Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok :(
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet , bu arazi için pek de uygun bir seçim değil. Aynı modelin sonunda 'SM' ibaresi bulunmayanı var. Yani Hyosung RX125. Bu enduro tarzıdır.
    teşekkürler ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar;

şuan ki motorum zat 150 maxiscooter... 2 kişi rahatlıkla binebiliyoruz,bir arkadaşımda asya 200 gy var ve rahatlıkla 2 kişi biniyorlar...

peki; aynı şekilde 2 kişi bu motora binebilirmiyiz? gücü yeterli olurmu? sonuçta 125 cc,az ama bellide olmaz....

yorumlar için şimdiden teşekkürler...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    biz forumdan Hell24 nickli cem isimli arkadaşımızla tükkan grubu ile tekirdağa gitmiştik, cem çok iyi bir sürücü olduğu için düzde 110 km/h rahat buluyorduk, zorlayınca 120 bile olmuştu, yokuş aşağı 127 görmüştük, sürekli dip gaz yüksek devir son sürat limitlerinde gidince titreşim ayaklarımızı koyduğumuz yerde olmuştu ama 100 km/h'e kadar hızlarda titreşim sorunu yaşamıyorum ....
    motor 125 cc ama 14,5 hp, hızlanması iyi değil gibi bana gelsede cem sürdüğü sırada gruptaki tüm 150 cc leri geçmiştik, en önde biz vardık, ama grupta 250 cc motor olarak bir tek hyo 250rr vardı, o da zaten bizimle takılmıyordu
    sonuç olarak iki kişi gayet güzel geziyor, motor epey yüksek ve iri ama 0 km olarak alınır mı orası meçhul, 2. el olarak enduro isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi makineymiş.Kazasız belasız

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    geçen haftaki kerpe gezisinde sürekli ortalama 90-100 km/h hızla gittik, km de hem gidiş hem gelişte tam 10 krş yaktı....

kazalı rx 125

arkadaslar herkese ıyı aksamlar benim hyo rx 125 çaktı aranızda kazalı hyo su olan veya elınde sadece rx 125 alt motoru olan arkadasım varsa gorusebılırız . normalde parcalar 500 lıra falan tutuyo elınde olan varsa gorusebılırız . herkese ıyı aksamlar .

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.hyosungsource.com/parts/x...c96397d05de61d

yukarıdaki linkten hyosung parçaları sipariş edilebiliyor, mesela hava filitresi 20 tl, kanuni de 55 tl ama kargo ile 60 tl oluyor yurt dışından, eğer başka parçalarda sipariş verilirse kargo paylaşılabilir, böyle ucuzlayabilir ...

aşağıdan da oluyor
    http://www.kuralkan.net/

fatihyapici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1150 GS / Scarabeo 200ie
    herkese merhabalar,
    Sahibinden de SM olarak ayrı bir kategpri açılmamış ve diğerlerinde de hiç bu mıdelden satılık yok.
    Bildiğiniz 2. el satılık veya satan bir yer biliyorsanız haber verebilir misiniz?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sahibinden de rx lerin arasında rx sm ya da xrx sm olarak olması lazım, rx cross olanların arka tekerlerinde disk fren olmaması lazım, ayrıca lastiklerde arazi tipi ...

http://www.sahibinden.com/satilik_ve...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/rx125sm_su...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/rx125sm_su...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/_0_km_2009...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/bedavaya_2...XQQdisplayitem

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

Uploaded with ImageShack.us

bende bir iki foto koyayım da topic şenlensin yan çantalar için egzozcu ustamı kandırırsam basit bir demir yaptırıp düz durmalarını sağlayacağım koruma demirini siyaha boyayacağım, bu arada ön camdan çok memnunum, bugün rüzgarlı havada konforlu sürüş hızımın bariz arttığını fark ettim, 80-90 yaptım hiç sorun olmadı ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:54 ----------

Motosikleti
    Polo34;
    öncelikle linkler için teşekkür ederim. Sizin motorda aksesuarlarla baya dolu ve çok güzel görünüyor. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.

http://www.sahibinden.com/yepyeni_20...XQQdisplayitem

bana sıfır alma diyorlar ma bu linkteki bana cazip geliyor. Sizler ne dersiniz??

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı fatihyapici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polo34;
    öncelikle linkler için teşekkür ederim. Sizin motorda aksesuarlarla baya dolu ve çok güzel görünüyor. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.

http://www.sahibinden.com/yepyeni_20...XQQdisplayitem

bana sıfır alma diyorlar ma bu linkteki bana cazip geliyor. Sizler ne dersiniz??
    rakam epey indirimli bence, hyosung'un motorlarıyla çinliler arasında epey fark var, aynı hacimde daha çok beygir çıkarıyorlar, bu da bence teknoloji farkını gösteriyor, bu motorda 110-120 arası yapıyor ama torku o kadar iyi değil, yine de 150 cc çinli scooterları geçiyor, kıyaslama yapabilesin diye böyle söylüyorum, bunların vidaları dökülmüyor, titreşimden taş düşürmüyorsun, aşırı az yakıyor, kısa sürede satmayacaksan alabilirsin, bunlarda sürat yok, sorunsuz motorlar, bu model coupe bmw'lar gibi kupon araba derler ya, full+full olur, parçası pahalı, zor satılır, herkes almaya korkar masraf açar diye ama bu motorun parçaları japonlardan ucuz, çinlilerden elbette pahalı, bugün cbf 250 kullanıcısı bir ustaya bunun hava filitresi 55 tl dedim, o da benim ki 70 tl dedi çinli cross'lardan ıvır zıvır uyabiliyor, benim motor 5000 km'ye yaklaştı, allaha şükür 2000 km de bir yağ buji değiştiriyorum, hava filitresi ve zincir temizletiyorum, sorun yok şimdilik, bu arada yüksek hacimli benzer tipte motorlarla yanyana geldiği zaman ufak durmuyor 125cc yazısını sil diyenlerde var da ne gerek var, ayağımı yerden kessin yolda bırakmasın yeter bana, bu arada sadece hafta sonları istanbul çevresine gezi amaçlı biniyorum, güvenebileceğim yolda bırakmayacak, az yakan biraz da gösterişli bir motor bana lazımdı, kısmet bunaymış...

Motosikleti
    hala SM kullanan yok mu? Arkadaşlar birşeyler söyleyin...

uges - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    rt125 imi sattım sm almak ıstıyorum satan varmı arkadaslar..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    merhaba,

bu motor uzun zamanda kafamı mesgul ediyor. konu basliğindaki butun mesajları okudum faat aklımda hala 1 2 soru işareti var. bu motorla 600km üzeri artçı ile seyahat edenler varsa bu kadar uzun bir yoldaki sollama ve rampa performansıyla ilgili yorumlarını ayrıca gt250'lerde yaşanan krank sorunu bu motordada yaşanıyor mu yada serviste başınıza açtığı en büyük masraf ve sıkıntı ne olmuştur?

karşılaştırma olması açısından kendi motorumla ilgili bir iki şey yazayım. 3 gün önce cbr 125 r ile istanbul'dan turgutreis'e (700km) yol yaptım genel olarak 1.4 motorlu bir araba performans sergiledi diyebilirim sollamalarda ve rampalarda performans oldukça tatminkardı. rampalarda 80 - 90km düzlüklerde ise 100 - 110 arası tek kişi yolculuk yaptım. fakat ihtiyacım olan şey iki kişi bu tür seyahatleri kaldırabilecek ekonomik bir motor. rx125sm'i bu tür seyahatler için tavsiye eder misiniz?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Hyosung RX125 SM
    Bu başlığı bulduğum iyi oldu. Ben de 1 senedir rx125sm kullanıyorum. Bu aralar çalışmadığından binemiyorum, köyde ikamet ettiğimden baktırmaya fırsatım olmadı. Bujiden olabileceğini tahmin ediyorum ama sökecek anahtarım olmadığından bakamadım.

@overcloud
    Ben en fazla 300km yol yapmıştım ama tek kişi olarak. İki kişilik gezilerim en fazla 5-10 km. oldu. Lastiklerden dolayı çamurlu ve yumuşak topraklı araziye uygun değil. Ama amortisörleri engebeli yollar için çok güzel. Performans olarak uzun yol için 110 km üzeri düşünülmüyorsa ideal diyebilirim.

@uges
    Aslında bu sene motoru satmayı düşünüyordum. Çoluk çocuk var araba yok. Niyetin devam ediyorsa özelden görüşelim.

Motosikleti
    Hyosung RX125 SM
    Geçen gün motosikletimi yaptırdım şükür. Aynen sorun bujiden kaynaklanıyormuş. Başlık çok sessiz arkadaşlar, nerede hyosung severler..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    aşağıdaki parçaları dün aldım, bakalım elime ulaşacaklar mı

Order Confirmation from HyosungSource.com

Thanks for shopping with us today!

Products
    ------------------------------------------------------
    2 x Air Filter RX125SM GD125 (GD125airfilter) = TL38.67
    2 x Brake pad Set GT125-GT650 GV125-GV650 (OEM) (GT250brakepadoem) =
    TL36.09
    1 x Clutch Lever GT125R GT250 EFI Naked (GT125Rclutchlever) = TL12.89
    2 x Fuel Filter various models (GT250fuelfilterlarge) = TL10.31
    1 x Oil Filter O-RING GT250 GV250 (GT125250oilfilteroring) = TL2.58
    1 x Reflective Sticker "HYOSUNG" (silver) (reflectivestickerHYOSUNG) =
    TL7.73
    1 x Bulb (12V 1.7W) T10 Various Models (Bulb12V17WT10) = TL1.93
    1 x Oil Drain Plug (GT250oildrainplug) = TL3.22
    Sub-Total: TL113.43
    Zone Rates (Shipping to TR (1 x 1.18kg(s))): TL49.62
    Total: TL163.05

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:42 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşılaştırma olması açısından kendi motorumla ilgili bir iki şey yazayım. 3 gün önce cbr 125 r ile istanbul'dan turgutreis'e (700km) yol yaptım genel olarak 1.4 motorlu bir araba performans sergiledi diyebilirim sollamalarda ve rampalarda performans oldukça tatminkardı. rampalarda 80 - 90km düzlüklerde ise 100 - 110 arası tek kişi yolculuk yaptım. fakat ihtiyacım olan şey iki kişi bu tür seyahatleri kaldırabilecek ekonomik bir motor. rx125sm'i bu tür seyahatler için tavsiye eder misiniz?
    düzde ve rampada seninkiyle aynı ya da biraz daha ağır kalabilir, daha iyi olacağını zannetmiyorum, fakat yolda araçların seni görmesi açısından 10 numara iki motorda küçük hacimli, bu sebepeten hızdan çok bence görünmek önemli, nasılsa yarış motorları gibi bastın mı gidemiyorsun, hiç değilse görünmek lazım diye düşünüyorum iki kişi ile performans kaybı olmamıştı

Motosikleti
    yaya
    arkadaşlar merhaba herkeze,bende rx125 arıyorum regal raptor ile takas edılek üzere haberiniz olsun. duyan bılen gören olur ve haber verirse sevinirim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıdaki parçaları dün aldım, bakalım elime ulaşacaklar mı

Order Confirmation from HyosungSource.com

Thanks for shopping with us today!

Products
    2 x Air Filter RX125SM GD125 (GD125airfilter) = TL38.67
    2 x Brake pad Set GT125-GT650 GV125-GV650 (OEM) (GT250brakepadoem) =
    TL36.09
    1 x Clutch Lever GT125R GT250 EFI Naked (GT125Rclutchlever) = TL12.89
    2 x Fuel Filter various models (GT250fuelfilterlarge) = TL10.31
    1 x Oil Filter O-RING GT250 GV250 (GT125250oilfilteroring) = TL2.58
    1 x Reflective Sticker "HYOSUNG" (silver) (reflectivestickerHYOSUNG) =
    TL7.73
    1 x Bulb (12V 1.7W) T10 Various Models (Bulb12V17WT10) = TL1.93
    1 x Oil Drain Plug (GT250oildrainplug) = TL3.22
    Sub-Total: TL113.43
    Zone Rates (Shipping to TR (1 x 1.18kg(s))): TL49.62
    Total: TL163.05[COLOR="Silver"]
    parçalarım dün geldi, site güzel çalışıyor tam 9 günde Kore'den geldi, iyi mi

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler