Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    bu pazar bi etkinlik VARMI ?
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hakan abi bizim kask lar ne oldu sonj durum nedir???

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı tunc_83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan abi bizim kask lar ne oldu sonj durum nedir???
    Kasklar geldi ama ben ilgilenemedim. Biraz işlerim yoğun bu aralar. En yakın zamanda fiyatlarını ve modellerini yazacağım bilgi vereceğim.

jamaika öte taraftan bi irtibata geçelim
    senle bişi konuşmamız lazım...
    en güzeli başka bir yer
    ismi bende saklı

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Kaliteli Zincir İsteyen varsa benden alabilirsiniz.
    ÇEK malı Oringsiz Zincir...........................................4 0ytl. (Kaliteli)
    ÇEK malı Orinli Zincir............................................ ..165ytl.(Kaliteli)
    KORE malı Oringli Zincir............................................ 85ytl.(Kaliteli)
    ÇİN malı Oringli Zincir............................................ ..30ytl.(Artık Şansına)
    ÇİN malı Oringsiz Zincir............................................ 15ytl.(Artık Şansına)

Yurakıdaki zincirler çook kalitelidir bilgilerinize.(Çin Malı Zincir Hariç)
    05359271141, 05333463690, jameka_34@hotmail.com

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim keeway sl 150 motoruma araba carptı park halindeyken motor yere dustu yan ayaklık acıktı debriyaj kolu kırıldı ve on cam catlatı bulundugum bolgede heryere baktım yedek parca bulamadım servise ise gitmiyorum motorun sinyali, dugme sisteminden bozukmus 2 aydır dugme bekliyoruz gelmedi gitti bende ugramaz oldum, bu parcaları degişmek ve bir kac aksesuar eklemek istiyorum bunları temin edebilecegim bir yer varmı ve fiyatları nelerdir orn sisbar-sosis tibi on canta-direksiyona puskul-ve arkalık..

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    onursaka sehrın profılınde yazmıyor sıs farlarını baglamak için kullanbileceğin krom profilden alimde arttı istersen verebilirim sadece istediğin ölçüde kesip delikleri açman gerek sis farlarını jameika dan isteyebilirsin
    ( sis farlarının ledli olanını bulan bana da haber versin )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ok sagol ledli sisbar guzel olur @jameika online oldugunda diger parcaları konsrz oncam ve debriyaj kolu biraz acil de

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    cobalt valla şu sis farlarını bağlamak için ben bişey bulamadım nerden bulabilirim yada nasıl olur bana bi bilgi versene
    34 EID 02

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı bonzai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cobalt valla şu sis farlarını bağlamak için ben bişey bulamadım nerden bulabilirim yada nasıl olur bana bi bilgi versene
    basit bir önerim var; bisikletlerin selesini şasiye bağlamak için halkalar vardır U şeklinde bunlarla yapabilirsin (yapılmışını gördüm)

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öhööö öhööööö
    hocam sen zeytini naaptın

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı onursaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim keeway sl 150 motoruma araba carptı park halindeyken motor yere dustu yan ayaklık acıktı debriyaj kolu kırıldı ve on cam catlatı bulundugum bolgede heryere baktım yedek parca bulamadım servise ise gitmiyorum motorun sinyali, dugme sisteminden bozukmus 2 aydır dugme bekliyoruz gelmedi gitti bende ugramaz oldum, bu parcaları degişmek ve bir kac aksesuar eklemek istiyorum bunları temin edebilecegim bir yer varmı ve fiyatları nelerdir orn sisbar-sosis tibi on canta-direksiyona puskul-ve arkalık..
    benim de motor park halinde iken devrilmisti debriyaj kolu ikiye ayrilmisti. sahriyicedit de bir servis oraya goturdum, degistirdiler. sanslisin demislerdi motomax dan bu kadar kolay yedek parca bulamiyoruz aslinda seklinde.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vay kanal nabersınız yaa? hakan naber yaa

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam sen zeytini naaptın
    kardeş ne zytini anlamadım kusura bakma

ya ben bişe sormustum bu motorların ikinci eli neden bukadar ucuz sıfırı 4 milyarken ikinci eli 2.250 en fazlası anlatırsanız sevınırım bıroncekı sayfada yazmıstım ama kimse cvp vermedi

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasklar geldi ama ben ilgilenemedim. Biraz işlerim yoğun bu aralar. En yakın zamanda fiyatlarını ve modellerini yazacağım bilgi vereceğim.
    Kargo ile edinme falan diye gevelemiştim. Polykarbon olan modeller mi diye de haber bekleyenlerdenim

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorlarda titreşim sorunu var mı ? Okuduğum kadarıyla bu konuda şimdiye kadar bir kişi yorum yapmış.
    Seko arkadaşım Scooter larda fazla hissetmiyor ama tüm çin malı Motosikletlerde Titreşim sorunu mevcut maalesef bende MCt250 kullandım memnun kalmadım (bu arada yeni üyeyim Slmlar

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    yeni arkadaşlar hoş geldiniz Allah kaza bela vermez İnşallah güle güle kullanırsınız o arada dostum 2. el bu tip motorlarda hep ucuzdur.

Kaskını taktı, sağ kaldı
    Otomobil altında kalan motosiklet sürücüsü, taktığı kask sayesinde ölümün eşiğinden döndü.

07.07.2007 14:21
    İstanbul Göztepe’de önceki gün meydana gelen trafik kazasında, otomobil altında kalan motosiklet sürücüsü Kutlay Mutluyazar, taktığı kask sayesinde ölümün eşiğinden döndü.

Vücudunun birçok bölgesinde yaralar ve doku kayıpları meydana gelen Kutlay Mutluyazar’ın araçla asfalt arasına sıkışan başından kask çıkarıldığında, yüzünde tek çizik bile görülmedi.

GÖztepe’de otomobilin altında kalan motosiklet sürücüsü Kutlay Mutluyazar (38), 1,5 tonluk otomobilin ağırlığına dayanıp başının ezilmesini önleyen kaskı sayesinde hayatta kaldı. Babası Necati Mutluyazar’ın Göztepe’deki televizyon tamircisinde çalışan Kutlay Mutluyazar, önceki sabah, elektronik parça almak için Kadıköy’e inecekti. 10 yılı aşkın süredir motosiklet kullanıyordu. Her zamanki gibi, otobüse binmek yerine, 34 BH 7102 plakalı 125 cc’lik Honda motosikletini tercih etti. Kaskını taktı. Sıcak havaya rağmen, korumalı motosiklet montunu da giydi.

1.5 TONLUK ARAÇ

Ama Kadıköy’den dönüşte, Sahrayıcedit Şemsettin Günaltay Caddesi’nde 34 KU 059 plakalı kabus, sabah 10.00 sıralarında, Kutlay Mutluyazar’ın üzerine kábus gibi çöktü. İsmet Köroğlu, direksiyonda fenalık geçirince kontrolden çıkan otomobili, önce bariyerlere çarptı, ardından havalanan otomobil önünde giden Kutlay Mutluyazar’ı altına aldı. Motosiklet, altından fırlayıp giderken Kutlay Mutluyazar, üzerini kaplayan otomobilin altında 10 metre kadar sürüklendi. Otomobil durduğunda, 1,5 ton ağırlık kaskının üzerine yığılmış, sıcak ekzoz sırtına yapışmıştı. En kötüsü Kutlay Mutluyazar kıpırdayamıyordu.

KRİKO YARDIMI

İlk yardım, çevredeki sürücülerden geldi. Kutlay Mutluyazar’ı otomobilin altından çekip çıkaramadılar. Bir sürücü, "Bu kask fazla dayanmaz" deyip, aracından getirdiği krikoyla otomobili askıya aldı. Daha sonra çevreden bulunan kalaslarla, krikodan sıyrılıp düşmemesi için otomobile destek verildi. Kurtarma çalışmaları sırasında otomobil sürücü İsmet Köroğlu, aracın altından sıkışmış Kutlay Mutluyazar’ı görünce yeniden bayıldı.

Taktığı kask sayesinde hayatta kalan Mutluyazar, itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından vinçle kaldırılan otomobilin altından çıkarılarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kutlay Mutluyazar’ın eldiven takmadığı için, ellerinde sürtünme sırasında doku kaybı meydana geldi, sol elinin parmakları kırıldı. Otomobille birlikte sürüklenirken, sırtı, kalçası, bacakları ve göğsü yaralandı, yer yer de doku kaybı oluştu. Kask çıkartıldığında Kutlay Mutluyazar’ın yüzünde ve başında tek çizik dahi olmadığı görüldü. Ailesinin talebi üzerine Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Kutlay Mutluyazar’a doku kaybından doğan yaralara bir dizi müdahale daha yapılacak.

Hastaydım direksiyonda baygınlık geçirmişim

MOTOSİKLET sürücüsü Kutlay Mutluyazar’a çarpan İsmet Köroğlu, hasta olduğunu, evden 200-300 metre sonra direksiyonda baygınlık geçirdiğini iddia etti. Köroğlu kaza anını da hatırlamadığı belirterek şöyle konuştu: "Evde de kimse olmadığı için kapıcıyla doktora gitmeye karar verdim. ’Arabayı sen kullan’ dedim. Otomatik vites olduğu için kullanamayınca direksiyona ben geçtim. Evden çıktıktan 200-300 metre sonra kavşakta kendimi kaybedip, baygınlık geçirmişim. Bir ara kendime geldiğimde bağrışmalar vardı. Motosiklet sürücüsünü hiç görmedim. Hastanede kazayı anlattıklarında hayretler içinde kaldım. Üzgünüm, burada kimsenin hatası yok."

Otomobil beni altına aldı

Kutlay Mutluyazar, yaşadıklarını şöyle anlattı: "BMW bana hızla çarptı. Önce kaputun üzerine düştüm. Otomobil hız kesmedi. Kaputtan otomobilin önüne düştüm. Otomobil benle birlikte sağa kaydı. Yol kenarına çarpınca otomobilin sağ ön sağ tekerleği patladı. Beni kurtarmak isterlerken bayıldım. Gözümü hastanede açtım."

Milliyet
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bugun de saat 19:00 gibi sahilyolunda kucukyali taraflarinda bir kaza vardi, millet nasil araba kullaniyor anlasilir gibi degil.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    sisfarlarını baglamak için iki yol önerebilirim
    1. si ucuz olanı
    hani evlerimizde dogalgaz borularını duvara monte etmek için kullanılan kelepçeler var ye işte nalburdan falan 2 adet alıp takıyosunuz nereye mı?
    ister ön maşanın üzerine dışa gelecek şekilde ister koruma demirine zevk sizin
    2. yol ben denedim karaköy perşembe pazarında arap camii civarında kromcular var ordan 2x2 profil alıyosunuz 46 cm yetiyor ama parça kesmek konusunda istekli olmuyorlar hazır parça bulursanız ne ala
    gerisi delikleri açmak ve kornaların 2 şer civatasından birini ( öndekileri) söküp buraya yeni alsığınız uzun civatalarla bağlamak tabii tesisat ı da profilin içinden verecekseniz delikleri buna göre açmalisiniz
    bide ümraniye de tavuk pazarı denen bi yer varmış burdaki krom hurdacısı na bakmakta faydalı olur modoko nun karşısında olduğunu söylemişlerdi (imes tarafı değil öbür taraf) şimdilik aklıma gelenler bunlar
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

paranoyaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Paranoyaks Kardeşim Rodaj dönemi konusunda sana boğachan abimiz tatmin edici açıklamalar yapabilir ben sadece kendi deneyimimi aktarayım karakaçanım 8000 kmye geldi ama sanki ciğeri yeni acıldı geçen gün bitane kurye ile aksarayda ışıklardan beraber çıktık aynadan kesiyorum sagım a giriyo soluma geciyo ama geçemedi beni altında ki ybr yada titan di bir sonraki ışıklarda gelip "iyi kaçıyomuş yaa bunlar" dedi . normalde 1000 -1500 kmde bıtmesi gereken rodaj belkıde kullanılan guzergah yada kullanım tarzından dolayı tam manasıyla yapılamayabılıyor duzgun yapılmazsa ya motoru yersın yada sagır bır motorun olur yanımotorun alısma donemı narın bı donem
    cobalt çok teşekkür ederim sanırım boğachan abimiz daha okumadı mesajı bogachan abi konu ile ilgili açıklamalarını merak ediyorum şimdiden çok teşekkür ederim herkese kazasız sürüşler

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

o motor mu?

arkadaşlar ben yanlışmı gördüm bu motormu bu ne yaaa hurda yığını
    siz motor görün adam gibi 150cc adı...
    http://www.youtube.com/watch?v=BD_UIBTyrwE
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler