Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iLk okudum yok dedim devenin naLi 140 la gidiyormusta arkasina 140la giderken yusuf binmis yufaa dedim 140 la giderken nasi motor degistiriyoda bunun motoruna biniyo sabah okumuycam bundan sonra mesajlari...

yada bundan sonra hep sabah okuycam bole daha zevkli
    Senin Bu yazına bende gülmekten öldüm

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelde ağırlıklı olarak sarı ve yeşil renkler getirildi.Ancak kırmızı, siyah ve alev kırmızısı renkleri de mevcut.Herhalde sipariş üzerine sana temin edicek bayiler bulabilirsin...
    Ya antepde hiç sarı göremedim. Sadece bir bayi getirmiş fakat kaç aydır duruyo alan yok. Piyasada binenide hiç görmedim geneli kırmızı ağırlıklı.
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler arkadaslar.
    umarım By mükemmel arkadasın dedigi gibi olur ve en kısa zamanda burada gorusuruz.
    selamlar.
    Kardeş bende alırken siyah olmasını çok istedim fakat benim başire yapıp aldığım yerde siyah yoktu siyah motorun olduğu bayi ilede fiyatta anlaşamadık. Şimdi yeşil motor aldım siyahı gördüğüm zaman iyiki yeşil almışım diyorum. Sende kırmızı istiyorsun fakat farklı bir renk alsan bile aldıktan sonra fikrin değişebilir. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

salton kardes tesekkur ederim saol.
    ufak bir sorum olacak ama. başire ne demek? bizim buralarda pek kullanılmaz da bu söz

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    cbr 125 r için rakip olurmu olamazmı bilemicem çünkü iki makınayıda henuz kullanmadım ama uzun vadede cbr 125 kadar verımlı olabılecegını sanmıyorum cunku soğutma faktoru var biri hava diğerı su sogutmalı fkat hakkını yememek lazım tasarım acısından hiç bir sorun yok gayet şık bir makına helekı cbr 125 r da olmayan bir ozellık varki oda ters çatal olması eskıden sadece 750 cc uzerı racıng makınalarda görmeye alıştıgımız ters çatal sistemı artık 600 cc segmentınde de standart oldu boyle bi özellıgı bu hacımdekı bı makınada gormekten mutlu oldum acıkcası fıyat konusundada cok buyuk avantajı oldugunu düşünuyorum

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    evet forumu okuyup bi yorum yapmaya karar verdim cbr nın ıkızı denmiş cok buyuk bi hata 140 demişler yalan tabi siz soylemiyorsunuz ibre yalan soyluyo cbr ile karsılastırılmıs bi kere cbr sıvı sogutma ayrıca 13 beygir bunun torkunada bakın vibrasyon sorunu var demişsiniz ben cbr nın nerdeyse hepsini okudum kımse boyle bişeyden bahsetmemiş ayrıca bu motor çin demişlerki celik ramzey falan filan yok kardes hepsi aynı aldıgım bilgiye gore çinde 6 tane motor fabrikası bu fabrikalardan cıkan 26-27 adet motor markası varmıs bu motorlar sadece goruntu motor kalıtesi dusuk tabi geliri dusuk olanlara iyi(benimde gelirim dusuk)fakat sabret iyisini al bu motorlar geciş motoru eger sadece alısmak için alıyorsanız alın fakat bu motora 4-5 sene binmek için almayın sizi yarı yolda bırakır motor hastanesinden cıkamazsınız valla eger motora binmek istiyorsanız iyi bi japon alın ben honda cgl125 kullanıyorum belki en adi motoru hondanın fakat 9-10 devire kadar vibrasyon yasamıyorum ve bu vibrasyon motorunuzu cok yıpratacaktır her bineceginizde elde bi anahtar vida sık bence almayın o fiyata ybr vat cg var cbf var genede siz bilirsiniz fikirlerimi paylasmak istedim Allah kazasız belasız surusler versin
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ya arkadaslar internette dolasırken bir sitede gördüm ki: bu motorların yarışını yapıyorlar çin de. adresi de www.qcql.com idi ama yazılar hep çince oldugundan fazla bilgi alamadım. sadece fotograflara bakabildim
    işte size birkac fotograf:
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    ya arkadaslar internette dolasırken bir sitede gördüm ki: bu motorların yarışını yapıyorlar çin de. adresi de www.qcql.com idi ama yazılar hep çince oldugundan fazla bilgi alamadım. sadece fotograflara bakabildim
    işte size birkac fotograf:
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    olsun kardeş çince sorun değil aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirmiş resimler için teşekkürler güzel bi paylaşım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    demekki bu da yarışş motoru
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    salton kardes tesekkur ederim saol.
    ufak bir sorum olacak ama. başire ne demek? bizim buralarda pek kullanılmaz da bu söz
    dur onuda ben cevaplıyayım başire demek antep dilinde fıyatda pazarlık yapmak anlamındadır biz başire yaparız yanı pazarlık yapmadan mal almayız

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salton,cbr repsol,chyle.bakın calalaz kardeşimin sorunlarına yardımcı olun malum aranıza yenı katıldı cakalaz kardeş bizim tayfada 4 tane var senın motordan korkuyorum bu gidişle banada Yuan-Kuba SJ 150-23 aldıracaklar
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aLgitsin yaa arkadaşlar bişi sorcam bu arada... Karbüratörlerinde sorun warmışş bunların.. kanuni karbüratörü ile deiştir dediler bana ... uygun mu acep
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet forumu okuyup bi yorum yapmaya karar verdim cbr nın ıkızı denmiş cok buyuk bi hata 140 demişler yalan tabi siz soylemiyorsunuz ibre yalan soyluyo cbr ile karsılastırılmıs bi kere cbr sıvı sogutma ayrıca 13 beygir bunun torkunada bakın vibrasyon sorunu var demişsiniz ben cbr nın nerdeyse hepsini okudum kımse boyle bişeyden bahsetmemiş ayrıca bu motor çin demişlerki celik ramzey falan filan yok kardes hepsi aynı aldıgım bilgiye gore çinde 6 tane motor fabrikası bu fabrikalardan cıkan 26-27 adet motor markası varmıs bu motorlar sadece goruntu motor kalıtesi dusuk tabi geliri dusuk olanlara iyi(benimde gelirim dusuk)fakat sabret iyisini al bu motorlar geciş motoru eger sadece alısmak için alıyorsanız alın fakat bu motora 4-5 sene binmek için almayın sizi yarı yolda bırakır motor hastanesinden cıkamazsınız valla eger motora binmek istiyorsanız iyi bi japon alın ben honda cgl125 kullanıyorum belki en adi motoru hondanın fakat 9-10 devire kadar vibrasyon yasamıyorum ve bu vibrasyon motorunuzu cok yıpratacaktır her bineceginizde elde bi anahtar vida sık bence almayın o fiyata ybr vat cg var cbf var genede siz bilirsiniz fikirlerimi paylasmak istedim Allah kazasız belasız surusler versin
    Arkadaşım sen hiçte sağlam bilgiye sahip değilsin bu konuda bence.Cbr 125 ile karşılaştırdığına göre.Bu motorun benzeri honda cbr 150 r

Buyrun buda fotoğrafı;

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee tabiki de yarış motoru....

@reo

Fotoğraflar hakikaten süper, eline sağlık....
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

tesekkurler.
    arkadaslar hepiniz bir alemsiniz ya aranıza katılmak için bi tane alacam bu motordan
    bu arada, belirtmek istiyorum ki; ben de bu motoru honda cbr150r ile aynı olduğu için seviyorum. gerçekten de bütün ayrıntılarıyla müthiş bir benzerlik var. hatta bazı arkadaşların ısrarla üzerinde durduğu gibi gösterge ve kadranları da aynı bakalım;

işte böyle arkadaşlar. siyah ve sarı renklerini de eklemedim çünkü çok zamanımı alıyor.
    herkese iyi akşamlar.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    zamanını aLıyomuşş en güzel rengi sarı bi keremm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    @reo

Alemsiniz derken...?
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ya gercekten motorlar cok hos ama bır sorun var o yarıstakı motorlarda herhangı bır eklentı yokmudur ya

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    EGZoZ war egzozzzzzzzzzzzz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

selam arkadaslar ya.
    internet baglantımda bi problem var ve cok yavas. o sebepten dolayı motorların sarı ve siyah renklerini eklemedim.
    yoksa en güzel renk SARI elbette
    ayrıca forumda bu topic biraz daha eglenceli oldu benim icin. samimiyetle beni cevaplandıran arkadaslar oldu sagolsunlar. neseli ve ilgili oldugunuz icin, oylesine deyiverdim alemsiniz diye...
    saygılar.

herkese iyi geceler.

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    selam arkadaslar ya.
    internet baglantımda bi problem var ve cok yavas. o sebepten dolayı motorların sarı ve siyah renklerini eklemedim.
    yoksa en güzel renk SARI elbette
    ayrıca forumda bu topic biraz daha eglenceli oldu benim icin. samimiyetle beni cevaplandıran arkadaslar oldu sagolsunlar. neseli ve ilgili oldugunuz icin, oylesine deyiverdim alemsiniz diye...
    saygılar.

herkese iyi geceler.
    Cako senin kalbin kırılmasın diye en güzeli sarı diyo. Yoksa herkez biliyo en güzel renk in yeşil olduğunu.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

ya arkadaslar ne oldu sesiniz solugunuz kesildi yaw.
    hani nerde adanalılar antepliler?? topicimiz hayalet topic oldu

bu arada, motorun yeni modeli olan sj200-23 hakkında bir konu acmıstım. ekipten hic kimse yazmamıs arkadaslar yaw..

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    ya arkadaslar ne oldu sesiniz solugunuz kesildi yaw.
    hani nerde adanalılar antepliler?? topicimiz hayalet topic oldu

bu arada, motorun yeni modeli olan sj200-23 hakkında bir konu acmıstım. ekipten hic kimse yazmamıs arkadaslar yaw..
    Topiği göremedikki. Bari buraya da link atsaydın bi göz atardık.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de farketmedim topic e

@ SaLToN : Bi kerem en güzeL rengi siyah ondan sonra da sarı Yeşil ne la öLe ıyyyyyyyyyyyyyy
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler