Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Boş vitese geçirmek için en etkili yöndem debyajı sıkarken hafif gaz verip boş vitese almaya çalışın.sonuç yüz güldürücü olacaktır...
    Hız tutku olmamalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.
    ya abicim bir sl kullanıcısı olarak sizlerle hiç tanışamadım bu konu başlığınıda ihmal ettim ben serhat kartalda oturuyorum özellikle obkavi abimizle tanışmak istiyorum sizlerle tanışmayı çok isterim .. benimde motorla ilgili bazı sorunlarım var ...

Alıntı dr.i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş vitese geçirmek için en etkili yöndem debyajı sıkarken hafif gaz verip boş vitese almaya çalışın.sonuç yüz güldürücü olacaktır...
    ben böyle yapıyom daha rahat oluyo.

500 bakımına götürmeden önce boşa geçiyodu iyiydi serviste kontrol edin dedim artık tamamen durdumda boşa geçmiyo ve ön frende servisten sonra ötmeye başladı (fren kontrolüde yapmışlardı).

swort ben eşimle gelebilirim ozaman bana uyar.

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı dr.i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen hafta birçok şey öğrendiğim keeway imi satıp honda 900 hornet aldım. Allah herkese istediği motora binmeyi nasip etsin. Tüm keeway kullanan arkadaşlara izmit ten selamlar... Bu topicden kopmak kolay olmuyor...
    uzun vadede aklımdaki motorlardan biri, hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar son gunlerde fazla sessiz gördüm sizi tanışmak isteyen arkadaşlar pazar inşallah ufak bi kahvaltı ardından bi toplu sürüş ve gunu tamamlama etkinliğimiz olacak kahvaltıya elimdden geldiğince ev sahipliği yapmaya çalışacağım eşimle birlikte eşlerinizi sevigilerinizi vs getirebilirsiniz önümüzdeki çanakkale gezimizi netleştiririz artı gun için plan yapar tanışırız eşli katılım sağlayalımki çanakkale gezisinde tarih kesin olsun herkes uygun olduğu zamanı bildirir eşlere danışma faslıda halledilmiş olur aile ortamı yapar suruşun keyfini yaşarız.. toplantı saati olarak 10 dedim ama dersenizki 11 olsun uyar ona göre hazırlık yaparız( altı ustu tavada yumurta olacak menude zaten he he P ) umraniye tepeustunde nilufer otobu işletmesinin burosu var orada toplaşır birlikte ewe gideriz haydi arkadaşlar ulaşabildiklerimize ulaşalım elleri görelim..

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı İRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abicim bir sl kullanıcısı olarak sizlerle hiç tanışamadım bu konu başlığınıda ihmal ettim ben serhat kartalda oturuyorum özellikle obkavi abimizle tanışmak istiyorum sizlerle tanışmayı çok isterim .. benimde motorla ilgili bazı sorunlarım var ...
    kartalda nerde ben uğurmumcudayım.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Selam dostlar bu gece itibariile iş seyehatine çıkmak zorundayım batı karadeniz bayilerimi ziyaret edeceğim cumartesi, cumartesi cege 3-4 gibi gelirim ancak sabah o saatte kalkıp swort 'a gelemeyebilirim o yüzden söz vermeyeyim. o arada İRON HORSE sağol kardeşim msn kullanıyosan kivilcimadam@hotmail.com ektersen tanışırız. inş. o arada bu gece nin sesi soluğu çıkmıyo ne iş ya
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Kamp Tarihi..................... 06.07.2007 Cuma (Tarih kesin olmamakla birlikte görüşlere açıktır.)
    Kamp Yeri........................ Çanakkale/Gökçeada (Görüş ve fikirlere açık)

Katılımcı Listesi
    ---------------------------------------

1. jameika34 ve artçısı
    2. Swort ve artçısı
    3. İko ve artçısı
    4. Bisiklet ve artçısı
    5.Aram ve artçısı
    6.tunç_83 ve artçısı
    7.Sonyakuza ve artçısı
    8.Ctarkocin ve artçısı

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    sayı artacaktır muhakkak haftasonu netleştirelim arkadaşlar malum artık yaz geldi herkesin tatil planları var bu guzelim gunleri boşa geçirmeyelim guzel ailelerimizle rahatça gezeceğimiz bir gezi olucak ...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ooooooouuuuuuuuuuuuuuuuwwwwwwwwwwwwwww gece naber nerelerdesin??????

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar cümleten iyi akşamlar..
    uzun zamandır burayı takip ediyorum. 22 yaşındayım hala maddi olarak aileme bağlı yaşıyorum üniversite öğrencisiyim. artık sabrım tükendi, bende bir sl 150 alıp aranıza katılmak istiyorum. gerçi fiilen aranızda olamasamda hep aynı heyecanı, duyguları sizinle yaşıyorum monitorumun karşısında. yeni motosiklet alan arkadaşın heyecanını ya da modifiye yapanın sevincini arıza çıkanın üzüntüsünü bende yaşıyorum burda. hepinize çok özeniyorum inşallah seneye okulumla beraber çalışmayı düşünüyorum ve tahminimce 7-8 ay içinde bi sl parası biriktiririm. tabi bu arada bizimkiler bana acıyıp almaya karar verirlerse o başka. çok güzel bi arkadaşlık ortamı sağladınız inşallah hiç bozulmaz. sevgiyle saygıyla takip ediyorum sizleri. en kısa zamanda buluşmalarınız da görüşmek dileğiyle..

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.
    [kartal topselviye taşındım istersen bir ara buluşuruz sohbet ederiz..

radiokid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı schism adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cümleten iyi akşamlar..
    uzun zamandır burayı takip ediyorum. 22 yaşındayım hala maddi olarak aileme bağlı yaşıyorum üniversite öğrencisiyim. artık sabrım tükendi, bende bir sl 150 alıp aranıza katılmak istiyorum. gerçi fiilen aranızda olamasamda hep aynı heyecanı, duyguları sizinle yaşıyorum monitorumun karşısında. yeni motosiklet alan arkadaşın heyecanını ya da modifiye yapanın sevincini arıza çıkanın üzüntüsünü bende yaşıyorum burda. hepinize çok özeniyorum inşallah seneye okulumla beraber çalışmayı düşünüyorum ve tahminimce 7-8 ay içinde bi sl parası biriktiririm. tabi bu arada bizimkiler bana acıyıp almaya karar verirlerse o başka. çok güzel bi arkadaşlık ortamı sağladınız inşallah hiç bozulmaz. sevgiyle saygıyla takip ediyorum sizleri. en kısa zamanda buluşmalarınız da görüşmek dileğiyle..

en kısa zamanda olur isteğin umarım sevgili arkadaşım.herşey bazen bi anda olumlu gelişebilio...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı radiokid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda olur isteğin umarım sevgili arkadaşım.herşey bazen bi anda olumlu gelişebilio...
    inşallah bende bir ümit bekliom işte bakalım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    yani şimdi bu geziye katılmak için illa sl 150 sahıbımı olmak lazım cık cık cık

yok arkadaş yok boyle ayrımcılıkla bu memleket kalkınamaz

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    schism iyi dileklerin için çok teşekkur ederim allah bir kapı açar umarım senin için motoruna hayırlısıyla kavuşurusun toplantılarımız takvime bağlandığında bekleriz elbette ortamımız herzaman kaliteli sohbet ve paylaşım dostluk amaçlı olmuştur bekleriz toplantılarımıza..

argat sanırım motosikletini nihayet değiştirdin hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim bizim sl ye ayak uydurabilirim diyorsan bizce sorun olmaz ne dersinn??

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooouuuuuuuuuuuuuuuuwwwwwwwwwwwwwww gece naber nerelerdesin??????
    hiç iyi değilim valada neyse.senın köksallardakı kadır beyle tanıstım dun gıttım de ona kampana kapagı aldım öle konustuk. eskısı gıbı artık yazamıyorum kımse kusura bakmasın

saygılar sevgıler...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schism iyi dileklerin için çok teşekkur ederim allah bir kapı açar umarım senin için motoruna hayırlısıyla kavuşurusun toplantılarımız takvime bağlandığında bekleriz elbette ortamımız herzaman kaliteli sohbet ve paylaşım dostluk amaçlı olmuştur bekleriz toplantılarımıza..
    teşekkür ederim, inşallah görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    hayırdır gece pas vermez oldun derdin nedir kardeşim neden paylaşmıyon bizle elimizden geleni yapalım ...

arkadaşlar yarınki kahvaltı olayında ikeanın önünde saat 10 da toplanıyoruz ben oradan sizi alıp ewe kadar yönlendiriyorum gelmek isteyenler belirtirse hazırlıkları ona göre yapmamaıza yardımcı olmuş olursunuz sonrasında nasip bakalım ne karar verilir nereye gidilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler