Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Arkadaşlar devir saati sararınca değiştirmesi çok kolay,eskisini çıkarın ona göre cam kesin penseyle uçlarını yontun ben öyle yaptım süper ötesi oldu hemde içeri toz,hava falan almıyor tavsiye ederim.;D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    arkadaşlar birsey soracam ne marka hangi sertlıkte yağ kullanıyorsunuz arastırmalarıma göre 15/50 kullanan var 10/40 kullanan var siz hangı yagı kullanıyorsunuz merakettim cevaplarsanız sevinirim...

Motosikleti
    Tiger
    Konjektör arızalandı ve hiçbir sitede yok , üretim aşamasındaymış

Bir önerisi olan var mı ne yapabiliriz ?

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Suzuki GN 250 konjektörü kullan.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Tiger
    Teşekkürler özcan abi baya pahalıya patlayacak bu iş bize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9960647/detay/

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar - Custom
    http://www.yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx
    burayı arayıp bir sor istersen elektrik kısmı altında 79 TL diyor, ellerinde varsa süper.
    Austinphile

Motosikleti
    Tiger
    Alıntı austinphile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx
    burayı arayıp bir sor istersen elektrik kısmı altında 79 TL diyor, ellerinde varsa süper.
    Aradım buradada yok kaç hafta oldu hala halledemedim sorunu

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende tiger s almak istiyorum 2009 ve 2010 model civarı az kilometreli uygun ve temiz ilanlara bakıyorum ama bulmıyorum kafama göre yardım ederseniz sevinirim.

Motosikleti
    KLE 500
    Akü bitti, şarj voltajı ölçtüm hiçbişey yok. Statör bobinlerini bi ölçtüm, anaaaa hepsi birbirine kısa devre. Söktüm, aldım elime başladım yenisini aramaya. Sıfırı 150 TL.( OHA LAN! ) Uyumlu gibi gözüken tek statör Suzuki GN125 inki ( 40 TL ) fakat 3 mm çap farkından dolayı olmuyor maalesef. Tam ümidi kesmişken 8 yıl Harley'de çalışmış olan Ferit amca ile tanıştım. Elindeki VN 1400'ün statörü sardıktan sonra benimkini de saracak 5 yıl garantili

Motosikleti
    KLE 500
    Salı günü yapmış statörü.Taktım çalıştırdım. Ferit amca voltaj ölçümlerini felan yaptı. (14 Voltu görmeden gitmem dedi adam yaa 2 saat motoru toplamamı bekledi.) "Güle güle kullan" dedi. Böylece bir problemin daha üstesinden gelmiş olduk.

Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 250
    BENDE SEYHAN 250 VAR ŞANZUMANI DAGITTIM. MONDİAL 250LİĞİN ŞANZUMANININ DIŞTAN GÖRÜNTÜSÜ AYNI MONDİAL PARÇALARI BENM MOTORUN PARÇALARINA UYARMI ACABA YARDIMINIZI BEKLİYORUM..VEYA KANUNİ İKİNCİ EL PARÇASI SATAN VARMI?

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Hortla başlık hortla

Merhaba arkadaşlar,

2006 model, 34000 km'de.
    1900 ilan fiyatı olup, 1500 TL'ye el sıkışmayı düşünüyorum.
    Ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9936749/detay/

Yorumların çoğunu okudum fakat, 5 yaşında 34000 km'de olması bir sorunmu sizce?

Motosikleti
    KLE 500
    Hiç bişeyi garip değil de 1500 TL olması garip.İyi bi tamirciye veya 2-3 Tiger kullanmış bir arkadaşına göster.Borcuna harcına bak ona göre al.
    34000 km. de olması sorun değil hatta daha iyi, adam km ile oynamamış.5 yaşında olup 20000 in altında olan motor ilanlarından uzak dur! Bol şans.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Ben bu olaya fena taktım arkadaşlar. Tiger'i olan herkesin izlemesi gereken bi video. Acaba bu BETA ların parça fiyatları nasıldır?
    http://www.youtube.com/watch?v=CpDIX...eature=related

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    çok teşekkürler özcan,

deneme sürüşü yaptım titreşim sorunu var, 15lik dişli ile düzeleceğini forumdan öğrendim,
    konjektör sorununu yaşamışlar, suzuki konjektörü ile değişmiş,

durduğunuz yerde, gaz vermediğiniz zaman, stop etme sorunu var, rölanti diye düşünüyorum haklımıyım ?

yarın veya cumartesi güvendiğim bir kanuni ustası/servisi var son kontrolleri ona yaptıracağım.

vergi borcu var, satıcı halledecek, muayenesine 1 yıldan fazla var, renginde birçoğunuzun yaşadığı gibi solma var , lastikler 2000 km'dir kullanılıyor...

Herkeze selamlar öncelikle bu konuyu yine hortlatmış olacağım ama kusura bakmayın diyeyim ilk önce sitenizle motor almaya karar verdikten sonra tanıştım ve tiger da karar kılmak üzereydim ve bir kanuni bayiisine gittim... Bana dediklerini aynen yazıyorum.. Motorların 2008 den sonra üretilmediğini söyledi ve kendisininde bu motoru 1 hafta 10 gün kadar kullandığını ve kilometrede 300 kuruş yaktığını söyledi... Bendede böyle bir şüphe oluştu ve gelir gelmez sitenize üye olup bunu sizlere sormak istedim.. Gerçi bu 43 sayfalık yazıyı ayrıntılarına kadar okudum ama size bunu sormadan bir atılım yapmak istemedim ... Sizin söyleyeceğiniz sözler ve öneriler benim için önemli... İlginiz için şimdiden teşekkür ederim....

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı moonstar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selamlar öncelikle bu konuyu yine hortlatmış olacağım ama kusura bakmayın diyeyim ilk önce sitenizle motor almaya karar verdikten sonra tanıştım ve tiger da karar kılmak üzereydim ve bir kanuni bayiisine gittim... Bana dediklerini aynen yazıyorum.. Motorların 2008 den sonra üretilmediğini söyledi ve kendisininde bu motoru 1 hafta 10 gün kadar kullandığını ve kilometrede 300 kuruş yaktığını söyledi... Bendede böyle bir şüphe oluştu ve gelir gelmez sitenize üye olup bunu sizlere sormak istedim.. Gerçi bu 43 sayfalık yazıyı ayrıntılarına kadar okudum ama size bunu sormadan bir atılım yapmak istemedim ... Sizin söyleyeceğiniz sözler ve öneriler benim için önemli... İlginiz için şimdiden teşekkür ederim....
    O kanuni bayisinin ... ... .. ...... .. .. . . ............. Ne 2008 i yauw.... http://www.tuningtr.net/2011-model-k...250s-2624h.htm

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    slm arkadaşlar tiger ön koruma demiri arıyorum siz nerelerden aldınız ve fiyat verebilirmisiniz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Merhaba
    aranıza 2006 tiger ile katılıyorum, 2.250TL mal oldu, alalı 3 gün oluyor 300 km yaklaşık yol yaptım ve R6'dan sonra ne kadar memnun kalınırsa o kadar memnunum
    (km saati çalışmıyor)

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Ferhat Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba str 250
    Merhaba arkadaşlar, tiger 250 bir arkadaşımdan elektrik tesisatı yanmış olarak alacağım tüm elektrik elektronik tesisatının değişimi ortalama neye mal olur bilgi verebilirmisiniz teşekkürler
    High Hopes....

Motosikleti
    tiger 250
    arkadaşlar tigerımın debriyaj balatalarını değiştirmek istiyorum ama bikaç sorum olucak bilgisi olanlar,daha önce değiştirenler varsa yardımcı olurlarsa cok sevinirim

balata alırken pakette 5 tane mi olması lazım? motorda 5 tane balatamı var acaba?
    birde sitelerde satılanlara ince balata -kalın balata yazmışlar bu ne demek oluyor ?hangisini alıcaz napıcaz bi yardımcı oluverin anlamadım gitti bu işi :S

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler