Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim sorumada cevap verirmisiniz lütfen babamı ikna etmeye çalışıyorum benim kaderimde aynı 'dare' gibi bi türlü ikna edemedim :S bi kaç şeyle aklını çeldiler düşerse yedek parçası pahalı dır yok şöyle olur yok taş geldimi manevrayı yapamaz sanki hayabusa istiyoz :@

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı avnigunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sorumada cevap verirmisiniz lütfen babamı ikna etmeye çalışıyorum benim kaderimde aynı 'dare' gibi bi türlü ikna edemedim :S bi kaç şeyle aklını çeldiler düşerse yedek parçası pahalı dır yok şöyle olur yok taş geldimi manevrayı yapamaz sanki hayabusa istiyoz :@
    gel bi sarılalım
    avnigunal bunu beğendi.

dr.psychopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle çok soru soruluyor biliyorum ama 167cm boy ve sıfır motor tecrübesi ile bunu kullanabilir miyim.. ? diğerlerine içim ısınmadı bir türlü..

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    dikkatli kullanırsan olur babana söyle madem korkuyor göndersin seni honda güvenli sürüş eğitimine arkasına bakmasın emin olsun. Bu arada en iyi taktik babanı yamaha bayiine götür aç sahibindeni sürekli r125 göster bıktır
    Mustafa A. bunu beğendi.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı avnigunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el piyasası ile ilgili sorundan bahsediyorsan, benim düşünceme göre; istediğin paraya bağlı olarak hemen de satabilirsin bekleyebilirsin de ;) Honda kadar 2. eli canlı olmasa da kötü olduğunu düşünmüyorum. hellboys'un da dediği gibi eğitim alarak, güzel dille anlatarak ve kızdırmadan bıktırarak babanı ikna edebilirsin ki eğitimi sadece ikna etme için değil mutlaka almanı öneririm.
    Mustafa A. ve avnigunal bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    tabi kızdırmamak gerekir (ben kızdırmıştım ) yoksa git kendin al der ve bırakır
    avnigunal bunu beğendi.

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    yzf r 125 kullanıcıları git gide artıyor :D yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    arkadaşımla birlikte tekirdağ izmir arası bir tura cıkmayı düşünüyoruz bu süre boyunca kalacak tek yer çadırımız olacak. Ktm duke 200 ve R125 kesinlikle uğramalısınız dediğiniz veya önerdiğiniz bir yer varmıdır.(Birlikte yol yapmak isteyen olursa seve seve...)
    Mustafa A. bunu beğendi.

beyler bu ay içinde motoru almayı düşünüyorum beyaz renk ile mat gri arasında kaldım fakat gönlüm beyazdan yana aklıma takılan tek şey ise bu sinyal lambalarının olduğu kısımdaki siyah parça bazı motorlarda beyaz renk bazılarında ise siyah onu kendimiz mi değiştiriyoruz ? boyatıyor muyuz bi aklıma takılan olay o var.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    sen kaç model alıcaksın beyaz dediğin 2012 modelde o parça siyah senin dediğin 2010 beyaz olanında var
    terlemez bunu beğendi.

2013 alıcam kardeş peki o parçanın değişme ihtimali yok mu ne bileyim internetten bulabilir miyiz çünkü siyah ile hoş durmuyor yani bana göre :D

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    2013 renk böyle değiştirmek istersen 2010 modelin tak dicem fakat renkler tutmaz çünkü bizimkiler mat beyaz boyayı yaptırsan bile tutmuyor simli olduğu için ayarlayamıyorlar boyayı
    terlemez bunu beğendi.

Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 renk böyle değiştirmek istersen 2010 modelin tak dicem fakat renkler tutmaz çünkü bizimkiler mat beyaz boyayı yaptırsan bile tutmuyor simli olduğu için ayarlayamıyorlar boyayı
    gerçekten mi .. tüh ya neyse ben araç kaplatma servisiyle falan konuşur aynı renk komple kaplatırım o zaman 500 600 lira eder heralde ama yapcak bişey yok çok sağol dostum kaç gündür kafama takılıyordu :D

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    önemli değil kaplama ya gerek yok aslında yakından görsen orjinali daha güzel

yamaha bayisine kadar götürdüm motorun üstüne bindim inesim gelmedi sonra dedi senin iş yaş sana ybr 125 alayım diyor bende onu istemiyorum ama aldırcam! bu honda güvenli sürüş eğitimleri nerde var ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

yamaha bayisine kadar götürdüm motorun üstüne bindim inesim gelmedi sonra dedi senin iş yaş sana ybr 125 alayım diyor bende onu istemiyorum ama yzfr 125'i aldırcam! bu honda güvenli sürüş eğitimleri nerde var ? ben kullanmasını biliyorum ama babamın hoşuna gitmiyor galiba ama onun gözüne girmek için giderim o honda eğitimine

dr.psychopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende motor yok, meraktan soruyorum, bunun kaskosu varmı, varsa yıllık ne istiyor..??

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    motosiklete kasko yapılmıyor genelde sebebi pahalı olması cbr 125 sanırım 2500 tl ye kaskolanmıştı baska bir forumdan aklımda kalan böyle ne kadar doğru bilemem.
    hondanın sitesine gir babanla konuş böyle böyle eğitim var daha güvenli kullanmayı öğretecekler falan bilgilendir kafasına yatarsa ara honda müşteri hizmetlerini sor öğren nedir ne değildir kolay gelsin.
    avnigunal bunu beğendi.

tamam çok teşekkür ederim inşallah aldırırm

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımla birlikte tekirdağ izmir arası bir tura cıkmayı düşünüyoruz bu süre boyunca kalacak tek yer çadırımız olacak. Ktm duke 200 ve R125 kesinlikle uğramalısınız dediğiniz veya önerdiğiniz bir yer varmıdır.(Birlikte yol yapmak isteyen olursa seve seve...)

ben izmirdeyim :D tarih zaman bellimi tatil günüme gelirse ve aksilik olmassa sizi izmirde gezdiririm bol bol

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    durumlar biraz karıştı ya belki geziyi kısaltır ya da iptal ederiz ama mutlaka izmire gelicem ama kışın ama önümüzdeki sezon...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)