Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mega Scooter KYMCO MYROAD 700i&Burgmana Rakip

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Piaggio grubuna bağlı olarak üretimlerini gerçekleştiren Gilera, geçtiğimiz sene 800cc’lik GP800 modelinin tanıtımını yapmıştı. İtalya’da üretimi ve satışına başlayan firmaya en yakın rakip ise ünlü Tayvan motosiklet üreticisi Kymco’dan geldi. 700cc’lik motor hacmiyle kusursuz performansı ve sürüş zevkini vadeden MyRoad 700i, Milan’da yapılacak olan Eicma fuarında görücüye çıkacak. “MyRoad 700i” ismiyle satışa sunulacak olan scooter mega scooter sınıfına dahil olan 2. Scooter olma özelliğini taşıyor.

Otomatik ve kısa oranlı şanzımana sahip olan motosiklet, 8 valfli ve çift silindirli. Hal böyle olunca ondan ciddi bir performans hiç de şaşırtıcı olmuyor… Kymco MyRoad 700i, 74 beygirlik gücü ile maksimum 170 km/h hıza ulaşabiliyor. Çift H4 halojen far sistemiyle görüş mesafesini bir hayli yüksek tutan scooter, önlerde çift 280 mm ve arkada tek 260 mm fren diskleriyle de güvenli frenaj sağlıyor.

ABS sistemiyle donatılan scooter bu özelliklerden ibaret değil. Kymco, hedef kitlesine bir sürpriz yaparak ful otomatik olan arka süspansiyon sisteminin kontrol panelinden ayarlanabilmesini sağlıyor. Yani siz yol şartlarına ve sürüş zevkinize göre direksiyondaki kontrol panelinden arka amortisörünüzü dilerseniz sertleştirebilecek dilerseniz de yumuşatabileceksiniz.

Bu anahtarsız ayarlama sistemi MyRoad 700i ile birlikte ilk kez bir scooterda kullanılmış olacak. Halojen farlarına eşlik eden ön göğüsün her iki yanındaki ledli sinyallerde oldukça estetik bir görünüm sunuyor. Kymco MyRoad 700i’nin 2008 yılında yollarda olması bekleniyor.

Biz bu motoru Türkiye yollarında görecekmiyiz...tabiki hayır...anca sanal ortamda...Silkar bu motoru getirmez...çünkü çok ağır bir makina...Gemide gelmesi zormuş...anca bize CK 125 layık...

Avrupada ck 125 bile göremiyorum artık...

http://www.kymco.com/us/showroom/mot...rcycleList.asp

detaylar bu linkte...

http://www.motociclismo.es/Pruebas/k...sp%3Fid%3D2880

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu mu burgman a rakip olacak
    pu ha ha...

Motosikleti
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mu burgman a rakip olacak
    pu ha ha...
    2008 te çıkacak...beğenmediğin detaylar varsa söyle...Tayvanda tanıdık mühendisler var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Namı değer zühtü paşa nın bir lafı var..
    maxi scooter lar şu şekilde tabir edilir
    Burgman ve diğerleri..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Aprilia atlantic 500 derim başkada bişey demem.İtalyan scooterın atası kullananlar bilir yer uçağı.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco'yu Xciting'den beri baya bi tutarım.Ben bu makinanında megascooter pazarını fiyatıyla karıştıracağına eminim.Bence getirirler Türkiye'ye çünkü Kymco'nun acil prestije ihtiyacı var.Zira seneye Xciting500 i.e.'yi (47hp) geitreceklerini mail atıp öğrendim.Myroad700i'de bu çalışmayı pekiştirecektir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco'yu Xciting'den beri baya bi tutarım.Ben bu makinanında megascooter pazarını fiyatıyla karıştıracağına eminim.Bence getirirler Türkiye'ye çünkü Kymco'nun acil prestije ihtiyacı var.Zira seneye Xciting500 i.e.'yi (47hp) geitreceklerini mail atıp öğrendim.Myroad700i'de bu çalışmayı pekiştirecektir.
    hadi paşam sende şu planını hayata geçiriver...sende bizde sevinelim abicim...saygılar...

bu arada bizim fotolar noldu...Ramazandan sonrayamı ...

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    mete abi senden de hiç bişi kaçmıyo aaanında yapıştırıyon başlığı valla helal olsun..

bence de burgmanlar bir yana öbürleri bir yana abi, tipi hoş güzelde türkiye ye gelirse tam süper olur..

Hiç kimse yokken Burgman varıdı
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi paşam sende şu planını hayata geçiriver...sende bizde sevinelim abicim...saygılar...

bu arada bizim fotolar noldu...Ramazandan sonrayamı ...
    PLanlarımı uygulayamazsam seneye arkanızda çooook çırpınırım Mete Kardeş.
    Fotoların çoğu Muzo'da ve İhsanHakan Abimde.Bende makine olmadığı için çekememiştim.Zannedersem uygun vakitte başlıkla birlikte görürüz hepsini.Hoş onlar eklenmeden yeni bi gezi olacak galiba Bolu'ya.Hepsini birlikte görürüz artık.
    Oğuz

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Kymco scooter da yıllardır Piaggio ve Honda ile dünya liderliğine oynuyor birileri ordan Burgman ve diğerleri diyor .... İyi iş

Motosikleti
    Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi senden de hiç bişi kaçmıyo aaanında yapıştırıyon başlığı valla helal olsun..

bence de burgmanlar bir yana öbürleri bir yana abi, tipi hoş güzelde türkiye ye gelirse tam süper olur..

Hiç kimse yokken Burgman varıdı

evett önce Kamil Koç vardı...ama artık Ulusoy Metro var...

PLanlarımı uygulayamazsam seneye arkanızda çooook çırpınırım Mete Kardeş.
    Fotoların çoğu Muzo'da ve İhsanHakan Abimde.Bende makine olmadığı için çekememiştim.Zannedersem uygun vakitte başlıkla birlikte görürüz hepsini.Hoş onlar eklenmeden yeni bi gezi olacak galiba Bolu'ya.Hepsini birlikte görürüz artık.

abi yapma bi ara Yalovanın o rüzgarlı yolunda beni solladın...Kanuni deyip geçme kökleyince gidiyo...
    Alıntı enolaguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco scooter da yıllardır Piaggio ve Honda ile dünya liderliğine oynuyor birileri ordan Burgman ve diğerleri diyor .... İyi iş
    Bazı arkadaşlar Burgmanın gösterge panelinin kaç para olduğunu bilmiyolar....ben söylersem ayıp olur...

Aaaahhh be Mete! Ne çektiğimi bi Allah bide ben bilirim. O gaz hep kökünde be kardeşim. Makina canı istediğinde 110 yapıyo istemediğinde 60' geçmiyo zavallı.Dinlemedik bilenleri şimdi dana gibi araştırıyoruz her yeri..HAyırlısı seneye artık kendimizle birlikte artçımızıda istikrarlı taşıycak bi makinaya terfi edicez inşlallah.
    Oğuz

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    on numero motor hakkaten
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    gelirmi gelmez mi bilmiyorum ama kim alır onu merak ediyorum ben 400 lük aldım acaba 250 lik falanmı alsaydım diye düşünürken 700 lük çıktı karşıma ne benzin yakar o belli değil valla maxi scooter hastası olan beni çook aşar o makine
    SÖZLE DÜŞÜNÜR,SÖZLE SÖYLERİZ.VE SÖZÜMÜZLE ANILIRIZ.BİR SÖZLE UNUTUR GİDER,BİR SÖZLE ÖLÜMSÜZ KALIRIZ

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    olacagı biraz tartısılır ama hosuma gitti alet acıkcası

Motosikleti
    Aaaahhh be Mete! Ne çektiğimi bi Allah bide ben bilirim. O gaz hep kökünde be kardeşim. Makina canı istediğinde 110 yapıyo istemediğinde 60' geçmiyo zavallı.Dinlemedik bilenleri şimdi dana gibi araştırıyoruz her yeri..HAyırlısı seneye artık kendimizle birlikte artçımızıda istikrarlı taşıycak bi makinaya terfi edicez inşlallah.
    haydi hayırlısı....Kymco xcıtıngler sana göre...fiyatlarda uygun...

Abicim sana YK2 yakışır bana sorarsan...ben seni ona layık görüyorum güzel insan...

sendeki şu guvvatlı nefesle beni okuyup bi üflesen bende 1000 RR sahabı olucam...yanlış sektördesin bence...

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasarım çok hoş özelliklerde fena değil, alınabilcek bir motor tabi şartlar el verirse burgman'a rakip olacağını sanmıyorum destek ve kalite açısından

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi hayırlısı....Kymco xcıtıngler sana göre...fiyatlarda uygun...

Abicim sana YK2 yakışır bana sorarsan...ben seni ona layık görüyorum güzel insan...

sendeki şu guvvatlı nefesle beni okuyup bi üflesen bende 1000 RR sahabı olucam...yanlış sektördesin bence...
    Ağzından bal damlıyo kardeşim.İnşallah o veya benzeri bi makinayı düşünüyorum.Nefes işine gelince,mangalda kuvvetlide maneviyatda biraz arızalı olabilir..Ha sırf rüzgar olsun diye istiyosan en hızlısından üfüfürürüm valla.Ama senin içinde 1000RR duası ederim.İnşallah en kısa zamanda kavuşursun,.İtersen sana VARADERO duası edeyim.Tam senlik makina nede olsa.
    Oğuz

Motosikleti
    abi yok Varadero kalsın ben cbfden memnunum...siz mutlu olun ben halimden memnunum...motorum varsa kral benim...modelin önemi yok...iyi kötü gidiyoruz biyerlere ...

Gelirdi gelmezdi,satardı satmazdı derken Myroad700 Silkar'ın sitesinde tanıtılmaya başlanmış.Bence yeni Xciting500i.e. ile birlikte fuarda tanıtılır ve satışına başlanır.Tahminimce iş yapar gibi.Aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.
    http://www.kymco.com.tr/html/myroad700.html
    Oğuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)