bionik, 151rs mondial ve çelik marka 100lük yarı otomatiklerden vardı inşallah son olur bu ybr, olacak gibide duruyor. 2.200 ytl ye aldım. tek kelimelik bir motor(süper) gerçekten bu zamana kadar tenekelere binmişiz diyorum. motor 11.000 de. ben 10.000de mondialin motorunu değiştirmiştim. ya bu motor bambaşka birşey. 2005 model yuvarlak kafa sanıyodum, benimki beygir gücü büyük olanlardanmı?
    Öncelikle hayırlı olsun.

Sol bloktaki bujinin üst tarafında geri dönüşüm bağlantısı yoksa 12 hp lik motordur.

1-2 ay Mondial 150KN kullandıktan sonra denk geldi tanıdığın ybr sini sürmek istedim, fark bariz ortadaydı. Eşşekten At'a geçmiş gibi oldum. İnanılmaz rahat, sessiz ve yağ gibi gidiyordu. Daha doğrusu şahinden mercedes e geçmiş gibi hissettim
    haLo

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hLLRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 ay Mondial 150KN kullandıktan sonra denk geldi tanıdığın ybr sini sürmek istedim, fark bariz ortadaydı. Eşşekten At'a geçmiş gibi oldum. İnanılmaz rahat, sessiz ve yağ gibi gidiyordu. Daha doğrusu şahinden mercedes e geçmiş gibi hissettim
    bide cbf 150 ye bin o daha rahat

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jikleye alışsan iyi olur çünki ybr nin en büyük hastalığı yaz kış jiklesiz çalışmamasıdır.
    :( bu pek hoşuma gitmedi ama olsun ben motorumu çok seviyorum.Pazartesi günü Kappa topcase'im ve tankpadim gelecek,çok heyecanlıyım Çalışmak zorunda olmasam motora atlayıp kargodan alıcam malzemeleri...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    2000 ford
    :( bu pek hoşuma gitmedi ama olsun ben motorumu çok seviyorum.Pazartesi günü Kappa topcase'im ve tankpadim gelecek,çok heyecanlıyım Çalışmak zorunda olmasam motora atlayıp kargodan alıcam malzemeleri...
    sabahlari jikle kullanmak istemiyorsan hafif gaz vererek mars yap

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    Bende Ybr Almaya Karar Verdim... 2009un Yazında City kasa alcam bi tane..
    ancak beyler bu yeni 2009larde devir kesici varmış diye duydum motoru garanti kapsamından Çıkartmadan bu devir kesiciyi devre dışı bırakmanın bi yolu var mı

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı can498 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Ybr Almaya Karar Verdim... 2009un Yazında City kasa alcam bi tane..
    ancak beyler bu yeni 2009larde devir kesici varmış diye duydum motoru garanti kapsamından Çıkartmadan bu devir kesiciyi devre dışı bırakmanın bi yolu var mı
    benim ki 2006

devir kesici var bizim kasalarda da
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Evet ben de bugunden itibaren 35lik kappa almış bulunmaktayım ama ben anca 30unda falan buluşabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler