Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    depo kapağı lazım arkadaşlar bana ya nerden bulurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Umarım kazanırsın dostum =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Daha yok yaa olcak SKYJET[SBS Bitsin]
    saol dostum ya ikiside olur inş.

Bu arada arakdaşlar boyum 1.88 bu motor altım da bisiklet gibi durmaz umarım.. =)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Durur :D .
    .
    .
    .
    .
    .
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arakdaşlar boyum 1.88 bu motor altım da bisiklet gibi durmaz umarım.. =)
    dostum

1 yaş kaç

2 boy almış başını gitmiş cbr dan biliyorum bisiklet gibi durur

3 allah sınavı olanlara zihin açıklığı versin (allahtan yıllar onlar biteli)

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bisikletten kötü durur.
    boyum 184 benim.bisikletimin koltuğu motordan yüksek.
    motor ufacık kalıyor.bu değil hiç bi ss 170 lik adam daki gibi güzel durmaz
    Orgazma Dudak Büktürür

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durur :D .
    .
    .
    .
    .
    .
    Offf ,pfff =(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum

1 yaş kaç

2 boy almış başını gitmiş cbr dan biliyorum bisiklet gibi durur

3 allah sınavı olanlara zihin açıklığı versin (allahtan yıllar onlar biteli)
    1 - 18 =)

2 - CBR'nin küçük durduğunu bende biliyorum da aynı boydamıymış bu yahu '(

3 - Amin dostum, bu sene tercih yapmıyacam çünkü yukarı da yazmıştım sebebini ama bilgimizi sınayalım =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:05 AM ----------

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletten kötü durur.
    boyum 184 benim.bisikletimin koltuğu motordan yüksek.
    motor ufacık kalıyor.bu değil hiç bi ss 170 lik adam daki gibi güzel durmaz
    Dostum eğer senin motor ile SS'n varsa bir zahmet ekleyebilirmisin ya, üzüldüm gerçekten '(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    benim yaş 15 boy 1.74 sizce nasıl olur bence süper olur

Hem kendin soruyorsun , hem kendin cevap veriyorsun xP

Ayrıca 15 yaşındasın daha boyun öyle kalırmı sanıyorsun ben 15 yaşında 1,65'tim..

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Offf ,pfff =(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

1 - 18 =)

2 - CBR'nin küçük durduğunu bende biliyorum da aynı boydamıymış bu yahu '(

3 - Amin dostum, bu sene tercih yapmıyacam çünkü yukarı da yazmıştım sebebini ama bilgimizi sınayalım =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:05 AM ----------

Dostum eğer senin motor ile SS'n varsa bir zahmet ekleyebilirmisin ya, üzüldüm gerçekten '(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 AM ----------

her türlü oyuncak oluyo yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 AM ----------

600F te bi fotom var.o yakışmış ama bulabilirsem atayım
    Orgazma Dudak Büktürür

Aslında kötü durmuyor, özellikle 2. Fotoda çokta fena değilmiş...boy kilo tekrar söyleyebilirmisin 184 / ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ya önemli olna sizce görünüm mü yoksa kurallı bir şekilde sürmek mi ilk önce motor aldığına veya alıcağına dua et sonrası zaten mükemmel

Alıntı 2009_SKYJET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya önemli olna sizce görünüm mü yoksa kurallı bir şekilde sürmek mi ilk önce motor aldığına veya alıcağına dua et sonrası zaten mükemmel
    O zaman niye skyjet alıyorsun ? Git titan al aynı para daha sağlam ve parçaları daha çok bulunuyor, çok daha az harcıyor ?

Demek ki neymiş senin için de önemli olan görünüş ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 PM ----------

Ayrıca kural diyorsun yaşın 15 git bir ehliyet al önce ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bir kere yaşımın 15 olması benim suçum değil şu an yaşım 15 olabilir ama ben şuanda idda ediyorum senden daha iyi motor kullanırım ve ayrıca benim için en iyi motor şu anda skyjet ve bu motordan vazgeçmem yok titan bilmemne onlar senin zevkin banane titandan ben zaten kuralına göre sürüyoum ve benim süreceğim yerde zaten hiç bir engel yok ne jandarma ne polis anladın mı dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 PM ----------

ve ayrıca motor senin altında düdük gibi kalır seçenek sana kalmış sen de ozaman skyjet alma sana cupper al şunku onlar daha geniş ve alcak ancak öle motorlar iyi durur sende zuahah

arkadaşlar slm
    bu motorun yakıt konusunda bılgı almak ıstıyorum sıofır 1,999 satılıyor bu arada almak ıstıyorum başlangıc ıcın uygun mudur acaba şimdiden saol. sonucta motor bakarsdak bınerız değil mı
    ' ρĺىLĺk*

Alıntı pislik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm
    bu motorun yakıt konusunda bılgı almak ıstıyorum sıofır 1,999 satılıyor bu arada almak ıstıyorum başlangıc ıcın uygun mudur acaba şimdiden saol. sonucta motor bakarsdak bınerız değil mı
    depo gırtlağına kadar dolarsa 10 litre alıyor ve eğer 5.viteste son gaz gidersen (120hızla- üzerine eğilirsen 140)otoyolda 300 km den fazla gidersin. şehiriçi sıradan kullanımda 350 gidersin . şehir içi gazı diplersen 250 den fazla gidersin. şehiriçi pintilik yaparsan 400 gidersin. şehirlerarası 70 km sabit hızla tek kişi yolculuk yaparsan 10 litreyle 450 km gidersin

kısaca km de min7,5kr-max 13kr arasında yakıyor tam olarak.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo gırtlağına kadar dolarsa 10 litre alıyor ve eğer 5.viteste son gaz gidersen (120hızla- üzerine eğilirsen 140)otoyolda 300 km den fazla gidersin. şehiriçi sıradan kullanımda 350 gidersin . şehir içi gazı diplersen 250 den fazla gidersin. şehiriçi pintilik yaparsan 400 gidersin. şehirlerarası 70 km sabit hızla tek kişi yolculuk yaparsan 10 litreyle 450 km gidersin

kısaca km de min7,5kr-max 13kr arasında yakıyor tam olarak.

sen ne zaman aldın kardes motoru ne gıbı arızaları oldu suana kadar sen ne amaclı kullanıyorsun iş ev mı gezinti hobı mı bu motordan harıc motor kullandın mı _?
    ' ρĺىLĺk*

Alıntı pislik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne zaman aldın kardes motoru ne gıbı arızaları oldu suana kadar sen ne amaclı kullanıyorsun iş ev mı gezinti hobı mı bu motordan harıc motor kullandın mı _?
    titan kullandım. cgl 125 kullandım .cbr 125 kullandım. kh 100 kullandım. tvs apache kullandım. bir de klasik 125 cc çinlileri kullandım agk 125 uag 125 gibi.+pejo filan

ben seviyorum bu motoru kim ne derse desin
    ama cbr 125 in yanında sönüyor kusurlarından dolayı

bir ara yazayım sana bozulan parçaları

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı 2009_SKYJET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kere yaşımın 15 olması benim suçum değil şu an yaşım 15 olabilir ama ben şuanda idda ediyorum senden daha iyi motor kullanırım ve ayrıca benim için en iyi motor şu anda skyjet ve bu motordan vazgeçmem yok titan bilmemne onlar senin zevkin banane titandan ben zaten kuralına göre sürüyoum ve benim süreceğim yerde zaten hiç bir engel yok ne jandarma ne polis anladın mı dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 PM ----------

ve ayrıca motor senin altında düdük gibi kalır seçenek sana kalmış sen de ozaman skyjet alma sana cupper al şunku onlar daha geniş ve alcak ancak öle motorlar iyi durur sende zuahah
    en büyük kuralsızlık ehliyetsizlik zaten.
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler