Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Satılık arıyorum keeway..ilgilenenler özel mesaj..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar uzun zamandır kullanmadığım SL 150'mi satıyorum. İlgilenen arkadaşlar bana özelden yada tel.den ulaşabilirsiniz. Fiyatı 1.300ytl.dir.http://www.sahibinden.com/ihtiyac_fa...XQQdisplayitem
    Kurtların Olduğu Yerde...Çakallara Asla Yer Yoktur....

Öncelikle Merhabalar.

Ben Erman İzmirden.. Yazacaklarıma başlamadan evvel uzun uzun motorla ilgili biraz yazı okudum 4 -5 sayfa kadar.. Daha önce hiç motorum olmadı.. Motor almak istiyorum.. Sahibinden.com dan araştırmalarım ve motor kullanan (virago 535 lik) bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine 150 - 250 CC arası bir motor almak istiyorum başlangıç olarak.

Keeway Superlight 150 modeli var 1500 - 1600 YTL arasında sahibinden.com da izmir içi.. Ama 20.000 Km de :( Demek istediğim bu tarz motorlar için özellikle keeway için konuşuyorum, 20.000 km lik bi miktar biraz çok geldi bana.. Jinlunlarda hemen hemen aynı fiyat ancak; km leri daha güşük.. 6 bin Km de var bitane örneğin ama arkadaşım alırsın 3 bin km daha kullanırsın, sonra kalır elinde falan dedi bana? Kanuni Seyhanlarında tipi falan çok hoşuma gidiyor. Okuduğum yorumların çoğu kanunilerin kaliteli olduğuna işaret sitede.. O yüzden;

Şimdi ben 1500 YTL ye jinlun mu keeway tarz ikinci el bi motor mu almalıyım yoksa biraz daha parama kıyıp Kanuni Seyhan 250 lik bi tane mi alayım?

Görüşlerinizi bekliyorum, yol yordam gösterirseniz motorcular olarak çok mutlu olurum. Teşekkürler.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bence o 6,000 km de ki motora 3,000 km daha kullanirsin sonra atarsin diye arkadasina, motor konularinda danisma

Benim SL 12,000 km'de masallah canavar gibi. Sonucta tek tuk sorunlari oldu ama benim Pegaso'da da sorun oluyor.

Motoru bakimli ise SL ile 30, 40 bin km rahat yaparsin, tabii sıkılmaz isen, cunku belli bir km kullandiktan sonra buyutmek isteyeceksin, motor artik sana ufak gelmeye baslayacak.

teşekkür ederim. Bugün msn de burdan motorcu bi arkadaşla konuştum messengerdan.. karar verdik bi motora Keeway öncamlı, cc barlı, yan çantalı, satan kişi kask eldiven dizlik takımı da veriyor ve motor 9 binde. bakalım hayırlısı olur inşallah..

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yaza doğru bu motordan almayı düşünüyorum.İnceledim biraz ve fiyatı bunun sınıfında olanlara nazaran gayet iyi geldi bana.Kullanalara şunu sormak istiyorum uzun yola dayanıklı mı?Seriliği,hızı nasıl?Birde uzun kullanımlarda motor hararet ve yahutta motorda şişme gibi sorunlar oluyor mu?Bilgi verirseniz sevinirm.
    Merhaba,

Ben Eylül ortasında İstanbul - Düzce - Ankara yaptım SL 150 ile. ortalama 90'la gidiyordu motor. biraz zorladım 100'ü gördüm ama 100'ü geçmedi motor. Sadece ibre 100'ü az biraz geçer gibi olunca motor biraz ürkütücü titriyor o sebeple çok zorlamadım , 90'la takıldım.

Motor iyi, güzel, şehir içinde kullanışlı. uzun yolada çıkarsın motorla. Hatta al Türkiye'yi gez gider motor. Ama 90-100 arasını fazla geçmediği için tahmininden uzun ve daha yorucu oluyor. Ama başlangıç için tavsiye ederim...

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı hasasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ben Eylül ortasında İstanbul - Düzce - Ankara yaptım SL 150 ile. ortalama 90'la gidiyordu motor. biraz zorladım 100'ü gördüm ama 100'ü geçmedi motor. Sadece ibre 100'ü az biraz geçer gibi olunca motor biraz ürkütücü titriyor o sebeple çok zorlamadım , 90'la takıldım.

Motor iyi, güzel, şehir içinde kullanışlı. uzun yolada çıkarsın motorla. Hatta al Türkiye'yi gez gider motor. Ama 90-100 arasını fazla geçmediği için tahmininden uzun ve daha yorucu oluyor. Ama başlangıç için tavsiye ederim...

kardeş benim motorum 20 bin km de,ve ibre 120yi gösteriyo uzun yolda,yanlız bi araba ile ölçtüm 115 km/h yaptığı anlaşıldı, motoruna göre değişiyo sanırım bu hız konusu,yani ortalama 5km/h lık bir fark söz konusu,yani 110la giden bir arabayı sollayabilirim motorumla

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşşlar bi ara videom var motorun sesi için atcam siteye demiştim,1ay sonra nihayet yayınlanmaya başlamış,buyrun egsoz sesi nasıl ;
    http://www.akilli.tv/video/283690/keeway-sl-150.aspx

Motosikleti
    Egzost'un sesi gayet basarili arkadasim, ayni zamanda far da basarili imis

Egzost'un sesini artik site icerisinde camlardan kafana birseyler yiyecek kivama getirmissin

Alıntı BLaCK DesigN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. Bugün msn de burdan motorcu bi arkadaşla konuştum messengerdan.. karar verdik bi motora Keeway öncamlı, cc barlı, yan çantalı, satan kişi kask eldiven dizlik takımı da veriyor ve motor 9 binde. bakalım hayırlısı olur inşallah..
    Yinede bir ustaya gostermeyi unutma derim. Cin mali motorlar ucuz olduklarindan, genellikle hor kullanilabiliyorlar.

bu motorda min. boy ve kilo nedir ortalama?

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı aslican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,65 boyu olan arkadaşım rahatlıkla kullanıyo
    benim boyum 1,87 altımda bisiklet gibi duruyo
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı aslican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoda ki motosikleti süren benim işte,boyum 1.75 kilom 72, bana normal geliyo çok da rahat kullanıyorum

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    ah süperlayt ah...
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar benim motorun egzosuna baktırıcam ama oto egzoscusuna mı gidiyim servise mi karar veremedim bilgisi olan var mı?

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun egzosuna baktırıcam ama oto egzoscusuna mı gidiyim servise mi karar veremedim bilgisi olan var mı?
    egzoscuya git servis napıcak ona egzoscu daha tecrübelidir ve daha az üçret alır ben hep öle yapıyorum cünkü

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    sevgili arkadaşlar anlamadığım konu kimisi 125 yaparken kimisi 100 tıkanıyor nerde yanlış yapıyoruzda 100 yukarı çıkmıyor.bende 100 tıkananlar arasındayım
    bi yardımcı olsanız..
    saygılarımla.

Motosikleti
    Dislileri degistirip belli bir suratin uzerine cikmak mumkun, ancak bu motor icin hicbir zaman onermem. Unutmayin ki motorunuz 90-95 km yi gecmeyecek sekilde tasarlanmistir.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar bizim motorla fazla sürat yapmamanızı tavsiye ederim.. gerek yok.. ben sahil yolundan tuzla-kadiköy arası ortalam 60-70 ile gidiyorum ve çok da hesaplı oluyor yakıt konusunda.. önümde askerlik var.. gelince inşallah shadow yada vn900 gibi düşünüyorum.. onu alınca benim süratim gene aynı olacak.. çok az yükselir o da tem de..

sonuç olarak bizim motorlar her ne kadar aşırı bir titreşimlide olsa keyif motorlarıdır.. en önemliside bence yükses cc'li bir cruiser motora alıştırma motorlarıdır..(öğrenme ve deneyim kazanma açısından) lütfen ona göre dikkatli gidelim ve motorlarımıza da kendimize de zarar vermeyelim aman..

kazasız sürüşler diliyorum herkese )

Alıntı smyael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim motorla fazla sürat yapmamanızı tavsiye ederim.. gerek yok.. ben sahil yolundan tuzla-kadiköy arası ortalam 60-70 ile gidiyorum ve çok da hesaplı oluyor yakıt konusunda.. önümde askerlik var.. gelince inşallah shadow yada vn900 gibi düşünüyorum.. onu alınca benim süratim gene aynı olacak.. çok az yükselir o da tem de..

sonuç olarak bizim motorlar her ne kadar aşırı bir titreşimlide olsa keyif motorlarıdır.. en önemliside bence yükses cc'li bir cruiser motora alıştırma motorlarıdır..(öğrenme ve deneyim kazanma açısından) lütfen ona göre dikkatli gidelim ve motorlarımıza da kendimize de zarar vermeyelim aman..

kazasız sürüşler diliyorum herkese )
    Katılıyorum motorun amacı belli sonuçta 90-100km bu motor için yeter fazlası için zorlamak bence boş.

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    yahu tamam yapmayalım bende katılıyorum zaten yapmıyoda ama merak ediyorum yapabilen ile yapamayan arasındaki fark nedir? hic bi parca degistirmemis facia42 arkadasımızın motoru mesela 115 120 goruyoken benim motor neden 100de tıkanıyo? yapicagımdan diil sadece merak ediyorum nedir sebebi diye..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler