Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125
    Beldeyama'nın pazarlama anlayışını anlamıyorum.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün farı söktüm, balon ampulu söktüm çöpe attım.. ampulu tutan plastiği çıkardım, H4 cıvalı ampul taktım, bunun için far contası gerekiyor ki bu her yerde bulunmaz. sanayiden "h4 düy" aldım fişler aynen uyuyor zaten, telle sabitledim.. şimdi canavar gibi aydınlatıyor, aküde maküde sorun yok.. 55watt taktım zaten, orjinali 35watt, çok büyük bir fark yok.. dehşet aydınlatıyor, mz farından daha iyi oldu.. yarın foto koyarız.

Mikuni farın sorunsuz çalışıyormu?Bizi aydınlatırsan seviniriz.

Motosikleti
    YBR 125
    arkadaslar bugun bi ybr ye baktım 2004 30000 km de çizik yok motorda ama gazı cekince sanki alttan motor titreme yapıyo yuksek devırde acaba bu tıtreme motorlamı alakı bişidir yoksa krank kol veya bilyalarıylamı alaalıdır yada başka ne sebeplerı olabılır ?

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Beldeyama Tr de böyle bişey yok nerden alıyorsunuz bu haberleri hayret doğrusu Bi link verinde bizde bakalım yahu Satarız YBR250yi alırız yeni 125 liği
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Megan66 arkadaşım Yeni ybr 125'in reklamı vardı beldeyama sitesinde reklamı vardı dün gördüm.Fakat aynı gün içinde kaldırdılar.Muhtemelen benim gibi arayıp soran ve tepki gösterenler oldu.Ya da bayilerden bir tepki gelmişte olabilir.Yakında çıkar meydana olay hep beraber görürüz.Saygılarınla

Ayrıca yazım hataları için kusura bakmayın arkadaşlar.

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beldeyama Tr de böyle bişey yok nerden alıyorsunuz bu haberleri hayret doğrusu Bi link verinde bizde bakalım yahu Satarız YBR250yi alırız yeni 125 liği
    Dostum anladığım kadarıyla 250 YBR kullanıyorsun.Bir depo ile 750 km. yol kattettiği doğrumu?Bilgi verirsen sevinirim.

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    Alıntı deep16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun bi ybr ye baktım 2004 30000 km de çizik yok motorda ama gazı cekince sanki alttan motor titreme yapıyo yuksek devırde acaba bu tıtreme motorlamı alakı bişidir yoksa krank kol veya bilyalarıylamı alaalıdır yada başka ne sebeplerı olabılır ?
    büyük bi ihtimal bilyalardandır. 2004 lern bilyaları en fazla 20000 km dayanıyo sonra titresim yapıyo.
    illaki YBR

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    KEŞKE SUNDAN HETİRSELER TÜRKİYEYE TEKRAR HALA BİREZİLYADA URETİYOR AMA SİMDİ NİE CİNE DONDULER BİLMİORLAR FİAT DA UNSUR OLABİLİR BEN BUNU 2004 TE ALDIGIMDA 4250 İDİ SONRADAN 2004 TE BUNDAN SONRA CIKANLAR 2750 CİNDEN GELENLER YANİ

MADE İN BRAZİL

guzel cok kullanıslı motor test surusu yaptım son derece memnun kaldım

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Beyler bu tür Küçük motorlarda 2. el temiz almak en Karlısı mantıklısı kesin bişey var herkez motoru büyütmek ister kesindir bu elbet 250 500 600 isticeksin ama bu makineyede 4.000 ytl (yenisinden bahsediorm ruhsat fln)
    Bayılmak braz mantksız geliyor eski model alıp 20.000 30.000 binersin sonra eline para gecer 250 lik 500 luk alırsın...

@CRAZYYBR
    Forum sayfalarında sürekli kendi Motorunun resmini görmekten zevkmi alıyorsun anlamadım..
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Evet Cok Zevklı Oluyor Nerden Anldaın:p

O DEİLDE YENİ RESİMELER CEKMİŞTİM DEMİN Bİ GİRİM ATAYIM DEDİM MOTORUMU CEKMEK HOSUMA GİDİOR SİZLERLEDE PAYLASIM DEDİM YANLIŞMI YAPTIM

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Yok yok hayrda
    gerçekten Komik oluyor sürekli
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Hehe:p Anladım Tamam Aramızda Yabancı Yok Bişi Olmaz

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    oK nasıl iyi istersen bu arada senin motorda Bi oynama performansta bişeyler varmı . ? Burdan olabilir gibi gozukuyorda

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    YOK BEN OYNAMA YAPMADIM BU ORJİNAL HALİ BİDE BU 12,5 BG FABRİKA CIKISI TELLER FARKLI GELDİYSE BUDA ORJİNAL HİÇ Bİ YERİ İLE OYNAMADIM HER YERİ İLK GUNKU GİBİ

AMA BUNA COK SEYLER YAPILABİLİORMUS KESİCİ OLMADIGI İÇİN AMA BEN DUSUNMUORUM SU ANDA BENİM İÇİN YETERLİ ZATEN BU PERFORMANS

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    görülen lüzüm üzere silinmiştir .
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı CRAZYYBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK BEN OYNAMA YAPMADIM BU ORJİNAL HALİ BİDE BU 12,5 BG FABRİKA CIKISI TELLER FARKLI GELDİYSE BUDA ORJİNAL HİÇ Bİ YERİ İLE OYNAMADIM HER YERİ İLK GUNKU GİBİ

AMA BUNA COK SEYLER YAPILABİLİORMUS KESİCİ OLMADIGI İÇİN AMA BEN DUSUNMUORUM SU ANDA BENİM İÇİN YETERLİ ZATEN BU PERFORMANS
    İyi Güsel yetiyorsa tamam uzun yola çıktın mı hiç peki
    hep 90 la 100 le
    tamam hakkını yememek lazım gusl ama uzun yolda şehirlerarası diyim dişliyi büyüksek Güsel olur en azından sabit bagırmadan 120 gitse 110 gitse çok güsel

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Benim Motor Zaten Gidior Goyuzden Gerek Yokkı

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi Güsel yetiyorsa tamam uzun yola çıktın mı hiç peki
    hep 90 la 100 le
    tamam hakkını yememek lazım gusl ama uzun yolda şehirlerarası diyim dişliyi büyüksek Güsel olur en azından sabit bagırmadan 120 gitse 110 gitse çok güsel
    ybr nin sıkılmadan gideceği hız bana göre 80 km bilemedin 90,sonra motor yırtınmaya başlıyor...kardeşim 70 80 lede yol bitmiyoo yav
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler