Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferotr dostum harika görünüyo yıkamış yaglamışsın sisybar ı sökmüşsün harika bir görüntüsü olmuş begendim

marantzz arkadaşım bende kuzenimle beraber caracal aldım ama şu anda onda yaz geldi motor yok altımda ortak oldugu için sıkıntı yaşıyorum
    şu sıralar ne alabilirim diye bakınıyorum
    senin deiğin gibi aklıma regal raptor ve caracal geliyoo

şimdi kıyaslama yapalım
    hıız konusunda raptor 250cc olmasına karşın 120 130 yapıyomuş kullanan arkadaşım var
    caracal 200 cc olmasına karşın o hızı gerektiğinde zaten yapıyoo

raptor su sogutmalı caracal hava sogutmalı bu raptor için bir avantaj

şöle motora baktıgın zaman raptor biraz sıska kalıyor sanki yada ne bilim caracal la başladıgım için olabilir
    caracal daha bir tok duruyoo

şu sıralar bende kararsızım regal raptoru bilen arkadaşlar varsa eğer bizleri bir bakıma bilğilendirilerse seviniriz bakalım caracal kullanıp taaa aaa evet raptor bizim motordan ii diyen olacak mı ??

öncelikle aslında motor alırken yüksek cc bir motor almayı düşünüyordum ama en ucuzu 10.000 ytl den başlıyo yeni kasalar tabi neyse motoru aldınız diyelim o kadar parayı bagladınız ama bitmiyo bundan sonra bu motorlara benzin parası yetiştirmek ve servis ücretleri olaki bir kaza anında parçaları çok para tutuyoo yani sırf bu yüzden yüksek cc makinalardan vazgeçtim

chopper crusier benim gibi orta halli arkadaşlar için en ideali
    aklımda olan şey ise ikinci el ya raptor yada caracal almak
    caracalı alırsam eger yeniden biraz değiştirmek gerekecek sagını solunu daha bir dikkat çeksin

bu sırada raptoru araştırıken 300 cc olanlarını buldum raptorriders diye bir site var bakarsanız nasıl motorlar yapıyo regalraptor anlarsınız yani eften püften değilmiş ben şimdi anladım

ama biz caracalımı tercih edelim yok sa raptorumu
    Merhabalar;

"erdincpolat" hocam senin yazdıklarına bakıyorum da yine caracal çok daha iyi görünüyor.Tek fark olarak 250 cc ve su soğutma olması.Tabi uçuk bir fiyat farkıyla servis sorununuda untmamak lazım. Ben biraz daha gözgezdirdim ve caracal almaya karar verdim...

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tek el binersen kimseye vermezsen çok iyi bi motor.bu arada fiyatta oynama olmaz kanunide sabittir.dün bi arkadaşa sattım bi tur attım yeni çalıştırdık açık konuşim tigerden çok çok güzel bi motor,kanuni yi tavsiye ederim garanti servis y.parça süper bu arada ben kanuni bayisiyim..

"KARDAĞ" hocam verdiğiniz bilgiler ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    [QUOTE=MaRaNtZz;1121201]Merhabalar;

benim ilana baktınmı?? satlık bölümünde caracal 200

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    valla bugun 200 km yaptım kafam sımdı klavyeyı kıracak ,25 ytl ye basabas 214 km yol yaptım hala hayret edıyorum . nasıl yaptı bu kadar yol dıye
    fotolar yıkanıyor yrn koyarım ii geceler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    arkadaslar haklısınız uzun bi süredir yazamıyordum hatta topıgın bu kadar ılerledıgını gordugumde sasırmadım desem yalan olur. bı fırsatını buldugumda hepsını okuyacagım.benım ısler cok yogun malum yazın antellenın hava trafıgı cok artıyor. bı de burda yerlesme durumları eklenınce hıc bır sey yapmaya fırsat bulamadım.
    hava ben ev ararken ınanılmaz sıcaktı,sımdı evı buldum ya bu aralar serın. motorun samandırası yıne delındı,ılk aldıgım zamanlarda da delınmıstı. bu sefer garantıden degıstırecegım dedım. ankaradakı servısten dolayı gecen sefer parayla degıstırmıstım.umarım antelledekı servısler ankaradakıler gıbı olmaz.
    motor burada bı baska gıdıyor sankı.sureklı benı kullan dıyor. sımdılık benden bu kadar. evde net de yok,cafelerden takılıyoruz bakalım. kendınıze ıyı bakın. Allah kaza bela vermesın kımseye ınsallah.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Re_math adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar haklısınız uzun bi süredir yazamıyordum hatta topıgın bu kadar ılerledıgını gordugumde sasırmadım desem yalan olur. bı fırsatını buldugumda hepsını okuyacagım.benım ısler cok yogun malum yazın antellenın hava trafıgı cok artıyor. bı de burda yerlesme durumları eklenınce hıc bır sey yapmaya fırsat bulamadım.
    hava ben ev ararken ınanılmaz sıcaktı,sımdı evı buldum ya bu aralar serın. motorun samandırası yıne delındı,ılk aldıgım zamanlarda da delınmıstı. bu sefer garantıden degıstırecegım dedım. ankaradakı servısten dolayı gecen sefer parayla degıstırmıstım.umarım antelledekı servısler ankaradakıler gıbı olmaz.
    motor burada bı baska gıdıyor sankı.sureklı benı kullan dıyor. sımdılık benden bu kadar. evde net de yok,cafelerden takılıyoruz bakalım. kendınıze ıyı bakın. Allah kaza bela vermesın kımseye ınsallah.

aman adamım arada bir gel özletme kendini

BURAYA BİR 2 zamanlı motor dumanı gelmiş ama kim geçti ki gören varmı egsoz kokusu yabancı gelmıyor ama

yasin2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600f
    slm arkadaşlar
    uzun zamandır giremiyordum topic epey ilerlemiş, bi sorum olacak sizlere yardımcı olursanız sevinirim. Benim caracal 1000 km oldu. rodaj bakımını yaptırdım, şu an 6000 deviri geçince tekleme yapıyo, sanki karbüratör benzin yetiştiremiyor gibi,80 i geçmiyor dolayısıyla, sebebi ne olabilir sizce?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı yasin2008 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    uzun zamandır giremiyordum topic epey ilerlemiş, bi sorum olacak sizlere yardımcı olursanız sevinirim. Benim caracal 1000 km oldu. rodaj bakımını yaptırdım, şu an 6000 deviri geçince tekleme yapıyo, sanki karbüratör benzin yetiştiremiyor gibi,80 i geçmiyor dolayısıyla, sebebi ne olabilir sizce?
    servisine bir görün bir çok sebebi vardır

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Slm Dostlar Bende Hakiki Bir Caracal 200 Hayranıyım Aynı Zamanda Kayseriliyim İnş buluşma Fırsatım Olur.
    Allahım İnş Banada Nasip eder.
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Dostlar Bende Hakiki Bir Caracal 200 Hayranıyım Aynı Zamanda Kayseriliyim İnş buluşma Fırsatım Olur.
    aramıza h.g adamım inş allah daha da ıyılerını nasıp eder

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hemşo caracal güzel makina eğer almayı düşünüyorsan bu paraya alabileceğin en güzel motosiklet..tek silindir olması bir avantaj..yakıt konusunda diğer çift silindirlilerden az yakar

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza h.g adamım inş allah daha da ıyılerını nasıp eder
    eray nerdesin be kaç gündür hızlı caracal'cı seni.......

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin hemşo caracal güzel makina eğer almayı düşünüyorsan bu paraya alabileceğin en güzel motosiklet..tek silindir olması bir avantaj..yakıt konusunda diğer çift silindirlilerden az yakar

eray nerdesin be kaç gündür hızlı caracal'cı seni.......
    ben her gece burdayım da sen neredesın

Motosikleti
    Honda CBR 600f
    ya arkadaşlar bu nasıl dayanışma anlamadım doğrusu, kimse yardımcı olmadı, başına böyle bişey gelmiş birileri vardır diye düşündüm yada bi yorum yapabilecek birileri olur tartışırız diye düşünmüştüm, bi arkadaş cevap yazmış bi servise görün diye, bende biliyorum servise görünmeyi arkadaşım, bu forum neden var o zaman, herkes bilgi alışverişi yapsın, tecrübelerini yazsın, birbirimize yardımcı olalım diye, bende sizin yorumlarınızı, tecrübelerinizi almak istemiştim, yinede sağolun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ya arkadaşlar bu nasıl dayanışma anlamadım doğrusu, kimse yardımcı olmadı, başına böyle bişey gelmiş birileri vardır diye düşündüm yada bi yorum yapabilecek birileri olur tartışırız diye düşünmüştüm, bi arkadaş cevap yazmış bi servise görün diye, bende biliyorum servise görünmeyi arkadaşım, bu forum neden var o zaman, herkes bilgi alışverişi yapsın, tecrübelerini yazsın, birbirimize yardımcı olalım diye, bende sizin yorumlarınızı, tecrübelerinizi almak istemiştim, yinede sağolun
    ilk 1000'km'ye kadar bende çekmiştim o'sorunları..büyük bir ihtimal karbüratöründe pislik vardır yada benzin filtresindede bir sorun olabilir.bence bir ustaya göstermen gerekecek ama şunu belirteyim caracal ilk 1000,1500'km'ye kadar böyle şeyler yapıyor açılana kadar sende fazla sıkıştırma motoru istersen...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kardes derız bır sey oda baska bır sey dogurur . her ısın ustası var bırak adamlar bıraz ekmek yesın subab ayrına kadar ıstesemyaparım ama elımı surmem cunku benım ısım o degıl . illede bılgı ıstıyorsan gıt teknık servıs bolumune topıc ac gelen cevaplardan sıkılırsın ondan sonra % 50 servıse gorun % sundan dolayı oluyordur ama sen yıne servıse goster dıyecektır

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar;

Arkadaşlar sonunda caracal alıyorum ama renk konusunda aklımda soru işaretleri var ACİL yardımlarınızı rica ederim...

Aklımda;

Katalogdaki Siyah veya Gri renkten birini düşünüyorum, fakat Gri renk motoru görmedim.Acaba katalogda Gri olan renk krem rengimidir??

Yardımlarınızı ve önerierinizi bekliyorum...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Honda CBR 600f
    sağolun arkadaşlar, bi de şunu söyliyim ben servis karşıtı filan diğilim , kendim yapma peşinde de diğilim, servise gidicem zaten, sadece belki çok basit bişey vardır, sizinde başınıza geldimiştir diye merak etmiştim,

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

Arkadaşlar sonunda caracal alıyorum ama renk konusunda aklımda soru işaretleri var ACİL yardımlarınızı rica ederim...

Aklımda;

Katalogdaki Siyah veya Gri renkten birini düşünüyorum, fakat Gri renk motoru görmedim.Acaba katalogda Gri olan renk krem rengimidir??

Yardımlarınızı ve önerierinizi bekliyorum...
    grı degıl krem yanlıs gormussun

arkadasım ufak bır problemı yapnaya kalkısır buyuk bır problem acarsın ... ama bnm gıbı canın tak eder servıse gıtmeye kendım yaparım ne olursa olsun dersen baya bır sey ler ogrenırsın . servıs bır yaparken ıyı ızle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracal'ın gümüş gri rengi yok!krem rengi var aslında o'da yabana atılacak bir renk değil hani!! ama en çok yakışanda siyah'tır..aklında bulunsun

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    evet siyah al ki biz kırmızıcılar özel olalım

nerdesınız caracalcıllaaaarr bu benzin fiyatları 3.5 - 3.8 lt benzın tuketımı sehır ıcı belımı kırdı ıyıcene

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    arkadaşlar ani bir kararla kayserideyim ve üzülerek sööylüyorum motorsikletimle gelmek isterdim ama yanlız olmadıgım için arkadaşımda motora uymadıgı için otobüsle gelmek zorunda kaldım kayseride araçsız kalmak özellikle motorsikletsiz kalmak bi işkence gibi gelmeye başladı bana isyanlardayım ayrıca kayseri benim için çok düzenli bir şehir ben bu kadar düzene alışmamışım allahtan sabır diliyorum sizlerede iyi gezmeler köye gidecem daha orda da internet te yok tam dag adamı olacam

saygılarımla
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler