Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Truva 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E
    Arkadaşlar bu benim ilk motora başladığım model... açıkcası herkez çin malı diye küçümsemişti ama motorunu öyle bir açtımki ybr125 likleri düzde alt edebiliyor kaporta parçaları zamanla dökülüyor ama yürüyen aksamı ve motoru çok iyi 15 bin km yaptım hala cızır cızır çalışıyor ben şu anda 250 lik tiger kullanıyorum truvayıda yeğenim kullanıyor genelde...

ybr nin hemen hemen çoğu parçası uyum sağlıyor çinden yedek parçaları gelmiyor bu yüzden sıkıntı yaşanabiliyor ama başlangıç için ve fiyat yönünden güzel bir motor bende arka tekerleği kalın olduğu için yağışlı havadada yol tutuşu hiç fena değil, otobanda 120 km hızı çok rahat görüyor ve üzerinde dayanma gücünüze göre saatlerce teklemeden sizi götürüyor ben denedim izmite gittim... gayet kullanışlı ve dayanıklı bence mondialin modellerinden üstün dizayn edilmiş, scooter modellerini tavsiye etmem ama truva125 vitesli modeli bence gayet kullanışlı... bide en fazla sorun çıkaran bölümü ön far sistemi, onuda far yuvasını değiştirdiğinizde çözülüyor... yağı düzenli değiştirildiği taktirde 30.000 km sürüş garantisi var...

ben memnun kalmıştım, sizinde yorumlarınızı beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    truva global motorun getirdiği motor değil mi?
    globalde parça sorunu yok bildiğim kadarı ile hyo modellerinde öyleydi truvada olması iginç geldi
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

truva250 alacagım bilgisiolan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)