Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracalın en sevdiğim yönü ise yan rüzgarlar etkilemiyor makina abi ağır olduğu için!! geçenlerde ybr ile gidiyorum havada biraz rüzgarlı allahtan biraz rüzgarlı yolda sssss çiziyorum resmen bir sol şeritteyim bir sağ şeritte allahım dedim bir dahamı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caracalın en sevdiğim yönü ise yan rüzgarlar etkilemiyor makina abi ağır olduğu için!! geçenlerde ybr ile gidiyorum havada biraz rüzgarlı allahtan biraz rüzgarlı yolda sssss çiziyorum resmen bir sol şeritteyim bir sağ şeritte allahım dedim bir dahamı...

BANA dıyorlar kı gıt tornacıda arka jantı deldır denge bozar dıyorlar bende dıyorum kı ula senın dusundugun jant ıcın kac tane mühendis kafa yoruyor hamsi kafalı dıyorum burda onu diyenlere harbıden oturaklı motor herne kadar cruıser manevrası zor sehır kullanmak pek mantıklı degıl diyen olsa da ben motorum da memnunum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar cruiserin manevrası kısıtlıdır doğru...Ama yapmayın yıllardır cruiser tarz makinalar her yerde kullanılıyor,şehirlerde otobanlarda yollarda...Eğer büyük bi sorun teşkil etseydi emin olun bu kadar tutulup satılmazdı bu makinalar

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Arkadaşlar Bence Motorun Sesi Gıuzel Hele 11000 Devirde Herkez Bakıyoo 10000 -11000 Dewir Arası Vites Deyiştiririm Motor Daha Açılmadı 2.600 Km De Ben Makinadan Memnunum Saygılarımla
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    sesi güzeldir!!!!ilk caracal gördüğümde şaşırmıştım bu nasıl 200 cc diye.. tatlı bir sesi var caracalın.. FATTİİ sen o kadar zorlama istersen makinayı 10bin 11bin devirlere fazla çıkarma zorlamış olursun benden tavsiye sen bilirsin..şu ekzos açma olayına taktım bugünlerde abii onuda becerebilirsem çok daha iyi olacak....

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    manevra konusunda birşeyler söylemek istiyorum, mondial 150km ile uzun yollar gittim, commuter tarzı 100lük motor kullandım, moped kullandım, mz kullandım, hij denilen rus kullandım, caracala binip, bu motorlara tekrar bindim, kontrolü ve manevrası en kolay motor mz ve caracal, ben caracalı diğer motorları yatoramadığım kadar yatırıyorum, sağdan soldan rüzgar vuruyo sallanmıyo, manevra kabiliyeti kullandığım her motordan daha iyi, ayaklığını defalarca yere değirdiğim için düşüyorum sandım.. saygılar...
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    arkadaşlar km ye kaç para yakıyorsunuz ben mesela bugun 95 oktan kursunsuz 5 ytl lık aldım 40. kmde benzin bitti sizde nasıl durumlar

topigi bastan sona okudum hemen hemen herkesin memnun oldugu belli arkadaslar buyuk motor olayina yeni basliyorum caracal ve Superlight 150 yeni basliyanlar icin cok mantikli gozukuyo bende karar vermeye calisiyorum siz nedersiniz...

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barutcum sl150 nin devri kapandı!Caracal kükrüyor artık yollarda...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar km ye kaç para yakıyorsunuz ben mesela bugun 95 oktan kursunsuz 5 ytl lık aldım 40. kmde benzin bitti sizde nasıl durumlar

arkadaslar benım motormu cok yakıyor normal mı bıeraz cvplasanız

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    barut1 , gerçi ben tercih etmedim ama şahane motor Caracal , Super Light ile kıyaslama bile!

cevaplara tesekkur ederim bende baslangic icin iyi olucagini dusunuyorum kullanan arkadaslardan sakin alama ikazi gelmedi model icin

bu arada @Batis gecen gun bir bayide regal raptor vermeye kalktilar 5300 luk fiyati biraz fazla geldi ama cok begendim makinayi

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barut1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topigi bastan sona okudum hemen hemen herkesin memnun oldugu belli arkadaslar buyuk motor olayina yeni basliyorum caracal ve Superlight 150 yeni basliyanlar icin cok mantikli gozukuyo bende karar vermeye calisiyorum siz nedersiniz...
    ben tam 1,5 sene superlıgth 150 kulllandım..tamam motor mazleme olarak kalıtelı ama tıtresım ve motorun gucsuzlugu ınsanı delırtıyor,ben sakaryadan bolu abanta gıttım sl ile aynı gun ıcınde gerı döndum gelınce hemen motoru sattım cunku sl uzun yolda ınsanı cok yoruyor.ama yınede kalıtesız makıne dıyemem hıc tık dememıstı.
    yınede caracal daha ustun boyutları,motoru,tıtresımsız olması sl 150 den kat kat ustun..
    ben 2 motoruda kullanan bırıyım benım tecrubelerımden yola cıkacak olursan kesınlıkle caracal 200 yınede senın ıcın hayırlısı ne ise o olsun
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yakıtını bir kere test ettim yaklaşık 100 km'de 3,5 ile 3,8'yakıyor ama benim caracal daha 900 km'de alalı 7 ayı geçti binmeye fazla fırsatım yok açılınca bu yakıt düşebilir tabii fazla km yapan arkadaşlarımız varsa onlardan bilgi alalım saygılarımla..........

benim cıhaz 2900km de, 10ytl benzin aldım, 130 km yol gittim, (ilk defa dikkat ettim, ama bu ölçmeyi yaparken 5. viteste daha çok kullandığımı söyliyim, yani şehir dışında

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    kardeş benim motor 2650 km de yüksek devirde kullandıgım için fazla yakıyodur ama yüksek devirdeki sesi ve o hızlanmayıda ben seviyom yinede km'de 100 bin in üstüne çıktıgını sanmıyorum
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş benim motor 2650 km de yüksek devirde kullandıgım için fazla yakıyodur ama yüksek devirdeki sesi ve o hızlanmayıda ben seviyom yinede km'de 100 bin in üstüne çıktıgını sanmıyorum
    galiba subab ayarı ıstıyor benım makıne yarın yaptırayım barı 30 ytl cıkacak anlasılan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    normalde kaç km'de subab ayarı yapılıyor arkadaşlar bilen varmı??en son servise gittğimde istemez hoca diye bir cevap almıştımda....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde kaç km'de subab ayarı yapılıyor arkadaşlar bilen varmı??en son servise gittğimde istemez hoca diye bir cevap almıştımda....
    ben ılk 3500 de yaptırmıstım ama sılındır ustunden belirgın bır sakırtı gelıyor ve sehır ıcı 5 ytl ıle 40 km gıttım hala sınırlıyım caracala bırde devır yaptırmadım sunu da denedım ılk zamanlar ,,basıyorum 100 bın sakın gıdıyorum 100 bın hala anlayamıyorum

arkadaşlar zincir çok sık gevşiyor, şıkır şıkırda ses yapıyo 6000 devirlerde, sizde de var mı bu, ben sık sık gerdiriyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler