Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Eksozun gaz çıkışının olduğu deliğin etrafıbndaki halkaya matkapla 9mm lik 3 delik açtım ses çok tatlı oldu.Tavsiye edrim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150
    arkadaşlar motor bizim beklentilerimizi (en azından bu işte kaşar hale gelene kadar) karşılıyor da olsa, imalatın Çinde yapıldığı, sadece dağıtıcının macar olduğu doğru galiba,
    aşağıdaki linke tıklayıp açılan sayfadaki başlığa baktığınızda

QianJiang Motor Group

yazıyor ve diğer fotoğraflarda (www.keewaymotor.com linkindeki manufacturer bölümündeki diğer fotoğraflarda) fabrikada çalışan çekik gözlü vatandaşlar görülüyor)

http://keewaymotor.com/angol/gyar/06.html#

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Borty kardes oncelıkle selamlar verdiğin bilgiler için teşekkurler ve uzun değil lütfen. 1.87 cok ta uzun değil ayrıca kuçuk derken de kastım cc olarak değil altımda motorun kaybolması hadisesiydi ki ilk motor için 750- 1000 cc intihardan baska birsey değil işyerimdeki arkadaslarım 250 ile başla seneye satmazsın diyor ( kendilerinde virago 250 var ya ). S.light beni uzun sure gezdirir diye dusunuyorum ve forumda gordugum kadarıyla kısıtlı butce ıle alınabılecek en sorunsuz makınalardan bırı ustelık gorunum olarak ta ybr den falan cok guzel sizce ?

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Geçtiğimiz hafta sonu bu motosikleti kullandım ben de. Sürücü kursum eğitim motoru olarak Superlight kullanıyor. Bence çok güzel bişey bu
    Daha önce hiç motor kullanmamış olmama rağmen biner binmez çok rahat kullanmaya başladım, dengesi çok güzel
    Doğru bi hareket değil tabi ama, 4. vitese kadar çıktım 3. vitese atar atmaz motorun sesi daha da güzelleşiyor, tok çıkıyor. Dönüşleri rahat. Selesi de çok güzel görünmemesine rağmen oldukça rahat. Bana göre çantalar güzel ama motoru kapatıyor. Çantalar çıkarılsa altındaki görüntü çok daha güzel. Arka tekerlek çapı oldukça geniş olmasına rağmen çantalar görünmesini engelliyor. Çıkarıldığında motorun daha güzel görüneceği kanaatindeyim.
    Daha sonra bu motora artçı olarak da bindim. 2 kişi 80 km hız gördü motor E5'te. Bence 2 kişi için tatminkar bi hız.
    Benim gözüme tek bir sorun çarptı. O da 80 km'ye çıktığında artçının (yani benim) ayak koyma demirlerinin çok titremesi. Arkada giderken ayaklarım karıncalandı walla. Ancak sürücüye sordum, onda herhangi bi titreşim yokmuş. Artçının ayak koyma demirleri şaseye direk bağlı olduu için titreşimi iletiyor sanırım.
    Benim sormak istediğim sizde de böyle bir titreşim sorunu var mı? Bi taraflarınız uyuşacak kadar yüksek hızlarda titreşim oluyor mu?
    Bi de sabit hızda Max ne kadar hız yapabiliyorsunuz?

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Merhaba, ben de gözü karartıp gittim aldım bi superlight 150 bugün, h.sonu kullanmayı öğreneceğim nasipse...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Bu arada arkadaşlar

bir aparat yaparak aynaları kullanışlı hale getirmeyi düşünüyorum böyle hiç bir işe yaramıyorlar.

biondovagabondo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s2 250
    arkadaslar bende superlıght 150 aldıım carsamba gunu gelııcek bu motorun benzın gostergesı dogru gosterıyormu acaba? bıde lastıklerını degıstırmek gerekırmı?? kullanan arkadaslardan cevap beklıyoruum.... saygılar ...

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    biondovagabondo, motorun hayırlı olsun, güle güle, kazasız belasız kullan inşallah!!
    lastikler ıslak zeminde kayıyormuş, özellikle şeritlerin üstünde fren yapınca kayıyormuş. şu kabartma beyaz şeritler var ya, işte onlara dikkat edin. suyu emmediği için su kalıyormuş ve direk kayıyomuş!

choppersile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Arkadaşlar merhaba. Aşağıdakide benim kızım. Aranıza katılmak çok güzel...

Motosikleti

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Bende Koşuyolu/Acıbadem'de oturuyorum Sanırım Anadolu Yakasında Bayağı Arkadaşlar Bu Motordan Almış. Birbirimizin Motor Hakkında Deneyimlerimizden Faydalanmak İçin Biryerde Buluşmaya Ne Dersiniz? Ve Karşı Tarafta En İyi Servis Hangisi (Yada Servisinden Çok Memnun Olan Arkadaşlar Varmı? ) Ben Maslak'ta Göndermiştim ilk 500 km. için hiç memnun kalmadım yada yeterli değildi benim gözümde. Cevaplarınızı bekliyorum......Herkese Kazasız Sürüşler..........
    Kurtların Olduğu Yerde...Çakallara Asla Yer Yoktur....

Motosikleti
    BMW F800S
    Merhaba arkadaşlar, şu yan destek ayağına bir çare bulan oldu mu aramızdan. Dün akşam motoru yan ayağın üzerinde parkettim, arkamı döndüm 2 adım attım, paldır küldür bir ses. Döndüm motor devrilmiş, çok kötü oldum, allahtan sissy bar var, bir tek o çizilmiş. Bu ayağın yaylı olması çok kötü, kendiliğinden atıyor. Sakın rampa aşağı parketmeyin, rampa yukarı olur... dediğim gibi bu mevzuya bir çare bulan var mı???

yeni superlight kullanicisyim

motoru aldim, cuma gunu teslimat Allahin izniyle.
    simdi teslim almadan once bana soylenen aynalarina dikkat et duzgun gostermiyorlarsa degistirt.

bunu soyledim, onun haricinde yan ayaklarinda mi sorun cikiyor bunun?
    yokus asagi park ettigimde dusecek mi?

baska dikkat edilmesi gereken ne vardir teslimatta ?

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Arkadaşlar

Motoru alırken dikkat edilecek en önemli unsur,çizik ve aşınma varmı vede montajı sağlammı yapılmış,ben aldıktan sonra motor sanki dökülüyordu hemen servise gittim söktüler ve malum sonuç vidaların nerede ise hiç biri sıkılmamış.

Ayna için çare ya yeni uzun kollu bir ayna alırsın.

Yada benim gibi paslanmazdan estetik görünümlü ek kol yapıp aynayı dışa doğru taşırsın.

Jikle olayı ise asfalta yakınken kapalı bir üst açık en üste ise gerek yok bence

hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150

yan ayak

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Merhaba arkadaşlar, şu yan destek ayağına bir çare bulan oldu mu aramızdan. Dün akşam motoru yan ayağın üzerinde parkettim, arkamı döndüm 2 adım attım, paldır küldür bir ses. Döndüm motor devrilmiş, çok kötü oldum, allahtan sissy bar var, bir tek o çizilmiş. Bu ayağın yaylı olması çok kötü, kendiliğinden atıyor. Sakın rampa aşağı parketmeyin, rampa yukarı olur... dediğim gibi bu mevzuya bir çare bulan var mı???
    ayagın bağlı olduğu civatayı kısalt halloluyor

benim bir şikayetim var ama diğer arkadaşların dediği gibi montajdan olabilir belki, sorun şu yüksek devirde bir zırıltı oluyor vites büyütünce veya gazı kesince azaliyor veya tamamen kesiliyor,
    tahminen 5000 devirde oluyor,
    benzeri sorun yaşayan var mı ?

Motosikleti
    hayalbert

titreme bende de oluyo plakanın bağlı olduğu yerden geliyo ses.araya lastik destek koyarsan azalır.Bir dene istersen.

exposy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride 200i evo
    Shamyl,
    ayaklığın yayli olmasının nedeni; yan ayaklığı açık unutup hareket ettiğiniz taktirde motoru yatırdığınız zaman yüzde 80 düşersiniz japon motorlarında ayaklığı açık unutmamanız için ayaklık açıkken motoru boşta çalıştırmak zorundasınızdır weya boşta ayaklık açıkken çalıştırsanız dahi vitese atar atmaz motor stop eder.bu güwenlik sisteminin maliyetinden kaçmak için keeway markası yaylı ayaklık modelini uygulamış mantıklı ama çok kullanışsız ama japon motorlarındaki sistemlerin hepsini bu motora koysalardı zaten fiyat bu kadar ucuz olmazdı bi yöndende haklılar..unutmayacağına inanıyosan o ayaklığı serviste değiştirtebilirsin benim servisim yapabileceğini söyledi bırakıcam bi ara...
    motorcu adamın geri vitesi olmaz!!!
    hep ileri

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    borty, senin aynaları uyguladıgın sistem nasıl foto koysana görelim..ayaklıgın vidası 0,5 cm kadar kesilince sorunortadan kalkıyor.aslında sorun deilexposy, anlattıgı gibi ama bu olay bize göre deil.yuksek devirlerde bendede plakanın ordan ses geliyor ama rahatsız edici deil yada ben alıstım
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    BMW F800S
    lubimaya54, ayağın şaseye bağlı olduğu cıvata mı kısaltılacak? Ve bu ne işe yarayacak? Ayak daha fazla mı açılıyor cıvatayı kısaltınca? Rampa yukarı parkedince itsen de oynamıyor arkadaşlar aklınızda olsun.
    Bir de orta sehpayı tek başınıza açmak neredeyse imkansız oluyor, herkesin böyle mi?

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar;
    epeyden beri takipteyim kış geldi,bazı aksesuarlara ihtiyacımız var.anladığım kadarı ile sirkeci bu konuda en kapsamlı ve en ucuz bölgeymiş.fakat bana uzak olduğu için tam fiyatları öğrenmeden gitmek istemiyorum.bunların bir sitesi varmı acaba fiyat bulunabilecek. telefonlada olmuyor görmediğiniz bir montun fiyatından ne anlayacağız ki. genel olarak bilgi sahibi olan arkadaşlar buraya yazarlarsa benden başka ilgilenecek arkadaşlarda vardır mutlaka.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler