Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI
    megasoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomax bu siteye reklam verebiliyorsa demekki bu siteyi okuyor. Bir motomax yetkilisinin çıkıp bu durum hakkında bilgi vermesi gerekmiyor mu ? Yılan hikayesine döndü.....................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    açıklama yapması gerekir belki ama şirket içi bir problemleri de varsa onu da kalkıp burda anlatmazlar herhalde.. sesiz kalmayı tercih ediyorlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yaw arkadaşlar ben bu motoru bekliyordum aylar önce canıma tak dedi regal-raptor aldım. eskittimde satıp yeni motor aldım. Bu adamlar hala bu motorları getiremediler. Bu ne lakayitliktir böyle.

Satamayacaksan neden 6 ay öncesinden reklam etmeye başladın.

Allah bekleyen arkadaşlara sabır versin. Bekleyemeyip başka motor alanların rüzgarını bol,yollarını boş etsin
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

yani başka bişi alsaydım bir aydır motor kullanıyo olacaktım nediyim ki ben bu insanlara cidden çok sinir oldum artıkk ki zaten vazgeçtimm bu modeldenn

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    fuara kadar bende yaklaşık 3 ay bekledim. ancak gelme ihtimali olmadığını öğrenince gidip truva aldım yaklaşık bir aydır motor sahibiyim ve ÖTV farkı ödemedim.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    vazgeçtim,başka motor alıcam,sıkıldım vs.. hepimiz hemen hemen aynı şeyleri düşünüp yazıyoruz... sizi bilmem ama ben galiba bekliyeceğim arkadaşlar. sonradan pişman olmak istemiyorum. zaten ehliyetide ancak alırız.bir de skygo nun yeni,hiç gelmemiş bir modeli geliyormuş. ya bu ay sonu,ya da mayıs başı. diyorum ki bir de ona bakalım.. sg200-18

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Fuarda görmüştük ve hakkında açılan 1-2 topicte biraz muhabbetini etmiştik bu modelin. Mayıs ortası gibi satışına başlanması düşünülüyor bildiğim kadarıyla.
    İmkanın olur da İstanbul/Karaköy'e gelebilirsen fuardaki motoru orada görebilir, inceleyebilirsin.
    Ötv zammıyla da fiyatı 4500 YTL'yi aştı sanıyorum.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam almayın bu adamlardan motor falan aklınızı başınıza devşirin satarken böyle yapan bir firma arıza durumunda ne takllar atar .Matah bişi olsalardı aprila ,motoguzzi gibi markaları çatır çatır satarlardı .Bi düşünün nerde reklamını kaç kere gördünüz ,ya da kaç tane moto guzzi gördünüz.Ben landcruiseri aylarca bekledim elli kişiyle konuştum ,baktım ötv bağıra bağıra geliyo valla bir günde gittim regali aldım şimdi aslanlar gibi tam 1 aydır biniyorm zaten topu topu 5 ay bineceğimiz
    Kısaca zevk için alacaksınız bu meretei evladiyelik değil al sorunsuz bişi bin paşa paşa .Bu ticareti ayak oyunları sanan firmada uğraşsın sl 150 leri satacam ditye orda
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

sade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    forumu uzun suredir takip ediyorum bende ve hevesle bekliyordum modeli fakat yılan hikayesine donen bu durumdan sonra birde modelin cıplak gelecegini vede aksesuarlarini da alınca nerdeyse 6000 i bulan maliyetini de dusunerek kendime bir hyosung 250 cc aldım alet super insallah keeway ler gelince hayal kırıklıgına ugramam.....

Motosikleti
    tiger 250
    merak etme uğramassın aldığın makineyle keeway kıyaslanamaz bile

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı sade7 adlı üyeden alıntı
    forumu uzun suredir takip ediyorum bende ve hevesle bekliyordum modeli fakat yılan hikayesine donen bu durumdan sonra birde modelin cıplak gelecegini vede aksesuarlarini da alınca nerdeyse 6000 i bulan maliyetini de dusunerek kendime bir hyosung 250 cc aldım alet super insallah keeway ler gelince hayal kırıklıgına ugramam.....
    selam ..çok iyi yapmışsın. biraz fazla çıkablecek gibi olabilseydim inan bende gv250 alırdım. güle güle kullan. senin adına sevindim. ama ben hala bi umut keeway i bekliyorum. bakalım ne olacak..

sade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    tesekkurler arkadaslar saolun

orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650

land cruiser

arkadaşlar bugun motomax den bi e-mail aldım motor mayısın sonuna gelecek diye yazmışlar

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şafak karanlık anlaşılan
    güzel bakan , güzel görür.

insominci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bugun motomax den bi e-mail aldım motor mayısın sonuna gelecek diye yazmışlar
    motomax bayii bana iki mayıs demişti uğramadım daha ama uğramasam iyi olacak zaten adam benden bıkmıştı bu motor gelmeeeezzzz hocam

Motosikleti
    Kanuni Tiger / Keeway SL150
    arkadaslar bu keeway in gelecegi zora benziyor!!! Ben tiger aldım aldıgımada memnunum. gercekten guclu makina, sınıfında zaten 15.5 Kw (21hp) olanıda yok.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    şaFAK 15!!!

ama GEÇ KALDI

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu bırakın şu keeway niçin zaman kaybetmeyi. hatta kitlensin bu topic.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Motosikleti
    Zs 150 -19
    Sonuç...........?

Sayın İlgili,
    Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler.

Farketmiş olacağınız gibi tüm Motomax-Keeway ürünleri kullanıcının rahatını ön plana çıkararak özenle tasarlanmış, en önemlisi güvenlik ve uzun süreli kullanım için gerekli teknik yeterliliğe sahip olarak üretilmiştir.

Bundan böyle, ürün yelpazemiz içine katılacak modellerin de en az mevcut modellerimiz kadar özgün olabilmeleri için firmamız teknik departmanı, üreticimizin Ar&Ge departmanlarıyla beraber yoğun bir çalışma sürdürmektedir. Gerekli kontroller ve testler son aşamaya gelmiş bulunmaktadır.

Bu hususta abartılı derecede hassas davranmakta ve hiçbir şekilde müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini aceleye getirerek rizikoya atmak istememekteyiz.. Bu yüzden Land Cruiser 250 modelinin depomuza tahmini varış tarihi haziran ortası ya da sonu gibi olacaktır.

Saygılarımızla,

Motomax Motorlu Araçlar A.ş.
    www.motomax.com.tr

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı
    dostum merhaba.. dün akşam bende majestikteydim ama bayilerin tam olarak bilgisi yok bence. çünkü istanbuldaki fuarda konuştuğum bayiler farklı bahsediyor,bursadaki farklı,edremitdeki farklı.. neye inanacağımı bilemedim. bende motomaxa mail attım,şunun doğrusu nedir diye.. En güzeli ekmeği fırından almak...

4000 ytl hala gecerli mi? Fuarda bu motor Monero QM 250...250cc,2 sil, 4 zam,Hava soğ,140kg,16.5hp, ............2990 YTL
    idi.. Bu kadar artması inanılmaz...

Alıntı raven adlı üyeden alıntı
    yahu bırakın şu keeway niçin zaman kaybetmeyi. hatta kitlensin bu topic.

evet haklı olabilirsin dostum.
    bu tuketiciye karşı büyük saygısızlık oldu..
    herkesin palanını bozdu...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler