Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 374546474849 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

özcan hocam UPS nedir tam bilmiyorum. nedir bu ümraniyedeyim ben vardır heralde buralarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    UPS budur. Kesintisiz Güç Kaynağı'nın ingilizce kısaltması.
    http://www.arelelektronik.net/index.htm
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    tiger 250
    ups akülerini tavsiye etmiyorum motorda.özcan abi gibi düşeş düşerse alınabilir ama sıfır alınacaksa bence motorsiklet aküsü alınmalı.ups aküleri sabit küçük akımlı kullanımları sever ,motordaki marşa ve şarj olayına pek uygun değiller.
    metroda 7 amperlik yoktu aldıgımda 5 amperlik aldım önce 30 liraya.benim tigerı çok rahat çalıştırdı.ama gittim 1 tane daha aldım 5 amperlik paralel bağlayacağım,10 amperlik aküm olmuş olacak 60 liraya .
    ama metrodaki 7 amperlik akü bizim motorlara gayet rahat yeter ve 40 tl çok iyi fiyat

Ben bu metrodaki aküyü alsam kenarda dursa bi sorun olurmu daha sonra kullanmaya kalktığımda

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı gnckmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu metrodaki aküyü alsam kenarda dursa bi sorun olurmu daha sonra kullanmaya kalktığımda
    bekleticeğiniz süre uzun degilse sorun olmaz,arada sırada şarj-deşarj yapılmalı.sonuçta onlarda rafta bekletiyolar.artık akülerin raf ömürlerini uzun yapıyolar.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    gnckmc muhakkak bujiyide değiştir duman ve egsozdan gelen su genelde buji sağlıklı ateşleme yapamadığı içindir

buji konusuda tecrübesi tavsiyesi olan varmı

Özcan hocam metrodaki 7ah aküyü aldım bugün. ama kullanılmışmı nedir garip garip izler var geri götürcem

Motosikleti
    Alıntı gnckmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buji konusuda tecrübesi tavsiyesi olan varmı

Özcan hocam metrodaki 7ah aküyü aldım bugün. ama kullanılmışmı nedir garip garip izler var geri götürcem
    buji ngk ve bosh tavsiye ederim ama internetden falan sipariş verme orda 30 yazan aynı buji burda 5 lira
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    tiger 250
    http://www.ebay.com/itm/260960185688...84.m1439.l2649

bu açık hava filtresini aldım gelsin bakalım nasıl olucak ama hava ayarı felan değişmesi gerekirmi bilmiyorum :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    2005 tiger250 ufak bir gazlama videom arkadaşlar, buyrun;

http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Arkadaşlar merhaba ,2006 model tiger'ım var .

Sorum şudur tiger s 'in egsozu eski tigerlarla uyumlu mudur ? Birde hakkını verecek tok bir sesli motorda sırıtmayacak bir egsoz tavsiye edebilir misiniz ?

Teşekkürler ...
    Içerisinde Koruyacak Bir Beynin Yoksa , Kaskında Bir Anlamı Yok Tabiki ... Allah Muhafaza ...

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı Wolker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,2006 model tiger'ım var .

Sorum şudur tiger s 'in egsozu eski tigerlarla uyumlu mudur ? Birde hakkını verecek tok bir sesli motorda sırıtmayacak bir egsoz tavsiye edebilir misiniz ?

Teşekkürler ...
    hocam hiç tiger s ile karşılaştırmadım motorumu.fakat uyumlu olacağını düşünüyorum,onun için farklı bi şase yapıcaaklarını düşünmüyorum açıkçası.
    tok ses veren bi eksoz görmedim,duymadım genelde helikopter gibi oluyormuş :D

motorsuzmotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model Tiger 250
    Merhabalar arkadaşlar benimde 2005 model bir tiger'ım var benim sormak istediğim şu, motorum malesef beni tatmin etmiyor herkesin de malumudur, istanbulda e-5 e çıkmaktan çekiniyorum çünkü 90 'ı doğru düzgün geçemiyorsun, geçsen vibrasyon ve güvenlik riski geçmezsen yol akışı gene bi risk velhasıl meselem bu motorun motor hacmini değiştirmek mümkün mü ? yani bunun yerine 350 - 500 - 600 cc gibi bi çıkma motor takma olasılığı varmı, tabi bu biraz ezberden bir soru gibi gelebilir ama böyle bir şey yapıldığını gören duyan bilen ya da bizzat yaptıran var mı ? yapılabilirse nerede nasıl ve kaça yapılabilir, şayet yapılabilme ihtimalinde muayene vs durumları ne olur, bu konuda görüşlerinize başvurmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim, haa bu arada aslında imkanım olsa tabi böyle bir şeyle uğraşmaktansa GS500 - ER-5 almak daha mantıklı diyenler olabilir ama zaten 6 -8 Bin TL verebilecek durumda olsam böyle bir şeyi de düşünmezdim çünkü kolay bir şey olmadığının bende farkındayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    öyle bir modifikasyonda masrafın yeni bir motor alacak kadar olur hiç şüphesiz..
    ve randuman alıp almaman aşikar, garantisi olamaz..
    birde bendede 05 tiger var, 130 fln yapıyor, vibrasyonda o kadar rahatsız etmiyor..
    bence iyi bir bakım yaptırın motora, birde (çok tavsiye edilmez) orta dişliyi büyütün, vibrasyon artabilir belki ama 20-30 km/h fark eder..

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Merhaba.
    Yıllar Yıllar önce Kullanırdım Motorsiklet.
    Almayı düşünüyorum Yeniden (Şiir Gibi Oluyor)
    2500 tl gibi bir Motor Bütçem Var.
    Regal Raptor, Keeway SuperShadow, ve Tiger Hangisini Alayım. (Yada Başka Ne Olabilir ? )Nedendir bilmiyorum Tiger Yakın geliyor. Soyadım dan mı acep)
    Yavaş Kullanırım, Öyle Önünü Kaldırayım Arkasını Atayım Drift Yapayım gibi Fentezilerim Yoktur.
    https://www.youtube.com/@yolsakini

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    3ünün arasında küçümsenmeyecek farklar var aslında, öncelik Regal Raptorun.. bütceniz elverirse..
    Birde bu tarz gezi motosiklerleri, tekere gelme, stopiye durma gibi hareketler zaten yapılamıyor..
    Soracak olursanız Tiger kullanıcısıyım, ve memnunum

Motosikleti
    Tracer900
    Hocam Su Soğutma Sıralı Motor: Regal (benide bu korkutuyor Ne kadar Fazla Teferruat O kadar Fazla Arıza)
    Hava Soğutma V twin: Genelde Menmunlar (çanakkale ilanlı bir adet buldum ama orayada git gel bir sürü iş)
    Tiger Tek Silindir Hava Soğutma: İzmirde iki adet ilanı takipteyim 2500 civarları 2005, biraz düşük tutulmuş gibi fiyat. Fiyat Konusunda Fikirleriniz Nedir.
    Biraz Öveyim Kendimi
    Elektronikciyim, Elimden Hertürlü İş gelir, Ben Tiger mı alsam Nedir

Motosikleti
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Su Soğutma Sıralı Motor: Regal (benide bu korkutuyor Ne kadar Fazla Teferruat O kadar Fazla Arıza)
    Hava Soğutma V twin: Genelde Menmunlar (çanakkale ilanlı bir adet buldum ama orayada git gel bir sürü iş)
    Tiger Tek Silindir Hava Soğutma: İzmirde iki adet ilanı takipteyim 2500 civarları 2005, biraz düşük tutulmuş gibi fiyat. Fiyat Konusunda Fikirleriniz Nedir.
    Biraz Öveyim Kendimi
    düşük modelde olsa yıpratılmamış bulabilirsen daha iyi olur çünkü ne kadar kötü kullanılmış ise o kadar çok sorun açar başına.bende tiger s kullanıcısıyım bende mennunum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz Öveyim Kendimi
    2005e 2.500 çok fazla hocam, ankarada istanbulda 2010lar hemen hemen o fiyatta bulunuyor, aynı olurmu hiç 5 yıl var arada..

Motosikleti
    Tracer900
    asya motorun heroway adında bir makinesi var. 250 lik s.shadow la aynı. fiyatları biraz daha düşük. hatta 1750 ye buldum. bakmaya gideceğim kısmetse..

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 374546474849 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler