Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkrüler kardeşim sağol öncelikle. ya benim hiç tecrübe yok tamamen sıfırtdan başlıyorum ya o yüzden şu sıra zorlanıyorum sccooter bile sürmedim önceden yani bi kere bile. ama zamanla alışıcaz artık yavaş yavaş

yok volkantunanınkini değil
    şunu aldım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...15/pasif-ilan/
    eee buda fena değilmiş trafiğe çıkıyor mıusun bende sultanbeyi son duraktayım sürelim beraber bir ara
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı carsvegas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee buda fena değilmiş trafiğe çıkıyor mıusun bende sultanbeyi son duraktayım sürelim beraber bir ara
    şu an çıkacak durumda değilim baya bi yol almam lazım. ayrıca ehliyeti almadan da çıkmasam iyi olur

ama bir gün mutlaka sürelim, çok isterim

Motosikleti
    Yok
    Arkadaşlar bir sorum olacak. Aşağıdaki ilanda 2. resimde motorun egzost borusu sararmış neden olabilir? Bu bir sorun mudur?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1943229/detay/

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı izmaritçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak. Aşağıdaki ilanda 2. resimde motorun egzost borusu sararmış neden olabilir? Bu bir sorun mudur?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1943229/detay/
    belirtilen yerdeki bölgeyi tamamen olmasada kıvrılan yere kadar kapatan bir krom parça var onu düşürmüş herhalde ondan kötü görüntü olmuş ama burda dikkat etmen gereken başka bir konu ise yan grenajları yok motorun iki taraf toplam 140 tl bilesin...

Motosikleti
    Yok
    Teşekkür ederim.

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    merhaba vegas,
    iyileştin herhalde yeniden sürüş yapalım bir ara ne dersin bu defa çaylar benden başka arkadaşlarda olursa daha iyi olur,varmı gelen sl ciler?

Dostum bu arada görüşmeyeli ben aştım kendimi önce bir vn800 aldım biraz kullandım tadına doyamadan sattım şimdi onun babası olan nomad 1500 alıyorum yakında ve benim sl hala duruyor vazgeçemiyorum onun yeri ayrı.

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı volkantuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba vegas,
    iyileştin herhalde yeniden sürüş yapalım bir ara ne dersin bu defa çaylar benden başka arkadaşlarda olursa daha iyi olur,varmı gelen sl ciler?

Dostum bu arada görüşmeyeli ben aştım kendimi önce bir vn800 aldım biraz kullandım tadına doyamadan sattım şimdi onun babası olan nomad 1500 alıyorum yakında ve benim sl hala duruyor vazgeçemiyorum onun yeri ayrı.
    görüşelim tabi olur volkan tabi neden olmasın...iyleştim sağolasın yaptığım kazaya rağmen henüz vazgeçemedim bende sl den geçen konu geçmişti bir arkadaş motor soruyordu forumdan bende senin motoru aldı sanıyordum da başka arkadaştan almış hayırlısı herkes hakkında...

yeni alacağın makinan da hayırlı olsun şimdiden çarşamba toplantılarına devam mı hala?

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    echtsasori proje ne durumda? uzun suredir ses cikmiyor. merakla beklemedeyiz..

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    pek gidemiyorum toplantılara ama buralarda geziyorum.

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    arkadaslar artık kayserıye dondum bu cevrelerden bı sl150 alıcam kayserı ve cevresı ankara konya aksaay nevsehır sıvas malayta cıvarında sahıbınden de buralarda motor satan yok tanıdıgı bıldıgı olan vamrı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    arkadaşlar bu motordan alacam fakat bir iki sorum olacak 2. el oldugu için üzerime alırken istenen fiyat nedir biliyormusunuz ve sigorta muayene ücretleri nasıl oluyor motorda yeni sayılırımda pek bilgim yok

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı ozgurfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motordan alacam fakat bir iki sorum olacak 2. el oldugu için üzerime alırken istenen fiyat nedir biliyormusunuz ve sigorta muayene ücretleri nasıl oluyor motorda yeni sayılırımda pek bilgim yok
    en son muayene 65 ti satışta 30-40 bişeydir fazla değil yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    çok sağol carsvergas o zaman almamam için neden kalmadı

Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    çok sağol carsvergas o zaman almamam için neden kalmadı
    hemen çözerim saorunları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    regal raptor 250 ye bindim bundan önce sığarmıyım acep buna :D birde deniz yolu iki şehir arası gidermi bu alet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

200 km yol yaparmı yani dökulmeden :D

Motosikleti
    Sl 150
    hocam ben daha ayın 16'sında aldım. noter satış bedeli 75.50 TL tuttu. Sigorta olarak koç allianz uygun yarın da sigortasını yaptıracağım o da 78 TL.

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    Nasıp kısmetse bende alıcagım motor bugun yenı ısyerımde ılk gunume basladım kayserıde artık motor baıyorum arkadaslar bulursam bu hafta ıcınde yada haftaya alıcam ınsallah kayserı ve cevresınde motor yok ıstanbul ve ankaradan alıp kayserıye getırmeyı planlıyorum yanı bı 500 700 km ıstanbul kayserı arası nasıl gelırmı bu motor ?????

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı cosby26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıp kısmetse bende alıcagım motor bugun yenı ısyerımde ılk gunume basladım kayserıde artık motor baıyorum arkadaslar bulursam bu hafta ıcınde yada haftaya alıcam ınsallah kayserı ve cevresınde motor yok ıstanbul ve ankaradan alıp kayserıye getırmeyı planlıyorum yanı bı 500 700 km ıstanbul kayserı arası nasıl gelırmı bu motor ?????
    bence gelmeyebilir.. cok yorar gelse bile..

Motosikleti
    Keeway Süperlight 150
    yapıcak bırsey yok kayserıde yada cevresnde yokkı en yakın ankarada var oda otobusle 5 saat suruyor bıraz zorluga katlanıcazzz.... yada adanada var :D

echtsasori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 / Keeway Superlight 150
    ersinpolat hocam.

Malesef kolumdaki sakatlık tam olarak geçmedi. O yüzden birşey yapamıyorum. Proje beni bekliyor, sizde beni

Düzelir Düzelmez devam edicem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler