Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdıgın yazının neresı zorunuza gıttı arkdas 2, el ile ilgili bir sey yazmıs bende onA cevap yazdım.ve bu forumda hangı motor kullanırsaz kullansın her topiğe yazamaz diye bir yasak varda benimmi haberim yok...yazdıklarımı ıyı okuyunuz orda neden 2, el fıyatların arttıgını yazmısımı yzf şöyledir böyledir yazmamışım.ve yaşım 40 allaha şükür hangi yazıyı nereye yazacağımı kimseden öğrenecek yada kimsenin bana öğretmeye haddi yok.bu arada yzf kullanmadıgımı nerden biliyorsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

şimdi o yorumu neden yazdıgımı anladınmı arkadas 2, el sürekli artıyor demıs ona cvp yazmısım
    Hocam yanlış bir şey söylediysem affedin,
    istemeden saygısızlık yapmak istemedim.
    Sadece düşüncemi ortaya koydum. yzf grubunda cbr piyasası iyi demek hoş olmuyor sanki. buna istinaden demiştim yanlış anlaşılma olmasın.
    ama cbr mi satıp, yzf aldığımda motosikletin ne olduğunu ve motosikletten nasıl zevk alınacağını öğrendim hocam.
    cbr çok var, ama temizi yok maalesef. en son sattığım cbr vites boşa geçmiyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı ozgurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.

Dün R125'ime kavuştum daha iyileri sizlerin olur inşallah.

http://i59.tinypic.com/35davyd.jpg

http://i60.tinypic.com/2n8o300.jpg

http://i62.tinypic.com/15xamfa.jpg
    hocam hayırlı olsun.
    güle güle kullanın inşallah
    Allah kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam hayırlı olsun.
    güle güle kullanın inşallah
    Allah kaza bela vermesin
    Teşekkür ederim kardeşim saol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Arkadaşlar, malum yaz geliyor bir gün güzel bir organizasyon yapsak hem tanışmış olup hemde güzel vakit geçirmiş oluruz diye düşünüyorum. Hatta bir facebook grubu kursak hemen hemen hepimiz facebook kullanıyoruzdur. Ne dersiniz?

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı ozgurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim saol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Arkadaşlar, malum yaz geliyor bir gün güzel bir organizasyon yapsak hem tanışmış olup hemde güzel vakit geçirmiş oluruz diye düşünüyorum. Hatta bir facebook grubu kursak hemen hemen hepimiz facebook kullanıyoruzdur. Ne dersiniz?
    telefon numaranı özelden yazar mısın hocam.

- arkadaşlar yzf r125 2013 model için arka stop lambasına ve sol arka grenaja ihtiyacım var.
    bilginize

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20.000 Bakımına serviste giren var mı? Varsa fiyatının ne olduğunu söyleyebilir mi ?

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    arkkadaslar elımde 2012 model r125 sol grenajlar vardır isteyen özelden yazabilir sol buyuk grenaj onun altındakı sıyah grenaj arka kuyruk grenajı ve en altta bulunan sakal grenajı

arkadaşlar motorunu satan yada satmayı düşünen tanıdığınız yok mu? Bi el atıp yardımcı olsanız şu kardeşinize benimde motorum olsa artık

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır motor aramaktayım fakat surekli kararsız kalıyorum bugun sahibidende gezerken 5-6-7 bine yzf125leri gördüm ikinci el fakan sıfırları okadar pahalıyken 2.ellerin ucuz olması biraz sasırttı sizce sağlammıdır ya da sorunlumudur daha once scooter kullandığım için artık vitesliye geçmek istiyorum gromlara baktım fakat istediğim özellikleri vs. Bulamadım cbrda fiyatı ucuslarda olduğu için maddi imkanım yetmez o yuzden yzfye bakıyorum sizce 5-6 bine yzf alınır mı?linklerini atmak isterdim fakat mobilden giriyorum simdiden çok teşekkürler.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    5-6 bine alacağınız yzf bence size faydadan çok zarar verir hocam. Ilk vitesli motorunuz olacağından mümkün olduğunca bakımlı bir motoru tercih etmelisiniz. Kaldı ki ne kadar iyi gözükse de ikinci el motor almak her zaman risklidir. En azından bir 8 bin tl cebinizde olmalı. 15 bini geçmemiş 2012 den eski olmayan bir yzf bakın derim. Biriktirme şansınız yok ve acil ihtiyacınız varsa ybr'ye de yönelebilirsiniz.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    5-6 bine yzf alınmaz hocam
    yzf alırken km'ye dikkat etmeyin. modele dikkat edin.
    model yüksek olsun en az 2011+ km 30,000 olsun fark etmez. yzf sağlam motordur.
    5-6 bine aldığınız yzf arkadaşın dediği gibi size zarar çıkarır. bir bakmışsınız motor 9,000e gelmiş.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaşlar yamaha yzf r 125 2015 kullanım kitapçığı elimize ulaşmıştır isteyen pm atsın gönderelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Bu fortoğraflarda denzil mt den

atillatopal9 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    denizli fena
    buda gölcükten gelsin

coolblazer bunu beğendi.

arkadaşlar 2013 ile 2014 arasında kasa dışında bifark var mı? Yakıt güç olarak

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    kasa dışında her şey aynı.
    lastikler farklı

[IMG][/IMG]

satılık yamaha yzf r125 orjinal egsoz

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-yamaha-yzf-r125-orjinal-egsoz-178053917/detay/

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    acemı bır motorcu olarak gordugum en güzel 125 lık racıng marmarısde 2 kısıde felan var harbıden goruntu oha denıcek kadar bunu alan arkadslar cokk sanslı honda cbr ı goruntu olarak 10 a katlar yamaha harbıden farklı bır boyut saygılar=)
    beyaz_kurt bunu beğendi.

coolblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul-Kırklareli ya da İstanbul-Edirne arası yolculuklar bu motorla nasıl olur? Sıkıntı yaratır mı ?

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı coolblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul-Kırklareli ya da İstanbul-Edirne arası yolculuklar bu motorla nasıl olur? Sıkıntı yaratır mı ?
    yazın istanbul-eceabat > eceabat muğla gideceğim. motor sıkıntı yaratmaz fakat sen yorulursun

Motosikleti
    YZF R125
    Arkadaşlar bizim motorların renk kodu neresinde yazar nereden ulaşabiliriz ? Servis ve boyacı ulaşamadı. 2012 Beyaz YZF kullanıcısıyım. Acil bilgi lazım
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı coolblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubat Ayında Kocaeliden Ankaraya hiç durmadan gitmiştim (Yalan olmasın 10 dk ellerimi ısıtmak için durmuştum)motorla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım ama ben pert olmuştum soguktan çok kasmıştım kendımı birazda onun etkisiyle omuzlarım fln ağrımıştı.Dönüşte Dinlenerek Geldim Havada Biraz Düzelmişti eve vardıgımda önemsenmiyecek ufak tefek ağrılarım olmuştu. Dinlenerek gidildiği sürece hiçbir sıkıntı olucağını sanmıyorum

herkese iyi aksamlar marmara bölgesinden yzf r125 arıyorum tercihen beyaz renk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)