Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    purifier, Ben geçen hafta oradaydım, birkaç şey aldım. Nelerin fiyatını istiyorsan yaz, ben sana yaklaşık fiyatları söyleyeyim...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shamyl,
    dostum civata uzun olduğu için arkada siyah parçanın hareketini engelliyor kısaltınca olur bu iş.
    orta sehpanın çıkıntı koluna basıp vücut ağırlığını buraya verecek aynı anda çantayı tutan demirden yukarı doğru asılacaksın.zamanla alışacaksın kolay olacak.biz 235 kg motorlarda bile zorlanmıyorduk.kolay gelsin
    civatayı kısalt yada kısa bir civata tak yerine eğer kesmek istemiyorsan

Motosikleti
    BMW F800S
    purifier, bu cıvata kaç mm'lik biliyor musun? Eve giderken 10 mm kısasını alıp takayım yerine. Ben orta sehpayı açmaya çalışırken, çıkıntı koluna basıp, gidondan çekiyorum, bana öyle öğretmişlerdi. Senin dediğini deneyeceğim, inşallah düşmem Bir de bende konsol grubu, far ve cam tekere göre eğri duruyor sağ tarafa doğru, sizin de öyle mi?

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shamyl, purifier, dedigi gibi civata uzun oldugu için takılma yapıyor..kesince bu sorun ortadan kalkar..Shamyl, bana ayna lazım bizim motora göre krom aynaların fiyatını biliyormusun??malum aynalar iyi göstermiyor
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    shamyl

evet tek basina orta ayaga park etmek zor oluyo .bende sissy bar taktirdim simdi gayet kolay oluyo arkadan tutup cekince park edebiliyorum rahatlikla.

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    purifier, bu cıvata kaç mm'lik biliyor musun? Eve giderken 10 mm kısasını alıp takayım yerine. Ben orta sehpayı açmaya çalışırken, çıkıntı koluna basıp, gidondan çekiyorum, bana öyle öğretmişlerdi. Senin dediğini deneyeceğim, inşallah düşmem Bir de bende konsol grubu, far ve cam tekere göre eğri duruyor sağ tarafa doğru, sizin de öyle mi?
    valla ben kestim civatayı aramak istemedim şimdi nalburda,bulunmayabilir nikelajlı falan o bakımdan.zaten vazgeçip geri takacağını zannetmiyorum. birde motoru evde bıraktım ölçüsünü hiç hatırlamıyorum. orta sehpa olayının tekniği anlattığım gibi.yok öyle gidondan asılmak falan işe yaramaz hemde ayaklığı kırarsın bak.ön konsolun eğikliğine dikkat etmemişim hiç akşam bakar bi yorum yaparız artık.
    sirkeci olayına gelince ben mont-tulum-uzun ceket arasında karar veremedim.sona dizlik+maske+eldiven düşünüyorum bunların fiyatları nasıl acaba görüşmek üzere

Motosikleti
    BMW F800S
    purifier, ben imalatçıyım, cıvata, pul, somun gibi şeyler problem olmaz bana, kesince kestiğin yerden çabucak paslanır o cıvata, sonra da çürür. O yüzden ben yeni cıvata takmayı tercih ederim, yoksa yeniden uzunu geri takacağımdan değil Ceketler 150'den başlıyor, 350'ye kadar, tulumu bilmiyorum...eldivenler de 40'dan 80'e kadar var. Dizlikler de çifti 100 civarıydı. Maskeleri bilmiyorum. Ben montu oradan almadım, dandik montlara 200-250 ytl istiyorlardı, gittim destekli hakiki deri süper bi mont aldım deri mağazasından, 130 ytl... sirkeci'den v-can kask aldım, kordon kilit aldım, branda aldım 100 ytl... Benim motor düz giderken hafif sağ tarafı gösteriyor, bu kadar eğri yani

Motosikleti
    Fİyat araştırması yapan arkadaşlar için kendi aldığım takımın fiyatını yazıyorum.19.Sayfada resimleri var bakabilirsiniz.Aldığım yer sirkeci özen motor. www.ozenmotor.com

Revit mont 195£
    "" pantolon 160£
    " eldiven 50£
    5 parçalı sırt koruma 60£
    Oxtar bot 175£
    Held kask 60£

Kredi kartına 10 taksit yaptırdım.5 ay 150,5 ay da 125 ödeme yapıcam.Peşin alımlarda parça paşına %10 indirim var.

Motosikleti
    BMW F800S
    TAMER, arkadaki keeway yazısını nasıl sildin? ben de sildim de bakalım aynı yöntemle mi sildin diye soruyorum

Motosikleti
    shamyl

Yazıyı boya silmek için kullanılan solvent ile sildim.

Borty,

Eğer bmw'nin da her yerinde bmw yazılı kalitesiz çıkatrmalar olsaydı ve göze kötü görünseydim silerdim tabiki.Ben yazıları keeway olduğu için silmedim,motorun görüntüsün bozduğu için sildim.Bisikletlerin üzerindeki çıkaratmalar gibi ne o öyle...

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor sana yakışmış çantalara bişey koymuyorsan sünger falan koy.daha iyi duruyor
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    eveet sonunda bende keeway ı kanlı canlı olarak gordum ve kafama yattı.fıyatta uygun.2 600 ytl. ve sızlerden motor hakkında duyduklarımda cok ıyı. kararımı vermıs durumdayım.ama cep halen bos bu kıs durumları duzeltırsem fuardan sonra bu aletı alabılırım.bıde meraktan yan ayak sorunu cozuldumu??? kullananlar en son kac km surat yaptıız bunla??? bıde motomax.com.tr de keewat chopper 250 yakında gelcek yazıyo.o motor hakkında bılgısı olan varmı??

borty kardeş umarım dediğin gibi olmaz bizim burada satan yer bu yaz birde ehliyetin parasını veriyordu yani motor alana ehliyet bedava idi ama ne çare ozaman hem param yoktu hemde aklımda mondial vardı

Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı
    eveet sonunda bende keeway ı kanlı canlı olarak gordum ve kafama yattı.fıyatta uygun.2 600 ytl. ve sızlerden motor hakkında duyduklarımda cok ıyı. kararımı vermıs durumdayım.ama cep halen bos bu kıs durumları duzeltırsem fuardan sonra bu aletı alabılırım.bıde meraktan yan ayak sorunu cozuldumu??? kullananlar en son kac km surat yaptıız bunla??? bıde motomax.com.tr de keewat chopper 250 yakında gelcek yazıyo.o motor hakkında bılgısı olan varmı??
    dostum bu motorda şu an çözülmemiş herhangi bir problem yok.zaten forumu baştan takip ettiysen motorun çalışması ile ilgili hiç problem yok.başka motorlardaki gibi 300 km de buji aramazsın .yan ayaklık mevzuu 20. ve 21. sayfalarda anlatıldığı gibi olacak. dikkat edersen keeway superlight forumu tanişma ve sissy bar temini,aksesuar falan diye gidiyor. aldığında herhangi bir problem yaşamazsın . benim motor rodajda sürat yapmadım henüz fakat 110-120 olabilir bu haliyle. motor cok az yaktığı için karbüratör ayarları ona göre ayarlanmış. bikaç modifiye ve karbüratör ayarıyla 130 yapabilir tahminim yakıt biraz artacak tabii ki.gelecek olan 250 lik motor pahalı olacakmış tam bilmiyorum.

Alıntı alaaddin adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar almak ıstiyorum şu motoru bi türlü bulamıyorum yok diyorlar
    alladdin sen nerdesin ?istanbulda bulunuyor diye biliyorum

sijelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150 34 FB 5731
    ayaklık sorunu hande arkadasımın dediği gibi ayağı biraz itin veya ayağı yere değince motoru biraz geri çekin kesinlikle düşmüyor ben sehpayı kullanmıyorum bile sorun biraz gevsiyo..

polygram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu da benim çıtır. 700 km de rodaj a çok az kaldı hiç bir sorunum yok ( tık tık maşşallaaa )

Motosikleti
    Aynalara çözüm...

Motorun hatalı aynaları yüzünden arkayı görmek imkansız,Allaha emanet gidiyoruz.Dün kaza yapıyordum bu yüzden nerdeyse.Şerit değiştirdim yol boş diye fakat yanımdan hızla bir araba geçti.Aynaların açısı dar olduğundan farkedemedim.Çok şükür kılpayı atlattım.Ertesi günü gittim sissy barı yaptırdığım atölyede aynaya bir aparat yaptırdım.Usta çok becerikli tasarlayı verdi güzel bir aparat.Şimdi daha havalı duruyo aynalar, üstelik görüş açımdada hiç bir problem kalmadı.30 milyon verdim aparatlara,keşke baştan yaptırsaydım kendimi riske sokmuşum bunca zaman.

Bu arada sissy barada ek bir aparat daha taktırdım aynı geçen hafta.Tasarım olarak harika oldu,motorun güzelliğiine güzellik kattı.İlerde direksiyonu da yükseltmeyi düşünüyorum.Eminim bu da motora bambaşka bir hava katacak...

Motosikleti
    _si_Bemol,

Bu parçaları tornacılarda yaptırabilirsin ama kalitesi nasıl olur bilmem o adamın hünerine kalmış artık.Bir de tasarımda çok önemli benim sissy barın tasarımını aynı zamanda tarımcı olan ustaya yaptırdım.Zaten bu sissy bar keeway ana bayii motomax'a istanbul ve anadoludaki bayiliklere dağıtıldı.satışa sunulacak olan yeni keewayler bu şekilde sergilenecek.almak isteyenler ek bir ücret karşılığı alacaklarmış.ilk yapılan motorda benimki oldu sende eskişehir de bayii varsa yada en yakın bayiden temin edebilirsin.[/b]

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    off allam yaa arkadaslarım bı kısmı eskı motorculardan bılınmeyen markalardan alma elınde kalıverır satmak ıstesen satamassın parca lazım olsa bulamassın dıye dıye sotugmaya calısıyolar keeway dedım yapma etme demeye basladılar accaıp canım sıkkın sl150 yı kursta kullandım harbıden hos rahat bı alet ama kafam soru ısaretı dolu arkadaslar en fazla kac km yapan oldu.. bu motorların ıstanbulda kac servısı var ? yedek parca tedarık durumu nasıldır gıbı bılgıler kımsede var mı ? daha once arastıran oldu mu ?

Motosikleti
    ayna kollarını polisaj yağtırdım,krom kaplama için beklemem gerekiyodu çünkü,aceleye geldi.o yüzden biraz mat duruyo.Onu da bi ara yaptıracam.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler