Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slmlar arkadaşlar.. Avadanlık denilen, motorun alet kutusu diyebileceğimiz şu zımbırtıyı kaybettiğimi söylemiştim geçenlerde.. Hani içinde çeşit çeşit anahtarlar olan ve en önemlisi bujiyi sökmeye yarayan kovan anahtarının (boru gibi bi alet var ya,o işte ) olduğu çanta.. Diğer anahtarları bulmak sorun değil heryerde vardı,ben de aldım,o kısmı hallettim.. Hatta kovan anahtarını da buldum,alıcam yarın öbürgün ama ölçüsünü bilmem gerekio,çünkü onlar da boy boymuş.. Şimdi sizden ricam birisi bana onun ölçüsünü verebilir mi? Kaç numara anahtarmış bu kovan anahtarı? Tahminim 19 mm'dir.. Kenarında bi yerde mutlaka yazıodur,tıpkı diğer anahtarlarda olduğu gibi.. Yardımcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    zincir ayar somununu sıkarken ingiliz anahtarlardan biri 13 olan kırıldı aslında cantasından cıkanları bosverın adamgibi saglam bıseyler alın yanınızda olmasını ıstıyosanız
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    LEM Marka değişik Modellerde Kask'lar gelecek, Piyasanın Yarı Fiyatına.İhtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

Gelecek olan modelleri ben burdan bildircem.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    neymiş bu ya vatandaş koymuş resmi bundanmı alayım yok ondanmı alayım hocam sen bi R1 al şehir içinde çok kullanışlı az da yakar.124 mü alayım ferrarimi arkadaşlar bir yardım lütfen birde bana iki arabanın artılarını eksilerini yazarmısınız 360 sayfa geri dönmeyeyim

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı aırlangdon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jameika 34 bi telefon numarası falan atabilirmisin özelden senin özelin dolu kabul etmiyo

Kardeşim motorunun bağlantı yerlerini görmeden birşey diyemem. Büyük bir ihtimalle olacağını düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    arkadaşlar sl'i satıp büyütmeyi düşünüyorum ne dersiniz almayı düşündüğüm makinayı koyuyorum bakın bakalım nasıl yorumları bekliyorum artıları eksileri neler sizce cevaplarınız bekliyorum mutlaka

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    [QUOTE=ilker84;722972]arkadaşlar sl'i satıp büyütmeyi düşünüyorum ne dersiniz almayı düşündüğüm makinayı koyuyorum bakın bakalım nasıl yorumları bekliyorum artıları eksileri neler sizce cevaplarınız bekliyorum mutlaka

tavsiye etmem fena vibrasyon var bu aletlerde

Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LEM Marka değişik Modellerde Kask'lar gelecek, Piyasanın Yarı Fiyatına.İhtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

abi ben alıcam bak buara zeus marka almım ozaman seni bekliyim mi??? ben full face istiyom. bana resmini felan yollasana abi...

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.
    ya arkadaşlar sl çıların bi sisi bar arayışı var sanırım dudulluda ben aldım 55 ytl ve çok güzel yüksek tam istediğiniz gibi ilgilenen olursa yarın adres ve fotoğraf atarım foruma

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar bu son mesajım uyeliğimide iptal ediyorum motoru artık bırakıyorum yeterince paraya sahip olduğum zaman adam gibi bir motor alıcam birdaha böylesi motorlarla uğraşmıycam hakkınızı helal ediniz lütfen allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin ruzgarınız eksik olmasın başarılar....

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu son mesajım uyeliğimide iptal ediyorum motoru artık bırakıyorum yeterince paraya sahip olduğum zaman adam gibi bir motor alıcam birdaha böylesi motorlarla uğraşmıycam hakkınızı helal ediniz lütfen allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin ruzgarınız eksik olmasın başarılar....
    nooldu kardeş ya birden bire

adaş (ilker) ben tavsiye ederim mutlaka al titreşim var ama görüntü 10 numara

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    QUOTE=swort;723423]arkadaşlar bu son mesajım uyeliğimide iptal ediyorum motoru artık bırakıyorum yeterince paraya sahip olduğum zaman adam gibi bir motor alıcam birdaha böylesi motorlarla uğraşmıycam hakkınızı helal ediniz lütfen allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin ruzgarınız eksik olmasın başarılar....[/QUOTE]

NE OLDU MURATCIM o kadar sey ettın sımdı bırakıp gıtmek yakısırmı ne bu sıddet bu celal. neyse genede sen bılırsın o zaman tabanbay hayatında sana basarılar dılerım

arkadaşlar ben en sonunda mondial mct 250 den de vazgeçip sl 150 almaya karar verdim nasıl oldu diyorsanız 5 dk önce bi siyah sl gördüm aklım hayalim durdu bu motorun + ları ve - lerini yazabilirmisiniz (hız konusunda yazmasanız da olur benim için hız önemli değil 70-80 de yeter ) şimdiden tşk ler

bu arada ben avcılarda oturuyorum avcılara yakın işini helali ile yapan bir servis varmı ?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca cam, debriyaj balatası gibi isteklerim de olacak.
    İzmirdeyim, kargoyla gönderebiliyorsunuz değil mi?

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    komet izmirde nerede oturuyorsun
    annem beni öldürecek

Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben en sonunda mondial mct 250 den de vazgeçip sl 150 almaya karar verdim nasıl oldu diyorsanız 5 dk önce bi siyah sl gördüm aklım hayalim durdu bu motorun + ları ve - lerini yazabilirmisiniz (hız konusunda yazmasanız da olur benim için hız önemli değil 70-80 de yeter ) şimdiden tşk ler

bu arada ben avcılarda oturuyorum avcılara yakın işini helali ile yapan bir servis varmı ?
    cevap yokmu .

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.

sisi bar

size bahsettiğim sisibar (nacinin yeri dudullu imam hatip lisesinin karşısı ) kendiniz takın boşuna montaj 'a para vermeyin resme tıklarsanız büyür

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komet izmirde nerede oturuyorsun
    Güzelyalı 29 sokak kardeşim

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chimeraby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar arkadaşlar.. Avadanlık denilen, motorun alet kutusu diyebileceğimiz şu zımbırtıyı kaybettiğimi söylemiştim geçenlerde.. Hani içinde çeşit çeşit anahtarlar olan ve en önemlisi bujiyi sökmeye yarayan kovan anahtarının (boru gibi bi alet var ya,o işte ) olduğu çanta.. Diğer anahtarları bulmak sorun değil heryerde vardı,ben de aldım,o kısmı hallettim.. Hatta kovan anahtarını da buldum,alıcam yarın öbürgün ama ölçüsünü bilmem gerekio,çünkü onlar da boy boymuş.. Şimdi sizden ricam birisi bana onun ölçüsünü verebilir mi? Kaç numara anahtarmış bu kovan anahtarı? Tahminim 19 mm'dir.. Kenarında bi yerde mutlaka yazıodur,tıpkı diğer anahtarlarda olduğu gibi.. Yardımcı olursanız sevinirim..
    İlginiz ve verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim,gözlerim yaşardı gerçekten..

Uygun anahtarı da buldum zaten,gerek kalmadı..

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    [QUOTE=Only4Friends;723699]cevap yokmu .[/BUOTE]

Only4Friends bence doğru seçim yapmışsın, hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim arkadaşım.
    Bu topigin sayfalarını geriye doğru biraz karıştırırsan araçla ilgili her türlü sıkıntıyıda memnuniyetide bulursun ama kısaca bizim motorların başlıca problemleri, bir parça titreşim problemi var oda biraz şansına kalmış kimisinde ciddi rahatsızlık veriyor kimisinde var ama çok büyük problem yaratmıyor, debriyaj biraz problemli kaçırıyor falan ama onuda çok rahatsız olursan taiwan malı debriyajlar var onunla değiştiriyorsun (yaklaşık 20 ytl) pek bi sıkıntı kalmadığı söyleniyor, çantanda mutlaka yedek bir ampul bulundur çok sık ampul yakıyor, lastiklerimiz biraz dandik onlara güvenerek pek motor kullanma diyebilirim ıslak yolda falan hiç beklemediğin bir anda kendini yerde bulabilirsin, onun içinde tavsiye metzeller ile değiştirmek ama belli bir süre sonra sen motora motorda sana alıştıktan sonra nerede ne yapacağını biliyor hale geliyorsun, zamanla sinyallerle ilgili problemler yaşayacaksındır onunda flaşörünü değiştireceksin vaya idare edeceksin bi şekilde. eğer cihazın sıfır ise rodajını düzgün yapmanı tavsiye ederim...
    aklıma gelenler bunlar ama bu topiğn sayfalarını karıştır çok yararlı bilgiler bulursun
    34 EID 02

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler