Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125
    @aargh
    motorunun boyası cok canlı qüzel duruyor üzerinde herhangi boya koruyucu veya cila varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bugün farı söktüm, balon ampulu söktüm çöpe attım.. ampulu tutan plastiği çıkardım, H4 cıvalı ampul taktım, bunun için far contası gerekiyor ki bu her yerde bulunmaz. sanayiden "h4 düy" aldım fişler aynen uyuyor zaten, telle sabitledim.. şimdi canavar gibi aydınlatıyor, aküde maküde sorun yok.. 55watt taktım zaten, orjinali 35watt, çok büyük bir fark yok.. dehşet aydınlatıyor, mz farından daha iyi oldu.. yarın foto koyarız.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    selam arkadaşlar artık ben de sizdenim

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...a-kavustu.html

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hayirli olsun hoca motörün ikinci el mi aldin sıfır mı ikinci el ise km si kaç kaç model kaç yetale bilgilendir bizi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2005 model ilk sahibinden aldık... 12.000de 2,000ytl.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün farı söktüm, balon ampulu söktüm çöpe attım.. ampulu tutan plastiği çıkardım, H4 cıvalı ampul taktım, bunun için far contası gerekiyor ki bu her yerde bulunmaz. sanayiden "h4 düy" aldım fişler aynen uyuyor zaten, telle sabitledim.. şimdi canavar gibi aydınlatıyor, aküde maküde sorun yok.. 55watt taktım zaten, orjinali 35watt, çok büyük bir fark yok.. dehşet aydınlatıyor, mz farından daha iyi oldu.. yarın foto koyarız.

fotoları bekliycez...

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    55watt lık ampül far aynasında kararma yapabilir, dikkat.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    Alıntı piranha4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2008 ybr kafa grenajlı(2004-2005 ler gibi) renk gri geçan hafta levent de trafikte takıldım peşine.Konuşmak güç oldu ama başardım.Plakada zeytinburnu bayii yazıyordu adını hatırlamıyorum.Ve sürücünün dediğine göre 2004 lerle aynı beygir.Ybr mi ancak böyle bir ybr ile degişirim deyip başladım aramaya ama net de bir benzeri yok.Ybancı sitelerdede.Hatta ''enjektörlü modelmi hocam bu ''dedim.Normal karbüratör dedi.Gören bilenlerin paylaşmasını istiyorum. Arıyorummmmm.Kolay gelsin.
    BENİM MOTORDAN OLMASIN TEL JANTMIYDI AMA BENİMKİ KAFA GRENAJLI DEĞİL

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SEVİYEYİ BU DÜZEYE İNDİRİP AMACI BİLGİ PAYLAŞIMIM OLAN ÜYELERİ RAHATSIZ EDEN erdal3323 VE mondializzet100 NİKLİ ÜYELER 1 AY SÜRE İLE SİTEDEN UZAKLAŞTIRILMIŞTIR. TEKRARI HALİNDE ÜYELİKLERİ İPTAL EDİLECEKTİR.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne olmuş burada yavv ??

her neyse iyi şeyler olmadığı kesin...

önceki sayfalarda illaki konusulmustur ama ben yinede sorayım..Motorrad 2008 dergisinde Ybr 125 için son hızı 97 km/h diyorlar acaba bu doğru mudur kaç gördünüz Ybr 125 inizle ??

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Ben Düzde 125 Gördüm
    Hafif Eğimde 140 Altına Indi Ibre

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olmuş burada yavv ??

önceki sayfalarda illaki konusulmustur ama ben yinede sorayım..Motorrad 2008 dergisinde Ybr 125 için son hızı 97 km/h diyorlar acaba bu doğru mudur kaç gördünüz Ybr 125 inizle ??
    dergiyi çıkaranlar kullanmışlar mı?

en kötü, bakımsız ybr bile 110 km hıza çok rahat çıkıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR 125
    Selenin biraz daha rahat olabilmesi için ne yapılabilir, diye
    düşünüyorum, YBR 250 nin selesine benzer bir biçim verilebilir mi,
    biraz sünger ve vineks ile kaplayabilir miyiz acaba?
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

"valla ustalar bende de ybr var ikinci el aldım rodaj nasıl yapıldı bilmeme ama düze yolda rüzgarsız günde 100 gördüm valla vaşkada 101 demedi hatta açmak için akılda istiyorum ama 10.000 den sonra da motor açılırmöı bilmem

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sancak1935 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "valla ustalar bende de ybr var ikinci el aldım rodaj nasıl yapıldı bilmeme ama düze yolda rüzgarsız günde 100 gördüm valla vaşkada 101 demedi hatta açmak için akılda istiyorum ama 10.000 den sonra da motor açılırmöı bilmem
    Açilir dostum canini sikma degil 10 binde 20 binde olsa bile açilir bagirta bagirta açarsin yani ben olsam açarim açamayagim ybr yokilk aldigimda 95 km falan yapiyodum düzde şimdi 105 km cok rahat gidiyor hafif meyilli bir yolda 110 yapiyorum en son 115 yaptim... çalişmalarimiza devam ediyorhedefim 120 yi görmek
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    benimki de 12,000lerde. bende sıkıştırıyorum ama 95 filan anca. bujiye baktırayımmı? hava iltresi vs... ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki de 12,000lerde. bende sıkıştırıyorum ama 95 filan anca. bujiye baktırayımmı? hava iltresi vs... ?
    hava filtresi ve buji önemli detaylar...bencede bir baktır veya kendin bak hava filtresi en son 10 ytl'idi....

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı deep16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aargh
    motorunun boyası cok canlı qüzel duruyor üzerinde herhangi boya koruyucu veya cila varmı ?
    Simdiye kadar herhangi bir koruyucu ya da katki maddesi kullanmadim. Kendi dogal parlakligi yani.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olmuş burada yavv ??

Bu hız fabrika verisi hızı.YBR b.u hızın üstüne çıkarmı?Çıkar, çıkıyor da ama eğri oturalım doğru konuşalım sadece YBR değil bu segmentteki tüm motorların yapacağı hız bu civarda bir şeydir.Zaten 80 km'den sonra motor sesini yükseltmeye başlıyor.Artı bu tip motorlar yapıları gereği yüksek süratlerde çok güvenli değildir.

Motosikleti
    kawasaki ER6 F
    arkadaşlar nedendir bilmem km sayaçları %10 oranında fazla gösteriyo karayollarındaki levhalara göre 10 km olan bi mesafeyi ybr 11 km gösteriyo. arabada da denedim yine 11 km.Buna göre fabrika verisi 97 km yi 9 a bölp 10 la çarparsak 108 km ye yakın bişey çıkıyo.

ayrıca ben rampa aşşağı ve rüzgarı arkama aldığım vakit 140 gördüm motor 55000 km de sadece bi kere yaptı bu hızı.
    illaki YBR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler