Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hegemonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,

Tam yeni aletimi aldım foruma girip selam vereyim diyordum ki, satışı aldığım gece Üsküdar'da kapımın önünden çaldılar motorumu. Sahibinden e ilan verdim, yayınlarlar mı bilmiyorum. Sizin de dikkatiniz çekerse sarı jantlı yamaha mavisi , egzoz şapkası ortadan kırık bir r125, 553 27331 40 dan allah rızası için bir alo deyiverin.

Herkes aman gözü gibi baksın motoruna, giderse çok içerliyorsunuz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı hegemonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Tam yeni aletimi aldım foruma girip selam vereyim diyordum ki, satışı aldığım gece Üsküdar'da kapımın önünden çaldılar motorumu. Sahibinden e ilan verdim, yayınlarlar mı bilmiyorum. Sizin de dikkatiniz çekerse sarı jantlı yamaha mavisi , egzoz şapkası ortadan kırık bir r125, 553 27331 40 dan allah rızası için bir alo deyiverin.

:( Vay anasını yaa hemde ilk gün :( Çok üzüldüm kardeşim İzmitte'yim gözüm kulağım mavi yzflerde olcak inş bulunur ... Şerefsizler bunlar yaa ... Hiç iyi bir tecrübe olmadı ama arkadaşlar görüyosunuz garajın önemini :S Herkes elinden geldiğince motorunu iyi veya kötü biyerlere soksun ve kilitlesin ... Geçenlerde 50 tl mi kaybettimde 2 gün uykumu yitirdim :S Allah sabır versin Hegemonya ..

tuense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,

gecmıs olsun cıdden cok uzuldum kardesım nası bı vıcdansızlık anlamıyorum ınsallah en kısa zamanda bulunur :(

Selamlar,

Motosiklet Nurtepe'de bulunmuş ve yedi emine bağlanmış polis tarafından. Yarın çıkartıcaz inşallah, iyi dilekleriniz için teşekkür ederi
    barodi ve tuense bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ınsallah.gecmıs olsun.

geçmiş olsun

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    geçmiş olsun

ekaya06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun hasar yoktur inşaLLAH :(

Tekrar selamlar,

Cuma gün biraz bürokrasi ile cebelleşerek mesai sonunda ancak çıkardım motoru. Hasar bekleyerek gittim aslında ama bırakın hasarı, indirip kaldırırken bile çizmemiş kimse. Plakayı dahi sökmemiş, hiç km yapmamış, kontağı bile zorlamamışlar. İçindeki benzin dahi duruyordu.
    Ben bu işten hiç birşey anlamadım desem yeridir. Üzülmedim tabi böyle bulduğuma ama, bir acayip oldum motoru böyle görünce.

Allah herkesi benim kaybettiğim gibi motorunu kaybetmekten korusun, motoru kayıp olanlarında benim gibi bulmasını sağlasın.

Şimdi kapalı otopark a koyar oldum. 50tl alıyor kapalı otopark. Çektiğimiz derdin günahı bu muymuş yani... Herkese tavsiyem güvenli bir yer bulmaları, ne zincir kar eder ne alarm hırsızlara.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    ben kapalı otoparka hem direksiyon kilidi hem disk kilidi (ön ve arka disk kilidi)hem alarm hem gemi zinciri (saf çelik) ile bağlıyorum

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Tekrar selamlar,

Cuma gün biraz bürokrasi ile cebelleşerek mesai sonunda ancak çıkardım motoru. Hasar bekleyerek gittim aslında ama bırakın hasarı, indirip kaldırırken bile çizmemiş kimse. Plakayı dahi sökmemiş, hiç km yapmamış, kontağı bile zorlamamışlar. İçindeki benzin dahi duruyordu.
    Ben bu işten hiç birşey anlamadım desem yeridir. Üzülmedim tabi böyle bulduğuma ama, bir acayip oldum motoru böyle görünce.

Allah herkesi benim kaybettiğim gibi motorunu kaybetmekten korusun, motoru kayıp olanlarında benim gibi bulmasını sağlasın.

Şimdi kapalı otopark a koyar oldum. 50tl alıyor kapalı otopark. Çektiğimiz derdin günahı bu muymuş yani... Herkese tavsiyem güvenli bir yer bulmaları, ne zincir kar eder ne alarm hırsızlara.
    Arkadaşım geçmiş olsun, çok sevindim yaa. İnşallah motosikleti çalınan diğer arkadaşlar da bulurlar motosikletlerini. Ne R6'lar, Cbr600'ler çalınmış. Şerefsizler.

İstanbul'u sevmiyorum arkadaş. Trafik berbat, şoförler berbat, her şey kötü, her şey amatör. Ama hırsızlar? Hırsızlar profesyonel. Profesyonel o... çocukları....
    Uğur Gündüz bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Tavsiye etmediğimiz motorlardan birisidir

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye etmediğimiz motorlardan birisidir
    YZF R125 mi tavsiye etmiyorsunuz?

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZF R125 mi tavsiye etmiyorsunuz?
    sadece görünümü güzel bence..
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    sadece görünümü güzel bence..
    Olabilir ama "tavsiye etmiyoruz" derken çöpten bahsediyor gibisin :D

Ayrıca piyasadaki tüm Çinler'den iyi motosiklet. Ben de sevmiyorum ama kötülenecek bir makine değil.

Mesela siz "görünümü dışındaki özelliklerini sevmediğiniz için veya yeterli olmadığını düşündüğünüz için" tavsiye etmediğinizi belirtseydiniz daha farklı olurdu. Direkt "tavsiye etmediğimiz" deyince motosiklet sorunluymuş algısına neden olabilir ki bu da yanlış.

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir ama "tavsiye etmiyoruz" derken çöpten bahsediyor gibisin :D

Ayrıca piyasadaki tüm Çinler'den iyi motosiklet. Ben de sevmiyorum ama kötülenecek bir makine değil.

Mesela siz "görünümü dışındaki özelliklerini sevmediğiniz için veya yeterli olmadığını düşündüğünüz için" tavsiye etmediğinizi belirtseydiniz daha farklı olurdu. Direkt "tavsiye etmediğimiz" deyince motosiklet sorunluymuş algısına neden olabilir ki bu da yanlış.
    Peki o zaman sadece görünümü güzel olduğu için ve pahalı olduğu için tavsiye etmiyorum :D
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Peki o zaman sadece görünümü güzel olduğu için ve pahalı olduğu için tavsiye etmiyorum :D
    Uğur kardeş biraz hatalı yorumlama yapıyosun gibime geldi koskoca Dünya devi Yamaha nın motorunu tavsiye etmemen ilginç .

Bu motor bildiğin 125 lik motor değil . Bu motor SS , bu motor sırf kalite , bu motor his , bu motor güvenli , sürüş keyfi bambaşka ...

Örnek verecek olursam , motorumu geçtim sadece frenleme sistemine bile 4.000 tl veririm . O kadar güvenli ve kısa mesafede duruşu varki mükemmel ötesi ...

Ben r125 kullanıcısı olarak parası olana kesinlikle tavsiye ederim ...
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

Motosikleti
    Xmax 250
    Para faktörünü ortadan kaldırınca tartışmasız herkesin ilk tercihi olacak ss sınıfı başlangıç motosikleti yzf 125 dir bence.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur kardeş biraz hatalı yorumlama yapıyosun gibime geldi koskoca Dünya devi Yamaha nın motorunu tavsiye etmemen ilginç .

Bu motor bildiğin 125 lik motor değil . Bu motor SS , bu motor sırf kalite , bu motor his , bu motor güvenli , sürüş keyfi bambaşka ...

Örnek verecek olursam , motorumu geçtim sadece frenleme sistemine bile 4.000 tl veririm . O kadar güvenli ve kısa mesafede duruşu varki mükemmel ötesi ...

Ben r125 kullanıcısı olarak parası olana kesinlikle tavsiye ederim ...
    Emre, motosiklet çok hızlı gidemediğinden o kadar kısa mesafede durması normal :D ;)

Şaka şaka, bazı eksikleri yok değil ama tavsiye etmiyorum demek de doğru değil açıkçası.

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Racing tipli fakat 125 lik hemde çok pahalı bence dediğiniz gibi freni çok iyi olabilir ben 1.200'e kuba aldım onun frenleride çok iyi açıkcası :D ben 125 lik motora 10.000 tl gibi yüksek miktarda para verilmesine karşıyım o yüzden de tavsiye etmiyorum honda cbr 250 liliğin 2.elini alırım yinede vermem bu kadar para 125 liğe en fazla ybr esd'ye veririm oda 4.500 lira..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)