Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/caracal_20...XQQdisplayitem

lubimaya54 bu motor seninkine benziyor.Senin ise neden satmak istiyorsun , memnun olduğunu söyledin ?

Sonradan gördüm yazdıklarını , sebebini öğrendim.
    ewet dostum benım ılanım..acıklama yapmama gerek yok sen okumuusn zatendedıgım gıbı makıneler bende hep gecıcı
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

caracal cılar

yaw herkes uyumus bıraz canlandıralım su topıgı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Canlandırın mterayes26.Motorun kaç kilometrede , nasıl problemlerle karşılaştın? Genel olarak memnun musun motorundan?

ben daha uyumadım
    pazartesi günü yağmurun durduğu saatlerde gittim motorumun egsozunu açtırdım...çıkan ses gayet tatmin edici oldu..şu yağmurlar dursa rahatça bi gezebilsem motorumla...bir kaç güne fotoları koycam inşallah...herkese sevgiler...

canlanalım tabı yaww.ben elımden gelenı yapıyorum..hadı arkadaslar

Motosikleti
    Ciddi düşünüyorum Caracal'ı.Dün gittim bayiide gördüm , seleye oturdum , içimden ''bu motor alınır'' diye bi ses geldi.Bakalım temiz 2. el Caracallar var piyasada , birini gözüme kestirip alacağım sanırım.Çok güzel görünüyor bence.

Ciddi düşünüyorum Caracal'ı.Dün gittim bayiide gördüm , seleye oturdum , içimden ''bu motor alınır'' diye bi ses geldi.Bakalım temiz 2. el Caracallar var piyasada , birini gözüme kestirip alacağım sanırım.Çok güzel görünüyor bence.
    benım makınemı verebılırım sorunsuz,kusursuz km sıde az,ıstedegım fıyatta cok iyi

Motosikleti
    kawasaki en 500
    yav arkadaşlar ben eksoz deldirmeye bu kadar talep olacağını tahmin etmemiştim vallahi.bu işte iyi para var gibi görünüyorr .eksoz delim merkezi diye bi dükkanmı açsam ne etsem.

Motosikleti
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım makınemı verebılırım sorunsuz,kusursuz km sıde az,ıstedegım fıyatta cok iyi
    Sakarya'dasın sen be abicim.O iş zor.

iyi fikir abi acılır aslında..aslında modıfıye eksoz bulupta denemek lazım.bı dragstar sesı alabılırmıyız

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı longway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha uyumadım
    pazartesi günü yağmurun durduğu saatlerde gittim motorumun egsozunu açtırdım...çıkan ses gayet tatmin edici oldu..şu yağmurlar dursa rahatça bi gezebilsem motorumla...bir kaç güne fotoları koycam inşallah...herkese sevgiler...
    kardeş nasıl yapılıyor o iş yawf yaptıracam trafik çok kıl burda ve kafa ağrıttı bugun mct de acmıslar bıraz gezdım her ne kadar kafa agrıtsada süper ses yaaa
    ama eskişehirde kime yaptıracam ve adam gıbı yapacak bırını bulabılcemmı

mterayes26 kardeşim...
    egsozun çıkışında siyah renk bir metal çerçeve içinde 2 küçük delik var biliyorsun.bu siyah kısmı komple kesilecek ve egsoz çıkışından içeri baktığında bir susturucu göreceksin...o susturucuyada büyük bir delik açtırıosun egsozcuya işlem tamamlanıyor..zaten lübimaya arkadaşımız geçen sayfalarda fotoğraflarıda eklemiş egsozunun,ordan da bir bak istersen

motorumun fotosunuda eklyerek yazımı bitireyim

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    mterayes26 kardeşim...
    egsozun çıkışında siyah renk bir metal çerçeve içinde 2 küçük delik var biliyorsun.bu siyah kısmı komple kesilecek ve egsoz çıkışından içeri baktığında bir susturucu göreceksin...o susturucuyada büyük bir delik açtırıosun egsozcuya işlem tamamlanıyor..zaten lübimaya arkadaşımız geçen sayfalarda fotoğraflarıda eklemiş egsozunun,ordan da bir bak istersen

motorumun fotosunuda eklyerek yazımı bitireyim

pekı bu kapaklar spıralle cıkar mı 2 delıklı olan

benım kortugum olay bunun gerı donusu yokmus polıs o egsoz ne oyle dese tamam hadı ugras bı daha yoksa bı tane crown 150 ye yaptılar bızım carsıdan süper oldu pardon bızım motorlarda diyafram varmı

evet geri dönüşü yok ama sanırım susturucuya açtığın deliğin büyüklüğüyle
    çıkan sesin gürültüsü birbirine paralel...benim gittiğim egsozcu ufak bir delik açtı ilk olarak,biraz zayıf oldu dedim..deliği biraz daha büyüttü sesi beğendim fakat çok aşırı değil benim egsoz sesi..polis hiçbirşey demiyor ki dün ehliyet kontrolune denk geldim bir problem yaşamadım..tamamen boşaltırsan egsozu o zaman rahatsız edici bir ses çıkar gibi gelio bana...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ne kadara actırdın bugun tiger gordum esk de haruıka bırsesı vardı

10 ytl'ye açtırdım egsozları...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    10 ytl'ye açtırdım egsozları...
    aslında oakdar zor bır ıs degıl spıralle denemek lazım susturucu yu nereden delecez o onemlı dostum 2 delıklı yer kullanılamaz hale mı gelıyor cıkarılınca dusunuyorum mct 250 ye yaptık cok kafa agrıtıyo o var ıste ondan cekınıyom

Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    hayırlı olsun.

kazasız belasız
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında oakdar zor bır ıs degıl spıralle denemek lazım susturucu yu nereden delecez o onemlı dostum 2 delıklı yer kullanılamaz hale mı gelıyor cıkarılınca dusunuyorum mct 250 ye yaptık cok kafa agrıtıyo o var ıste ondan cekınıyom

o iki delikli yerin sesle hiçbir ilgisi yok orayı sökmemizin sebebi sadece egsozun içine ulaşabilmek...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    o iki delikli yerin sesle hiçbir ilgisi yok orayı sökmemizin sebebi sadece egsozun içine ulaşabilmek...
    peki geri taktın mı yerine

biraz arastırdım bu konuyu sl 150 ye yapmıslar eger bızım susturucularda onların kısı gıbıyse yuvarlak enteresan bır sey dı daıresel delıkler acmıslar ortayada bıraz buyuk bır delık o ses varya süper 1 km oteden duyuluyordu bu işi yapan tiger cok gordum de caracal daha hıc gormedık su motorlarınızın vıdeosunu youtube falan koysanız calısırken esk den bu işi merak eden co0k kısı var ama kımse bılmedıgı bır ıse kalkısmak ıstemıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler