Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı deep16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce ybr den sonra 250 cc ye geçmek için en mantıklı ikinci el model hangisidir ? 500 cc olsa daha iyi olur kanısındayım ama tamamen duygusal nedenlerden dolayı ikinci el 250 cc düşünüyorum şimdilik. azar azar cıkıcam yani üst cc lere aklımdaki modeller cbx twister,cbf250, bunlardan hangi model veya başka bakabilicem bi model varmı ? ybr gibi rahat ve az yakması sorun cıkarmıcak bişi olsun istıyorum.
    hedefte benim ybr 250 var ben alcağıma yakın onlar da cbf250 gibi fiyatları düşmeye başlıcak bende kapcam birisini

Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw siz Ybrciler Siz derken bende yokmuş gibi dedim
    Pardon biz Ybrciler bi ara toplanıp bi tura geziye falan çıkalım ya 50 tane Ybr 100 tane ybr yapalım ya Çok güzel Fotograflar çıkar ortaya...
    ortada biyerde toplanmak lazım ama çalışan arkadaşlarımız var örn ben ilk senemi doldurmam lazım izin için

Alıntı hakan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw iyide ben Antalyadayım :Ç wala burdaki arkadaslar toplanalım farketmes süper olr bana uyar hertürlü

Buda Benim Siyah Mazlumum :D :D motorumu çok seviyormmmm
    motor güzel ama aynalarını tak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125
    ybr için sonradan egzos taktırma taraftarı deilim kendi sesi daha hoş cıkıyo ee sonucta 125 lık makına abartmaya gerek yok ama az once bi videoya denk geldim gercekten ses süper cıkıyo yada bana ole geldi. ama türkıyede varmıdır bu egzos getirilirmi orasını bilmiyorum.

burda resimler var
    http://www.pequenasnotaveis.com.br/i...?topic=16851.0

buda video
    http://www.youtube.com/watch?v=hyIlC...eature=related

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    323. sayfa olmuş... Ben de 323. dönem yedek subay öğretmen olarak şu an Burdur 58. Piyade alayındayım. 1 Eylül'de görüşmek dileğiyle... (Burada bile forumu terk etmiyorum yani)
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Güzel motor scooter dan sonra düşündüğüm tek motor....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    323. sayfa olmuş... Ben de 323. dönem yedek subay öğretmen olarak şu an Burdur 58. Piyade alayındayım. 1 Eylül'de görüşmek dileğiyle... (Burada bile forumu terk etmiyorum yani)
    hayırlı tezkereler hocam.görüşürüz.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    YBR için egzost fiyatları ne kadar nerelerde satılıyor vs. gibi bilgilere sahip olanlar var mı?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR için egzost fiyatları ne kadar nerelerde satılıyor vs. gibi bilgilere sahip olanlar var mı?
    orjinali 90 ytl diye sormuştum.

70 ytl var ama orjinal değil

tayfun aktaş:0216 611 34 54
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2001 de oradaydım, 276. dönem, sonra yd. subay öğretmen olarak
    Bingöl'e gitmiştim. Geçip gider günler ağır aksak da olsa...
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    BUDA BUGUN ÇEK,LDİM YBREEM İLE Bİ GEZİ YAPTIM TEK BASIMA ARKADASLAR SİZLE PAYLASMAK İSTEDİM:D

BUDA BENİM MAVİŞİM:D:D

ybr eksozu yan sanayisi var bildiğim kadarı ile 60 -70 civarı
    ama orjinal diorsan 200 ytl civarı bişi heralde

bu arada arkadaslar yardım isteyecem sizden ben motorum a one lastık almayı düşünüorum arrka metzeler onede metzelermi alsam yoksa bide secenekler arasında duro marka lastıkte ıolabilirmi yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ağustos 15. saat 18:00 itibari ile ybr city mi teslim almış bulunuyorum.harika bişey,allah her isteyene nasip etsin. kendinize iyi bakın arkadaşlar görüşürüz,ben biraz tur atayımm) atamıyorum çünkü işteyim çalışıyorum,sadece bu mesajı yazmak için girdim nete,haberiniz olsun diye,belki benim adıma sizlerde sevinirsiniz,aramıza bir ybr ci daha katıldı diye) byee.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr eksozu yan sanayisi var bildiğim kadarı ile 60 -70 civarı
    ama orjinal diorsan 200 ytl civarı bişi heralde
    200 ytl orjinal alınmasada, 124 euro fiyatıyla titan ve ybr ye uyumlu tiger marka prfrmns egzosları var imalatı Bursadaymış isteyene foto da koyabilirim buda bir seçenek...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    ne motor yapmış adamlar ya her zaman yamaha
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağustos 15. saat 18:00 itibari ile ybr city mi teslim almış bulunuyorum.harika bişey,allah her isteyene nasip etsin. kendinize iyi bakın arkadaşlar görüşürüz,ben biraz tur atayımm) atamıyorum çünkü işteyim çalışıyorum,sadece bu mesajı yazmak için girdim nete,haberiniz olsun diye,belki benim adıma sizlerde sevinirsiniz,aramıza bir ybr ci daha katıldı diye) byee.
    Hayırlı olsun güle güle kullan.Yalnız rumuzu da değiştirmen lazım bence.YBR almışsın ama rumuzun CBR 125.

Erdal3323 metzeller,pirelli veya michelin gibi kaliteli lastikleri almanı tavsiye ederim.Biraz pahalı ama farklı olduklarına inanıyorum.Örnek vereyim.Ben henüz bir ay önce IRC ön arka tubiless 90 YTL'ye aldım.Michelin çifti 180 YTL diye almadım.Sonuç: Lastiklerin ikisinde de hata var ve gidonda kafa sallama var.Sen sen ol benim yaptığım hatayı da yapma.Kimden alırsan al, garanti belgelerini eksiksiz doldurt, imzalat ve kaşelet.

Bu arada benim motorun krank bilyelerinin değişme zamanı geldi.Bu işi bilen veya başına gelen arkadaşlardan bilgi istirham edeceğim.İşçilik ücreti ne kadar tutar?Bilyeler ne kadar tutar ve hangi tip veya hangi ülke malı(marka) bilye kullanmalıyım.Lütfedip cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    [QUOTE=Yeniçeri;1212730]Hayırlı olsun güle güle kullan.Yalnız rumuzu da değiştirmen lazım bence.YBR almışsın ama rumuzun CBR 125.

teşekkür ederim abicim. rumuza gelince,rumuz değişiliyormu bilmiyom nasıl olacak.yenidenmi üyelik alacağım acaba.bende değiştirmek isterim doğrusu neyse abicim kendinize iyi bakın,Allah'a emanet olun.görüşürüz.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan.Yalnız rumuzu da değiştirmen lazım bence.YBR almışsın ama rumuzun CBR 125.

Erdal3323 metzeller,pirelli veya michelin gibi kaliteli lastikleri almanı tavsiye ederim.Biraz pahalı ama farklı olduklarına inanıyorum.Örnek vereyim.Ben henüz bir ay önce IRC ön arka tubiless 90 YTL'ye aldım.Michelin çifti 180 YTL diye almadım.Sonuç: Lastiklerin ikisinde de hata var ve gidonda kafa sallama var.Sen sen ol benim yaptığım hatayı da yapma.Kimden alırsan al, garanti belgelerini eksiksiz doldurt, imzalat ve kaşelet.

Bu arada benim motorun krank bilyelerinin değişme zamanı geldi.Bu işi bilen veya başına gelen arkadaşlardan bilgi istirham edeceğim.İşçilik ücreti ne kadar tutar?Bilyeler ne kadar tutar ve hangi tip veya hangi ülke malı(marka) bilye kullanmalıyım.Lütfedip cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Saol arkadasım ilgin için bende arastırıordum uzun bi suredir metzeler alacam onda karar kıldım arka metzeler onde ole olursa hem takım olur;)
    bilye konusuna gelince nsk japan olanını tavsiye ederim bide skf alman malı olanı yada fag olabilir bunlar üçüde güzel bilyeler ama ne malı olduguna dikkat et

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Bu da benim ybr'em

[B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Orjinal değil performans egzost. (: Bu motordan ne kadar performans beklenir o ayrı mevzu ama asıl amacım trafikte sağlam bir ses olunca "motor" olarak algılandığı için yani tamamen can güvenliği açısından. Zaten allahın izniyle bu makinayla trafiğe ve motora iyice alıştıktan sonra ufak ufak racing makinalara yöneleceğim.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal değil performans egzost. (: Bu motordan ne kadar performans beklenir o ayrı mevzu ama asıl amacım trafikte sağlam bir ses olunca "motor" olarak algılandığı için yani tamamen can güvenliği açısından. Zaten allahın izniyle bu makinayla trafiğe ve motora iyice alıştıktan sonra ufak ufak racing makinalara yöneleceğim.
    90 ytl dediğim egsoz orjinal değil çok yakınıymış

bende bu gün öğrendim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

peace74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Race Blue
    Herkese merhaba, uzun yıllardır motosiklet kullanıyorum ve bugün 0 km YBR 125 City almaya karar verdim, ve gittim siyah rengini aldım. Motoru yarın teslim alacağım, görüşlerimi de motoru kullandıkça yazarım. Artık bende bir YBR ciyim

Motosikleti
    Comet
    Alıntı peace74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, uzun yıllardır motosiklet kullanıyorum ve bugün 0 km YBR 125 City almaya karar verdim, ve gittim siyah rengini aldım. Motoru yarın teslim alacağım, görüşlerimi de motoru kullandıkça yazarım. Artık bende bir YBR ciyim
    hayırlı olsun aramıza hoş geldin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler