Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Yzfaskk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cansin cann :D
    Ne demek motoru sen getirmedin heralde başkasımı sürdü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim almayı planladığım motordu sana nasipmis güle güle kullan. senin boy kaç? motor üstünde çekinmissin ya

Merhaba arkadaslar size bir sey danismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Aklimda yamaha yzf 125r ve honda cbr 125r hangisini alsam cok kararsizim. Haftanin 4 gunu dersaneye gitmek icin kullanicam 15 km git 15 km gel yani toplam gunluk 30 km yapicam. Arada hafta sonlarida cikarim iste. Neyse ilk motorum olcak yamahayi daha fazla istiyorum ama kullanmasi yuksekliginden dolayi biraz daha zor gibi geliyor ve bu beni biraz korkutuyor. Sizce ne yapmaliyim cok kararsizim. Yardimci okursanz sevinirim.

Alıntı bulut001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar size bir sey danismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Aklimda yamaha yzf 125r ve honda cbr 125r hangisini alsam cok kararsizim. Haftanin 4 gunu dersaneye gitmek icin kullanicam 15 km git 15 km gel yani toplam gunluk 30 km yapicam. Arada hafta sonlarida cikarim iste. Neyse ilk motorum olcak yamahayi daha fazla istiyorum ama kullanmasi yuksekliginden dolayi biraz daha zor gibi geliyor ve bu beni biraz korkutuyor. Sizce ne yapmaliyim cok kararsizim. Yardimci okursanz sevinirim.
    dostum biz yzf ciyiz. boy kaç senin? cbr de görsel olarak güzel ama biz her zaman yzf deriz

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek motoru sen getirmedin heralde başkasımı sürdü
    Ben getirdim ;) otobuse aticaktik aslinda bi firma almam dedi.Dedik soforle anlasalim bagaja baktik dik sikmaz dedik yan goturmek icinde benzini yagi falan bosalltiriyorlar hem anlamam o kadar daha ilk motorum hemde cizilir eder dedim (Yalan iste sureyim gotureyim diye bahane ariyorum ) bismillah dedik atladik o abim bi petrolde mola verelim diye girdik o dedi bi turluyayim surda diye o zMan cekmistim uzun sacli olan benim. 1.85 falan boyum rahat yetiyor fakat sol elimde yel durdu sanirim feci sekilde bilegim agriyor + sol elimin ici goctu sanirim sikiyorum motosikleti yeni olunca

Motosikleti
    Yzf r125
    [QUOTE=Yzfaskk;3458389]Ben getirdim ;) otobuse aticaktik aslinda bi firma almam dedi.Dedik soforle anlasalim bagaja baktik dik sikmaz dedik yan goturmek icinde benzini yagi falan bosalltiriyorlar hem anlamam o kadar daha ilk motorum hemde cizilir eder dedim (Yalan iste sureyim gotureyim diye bahane ariyorum ) bismillah dedik atladik o abim bi petrolde mola verelim diye girdik o dedi bi turluyayim surda diye o zMan cekmistim uzun sacli olan benim. 1.85 falan boyum rahat yetiyor fakat sol elimde yel durdu sanirim feci sekilde bilegim agriyor + sol elimin ici goctu sanirim sikiyorum motosikleti yeni olunca [/QU

getirebildin yani motoru daha önce sürmüşmüydün motor

Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum biz yzf ciyiz. boy kaç senin? cbr de görsel olarak güzel ama biz her zaman yzf deriz
    Boy 1.80 kilo 75.
    Biliyorum yzfci oldugunuzu da sordugum konu su surmekte sıkıntı yaşar miyim yani o. konuda bilgi istiyorm.

Alıntı bulut001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy 1.80 kilo 75.
    Biliyorum yzfci oldugunuzu da sordugum konu su surmekte sıkıntı yaşar miyim yani o. konuda bilgi istiyorm.
    yzf nin oturus pozisyonu zordur, pek rahat değildir. alışınca düzelir belki ama başlangıçta bileklerde ağrı olabilir. cbr, yzf ye nazaran daha dik ve rahat olabilir belki ama o da yapı olarak ince bi motor yzf ile kiyaslayinca

[QUOTE=Yiğit_;3458395]
    Alıntı Yzfaskk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben getirdim ;) otobuse aticaktik aslinda bi firma almam dedi.Dedik soforle anlasalim bagaja baktik dik sikmaz dedik yan goturmek icinde benzini yagi falan bosalltiriyorlar hem anlamam o kadar daha ilk motorum hemde cizilir eder dedim (Yalan iste sureyim gotureyim diye bahane ariyorum ) bismillah dedik atladik o abim bi petrolde mola verelim diye girdik o dedi bi turluyayim surda diye o zMan cekmistim uzun sacli olan benim. 1.85 falan boyum rahat yetiyor fakat sol elimde yel durdu sanirim feci sekilde bilegim agriyor + sol elimin ici goctu sanirim sikiyorum motosikleti yeni olunca [/QU

getirebildin yani motoru daha önce sürmüşmüydün motor
    Oo ayipsin hacii getirdim getirdim valla bi kere sinava girmeden birinin kanunisi vardi 1 kere onu kullandim 2kere de ehliyet sinavina girmeden derste kullandim bide gelirken iste bu kadar

Slm bende kısa süre önce yamaha yzf r125 siparişi verdim antalya nebioğullarına bana aralıkta gelir dediler daha erken gelirmi...

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Ortam renklensin fotoğraf atıyım
    Yzf kasa olarak gsxr 1000den daha büyük ilginç geldi bana.

emre xt125 bunu beğendi.

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortam renklensin fotoğraf atıyım
    Yzf kasa olarak gsxr 1000den daha büyük ilginç geldi bana.

http://i.hizliresim.com/1nEQ6D.jpg
    sen de olmasan resim filan zor göreceğiz :-)

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    gsx-r dan büyük ama içi boş kardeş :D karenajların arasında 10 cm boşluk var.Düştümü paramparça olucak bir motor malesef

Alıntı okan-olcay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm bende kısa süre önce yamaha yzf r125 siparişi verdim antalya nebioğullarına bana aralıkta gelir dediler daha erken gelirmi...
    kardes ne zaman verdin siparisi ne zaman getircekler? ben gecen gun gittim antalya nebiogullarina, yok elimizde 4 tane siparis verdik onalrda satildi aralik gibi gelir, artik 2015 e kadarda daha gelmez, eger 0 km bulursan hic kacirma al dedi adam. bilmiyorum simdi nasil olcak nerden bulcam 0 km. acaba isparta burdur felan gitsem varmidir ellerinde, neyse artik hayirlisi

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsx-r dan büyük ama içi boş kardeş :D karenajların arasında 10 cm boşluk var.Düştümü paramparça olucak bir motor malesef
    Hımm içi dolu olunca düşünce parçalanmıyormu '' kardeş '' :D Bak arkadaşım ben gsxr'dan hızlı demedim daha iyi demedim vsvs sadece kalıp olarak daha büyükmüş yan yana görünce fark ettim bügün depo yuksekliği vsvs neden saldırıyorsun bana :D Bu arada yzf r125'i bana anlatıyosunda ben bu motorun sahibiyim zaten biliyorum neyin ne olduğunu sen nerden biliyorsun :D
    emre xt125 bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    birkaç arkadaşımda var detaylı inceleme şansına sahip oldum.Karenajları çok şişirmişler tip şekil on numara olmuş ama bu kadar güzelliğin yedek parça fiyatlarıda uçuk yani.Amacım motoru kötülemek değil.

teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski kasa için 7.5 7.750 tl verebilirim ancak. temiz olursa 7.750

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

2011model 20bin km civarında ki motorlara 8.000 8.250 yazmışlar. böyle satıcılar olduktan sonra ben motor alamam zaten km olarak da çok yüksekler..
    emre 6.900 e çektim fiyatı 17 ekimden sonra izmire gidiyorum haberin olsun

meTege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler motoru kullanan kişi 90 arkaya binecek kişi de 100 kilo motorun herhangi bir parçasına zarar verir mi ? Deneyeniniz var mı ? Bu arada binecek kişi ara sıra kısa mesafe binicek

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı meTege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motoru kullanan kişi 90 arkaya binecek kişi de 100 kilo motorun herhangi bir parçasına zarar verir mi ? Deneyeniniz var mı ? Bu arada binecek kişi ara sıra kısa mesafe binicek
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı meTege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şey olmaz bu ağırlıktan daha fazlasıyla binen var inan bana bisiklet bile 250 kiloya kadar taşıyabiliyor.Orda sadece azami ağırlık yazmış.azami ağırlığı 4.5 ton yazıpta o kamyonla 10 ton yük taşıyorlar bir şey olmuyor düşün.Sen azami ağırlığın sadece 5 kilo üstüne çıkıyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)