Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetsngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250, Yamaha Fazer600, Yamaha YZF R1
    Arkadaşlar elinde satlık YZF R125 olan varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    Millet ! Bu motoru 2-3 kişi apartmanın 2.katına taşıma imkanımız varmı? Yani varmı bu aletin tutup kaldıracak yeri felan? Büyük boş bi oda var.Uzun süre yatacağı zaman oraya koyarım diyorum.Birde bu motorun en geniş yeri kaç cm ?(Galiba debriyajla ön frenin arasındaki uzunluk bilmiyorum).Apartman merdiven genişliği 95 cm,merdiven koridor 210 cm,evin giriş kapısı genişliği 80 cm.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaslar ben gecen sene almayi dusunuyordum ancak nasip olmadi hala aklimda bir soru var 170boyundayim 70 kiloyum ayaklarim yere degermi problem yasarmiyim hic gidip binme gibi bir firsatim olmadi yardimlarinizi bekliyorum abilerim kardeslerim

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yasin 170 civarı kullanıyor problem yok
    buralara ugrarsa size yardımcı olur

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı easlan31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben gecen sene almayi dusunuyordum ancak nasip olmadi hala aklimda bir soru var 170boyundayim 70 kiloyum ayaklarim yere degermi problem yasarmiyim hic gidip binme gibi bir firsatim olmadi yardimlarinizi bekliyorum abilerim kardeslerim
    evet kullanabilirsin bende 170 boyundayım ayaklarımın ucu deyiyor. ama sıkıntı yaşamadım bu konuda hiç hafiten kalçanı sağa yada sola verdiğin zaman ayağın yere tam basıyor.

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasin 170 civarı kullanıyor problem yok
    buralara ugrarsa size yardımcı olur
    volkan nbr nasılsın ben buralara uğrarımda sen izmite hiç uğramıcan galiba=?
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Cok tesekkurler aileyi ikna etme asamalarindayim ikna edersem ins araniza katilicam hayirlisiyla

Motosikleti
    YZF R125 red 2009

ben 169 boyundayım ve kilom 66

motoru çok rahat tutabilirsiniz endişeniz olmasın

YZFr 125 lerin avantajı ağır olmamaları
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/36307-yamaha-yzf-r125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-25.html#post2789812

Alıntı YZFr125 Ufuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 169 boyundayım ve kilom 66

motoru çok rahat tutabilirsiniz endişeniz olmasın

YZFr 125 lerin avantajı ağır olmamaları
    Cok tesekkurler icin rahatladida bide aldirmaya ikna edebilsem ahhh ahh

Mustafa N.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhabalar Öncelikle Herkese Hayırlı Ramazanlar.Bende 16 Yaşındayım Seneye 17 Yaşıma Girdiğimde Ehliyet Alıp Bu YZF R125 Almak İstiyorum 2.El Olarak 1.70 Boyum Var63 Kiloyum Sizce Zorlanmadan Sürebilirmiyim Altın Elbiseli Adam'daki Gibi Sıkıntı Olurmu Yani Yasin_942 Abimiz Bilgili Galiba Yakıt Konusunda Cimri Galiba Buda.Yardım Edenlere Teşekkürler

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı Mustafa N.r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhabalar Öncelikle Herkese Hayırlı Ramazanlar.Bende 16 Yaşındayım Seneye 17 Yaşıma Girdiğimde Ehliyet Alıp Bu YZF R125 Almak İstiyorum 2.El Olarak 1.70 Boyum Var63 Kiloyum Sizce Zorlanmadan Sürebilirmiyim Altın Elbiseli Adam'daki Gibi Sıkıntı Olurmu Yani Yasin_942 Abimiz Bilgili Galiba Yakıt Konusunda Cimri Galiba Buda.Yardım Edenlere Teşekkürler
    yzf r125 benim de çok beğendiğim bir motor, başlangıç seviyesi için güzel, ben de 3 tane motor arasında kalmıştım cbr 250r, ninja 250r, yzf r125. yzf bu motorlar arasında racing oturuş pozisyonuna sahip, deneme fırsatım olmadı ama selesi yüksek olduğu için ve 125 cc olduğu için vazgeçtim. Eğer motor tecrüben varsa önceden güzel motor tavsiye ederim ama benim gibi ilk defa öğreneceksen motoru ayaklarının yere basmasını istersin emin ol.
    Mustafa N.r bunu beğendi.

Mustafa N.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf r125 benim de çok beğendiğim bir motor, başlangıç seviyesi için güzel, ben de 3 tane motor arasında kalmıştım cbr 250r, ninja 250r, yzf r125. yzf bu motorlar arasında racing oturuş pozisyonuna sahip, deneme fırsatım olmadı ama selesi yüksek olduğu için ve 125 cc olduğu için vazgeçtim. Eğer motor tecrüben varsa önceden güzel motor tavsiye ederim ama benim gibi ilk defa öğreneceksen motoru ayaklarının yere basmasını istersin emin ol.
    Evet Abim İlk Tecrübem Olacak Uzun Yol Yapmayı da Planlıyorum CBR 250R Olabilir Belkide Teşekkürler
    enginar bunu beğendi.

Bu yzf r125 in grenaj fiyatlari nasil kac tl arasinda degisiyor?

Motosikleti
    YZF R125 red 2009
    Bu yzf r125 in grenaj fiyatlari nasil kac tl arasinda degisiyor?
    yzf r125 grenaj fiatları çok aşırı pahalı değil, mesela:

Yzf R125 Sağ Panzlot:50.00 TL (sol da aynı para)
    Yzf R125 Siperlik Camı:143.00 TL
    Yzf R125 Sağ Ayna:74.00 TL (sol da aynı para)
    Yzf R125 Ön Granaj:285.00 TL
    Yzf R 125 sinyalin bağlı olduğu Sol Üst Kapak:214.00 TL
    Yzf R 125 Yan Panel "sizin öğrenmek istediğiniz bu sanırım": 282.00 TL (tek fiatı)
    Yzf R 125 Alt Sakal: ?? belirtilmemiş :(

internetten ulaşabildiklerim bunlar
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/36307-yamaha-yzf-r125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-25.html#post2789812

Alıntı YZFr125 Ufuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf r125 grenaj fiatları çok aşırı pahalı değil, mesela:

Yzf R125 Sağ Panzlot:50.00 TL (sol da aynı para)
    Yzf R125 Siperlik Camı:143.00 TL
    Yzf R125 Sağ Ayna:74.00 TL (sol da aynı para)
    Yzf R125 Ön Granaj:285.00 TL
    Yzf R 125 sinyalin bağlı olduğu Sol Üst Kapak:214.00 TL
    Yzf R 125 Yan Panel "sizin öğrenmek istediğiniz bu sanırım": 282.00 TL (tek fiatı)
    Yzf R 125 Alt Sakal: ?? belirtilmemiş :(

internetten ulaşabildiklerim bunlar
    Cok tesekkurler alamadim hala ama alirsam ilk motorum olucak onun icin elbet dusmelerin olucak simdiden fiyatlarini bilelim

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    arkadaşlar uzun süredir yazmıyordum biraz içimi dökeyim bence grenajlarımız pahalı cbr yeni kasa daha ucuz bu konuda. ama sürüş hissi çok farklı. r125 i kullanan adam trail bike hariç her motoru altında oyuncak eder. r125 kullanmak birazda yetenek istiyor. küçükken bisikletle aranız iyi değilse buna bulaşmayın derim. yani denge işini bunda öğrenmeyin heleki sıfır alıp hiç öğrenmeyin yada koruma takazu takın. halojen ampül kullananlar sakın sol kütüklükle oynayıp uzuna aldığınızda kısanın da yanmasını sağlamayın. neden mi gece sürerken uzunlara aldığınızda kısada yandığı için uzağı seçmekde zorlanırsınız (göz bebeğinin tepkisinin azalması durumu ile açıklanabilir.) lastiklerinize çok güvenmeyin yağmurda güzel tutuyor ama yağmurun ilk başladığında mala bağlıyor. xenon takmayın ben taktım keşke halojen kullasaydım.(şimdi bi xenon kullanıyorum normal xenondan farklıdır. bknz: youtube bi xenon hid projector). uzun yolculuklar için depo üstü çanta tercih edin sırt çantası r125 sürmeyi zevkten çileye ceviriyor. iphone güzel yağ ama pahalı o yüzden castrol 10 40 a devam;)

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun süredir yazmıyordum biraz içimi dökeyim bence grenajlarımız pahalı cbr yeni kasa daha ucuz bu konuda. ama sürüş hissi çok farklı. r125 i kullanan adam trail bike hariç her motoru altında oyuncak eder. r125 kullanmak birazda yetenek istiyor. küçükken bisikletle aranız iyi değilse buna bulaşmayın derim. yani denge işini bunda öğrenmeyin heleki sıfır alıp hiç öğrenmeyin yada koruma takazu takın. halojen ampül kullananlar sakın sol kütüklükle oynayıp uzuna aldığınızda kısanın da yanmasını sağlamayın. neden mi gece sürerken uzunlara aldığınızda kısada yandığı için uzağı seçmekde zorlanırsınız (göz bebeğinin tepkisinin azalması durumu ile açıklanabilir.) lastiklerinize çok güvenmeyin yağmurda güzel tutuyor ama yağmurun ilk başladığında mala bağlıyor. xenon takmayın ben taktım keşke halojen kullasaydım.(şimdi bi xenon kullanıyorum normal xenondan farklıdır. bknz: youtube bi xenon hid projector). uzun yolculuklar için depo üstü çanta tercih edin sırt çantası r125 sürmeyi zevkten çileye ceviriyor. iphone güzel yağ ama pahalı o yüzden castrol 10 40 a devam;)
    Senin depo üstü çantayı göremedim vakit bulup da, grenaj fiyatları bana ucuz geldi z-moto'yu düşününce

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5716782/detay#
    arkadaşlar izniniz olursa birşey danışmak isterim size.. sizce bu motoru almalımıyım düşünceleriniz benm için çok önemlii.. en son 5000 alırım gibime geliyor.. sizce bu parayı edermi bu motor. birde satmak istediğimde bu motoru elimden çıkarmam zor olurmu ? tvs apachem wardı sattım.. en son 135 gibi hızlara çıkabiliyordum apachemle.. yzf ile en son çıkabiliceğim hızlar nedir.. rüzgarda sawururmu bu motor.. yakıtı normaldir diye düşünüyorum ama genede sorayım mesela 50 liralık benzinle kaç km gider bu motor.. cewaplarınız için şimdiden tşklr arkadaşlar. iygclr
    elit motogaraj

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlandaki motor 2 tekerleğinden çok grenajının üstünde vakit geçirmiş
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5716782/detay#
    arkadaşlar izniniz olursa birşey danışmak isterim size.. sizce bu motoru almalımıyım düşünceleriniz benm için çok önemlii.. en son 5000 alırım gibime geliyor.. sizce bu parayı edermi bu motor. birde satmak istediğimde bu motoru elimden çıkarmam zor olurmu ? tvs apachem wardı sattım.. en son 135 gibi hızlara çıkabiliyordum apachemle.. yzf ile en son çıkabiliceğim hızlar nedir.. rüzgarda sawururmu bu motor.. yakıtı normaldir diye düşünüyorum ama genede sorayım mesela 50 liralık benzinle kaç km gider bu motor.. cewaplarınız için şimdiden tşklr arkadaşlar. iygclr
    grenaj fiyatlarını hesapla ona göre al zaten arkadaşlar fiyatları yazmışlar. ben 13 litre ile 570 km gittiğimi biliyorum. son hızı 14 dişli ile 135 rüzgarda hafif olduğu için biraz savruluyor ama hızlanması çok güzel. motorun gidişi önemli bence grenajları alırım diyorsan motoruna bakıp alabilirsin.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Engin tvs den sonra bu üstünden atar Seni zaptedemssin .)
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)