Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sedat kardeşim sana özelden msn imi atıyorum eklede ordan konuşalım. (:
    hacı şimdi gördüm kusura bakma ekledim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Yok ne kusuru şimdi yolladım zaten. (:

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Arkadaslar motorumu bugün itibari ile resmen satmis bulunuyorum. Yeni sahibine teslim ettim. Kendisine hayirli ugurlu olsun.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coşkun abi, senin taktığın bu fardanmı? benziyo burdan bakınca da . olmazsa bende sipariş vercem bundan 26ytl baksana abi..

yok bundan değil dikkat edersen içindeki ampül h4 değil,

arkadaşlar iyisimi ben çarşamba günü gidiim far ın çıplak halini satın aldığım yerden çekiim buraya ekleyeyim.

daha iyi fikir sahibi olursunuz[/QUOTE]

Merhabalar,

Aydınlatma sorununuz için far değiştiriyorsanız tavsiye etmem.Kaliteli bir ampul takarsanız aydınlatma sorununuz ortadan kalkacaktır.Bu ne olabilir Osram veya philips marka ampul tavsiye ederiz.

Saygılar

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün itibariyle bu siteden siparişini vermiş oldugun ön ve arka balata bu gün saat 17:50 sularinda kargo ile elime ulaşmiştir ilk başta aklima ya parayi alip göndermezlerse diye bi tedriginlik geldi ama ne olursa olsun dedim bu günde balatalar gelince tedirginligimin yersiz oldugunu anladimbundan sonra ybr parcasi alirken hep ordan sipariş etcem güveniyorum artik içinde şüpe duyan arkadaşlar falan varsa hiç duymasinlar hemen alsinlar tabi önce parayi havale etmeniz gerekiyor.....şimdi balatalari takacak bi çift marifetli el ariyorum
    Güveniniz için teşekkürler sedat bey.Saygılar

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar iyi ama yan sanayi
    Mesala arka çamurluk 14 çok iyi biz 17 ytl ye mi ne almıştık

Ya bu çanta çok uygun fiyatlı ama 32 Lt nasıl arkadaşlar işimi görür mü sizce mont sıgsa yeter(Aslında mont kask aynı anda sığsa başka birşey istemem )
    Merhabalar ,
    Kask rahat bir şekilde sığar.kask ile montu aynı anda sığdıramazsınız ama tek olarak rahat şekilde kullanabilirsiniz.Saygılar

Ybr Nin Sesi Hakkında

Mrb Arkadaşlar Cümleten Miraç Kandiliniz Müğbarek Olsun Benim Ybr Den şangır şungur Sesler Geliyor Aynı Sübablar çok Hızlı Bir şekilde Vuruyoırmuş Gibi Gaz Abasınca Ses Artıyor Biraz Motorun Yağ Pompası Arızlandıysa Seesi Nasıl çıkar?cevap Bekliyorum Arkadaşlar=

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı xCaddeX60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb Arkadaşlar Cümleten Miraç Kandiliniz Müğbarek Olsun Benim Ybr Den şangır şungur Sesler Geliyor Aynı Sübablar çok Hızlı Bir şekilde Vuruyoırmuş Gibi Gaz Abasınca Ses Artıyor Biraz Motorun Yağ Pompası Arızlandıysa Seesi Nasıl çıkar?cevap Bekliyorum Arkadaşlar=
    Yatak sarmış olmasın sakın???
    Krank bilyaları mı acaba
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorumu bugün itibari ile resmen satmis bulunuyorum. Yeni sahibine teslim ettim. Kendisine hayirli ugurlu olsun.
    hayirlisi olsun abicim kaça sattin? en kısa zamanda yeni makinana kavusman dilegiyle

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Digican
    160 ytl ye geliyor senin kappa cok pahalı almışsın ya

http://www.motogiyim.com/main/produc...=0&cat_ID=106#
    Ben bi yerde 120 'ye görmüştüm ama bulamadım yukarıda 140 ytlo

Bu arada LAstik alacagız bugun ırc arka 6o ytl'ye sorduk ama ben bi araştırayım dedim
    http://www.motogiyim.com/main/produc...D=91&cat_ID=21
    Yukardaki metzeller me22 74 ytl'ymiş
    Ya sanki daha ucuz olması lazım
    Metzeller me22 arka lastik fiyatını bilen var mı acaba
    evet biraz fazla etti ama kappa'dan da başka almadım şimdiye dek. şehrimizin sayılı satış mağazalarından aldıgım yer.kalite ve güleryüzlü hizmet olunca başka yere gitmem ucuz et almayım dedim biyandan da

Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik alırken ön arka çift olarak almanızı öneririm. IRC ön arka 95 -100 YTL arası. Ön farklı arka farklı ben pek tavsip etmiyorum ...
    tabiki çift alcaz da uygun fiyat bulamadım daha. piyasadakiler hep dublexmi?

Alıntı RİALLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Aydınlatma sorununuz için far değiştiriyorsanız tavsiye etmem.Kaliteli bir ampul takarsanız aydınlatma sorununuz ortadan kalkacaktır.Bu ne olabilir Osram veya philips marka ampul tavsiye ederiz.

Saygılar

Güveniniz için teşekkürler sedat bey.Saygılar

Merhabalar ,
    Kask rahat bir şekilde sığar.kask ile montu aynı anda sığdıramazsınız ama tek olarak rahat şekilde kullanabilirsiniz.Saygılar
    abi neler denedim de olmadı. son çare xenon alayım diyom da onlar da uçuk geliyor.xenon fiyatına motora daha çok aksesuar alırım diyorum biyandan da.

Alıntı xCaddeX60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm ybr sürücüsü kardeşlerimin Mirac Kandilleri Mübarek Olsun .

motorun hakkında biraz bilgi ver dostum kaç model kaç kmde ? bunlar önemli.

Motosikleti
    2000 ford
    hacı eskişehirde bi arastir yaw İRC lastiklerin fiyatlarini ön arka duroda olabilir...çifti 100 ytl yi geçmeyecek şekildesakura olmasin

Motosikleti
    yakcam o sakura'ları düşüyodum bugün gene. 1 bardak kadar su dökülmüş tam ışıkların önüne. kalkarken yanlayınca tırstım

tamam bi araştırayım. çifti 100 bulursak olayı bitircem artık cepte para kalmadı bee

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakcam o sakura'ları düşüyodum bugün gene. 1 bardak kadar su dökülmüş tam ışıkların önüne. kalkarken yanlayınca tırstım

tamam bi araştırayım. çifti 100 bulursak olayı bitircem artık cepte para kalmadı bee
    2 kere düşütm ikiside yagişli havadan dolayi ikisninde sorumlusu lastikler allahtan ikisndede 20 ile gierken düştüm bana ve dayiya bişey olmamişti....Lastik şart para yok pul yok depoyu bilem gönül rahatligiyla fulleyemiyorum ben doldurdukça zam yapiyolar1 aydir hep parca parca aliyom benzini işimi görcek kadar bak benzin fiyatlari az buz ucuzladi işe yariyor

Motosikleti
    evet hacım bazen refuj sulaması açıyolar yollar sel oluyo

redline'a sokma olm sende. az kibar kullan

bak imzama benim ne yazıyo

Motosikleti
    2000 ford
    evet hacım bazen refuj sulaması açıyolar yollar sel oluyo

redline'a sokma olm sende. az kibar kullan

bak imzama benim ne yazıyo
    2 aydir inan devir saatini 7 nin üzerinde göremedim şimdi 15 dişliyle 3. viteste 6 bin devirde 40-45 km hızla gidiyom gidecegim yere fazla yakmasin para biriktiriyorum... servise bile gitmiyorum artik yagi kendim degiştiriyorum total amcadan 1 litre yag aliyom 13 ytl 15 50 kendim degiştiriyorum...paranin gözü kör olsun

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 aydir inan devir saatini 7 nin üzerinde göremedim şimdi 15 dişliyle 3. viteste 6 bin devirde 40-45 km hızla gidiyom gidecegim yere fazla yakmasin para biriktiriyorum... servise bile gitmiyorum artik yagi kendim degiştiriyorum total amcadan 1 litre yag aliyom 13 ytl 15 50 kendim degiştiriyorum...paranin gözü kör olsun
    en iyisini yapıyosun kardeşim. bende biriktirmeye başlıcam. gözünü oyayım o paranın ben o dişli olayını bende araştırcam artık. 5km artsa yeter

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ya şu redline nedir ya? (:

Motosikleti
    r6

..

buda benim kızım

275-18 NF25 TUBELESS IRC DIŞ LASTİK 43 YTL iç lastikli 38 ytl

90/90-18 NR25 TUBELESS IRC DIŞ LASTİK 55 YTL iç lastikli 45 ytl

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    lastikleri değiştireceğinize motorları değiştirinalın bir ybr 125 city,lastiğide tubeless,renklerde şahane,yan ayaklık bile orjinal üstünde,jantlarıda 5 kollu, ve bir soru: city alan varmı aranızda.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikleri değiştireceğinize motorları değiştirinalın bir ybr 125 city,lastiğide tubeless,renklerde şahane,yan ayaklık bile orjinal üstünde,jantlarıda 5 kollu, ve bir soru: city alan varmı aranızda.
    ybr yi satıp yine ybr mi alalım

jant hariç saydığın tüm özellikler zaten sanırım tüm arkadaşlarda var.

bi jant için değmez düşüncesindeyim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantikli bi öneri aslinda balatalarimiz bitincede degiştirmek yerine sıfır bi motor almak daha mantikli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler