Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kelaynak33 Kırmızıyı Ben Alıyorum Siyahı Recai Aliyo Sana Sarı KAldı :D
    Zaten sarı almaya niyetim var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı kelaynak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten sarı almaya niyetim var
    ohoo Süper Korkmustum Kırmızıyı Alirsin Die
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Beyler ben siyah Skyjet aldım + ls2 kask aldım kaskın fiyatı 200 ytL ye lazer Hayırlı ugurlu olsun nebioğullarıyla anlaşamadım Siz ordan alın

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben siyah Skyjet aldım + ls2 kask aldım kaskın fiyatı 200 ytL ye lazer Hayırlı ugurlu olsun nebioğullarıyla anlaşamadım Siz ordan alın
    Resimleri görmek isteriz Hayırlı olsun. Açıkçası bende siyahla sarı arasında kaldım. Bu pazar bi Bursa'da dolaşıcam bakalım belki burdada bulurum bu motordan, artık hangi rengi bulursam kısmetime onu alıcam sanırım Tabi uygun fiyat vermezlerse Antalya'ya talibiz yine..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Resimleri görmek isteriz Hayırlı olsun. Açıkçası bende siyahla sarı arasında kaldım. Bu pazar bi Bursa'da dolaşıcam bakalım belki burdada bulurum bu motordan, artık hangi rengi bulursam kısmetime onu alıcam sanırım Tabi uygun fiyat vermezlerse Antalya'ya talibiz yine..
    Yardımcı olurum ama 2.350 ytl paran varsa hiç düşünme git ybr al arkadaşım pişman olabilirsin bu motordan ben genede söliyim sana

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Arkadaşım ben dahayeni aldığım motorumu satabilirim. hiç kullanmadım. bu hafta ev taşıyacağım hem koyacak yerim yok hemde nakite ihtiyacım var nede olsa yine alırım.

Motor çok temiz 2006 model 4100 km teli kopmuş sonra digital gösterge takılmış oda 280 km de ortalama 4500 km bir motor. ben aldığımdan beri bir kere sürdüm.

Motor 1300 tl ye aldım satışı ve ruhsat masrafları bana 1600 tl ye geldi 1500 tlye bırakırım. düşünürsen göstereyim. Hatta kullanmadığım için lastiği bile inmiş. Kaza yok çizik küçük küçük var grenaj çatlağı yok. tamamen orjinal düşünürsen görüşelim motoru aldığım kişi 45 yaşlarında bir amca hiç kullanmamış zaten ben motoru görünce hemen tav oldum.

Yalcint@ozdilek.com.tr mail atabilirsin. Daha aşşağısına vermem onu bil. Satışı almadan evin sokağından bile çıkmana izin vermem.

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    neden Anlasamadın Dostum sorun Ne biliyosun bende nebioğlundan Alıcam sen motoru Kaça Aldım Bu arada

HAYIRLI UGURLU OLSUN YAKISIR DOSTUMA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER

Motosikleti
    mondi 150MC
    Beyler F5'i satıyorum..
    İlgilenen olursa irtibata gecsin
    1.250tl istiyorum
    İlan No=(#17138482)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler F5'i satıyorum..
    İlgilenen olursa irtibata gecsin
    1.250tl istiyorum
    İlan No=(#17138482)
    Motoro Baktım Aslında Güzel Ama Almaya Kalksam Buraya Nasıl Getircem Sorun Var

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    neden Anlasamadın Dostum sorun Ne biliyosun bende nebioğlundan Alıcam sen motoru Kaça Aldım Bu arada

HAYIRLI UGURLU OLSUN YAKISIR DOSTUMA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER
    Eywallah ççok uygun fiyata aldım dıyebılırım soylersem Herkes bana yonelicek oyuzden boşver..:D Bi depo doldurdum 25 30 ytl civarı.. dün 2 3 saat surdum bugun 11 den beri sürüyorum F den 1 diş mi ne eksiLdi..Motor quzeL STİCKERLARI da cıkarıcaz birazdan hayırlı uqurlu olsun resimleri ekklerim yavaş yavaş

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Eywallah ççok uygun fiyata aldım dıyebılırım soylersem Herkes bana yonelicek oyuzden boşver..:D Bi depo doldurdum 25 30 ytl civarı.. dün 2 3 saat surdum bugun 11 den beri sürüyorum F den 1 diş mi ne eksiLdi..Motor quzeL STİCKERLARI da cıkarıcaz birazdan hayırlı uqurlu olsun resimleri ekklerim yavaş yavaş
    Kanka Banadamı Yha :( bekliyoz resim

stickerların hepsini çıkartma istersen satarken zorlanırsın. depodakini çıkar bir de f5 yazanları çıkart yeter

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stickerların hepsini çıkartma istersen satarken zorlanırsın. depodakini çıkar bir de f5 yazanları çıkart yeter
    nasıl ucuza aldın Bi yardım etda

nasıl ucuza aldın Bi yardım etda
    bana sorma

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    bana sorma
    Söyle diyeyim o halde nasıl almıstır ucuza:D

Söyle diyeyim o halde nasıl almıstır ucuza:D
    özelden mesaj at arkadaşa.

ek olarak yazayım nebioğulları bu motoru mayıs ayında 2000 lliaya satıyordu sonra 2150 yaptı sonrada 2350.

sen pazarlık yaparsan onlar indirim yapar.

taksit olayında da zaten taksit yaparlar. yapmasalar bile. hızlıal.comda gram altın var 50 gram al onu 12 taksitle kredi kartından. götür kuymcuda bozdur motor al. taksitli moto almış olursun

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    özelden mesaj at arkadaşa.

ek olarak yazayım nebioğulları bu motoru mayıs ayında 2000 lliaya satıyordu sonra 2150 yaptı sonrada 2350.

sen pazarlık yaparsan onlar indirim yapar.

taksit olayında da zaten taksit yaparlar. yapmasalar bile. hızlıal.comda gram altın var 50 gram al onu 12 taksitle kredi kartından. götür kuymcuda bozdur motor al. taksitli moto almış olursun
    http://www.hizlial.com/altin-hediye/....4086.0004.htm bunu alsam benim işimi görür bilgim kadarıyla 6 taksit secenekleri var ama nakit alınca daha indirim yaparlar die düşünüyorum

http://www.hizlial.com/altin-hediye/....4086.0004.htm bunu alsam benim işimi görür bilgim kadarıyla 6 taksit secenekleri var ama nakit alınca daha indirim yaparlar die düşünüyorum
    eğer 6 taksitli 2350 sayıyorlarsa nakite 2000 lira sayarlar diye düşünüyorum. zaten her moto bayii müşteri kaçmasın diye nakite yaklaşık yüzde 10 indirim yapıyor.

ben 4sene önce mondial alırken yüzde 10 yapmışlardı liste fiyatından.
    ama eğer cbr 125 alacaksan 2.el böylelikle taksit yapabilirsin altın alarak

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    eğer 6 taksitli 2350 sayıyorlarsa nakite 2000 lira sayarlar diye düşünüyorum. zaten her moto bayii müşteri kaçmasın diye nakite yaklaşık yüzde 10 indirim yapıyor.

ben 4sene önce mondial alırken yüzde 10 yapmışlardı liste fiyatından.
    ama eğer cbr 125 alacaksan 2.el böylelikle taksit yapabilirsin altın alarak
    Yok Abi Cbr 125 Deme F5 Onun Adı

Ewet Böyle Nakitlerde Kesin İndirim Yaparlar Ama Bakalim Biraz Arastırmaya devam Edeyim Heee Bu Arada Ehliyete Yazıldım 6ekimde Kaydım Yapılck yasımın dolmasını bekliyo adam parayı verdik

Yok Abi Cbr 125 Deme F5 Onun Adı

Ewet Böyle Nakitlerde Kesin İndirim Yaparlar Ama Bakalim Biraz Arastırmaya devam Edeyim Heee Bu Arada Ehliyete Yazıldım 6ekimde Kaydım Yapılck yasımın dolmasını bekliyo adam parayı verdik
    cbr 125 i neden diyorum. eğer uzun süre bineceksen hiçbir servise gitmeden sadece yağını bujisini değiştirerek 3-5 sene binersin.

bu motoru da alırsan eğer tamrciye kanıp kazık yeme durumun olmazsa bu moto da çok iş görür. bu motorun kullanıcıları bazen motoru beğenmeyebiliyor titreşimden ve bazı özelliklerden ama bu fiyata bu motodan daha iyisi de yok inanın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler