Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Joyride 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Benjamin Button
    gokayugur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    keas :bujiyi çıkarıp sil bence yine çalışmazsa ayak marşıyla aynı anda normal marşla basaraka dene bujiyi sildikten sonra.

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

harun :servise kitapçıkla beraber git servisle konuş garantide sorun olmazsa yaptır sorun olur derse bildigim düzgün bir tamirciye götür.

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

burakkars :hararet müşürün bozuk olabilir,anadolu yakasında altan motor avrupa yakasında daytona motor,başka dersen motodrom normalde benim gittigim motorcu. şirin evlerde yeri şubesi papaz köprüsü tarafında.
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keas :bujiyi çıkarıp sil bence yine çalışmazsa ayak marşıyla aynı anda normal marşla basaraka dene bujiyi sildikten sonra.

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

harun :servise kitapçıkla beraber git servisle konuş garantide sorun olmazsa yaptır sorun olur derse bildigim düzgün bir tamirciye götür.

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

burakkars :hararet müşürün bozuk olabilir,anadolu yakasında altan motor avrupa yakasında daytona motor,başka dersen motodrom normalde benim gittigim motorcu. şirin evlerde yeri şubesi papaz köprüsü tarafında.
    hallettim ama joyride 200i de ayak marşımı varmış ?
    varsa ben aptalmıyım ki basmadım ?
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

merhaba sym joyride cıkma egzoz nereden bulabılırım....

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hallettim ama joyride 200i de ayak marşımı varmış ?
    varsa ben aptalmıyım ki basmadım ?
    200i de tabkki yok sende bir şey yok korkma ben i modeli oldugunu dikkat etmedim. bujiyi silmen yeterli motor kısmına ve gösterge paneline aşırı su kullanmamaya dikkat et sorun yaşarsın.

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

Alıntı burakkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sym joyride cıkma egzoz nereden bulabılırım....
    sahibinden com da bulabilirsin sym yedek parça yaz çıkar yada karizma motor, yada naturel motor yaz sahibindene o satıcılarda çıkma oluyor özellikle karizma motorda kolay gelsin.
    KeaSH-07 bunu beğendi.
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Merhaba arkadaşlar.
    Foruma epey ara verdikten sonra tekrar aranızdayım.
    Bergama/İZMİR'den arkadaşımız a.tuncyurek 2013 sonlarına doğru SYM Joyride 200 scooterini satılığa çıkarmıştı.
    Bende o aralar bu modelle ilgileniyordum. Birkaç telefon görüşmesinden sonra fiyatta anlaşarak gün belirledik ve çevremdekilerin "yapma etme o kadar uzaktan araç alınırmı?" söylemlerine aldırmadan Kocaeli'nden otobüsle yola çıkarak kararlaştırdığımız günün sabahı Bergama'ya ulaştım.
    Sonra Ahmet arkadaşımız beni otogardan alarak motosikletin yanına getirdi orada kontrollerimi yaptıktan sonra motoru beğendim içime sindi...
    Satış işlemlerinden sonra öğlene doğru yola çıktım 425 km. yol katederek Kocaeli'ne ulaştığımda sanki o kadar yol gitmemiş gibiydim.
    Konfor, yol tutuş, ivmelenme umduğumdan iyi çıktı.
    SYM Joyride 200 sahibi olurken bir yandan da 18000 km.de 2010 model Yamaha Crypton vardı onu kısa mesafelerde kullanırım diye düşünüyordum ama mahalleden bir kardeşim ısrarla isteyince bir fiyatta anlaşarak sattım.
    Kısacası aldığımda 8800 km.de olan SYM Joyride 200 le 11000 km.ye gelmiş bulunmaktayım.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşlar işte Bergama/İZMİR'den getirdiğim SYM Joyride 200;

Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaşlar Merhaba,

Joyride 200i evo konusuna da yazdım ama sanırım o konu biraz eskimiş.
    İlk motosikletim için Joyride 200i evo, fiyatından ve kullanıcılarının memnuniyetinin yüksek olmasından dolayı listemde. Aslında 250cc hedefliyorum ama biraz bütçemi zorlayacak gibi. Faturayı kullanacağım için sıfır alacağım.

Sorum şu; Sym Türkiye ve SYM global websitelerinde verilen özelliklere göre motor hava soğutmalı. Ancak forumda birkaç konuda ve internette birkaç kaynakta da sıvı soğutmalı olduğu bilgisi var. Antalya'da kullanacağım için sıvı soğutmalı bir motor almak istiyorum, uzun mesafelerde şişme olmasın diye. Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim. 2014 Joyride Evo su soğutmalı mıdır?

Bir de boyum 190 olduğundan motorun üzerinde duruşum konusunda endişem var. Uzun boylu olup da bu motoru kullananlarda durum nasıldır acaba?

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Sym joyride 200 2007 model motorum var hiç bir sıkıntı çıkarmadı bu zamanda kadar 2 kişi dağ bayır demeden tıkanmadan yola devam ediyorum.ama benim de bir sorum olucak bir depo ile 180 km yapıyorum en fazla normalmidir.

Eğer devamlı çok sıkışık trafikte kullanmıyorsanız normal değil sayın ersenelbey.Benim 200i çok sakin kullanmayınca bile 280 km civarı gidiyor.

Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Sıkışık trafikte kullanmasam da farketmiyor o zaman servise gidip göstertmek lazım radyatör temizliği falan yaptırtmak lazım.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşlar bu modelle yoluma devam ediyorum.

Ailemle Erdek'e 8 günlük tatile gidip geldiğimde çalıştırmakta zorluk çektim onun dışında hiç bir sorunum olmadı.

Demek ki fazla ara vermeden kullanmak gerekiyor.

haldiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride 200
    Merhabalar ben de Sym joyride 200 model 2004 18000 binde motor uzun yol yapıyorum sakarya istanbul sakarya bursa sadece dikat etmen gereken hunsur motorun yagını ıyı guzel yag koymak bakımlarını yapmak fazla ara gazı vermeyeceksin cok uzun süre seni götürür çok saglam makınadır.

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    Arladaslar bende joyride sahibiyim su an ariza yaptigindan dolayi parca olarak isteyen olursa yardimci olurum. Butun parcalari mevcut

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Arladaslar bende joyride sahibiyim su an ariza yaptigindan dolayi parca olarak isteyen olursa yardimci olurum. Butun parcalari mevcut

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı benhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Hocam 2007 joyride için sol tarafta bulunan radyatörün en dıştaki plastik kapağı, gidon kaplaması (komple) ve derisi bozulmamış sele arıyordum. sizinkiler ne durumda ?

Motosikleti
    honda spacy 110
    merhaba arkadaşlar ben bir konu açtım gts 250 hakkında ama her nedense 2 gündür yayına girmedi iletişim bölümünden site yetkilisinede 3 kere mesaj yazdım ama herhangi bir cevap alamadım sizin konunuzla alakası yok bu durumun biliyorum ama herhalde bir cevap veren olıur diye yazıyorum teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

ya arkadaş bu forum terk mi edldi anlamadım ki ?

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    Alıntı ekremsarı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2007 joyride için sol tarafta bulunan radyatörün en dıştaki plastik kapağı, gidon kaplaması (komple) ve derisi bozulmamış sele arıyordum. sizinkiler ne durumda ?
    Dediginiz parcalar mevcut koltukta surucunun oturdugu yerde dikişinde 2-3 cm lik bir sokuk var sadece

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    Selam arkadaşlar bir sorum olacak geçen günlerin birinde yaklaşık bir saat 90,100km yol yaptım izmir çevre yolu balçova rampasını tırmandım.Yolun sağındaki benzincide durdum dinlenmek için.harart çizgisi 3 bakladaydı marş düğmesinden kapattım (kontak açık kaldı)birden hararet baklalları önce4anında 5 oldu kontağı kapattım dışarıya küçük pet suyun yarısı kadar su akıttı.gittim şaşal su aldım yedek su deposunu doldurdum 15 dk sonra yola devem ettim.kafam çok takıldı motara zarar verdimmi diye.bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.SYM JOYRİDE 2000 2006MDL.

Alıntı benhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım yan marşpiyeller ve kafa grenajı sağlamsa alabilirim iletişim numaramı forumdan mesaj ile gönderiyorum

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Merhaba, yasayan joyride evo 200 kullanicisi var mi? Yoksa forum terk mi edildi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler