Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XCITY 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    X-City 250 sele altları derin değil biliyorsunuz.
    Hangi açık (Yarım) kaskı koyabiliriz güvenilir olan? Mutlaka vizörlü modellerden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin. Motorun hayırlı olsun. Ruhsatta bende 249 yazıyor. Düzelttirebilirsin.
    Tekrar merhaba, trafik şubede düzelttirdim. Eski ruhsatta ya vergi düşük olsun diye ya da yanlışlıkla 125 yazmışlar. Trafikteki memurlar arşivden dosyasını çıkarıp tip sertifikasından düzelttiler.

Bu X-city'ye alıştıkça daha da keyifli olmaya başladı.

Motosikleti
    2012 Honda CB125E
    İkitekercinin Seyir Defteri
    XCity@2605KM: Bagalara, varyatöre, konsol gıcırtılarına ve çatlak lastiklere daha epey yolumuz var...

Aydınlatma
    Farlarda uzun ve kısa için ayrı ampüller var. Kısa için sağ taraf, uzun için sol taraf yanıyor. Şöyle bir şey farketim, uzunları direkt yaktığınızda kısalar kapanıyor ve biraz sollu tamamen ileriyi aydınlatıyor. Fakat bu durumda kısalar kapandığından görüşünüzün sağı ve önünüz karanlıklaşıyor. Köy yollarında arka seleye örümceklediği şeyi düşürmemek için yoldaki çukurların arasından yolunu bularak ilerlemeye calışan biri için her tarafın aydınlanması önemli. İki ampülün aynı anda yanması gerekiyor yolun tamamen aydınlanması için (ve siz uzunları yakmışken sağdan hemen önünüze atlayan tilkiyi görebilmek için, bu arada merak etmeyin, tilki motordan hızlı çıktı, motora değmedi bile, hayatta ve ailesine ve sevdiklerine kavuştu, Ayvalık-Sarımsaklı'da oldu bu olay). İstediğim aydınlığı sadece selektörü basılı tutarak sağlayabiliyorum. Tabi sürekli selektörü basılı tuttuğumda sol el biraz iptal oluyor fren ve gidon hakimiyeti açısından. İki ampülü aynı anda yakmak için özel bir düğme yapılabilir mi? Ya da uzun far düğmesini içeriden iki ampüle birden bağlarsak sigorta kutusu bu işe ne der?

Su
    Daha önce motoru yıkadıktan sonra ön torpido gözünde bir ıslaklık farketmiştik ve her yıkamadan sonra torpidoyu açıp kurutuyorduk. Fakat gecenin köründe sağanak yağmur yağmış, motorsiklet açıkta yakalanmış, yanımızda örtüyle de gezmiyoruz ki, tam da ne güzel etraf biraz serinledi hadi gezelim derken torpido gözüne koyduğunuz ruhsat ıslak çıkabiliyor sonradan. Torpidoyu açtığınızda kapak kuru görünüyorsa inanmayın, içeriyi bir yoklayın. Banka ve kredi kartı suya dayanıklıymış, bunu da XCity sayesinde öğrendik. Sakın ha cep telefonu koymayın! Samsung Galaxy S5'çiler ve Sony Xperia Z'çiler şimdi pis pis gülümsüyordur bu duruma. Haklılar.

Titreşim
    Motor soğukken ve daha hareket etmeden aynaları titreterek görüşü zorlaştıracak seviyede oluyor, devir artıp motor ısınınca kayboluyor, XMax'ta da böyleydi, böyle gelmiş böyle gider.

Ayna
    Sol ayna biraz kendini bırakıveriyor bu asfalt tarlası yollarda, sıkılamak lazım. Tokyo'nun lazerle çekilmiş asfaltı değil tabi, yani yavru doğal ortamında değil, zorlanıyor Türkiyeye ayak uydurmakta.

Uzun Yol
    120KM gidiş (sıcakta), 20KM şehiriçi geziş (o da sıcakta), 120KM dönüş (gece), hararet fanı fazla mesai yapıyor ve günü sıfır sorunla kapatıyoruz. Koltuk XMax kadar konforlu değil, satarken niye söylemediler bilmiyorum.

Turing Cam
    Orijinal camdan seken rüzgar benim kaskı sağa sola ittiği için ve peder kask takmadığı için bari önünde taşa, bijona ya da arıya karşı bir şeyler olsun diye taktırdığımız turing cam, menzili yaklaşık 50KM düşürdü, yani benzin istasyonuna doğru yapılacak uzun atışlar, tam tutmayabiliyor. Elimizde bidonla gezmedik çok şükür, ama ucundan döndük diyebiliriz. Aynı turing cam sayesinde ön fren sanki ABS'liymiş gibi tutmaya başladı, daha çok yüksek hızlarda bir kanat etkisi yaratıp motorun önünü aşağı doğru baskıladığı için olsa gerek, ön frenlerdeki his arttı, canlandı resmen. Tabi iki freni aynı anda ve dozunda sıkıyoruz hep ama öyle bir ön frenin olması insana güzel bir his veriyor. Aynı turing cam arka çaprazlardan gelen sert rüzgarlarda gidonu azıcık oynatmak istiyor, bir an için gidonla azıcık boğuşmanız gerekebiliyor bu durumda, aklınızda bulunsun, yani boş anınıza gelirse sarsabilir. Ayrıca gece yolculuklarına her çıkışta camı temizlemek gerekiyor ama cam dayanıklı, kolay kolay çizilmiyor, beklediğimizden iyi bir durum.

Çöp suyu
    Ehliyet 2001 model olmasına rağmen çöp suyuyla bu yaz tanıştık, aynı anda iki tekerin birden kayması neymiş öğrendim, neyse ki ince bir çizgi halindeydi çöp suyu, hemen asfaltı bulup toparladı motor. Lastikleri arada bir iyice yıkamak gerekir mi bilmiyorum, etrafta ne kadar çok fazla çöp varili ve çöp kamyonu olduğunu bu olaydan sonra farketmeye başladım. Kıssadan hisse: Yoldaki her su, sıvıdır ama yoldaki her sıvı, su değildir.

Tüketim
    Aldığımızda 320KM menzil vardı (depo ışığı yanmadan), şimdi turing cam yüzünden 250KM'ye indi. Çok lüks çok, sanki Rolls Royce aldık. Buzdolaplarındaki gibi bir verimlilik sınıflandırması yapsak, B veya C çıkar anca... Böyle de ağlarım gıcır gıcır XCity'le... :-)
    1991-2005 Kinetic (İlk göz ağrım) > 2005-... ZN 150T (Foresight'ın Çinli kopyası) > 2007-2010 CBR125R (Düz vites öğrendik) > 2007-2009 XMax (Kaza buna denk geldi) > 2012-... XCity (Uzun yol) > 2012-... CB125E (İstanbulda trafik-park-benzin) > ?

offbeat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xcity 250
    Bende orijinal 46 ltlik topcase var ancak kilidi çok zor dönüyor. Sıkıntı kilitte mi ben mi birşeyleri eksik yapıyorum anlamadım :S
    Yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba?
    Tekeriniz düz bassın!

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Bu bacak korumayı, yurt içi/dışı en ucuz nereden temin edebiliriz?

Motosikleti
    Yamaha Xcity 250
    Merhaba, 2014 0 km'de aldım xcity'mi ancak 90 km depo yarıladı gösteriyor, rodaj döneminde normal midir? Zamanla düzelir mi? Yorumlarınıza ihtiyacım var, teşekkürler.

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı offbeat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 2014 0 km'de aldım xcity'mi ancak 90 km depo yarıladı gösteriyor, rodaj döneminde normal midir? Zamanla düzelir mi? Yorumlarınıza ihtiyacım var, teşekkürler.
    90 - 105 km. hızlarla gidilirse yaklaşık 80 - 85 km.ye kadar ibre kıpırdamıyor, sonraki 15 - 20 km.de yarıya,
    150 km. lerde kırmızıya yaklaşıyor, ışık yandığında 190 - 210 km aralıklarında oluyor. Işık yandığından sonra 45 km. de benzin almış, ama kaç litre aldığımı gözlemlememiştim. Malum, 10,5 litre alıyor.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    Yamaha Xcity 250
    Bilgilendirme için teşekkürler. Benimkinin performansı sizin belirttiğiniz kıstaslara göre düşük kalıyor ancak ortalama hızım 40-70, mahalle aralarından işe gittiğim ve fazlaca dur-kalk sebebiyle olabilir diye düşünüyorum.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bende orijinal 46 ltlik topcase var ancak kilidi çok zor dönüyor. Sıkıntı kilitte mi ben mi birşeyleri eksik yapıyorum anlamadım :S
    Yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba?
    Bende de orijinal topcase var. Kilit mekanizmasında sorun yaşamadım. WD40 ile yağlamanı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bacak korumayı, yurt içi/dışı en ucuz nereden temin edebiliriz?

http://tm-zagreb.hr/image/cache/data..._1-500x500.jpg
    Benim aldığım yer, www.motoliz.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Bilgilendirme için teşekkürler. Benimkinin performansı sizin belirttiğiniz kıstaslara göre düşük kalıyor ancak ortalama hızım 40-70, mahalle aralarından işe gittiğim ve fazlaca dur-kalk sebebiyle olabilir diye düşünüyorum.
    Pek de düşük değil. Şehir içi kullanımda 190-200 km de ışık yakıyorum. Sizin ki de yaklaşık bir değer. Uzun yol da menzil daha fazla oluyor tabii ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Alıntı metepinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkitekercinin Seyir Defteri
    XCity@2605KM: Bagalara, varyatöre, konsol gıcırtılarına ve çatlak lastiklere daha epey yolumuz var...

Aydınlatma
    Farlarda uzun ve kısa için ayrı ampüller var. Kısa için sağ taraf, uzun için sol taraf yanıyor. Şöyle bir şey farketim, uzunları direkt yaktığınızda kısalar kapanıyor ve biraz sollu tamamen ileriyi aydınlatıyor. Fakat bu durumda kısalar kapandığından görüşünüzün sağı ve önünüz karanlıklaşıyor. Köy yollarında arka seleye örümceklediği şeyi düşürmemek için yoldaki çukurların arasından yolunu bularak ilerlemeye calışan biri için her tarafın aydınlanması önemli. İki ampülün aynı anda yanması gerekiyor yolun tamamen aydınlanması için (ve siz uzunları yakmışken sağdan hemen önünüze atlayan tilkiyi görebilmek için, bu arada merak etmeyin, tilki motordan hızlı çıktı, motora değmedi bile, hayatta ve ailesine ve sevdiklerine kavuştu, Ayvalık-Sarımsaklı'da oldu bu olay). İstediğim aydınlığı sadece selektörü basılı tutarak sağlayabiliyorum. Tabi sürekli selektörü basılı tuttuğumda sol el biraz iptal oluyor fren ve gidon hakimiyeti açısından. İki ampülü aynı anda yakmak için özel bir düğme yapılabilir mi? Ya da uzun far düğmesini içeriden iki ampüle birden bağlarsak sigorta kutusu bu işe ne der?

Su
    Daha önce motoru yıkadıktan sonra ön torpido gözünde bir ıslaklık farketmiştik ve her yıkamadan sonra torpidoyu açıp kurutuyorduk. Fakat gecenin köründe sağanak yağmur yağmış, motorsiklet açıkta yakalanmış, yanımızda örtüyle de gezmiyoruz ki, tam da ne güzel etraf biraz serinledi hadi gezelim derken torpido gözüne koyduğunuz ruhsat ıslak çıkabiliyor sonradan. Torpidoyu açtığınızda kapak kuru görünüyorsa inanmayın, içeriyi bir yoklayın. Banka ve kredi kartı suya dayanıklıymış, bunu da XCity sayesinde öğrendik. Sakın ha cep telefonu koymayın! Samsung Galaxy S5'çiler ve Sony Xperia Z'çiler şimdi pis pis gülümsüyordur bu duruma. Haklılar.

Titreşim
    Motor soğukken ve daha hareket etmeden aynaları titreterek görüşü zorlaştıracak seviyede oluyor, devir artıp motor ısınınca kayboluyor, XMax'ta da böyleydi, böyle gelmiş böyle gider.

Ayna
    Sol ayna biraz kendini bırakıveriyor bu asfalt tarlası yollarda, sıkılamak lazım. Tokyo'nun lazerle çekilmiş asfaltı değil tabi, yani yavru doğal ortamında değil, zorlanıyor Türkiyeye ayak uydurmakta.

Uzun Yol
    120KM gidiş (sıcakta), 20KM şehiriçi geziş (o da sıcakta), 120KM dönüş (gece), hararet fanı fazla mesai yapıyor ve günü sıfır sorunla kapatıyoruz. Koltuk XMax kadar konforlu değil, satarken niye söylemediler bilmiyorum.

Turing Cam
    Orijinal camdan seken rüzgar benim kaskı sağa sola ittiği için ve peder kask takmadığı için bari önünde taşa, bijona ya da arıya karşı bir şeyler olsun diye taktırdığımız turing cam, menzili yaklaşık 50KM düşürdü, yani benzin istasyonuna doğru yapılacak uzun atışlar, tam tutmayabiliyor. Elimizde bidonla gezmedik çok şükür, ama ucundan döndük diyebiliriz. Aynı turing cam sayesinde ön fren sanki ABS'liymiş gibi tutmaya başladı, daha çok yüksek hızlarda bir kanat etkisi yaratıp motorun önünü aşağı doğru baskıladığı için olsa gerek, ön frenlerdeki his arttı, canlandı resmen. Tabi iki freni aynı anda ve dozunda sıkıyoruz hep ama öyle bir ön frenin olması insana güzel bir his veriyor. Aynı turing cam arka çaprazlardan gelen sert rüzgarlarda gidonu azıcık oynatmak istiyor, bir an için gidonla azıcık boğuşmanız gerekebiliyor bu durumda, aklınızda bulunsun, yani boş anınıza gelirse sarsabilir. Ayrıca gece yolculuklarına her çıkışta camı temizlemek gerekiyor ama cam dayanıklı, kolay kolay çizilmiyor, beklediğimizden iyi bir durum.

Çöp suyu
    Ehliyet 2001 model olmasına rağmen çöp suyuyla bu yaz tanıştık, aynı anda iki tekerin birden kayması neymiş öğrendim, neyse ki ince bir çizgi halindeydi çöp suyu, hemen asfaltı bulup toparladı motor. Lastikleri arada bir iyice yıkamak gerekir mi bilmiyorum, etrafta ne kadar çok fazla çöp varili ve çöp kamyonu olduğunu bu olaydan sonra farketmeye başladım. Kıssadan hisse: Yoldaki her su, sıvıdır ama yoldaki her sıvı, su değildir.

Tüketim
    Aldığımızda 320KM menzil vardı (depo ışığı yanmadan), şimdi turing cam yüzünden 250KM'ye indi. Çok lüks çok, sanki Rolls Royce aldık. Buzdolaplarındaki gibi bir verimlilik sınıflandırması yapsak, B veya C çıkar anca... Böyle de ağlarım gıcır gıcır XCity'le... :-)
    X-City'ye bindiğinizden eminmisiniz. Profilinizde yazan CB125E nin üzerine X-City yazıp Yazıp Yamaha niyetine bindiğinizi düşünüyorum. Okudukça "abuk sabuk yazmış birisi" diye düşündüm. Fakat depo ışığı yanmadan 320 km ifadesini okuyunca koptum. CB125E nizi güle güle kullanın. Aynen dediğiniz gibi kötü bir motor. Fakat köy yollarında idare eder.
    sereye bunu beğendi.

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah

Benim aldığım yer, www.motoliz.com
    Cevabınıza teşekkürler. Ancak sitede ürünü bulamadım, telefon ile soracağım sanırım.
    Biraz bu aparattan bahsedebilir misiniz kullanıcı olarak, işe yarar mı, 300 küsürlü paralar vermeye değer mi?
    Siz ne zaman ve kaça almıştınız?

Selam ve Dua ile.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cevabınıza teşekkürler. Ancak sitede ürünü bulamadım, telefon ile soracağım sanırım.
    Biraz bu aparattan bahsedebilir misiniz kullanıcı olarak, işe yarar mı, 300 küsürlü paralar vermeye değer mi?
    Siz ne zaman ve kaça almıştınız?

Selam ve Dua ile.
    2012 de almıştım. 290TL idi sanıyorum. Rüzgar,yağmurdan koruyor. Motor yana devrilince çiziksiz kurtarıyor. Daha kalıplı gösteriyor. iyi sürüşler...

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    2012 de almıştım. 290TL idi sanıyorum. Rüzgar,yağmurdan koruyor. Motor yana devrilince çiziksiz kurtarıyor. Daha kalıplı gösteriyor. iyi sürüşler...
    Motolizden mail cevabı geldi; Bacak koruma 417,00 tl
    Tuttuğu balık ürküttüğü kurbağaya değmez.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Motolizden mail cevabı geldi; Bacak koruma 417,00 tl
    Tuttuğu balık ürküttüğü kurbağaya değmez.
    http://www.ebay.co.uk/itm/Beinschutz-unten-YAMAHA-VP-300-VERSITY-VP-250-Windabweiser-Low-Leg-Shields-/291095913178
    http://www.ebay.ca/itm/Beinschutz-oben-YAMAHA-VP-300-VERSITY-VP-250-Windabweiser-High-Leg-Shields-/290961271390
    belki bunlar uyabilir

Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.co.uk/itm/Beinschutz-unten-YAMAHA-VP-300-VERSITY-VP-250-Windabweiser-Low-Leg-Shields-/291095913178
    http://www.ebay.ca/itm/Beinschutz-oben-YAMAHA-VP-300-VERSITY-VP-250-Windabweiser-High-Leg-Shields-/290961271390
    belki bunlar uyabilir
    Çok zahmet etmişsiniz, teşekkür ediyorum. Ancak bunlar X-Citylere olmaz.

baran.altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City , Suzuki V storm 650
    Selamlar;

Motorum 4000 km olmak üzere. Bu hafta içinde dolacak ve bakıma gitme zamanı. Yağ değişcek temizlik vs. bazı yerleden ilk çalıştırma ve çukura girince tak tuk sesler geliyor. Sanırım arka çamurluk çarpıyor çokta önemli değil ama hepsine bakılır. Ayrıca arka fren maneti kırıldı, yan ayaktayken şirketin önünde üstüne oturumuşlar kaydırıp düşürmüşler ön granejın vida kollarıda kırılmış böylelikte bütün vida kolları kırılmış oldu. Ancak epoxy reçine ne kadar güçlü bir yapıştırıymış öğrenmiş oldum Sormak istediğim birşey var yağ konusuda yamalube yamahanın tavsiyesi ama merak ediyorum, daha iyi yağlar var mı? kullananlar oldumu x citysinde durum nedir. hHerkese iyi günler.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı baran.altun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Motorum 4000 km olmak üzere. Bu hafta içinde dolacak ve bakıma gitme zamanı. Yağ değişcek temizlik vs. bazı yerleden ilk çalıştırma ve çukura girince tak tuk sesler geliyor. Sanırım arka çamurluk çarpıyor çokta önemli değil ama hepsine bakılır. Ayrıca arka fren maneti kırıldı, yan ayaktayken şirketin önünde üstüne oturumuşlar kaydırıp düşürmüşler ön granejın vida kollarıda kırılmış böylelikte bütün vida kolları kırılmış oldu. Ancak epoxy reçine ne kadar güçlü bir yapıştırıymış öğrenmiş oldum Sormak istediğim birşey var yağ konusuda yamalube yamahanın tavsiyesi ama merak ediyorum, daha iyi yağlar var mı? kullananlar oldumu x citysinde durum nedir. hHerkese iyi günler.
    Ses en fazla gösterge tablosu bölümünde oluyor. Vidaları sıktırdım halloldu. Ön amortisörlerden zaman zaman ses gelebiliyor. Rahatsız olmadığım için bu şekilde kullanıyorum. Yağ ilavesi yaptırıp sesi kesenler de var. Başka bir ses olmadı 2 senedir.Servis bakım islerinı Kardeşler motosiklet`te yaptırıyorum. Yamalube kullanıyorlar.Bence yeterli bir yağ.Îyi sürüşler...

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    uzun yol performansını da yazayım eğer 120-140'la tapagaz şeklinde giderseniz 170-180km'de ışık yanıyor ben 930km'de 41 litre yakıt tükettim, sakin bir kullanımda daha da gidebilir normal şartlarda 190-210 km'de ışık yanıyor, en fazla 250km gidip 9 litre benzin aldım, ayrıca bir arkadaş yazmış torpido su alıyor, benim iphone maalesef su aldı yağmurlu havalarda telefonunuzu torpidoya koymayın.

Motosikleti
    Ses en fazla gösterge tablosu bölümünde oluyor. Vidaları sıktırdım halloldu. Ön amortisörlerden zaman zaman ses gelebiliyor. Rahatsız olmadığım için bu şekilde kullanıyorum. Yağ ilavesi yaptırıp sesi kesenler de var. Başka bir ses olmadı 2 senedir.Servis bakım islerinı Kardeşler motosiklet`te yaptırıyorum. Yamalube kullanıyorlar.Bence yeterli bir yağ.Îyi sürüşler...
    Bugün yamaha bayisine uğradım malzeme kalmış cuma - cumartesi herşeyi yapsak dediler. Sonradan yağ konusunu sordum adamın cevabı çok net oldu, Yamaha bunu üretip tavsiye ediyor yarın öbürgün garantiden yapılcak büyük bir sorun çıkarda yağın test sonucu yamalube olmadığı çıkarsa oturup onla uğraşırsın dedi. Çokta mantıklı geldi. Böyle devam o zaman selamlar...

Motosikleti
    Yamaha Xcity 250
    [QUOTE=offbeat;3427510]Bilgilendirme için teşekkürler. Benimkinin performansı sizin belirttiğiniz kıstaslara göre düşük kalıyor ancak ortalama hızım 40-70, mahalle aralarından işe gittiğim ve fazlaca dur-kalk sebebiyle olabilir diye düşünüyorum.[/QUOTE

90 km'de yarıladım demiştim, dediğiniz gibi, fena bir tüketim gibi gözükmüyordu ama, bugün 138 km'de ışık yaktım, anlamadım ben bu işi :S
    Tekeriniz düz bassın!

Motosikleti
    [QUOTE=offbeat;3434187]
    Bilgilendirme için teşekkürler. Benimkinin performansı sizin belirttiğiniz kıstaslara göre düşük kalıyor ancak ortalama hızım 40-70, mahalle aralarından işe gittiğim ve fazlaca dur-kalk sebebiyle olabilir diye düşünüyorum.[/QUOTE

90 km'de yarıladım demiştim, dediğiniz gibi, fena bir tüketim gibi gözükmüyordu ama, bugün 138 km'de ışık yaktım, anlamadım ben bu işi :S
    Benzin alırken deponun dolmasını bekliyomusunuz depo içindeki yapı sebebiyle hemen dolmuyor. Pombalar atıyor ama atıyorum 8 litre alacakken pomba 6 litrede doldu gösteriyor. ufak bir köpürme ile benzin oturuyor. yani az benzin almış olabilirsiniz.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)