Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilk izlenimlerim olarak
    1.Rahatlık gerçekten çok rahat bir motor . Skyjet varken, Küçük SS dir Kendisi Akrobasi hareketleri yapıyordum (Trafiğe kapalı alanda )Bunda çok şükür öyle bir imkan yok Skyjet bu konuda Önde hadi sizin motorlarıda övelim
    2.Olarak Performans İyi durumda Hızlı kalkıyor Skyjet'e göre.İyide gidiyor .Kullanırken yormuyor.
    3.Olarak Benzin konusu Skyjetten fazla yakıyor.Fark var arada
    4.Olarak Yamaha kalitesi 0 Titreşim Var Sakın kızma abi
    İlk gözlenimlerim bunlar.Başka şuan aklıma gelmiyor açıkcası.
    Skyjetten sonra Baya bi hafif geldi motor Orasıda var..Ama bu motorlada tecrübemi 2 ye katlayıp Haziranın başında hyo 250 gtr Veya parama göre ninja almak istiyorum
    Topiği 5 üye okuyor'du abi Onda bu recai ne yazıyor bukadar Meraktandır
    ybr nin gidonu biraz daha az basıyor yere. ön amortisör yumuşak ve arka fren vasat

bak bugün tokatladım bir ybr

ybr hafif kalıyor hissettin mi. ama tabi ybr nin güzel yanları da ağır basıyor sonuçta 2. eli bile 2000 den başlıyor

arka fren konusunda izlenimlerin nasıl. arka frenin pedalı boşluklu geliyor mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Güzel Gidio Djlik YErel Radyo Cıkmıyoruz Daha Frekans Almadim Webden Yayin Yapioruz. :D Acemilik atlatana kadar böyle devam
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin gidonu biraz daha az basıyor yere. ön amortisör yumuşak ve arka fren vasat

bak bugün tokatladım bir ybr

ybr hafif kalıyor hissettin mi. ama tabi ybr nin güzel yanları da ağır basıyor sonuçta 2. eli bile 2000 den başlıyor

arka fren konusunda izlenimlerin nasıl. arka frenin pedalı boşluklu geliyor mu
    Abi Çıkalım seninle yollara Sürücüde önemli Arka fren konusunda benim motorda şöyle bir durum var Çok hafif dokunsam bile teker kayıyor..Arka frenı kullanmıyorum Onu goturup Ayarına baktırıcağım çok sert..Hafif dokunmada 50 km üstünde giderken takla bile açabilirim.Ki 20 30 km sokakda giderken İlk Gezerken motorla Dokundum frenle arka tekeri ön tekerin yanında giderken buldum

Abi Çıkalım seninle yollara Sürücüde önemli Arka fren konusunda benim motorda şöyle bir durum var Çok hafif dokunsam bile teker kayıyor..Arka frenı kullanmıyorum Onu goturup Ayarına baktırıcağım çok sert..Hafif dokunmada 50 km üstünde giderken takla bile açabilirim.Ki 20 30 km sokakda giderken İlk Gezerken motorla Dokundum frenle arka tekeri ön tekerin yanında giderken buldum
    antalya da çok uzak kalıyor diyecem f5 le düşeyim yollara. ya ben dayanamam ya f5

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel Gidio Djlik YErel Radyo Cıkmıyoruz Daha Frekans Almadim Webden Yayin Yapioruz. :D Acemilik atlatana kadar böyle devam
    radyo sunuccularından bir matrax ı dinlerdim. nnihatla sivrisinek , okan karacan. bir de hopdedik ayhan vardı. ha birde pınar tarlabaşı vardı. ulusal radyolarda hepsi iyi sunarlar.

hatta bunların taklitleri var yerel radyolarda gül gül ölürsün

matraxı hiç sevmem yalnız

dinleyince değişik fikirler edinirsin var mı saydıklarımdan dinlediğin

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    antalya da çok uzak kalıyor diyecem f5 le düşeyim yollara. ya ben dayanamam ya f5
    Yazın kısmet olursa ben gelirim abi. Aman sen bize lazımsın Sakın f5 ile uzun yola çıkayım deme Haziranda SS ye tekrar geçiş yapacağım için 250 cc Bir ss ile uzun yol bence zevkli olur. Mutlaka bi yerlere giderim Bu arada abi geçen gün demiştin SSden inip ybr mi biniceksin sana cbr alalım diye Asında doru ama skyjetten sonrada cbr 125 kesmezdi beni.En az 250cc Ve sonra hayaBusa Neden olmasın matraxı hiç sevmem yalnız Demişsinde abi bu alem fm deki Matrax mı oysa bende dinliyorum geceleri

Not: Konuyu en üstte tutuyoruz diğer Motorcular kızmasın

Yazın kısmet olursa ben gelirim abi. Aman sen bize lazımsın Sakın f5 ile uzun yola çıkayım deme Haziranda SS ye tekrar geçiş yapacağım için 250 cc Bir ss ile uzun yol bence zevkli olur. Mutlaka bi yerlere giderim Bu arada abi geçen gün demiştin SSden inip ybr mi biniceksin sana cbr alalım diye Asında doru ama skyjetten sonrada cbr 125 kesmezdi beni.En az 250cc Ve sonra hayaBusa Neden olmasın matraxı hiç sevmem yalnız Demişsinde abi bu alem fm deki Matrax mı oysa bende dinliyorum geceleri
    400 km den sonra oturamaz oluyorsun 1000 km de ayakta gidemem ki

alem fm deki adi herif4-5 sene dir ara ara dinlerim. yayına 3-4 konuk alınca zaten konuklar ortalığı şenlendiriyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    400 km den sonra oturamaz oluyorsun 1000 km de ayakta gidemem ki

alem fm deki adi herif4-5 sene dir ara ara dinlerim. yayına 3-4 konuk alınca zaten konuklar ortalığı şenlendiriyor
    Zeki kayahan çoşkunu diyosun abi Pumacan ve dj çekiç diye Konukları oluyor arada Bu arada abi Yolun düşerse gel misafirimiz ol gezelim eğlenelim Antalyada Kızlarda çıtır yani

Motor gucu ruhsatta 8.2 kw yazıyordu benim.
    1kw 1,341 beygir olduğuna göre yaklaşık 11 beygir

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı cihan_kavsak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1kw 1,341 beygir olduğuna göre yaklaşık 11 beygir
    Kaza yaptım arkadaşlar
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...za-yaptim.html

Motosikleti
    çelik yuan f5
    geçmiş olsun ........ umarım kötü bi dürüm yoktur...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ferdi_race adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ........ umarım kötü bi dürüm yoktur...
    Allahtan ciddi bir şeyim yok Neden se hep osmaniyeli abi yle konustukdan sonra kaza yapıyorum bu 2. oluyor

örnek 2 3 ay öncesi osmaniyeli abi

Abi Valla nazar değdi dün sana yazdkdan sonra çıktım kaza yaptım..

bu ön kapaklar nekadar tutar on sinyallerın oldugu kapaklar sağ sol bilgisi olan varmı :s

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 ----------

2.el farketmez yan sanayi antalyada acaba nerden bulabılırım sımdı sanayye gıdıyorum tam adı ne acaba o kapakların

Allahtan ciddi bir şeyim yok Neden se hep osmaniyeli abi yle konustukdan sonra kaza yapıyorum bu 2. oluyor

örnek 2 3 ay öncesi osmaniyeli abi
    gaza geliyorsun demekki. motordan çok şey umuyorsun motorunu ve kendini bilerek sürmek en güzeli. ne motor alırsan al en başta lastiklerini yenile derim. lastik hayat kurtarır.

yandan araç çıkarsa kolay kolay kurtaramazsın zaten . ne yaptın peki adamı. almadın mı plakasını. adam ne dedi

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    gaza geliyorsun demekki. motordan çok şey umuyorsun motorunu ve kendini bilerek sürmek en güzeli. ne motor alırsan al en başta lastiklerini yenile derim. lastik hayat kurtarır.

yandan araç çıkarsa kolay kolay kurtaramazsın zaten . ne yaptın peki adamı. almadın mı plakasını. adam ne dedi
    Adam ilgilendi abi saolsun telefonunu falan aldım ilgilenicez bakalım

Adam ilgilendi abi saolsun telefonunu falan aldım ilgilenicez bakalım
    iyi. kask var mıydı kafanda. bacağını nereye vurdun dizn mi yaralı. ağrı kesici iç . geceleri rahat uyursun

geçmiş olsun

sen halil abiyle konuştuktan sonra kaza yapıyorsun motorunu alsan vay haline :D

geçmiş olsun

asıl o zaman vay benim halime olur. adam bana ne biçim laf der

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    iyi. kask var mıydı kafanda. bacağını nereye vurdun dizn mi yaralı. ağrı kesici iç . geceleri rahat uyursun
    Ls2 vardı abi kask kafamda.Bir anda Ön tekeri gördüm Frenlere asıldım.Motoru bırakmadım ustune yattım.Motorda ayağımın üstüne yattı herhalde.sol ayağım şiş şuan basamıyorum.Sağ noldu bilmiyorum ama heryeri kan
    geçmiş olsun

Evet Dorusun Bundan sonra konuştukdan en az 2 3 gün sonra motora binicem
    asıl o zaman vay benim halime olur. adam bana ne biçim laf der

Ls2 vardı abi kask kafamda.Bir anda Ön tekeri gördüm Frenlere asıldım.Motoru bırakmadım ustune yattım.Motorda ayağımın üstüne yattı herhalde.sol ayağım şiş şuan basamıyorum.Sağ noldu bilmiyorum ama heryeri kan

Evet Dorusun Bundan sonra konuştukdan en az 2 3 gün sonra motora binicem

Benim moto da sticker dua var. Çok şükür o duayı yapıştırdıktan sonra hiç hasar almadım. 1.5 senedir sorun yok. onun da etkisi oluyor tahminim. aklında olsun.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Benim moto da sticker dua var. Çok şükür o duayı yapıştırdıktan sonra hiç hasar almadım. 1.5 senedir sorun yok. onun da etkisi oluyor tahminim. aklında olsun.
    Sağolasın abi Motor hayatımı bitirmeye karar verdim.Araba almayı planlıyorum

Sağolasın abi Motor hayatımı bitirmeye karar verdim.Araba almayı planlıyorum
    neee sendemi recai

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler