Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    çelik yuan f5
    tekrar merhaba arkadaslar. SALTON arkadasım forumu okumakla gecio yeni üyeliğim.fakat iş güc oldugu içi pek bakamıom.bana ön cam hakkında bilgi verirmisin kırıldı nasıl yaptırabilirim yada yeni alabilirmiyim ve ön camurluk gerekli bana.sanırım sen bi ara cıkarmısın ban satabilirmisin yada nerden nasıl alabilceğim konusunda yardım edermisin.

VE BİLGİSİ OLAN ARKADASLARDAN YADIM İSTİOM.ybr camurluğu falan dedi saolsun bi arkas ama orjinal bulamazsam onu denemek istiom.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı ferdi_race adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba arkadaslar. SALTON arkadasım forumu okumakla gecio yeni üyeliğim.fakat iş güc oldugu içi pek bakamıom.bana ön cam hakkında bilgi verirmisin kırıldı nasıl yaptırabilirim yada yeni alabilirmiyim ve ön camurluk gerekli bana.sanırım sen bi ara cıkarmısın ban satabilirmisin yada nerden nasıl alabilceğim konusunda yardım edermisin.

VE BİLGİSİ OLAN ARKADASLARDAN YADIM İSTİOM.ybr camurluğu falan dedi saolsun bi arkas ama orjinal bulamazsam onu denemek istiom.
    Bildigim Kadarıyla Cam SAtilmiyor Artık
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    çelik yuan f5
    tekrar merhaba peki nasıl bi yöntem bulabilirim cam için

Motosikleti
    kaisar 150-23
    istanbul sirkecide taraş ticaret ve yan dükkanında orjinal her parça mevcut ben 1 hafta önce arka fren tertibatı ön siperlik ve zincir aldım....ön cam siperlik 20 lira

Motosikleti
    çelik yuan f5
    cok sağol arkadasım oraya ulaşmaya calışcam

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Cuma günü Anahtarı kaybetmiştim..Yedekde yoktu o vesileyle Motor Gitti Tamire ..Zincirler Büyütüldü Kontak değişti şifreli olarak..Sticerkar sokuldu.Yağ Stop lambası ön far Vs Herşeyi Yaptırdım Yakında Resimleri Eklerim iyi qünleR

Motosikleti
    çelik yuan f5
    arkadasım taras ticarette bualamadım aradım olamadını sölediler.eminmisin baska bi dükkan olmasın.hem orda arkadsıma baktırdım bizzat ama yok. ALPZEUZ arkadasım sana diorum... lütfen bana yardımcı olurmusun.o yan dükkanın adı ne? beni yönlendir lütfen.gercekten bu parcalara cok ihtiacım var.ve diğer arkadslar yardımlarınızı bekliorum .... ön cam ve ön camurluk

Motosikleti
    kaisar 150-23
    yan dükkanın ismini bimiyorum ama ben her iki üç günde bi sirkecideki parçaçılara gidiyorum senin istediğin parçaları ve fiyatını..........ayırıca dükkan ismi telefonunu öğrenirim.......ama adreste yanlışlık yok taraşın sol yanı dükkan önünde satılık 0 sıfır motorlarda var arora veya çelik motor bayisiydi (arora--çelik motor--yuan skyjet) firma isimleri farklıda olsa motorlar birbirinin aynısı ...bilgileri en kısa zamnda göndereceğim

Motosikleti
    çelik yuan f5
    insallah arkadasım yaa ... senden cvp beklicem her gün bu siteye bakıorum. eğer ihtiacım olan parcalar stokla sınırlıysa ki oyle oldunu sanıorum lütfen bana ayırttırmaya caliş... gercekten cok saol

Motosikleti
    kınalı kuzu
    benim ve tabiki sizin motorların 2010 modelleri çıkmış arkadaşlar. Xgj 150-27 olarak

http://img504.imageshack.us/img504/7551/img0261y.jpg
    İnsanlar iki şeyin kıymetini bilmezler. Sağlık ve boş vakit.

Gaziantep Mt

Motosikleti
    çelik yuan f5

gerceketen cok hoş

Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ve tabiki sizin motorların 2010 modelleri çıkmış arkadaşlar. Xgj 150-27 olarak

http://img504.imageshack.us/img504/7551/img0261y.jpg
    gercekten cok hoşuma gitti tasarım

Motosikleti
    arora KS150-23
    qitqide cbr 125 olmş makina wala

Yozqatlimutl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4İ
    s.a bende bu motordan almayı düşünüyorum ilk alacaqım motor olacak ama önceden sürmüşlüğüm var sizce iyi olurmu ilk motorum olması bana kötü yönden biz zararı olabilirmi
    Motora Güzelle Biniceksin inerken 2 Kişi ineceksin..

Arkadaşlar bu gece hava filtremin patladıgını gördüm acil yardıma ihtiyacım var hava filtresi nasıl olacak yani hangisi uyar hem performans hem sese etkisi olacak bi hava filtresine ihtiyacım var para önemli değil aranıza yeni katıldım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşkkrler...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    http://www.sahibinden.com/motor_yede...XQQdisplayitem BU linkteki kişilerle iletişime gecebilirsin !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ustam bende siyah kuba var cok rahat 140 ı görüyorum ayrıca motorlar antepte üretiliyormus bu arada motorum modif falan değil

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    http://www.sahibinden.com/performans...XQQdisplayitem

ilgilenırsen işine yarayabılır...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı Yozqatlimutl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a bende bu motordan almayı düşünüyorum ilk alacaqım motor olacak ama önceden sürmüşlüğüm var sizce iyi olurmu ilk motorum olması bana kötü yönden biz zararı olabilirmi
    Alma derim aLma..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fiyatına göre oldukca tatmin edici bir motor.. Alınabilir...Ama motoru motoru tanıyandan alacaksın !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Yozqatlimutl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4İ
    ama anca param o motora yetebilir öğrenciyim daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 AM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatına göre oldukca tatmin edici bir motor.. Alınabilir...Ama motoru motoru tanıyandan alacaksın !
    kaç fiyat aralıklarında olabilir şimdi malum önümüz kış ben mart nisan qibi alacaqım şimdi a2 ehliyetine yazıldım sürmüşlüğümde war
    Motora Güzelle Biniceksin inerken 2 Kişi ineceksin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler