Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sesi degişmez ben kullanmadım kullanan bir arkadasım söyledi yakıtı nasıl etkiler ateşlemeyi hızlı güsel yapar daha hızlı ateşler boşa sallamaz ordan tasarruf yapar
    ama normalde yakıtla bi alakası yok yane bujinin fiyatı da 30 ytl fln
    ama bujiyi degiştigin zaman kendi çapında belli bi filtre temizlemeleri yaparsın
    yagını castrol atarsın hava filtresini benzin filtresini temizlersin bujiyi takarsın karburatoru temizlersin Sonra
    Tamamı ile farkli bi motora binersin...
    bu dediklerini biraz toparlanınca yapcam ömer çok teşekkür ederim

Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullandım.Çok önemli bir değişim yok.Bence değmez.Bu tarz bujiler daha çok büyük hacimli motorlarda yararlı oluyor.
    deniycez bakalım Yeniçeri dostum. bize 30-40 liraya malolcak belki ama daha iyi randuman alırsam bi daha da motor yapısıyla oynatmadan bineriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet arkadaşlar bu CİTY modeli ise yeni si ben gördüm yolda.Motor çok harika görünüyo.Bende 2007 model gri var temiz.Oda gri idi ama sinyal farklı jant 3 degil 5 yada 6 kollu.stop farklı en önemlisi kafa grenajı benimkinden farklı.Torpido gibi..rengide gri.Ve kullanıcısı ile enjektörlü modelmi diye felan kısa sohbetettik.Beygiri de farklı imiş.Sitede ben yakalayamadım resmin ama zeytinburnu bayisi satıyormuş.Bayiyi listede bulamadım ismini de hatırlamıyorum.Asıl önemlisi de benim için sürat biraz daha fazlaymış yani makineyi daha az zorlayarak trafikte akıcaz.125 cc de binilecek başka makine de yok adam gibi.Fiyat yükselir diye umuyorum kur politikası olmayan ülkelerde firmalar anca yenilik yaparak-ekleyerek fiyat artırabiliyorlar.Yenilik varsa fiyat artacaktır.Bence YBR da kasa degişiyor.Yani alacaklar bir iki ay daha beklesin Alamayacaklarda Umarım enkısa sürede hayallerine kavuşur.Benim hayalimde YBR 205 var.Ama city'e de hayır demem.Herkese kolay gelsin.

Evet arkadaşlar bu CİTY modeli ise yeni si ben gördüm yolda.Motor çok harika görünüyo.Bende 2007 model gri var temiz.Oda gri idi ama sinyal farklı jant 3 degil 5 yada 6 kollu.stop farklı en önemlisi kafa grenajı benimkinden farklı.Torpido gibi..rengide gri.Ve kullanıcısı ile enjektörlü modelmi diye felan kısa sohbetettik.Beygiri de farklı imiş.Sitede ben yakalayamadım resmin ama zeytinburnu bayisi satıyormuş.Bayiyi listede bulamadım ismini de hatırlamıyorum.Asıl önemlisi de benim için sürat biraz daha fazlaymış yani makineyi daha az zorlayarak trafikte akıcaz.125 cc de binilecek başka makine de yok adam gibi.Fiyat yükselir diye umuyorum kur politikası olmayan ülkelerde firmalar anca yenilik yaparak-ekleyerek fiyat artırabiliyorlar.Yenilik varsa fiyat artacaktır.Bence YBR da kasa degişiyor.Yani alacaklar bir iki ay daha beklesin Alamayacaklarda Umarım enkısa sürede hayallerine kavuşur.Benim hayalimde YBR 205 var.Ama city'e de hayır demem.Herkese kolay gelsin.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Mikuni farın sorunsuz çalışıyormu?Bizi aydınlatırsan seviniriz.
    1 hafta oldu hiçbir sorun yok, camda kararma filan da yok. aydınlatma mükemmel

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Mikuni aküde sorun yaratıyormu?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Mikuni aküde sorun yaratıyormu?
    1 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım...hatta dün h4 kobalt xenon tipi bir ampul buldum onu taktım 90watt bakalım bu sorun çıkaracakmı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda pcx125
    hayır hiçbir sorun yok, hatta 1 dakika boyunca marşa bastığım oluyor.. gerçi benim akü orjinal japon malı.

Motosikleti
    motorumun duy'unu H4 uyumlu yaptırayım istedim eski servisim bunun mümkün olmayacağını söledi. başka servise de gitmeye fırsatım olmadı iş'ten. gerçekten bu böle mi yoksa H4 'den vaz mı geçmeliyim ? H4 daha mı çok aydınlatıyor ?

bu da ybr 125 custom

ybr 125 diversion

ahanda ybr 125 city soranlara cevaben

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Merhaba arkadaşlar motorumu satmak istiyorum 2008model siyah 2300kmde
    trafige çıkış tarihi 20/03/2008.3800 e aldım.2000peşin 1800ede 12ay taksit yaptım.Keyfi biniciyim iş icabı kullanılmadı.Hiç bir degişikligi yok.Yan ayak takdım.
    1000bakımını yaptırdım.Yarış almayı düşünüyorum aciliyetimde yok aslında ama fikir edinmek için yazıyorum.Kaça satabilirim bilgisi olan veya yeni alan arkadaşlar
    cevap yazarsanız sevinirim.

Motosikleti
    valla almamış olsaydım sana bi teklif yapardım sıfırı 3450 civarında ama senin motorunun yapacağı da 2500 filandır

kardeş neden satmak istediğni yazarmısın

Motosikleti
    Honda pcx125
    [QUOTE=digi_boy26;1147209]motorumun duy'unu H4 uyumlu yaptırayım istedim eski servisim bunun mümkün olmayacağını söledi. başka servise de gitmeye fırsatım olmadı iş'ten. gerçekten bu böle mi yoksa H4 'den vaz mı geçmeliyim ? H4 daha mı çok aydınlatıyor ?

demişsin..

diyorum ki, H4 ampul cıvalıdır, H3 ise basit bir ampuldur, içinde ne bir gaz nede bir atom yoktur..

bu nedenle H4 ampul diğerine göre %40 daha iyi aydınlatır.. H3 ampulun aydınlatma alanı en fazla 3 metredir, H4 ise 100 metreye kadar aydınlatabilir.

Servisin sana verdiği cevaba göre, o servisin motorcu değil bisikletçi olduğunu anlıyoruz..
    Hiçbir serviste olumlu bir cevap alamazsın, zaten bilseler bile böle işlerle uğraşmazlar..

Benim gibi git oto saniyedeki oto elektirkçilere 10 lira ver 5 dakkada yaparlar.

Motosikleti
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyorum ki, H4 ampul cıvalıdır, H3 ise basit bir ampuldur, içinde ne bir gaz nede bir atom yoktur..

bu nedenle H4 ampul diğerine göre %40 daha iyi aydınlatır.. H3 ampulun aydınlatma alanı en fazla 3 metredir, H4 ise 100 metreye kadar aydınlatabilir.

Servisin sana verdiği cevaba göre, o servisin motorcu değil bisikletçi olduğunu anlıyoruz..
    Hiçbir serviste olumlu bir cevap alamazsın, zaten bilseler bile böle işlerle uğraşmazlar..

Benim gibi git oto saniyedeki oto elektirkçilere 10 lira ver 5 dakkada yaparlar.
    ama motosiklet için olan duy'u bulundururmu ki onlar ? yuvası klipsi filan faklıysa ?

Motosikleti
    Honda pcx125
    motosiklet için duy diye bişey yok, H4 duy var.. sanayide 3 ytl. çok basit bi parça aslında. orjinal ampulu duy'la birlikte çıkarıyon, H4 ampulu çıplak olarak yuvaya oturtuyon, H4 duy'a taktıktan sonra, kabloları bağlıyon bitti..
    aslında orjinal kablolar zaten H4 ampul içindir fakat fişleri küçük. fişleri büyütürsen DUY aramana gerek kalmaz. kendinde yaparsın. ama Şase kablosunu bilmen lazım

Motosikleti
    YBR 125
    2000 km ye yaklaştık yağı değiştiricem ama kafam biraz karıştı
    doğrusu 10W40 mı yoksa 20W40 mı karar veremedim.
    Beldeyama'nın sitesinde önerdiği yağ 10W40 ve 20W50, yaz-kış
    farkına göre değişse de motorun ömrü arttıkça kullanılan yağın
    daha kalın olması gerektiği için 20W50 önerilmiş sanırım, yanlışım
    varsa düzeltin. Bu arada popüler yağ Castrol POWER 1 4T 10W-40
    sanırım ama pahalı, sizler genellikle ne kullanırsınız.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.

YBR 125 City

Merhaba arkadaşlar, YBR 125 City modeli, Beldeyama'nın sitesinde görücüye çıkmış, sizlere de haber vermek istedim.

maviergün,
    Dün motruma Castrol Power 1 4T 10W-40 yağını koydum. Fiyatı da 15 YTL. 2000 km'de bir değiştireceğin yağ için 3-5 YTL'yi aramayacaksın. Hiç kullanmadıysan birkez kullanmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Bu City beni etkiledi..acaba fiyatı ne olacak

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    İş çıkışı Yamaha bayiinin önünden geçiyorum.
    Tanıtım için gelmişse incelerim.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı KİRK DOUGLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maviergün,
    Dün motruma Castrol Power 1 4T 10W-40 yağını koydum. Fiyatı da 15 YTL. 2000 km'de bir değiştireceğin yağ için 3-5 YTL'yi aramayacaksın. Hiç kullanmadıysan birkez kullanmanı tavsiye ederim.
    Haklısın 3-5 önemli değil, ama fiyat farkı açısından bakmıştım, bir yağcıdan
    sormuştum mobil için 10, castrol için 20 demişti, sen 15 e iyi almışsın.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler