Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa harbiden 2 el almaya hevealendim 2000 tl civarı arkadaş yok artık üste ver 2 daha al 250 cc bi makine walla
    o 2 yi varsa verirse yoksa n yapacak adam?
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    o adam benim işte ekstra 2 yok hatta max. 1400 çıkar hahahahaaa

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    o adam benim işte ekstra 2 yok hatta max. 1400 çıkar hahahahaaa
    motorsuz motorcu olmaktan ucuz bi motor almak daha iyidir.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    az kaldı alcam ama siz bilirsiniz piyasayı ondan soruyim tahminen ne zaman düşer 2 eller fiyat olarak yoksa alıyım mı hemen 1400 tl lik bişey

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 PM ----------

1400 e bulabilirmiyim bu cihazı peki

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    az kaldı alcam ama siz bilirsiniz piyasayı ondan soruyim tahminen ne zaman düşer 2 eller fiyat olarak yoksa alıyım mı hemen 1400 tl lik bişey

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 PM ----------

1400 e bulabilirmiyim bu cihazı peki
    2 daha koyup 250 lilik al bence
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    hahaaa dostum para olsa hemen ama yok daha kaskı cart ı curt u var onlara da para lazım ondan bi de canlısnıda gordüm cihazın tatlı duruo hosumada gitti

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hahaaa dostum para olsa hemen ama yok daha kaskı cart ı curt u var onlara da para lazım ondan bi de canlısnıda gordüm cihazın tatlı duruo hosumada gitti
    e dostum öle dedin sen.
    bende ondan sana böyle dedim
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    o işin makarası dostum tam istediğim gibi bu ondan bunu alcam kesin ama fiyat kafama takıldı düzgün bi makine tahminen kaç eder

Motosikleti
    hmm tamam dostum sağol yakın zamanda alıyorum bakalım hayırlısı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Daha yok yaa olcak SKYJET[SBS Bitsin]
    yaa herkes gece mi takılıyodemek sabah motor aksam netoh walaayaa az kaldı bende temiz bişey alcam çok z kaldı gerçekten bu arada üsteki bi arkimizin mmesajında benim adıma bişey demiş hemen cevaplıyım ben daha motor almadım sadece tanıklık ettim gerçekten çok uzun yol yapılabiliyo yani çin malı diye hemen dışlamayın acaba tr malı olsa herkes alcakmıydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 AM ----------

Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dün motor alıcam diye yazını okumuştum galiba..yanlışta hatırlıyor olabilirim..Ehliyetim yok motoru aLdıktan sonra o yolda geri yakatmayalım dostum.Ben o kadar yolu cesaret edemiyorsam sen becerdiysen afferim sana ama ben yapamam. Ayrıca komik bir şey söylediğimi hatırlamıyorum ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 PM ----------

Motor dayansa bile normal bir insanın izmir - mardin arası dayanacağını düşünmüyorum maşallahı varmış arkadaşın ben arabayla o kadar yolda sıkıntıdan patlıyorum , yorgunluktan ölüyorum =)
    yhaaa hiç msn de görünmüyon da ondan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 AM ----------

benim babam polis olduğu için tayini erzincana çıktı bu yüzden bizde arabayla erzincandan burdura çok kez gittiğimiz oldu 24 saat sürüyodu ennn fazla bazen duraklıyoduk bi yerde bazen basıp gidiyodukk

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 -6 saatlik yola mı gitmeye üşenion ben bu motoru almak için 5.30 saat gittim bide dönüş 11 saat ama değdi walla ne diyeyim çok istiyorsan almak yapamayacağın hiç birşey yok çareler üretiyoruz ama nazlanıp duruyorsun sen en iyisi kışın al motoru bu yaz da tabana kuvvet en iyisi o heralde motoru sürerek getirmen şart değil otobüsün bagajına bagaj parası alıp getiriyorlar...
    Arkadaşım zaten altımda araba var o sorun değiL yani tabana kuvvet yapmıyorum kafanı yorma sadece zevk olduğu için ucuz bir motor arıyorum ;) Motor almak için de 6 saatlik yola gitmem benim keyfim ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 AM ----------

Alıntı 2009_SKYJET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa herkes gece mi takılıyodemek sabah motor aksam netoh walaayaa az kaldı bende temiz bişey alcam çok z kaldı gerçekten bu arada üsteki bi arkimizin mmesajında benim adıma bişey demiş hemen cevaplıyım ben daha motor almadım sadece tanıklık ettim gerçekten çok uzun yol yapılabiliyo yani çin malı diye hemen dışlamayın acaba tr malı olsa herkes alcakmıydı[COLOR="Silver"]
    Ne bileyim yukarı da almış gibi konuşmuşsun da o yüzden böyle bir şey yazdım ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ne bileyim yukarı da almış gibi konuşmuşsun da o yüzden böyle bir şey yazdım
    nerdeeeeeeeinş. ama alcam ya şu sbs denen illet bi geçsin

nerdeeeeeeeinş. ama alcam ya şu sbs denen illet bi geçsin
    Yuh yahu Sbs mi (:

Benim Öss var 10 gün sonra daha alacağım kesin değiL =)

Sıfır 1.9oo veremem şuan için daha ; Kask - Mont - Eldiven - Noter satışı - Cila şu bu var =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yuh yahu Sbs mi (:

Benim Öss var 10 gün sonra daha alacağım kesin değiL =)

Sıfır 1.9oo veremem şuan için daha ; Kask - Mont - Eldiven - Noter satışı - Cila şu bu var =)
    sbs tabi yaa öss neymişbea ikisi de b*ktan bi sınav işte ama tabii geleceğimiz bunlara bağlı bende motora bağlı

Çok büyütme öncelikli hedefin SBS Ardından motor olsun; Motor için çok fırsatın olacak hatta ileri de sıkılacaksın ama okuL öyle değil =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Arkadaşlar selamlar öncelikle k.bakmayın rahatsız edicem;

Öncelikle feyizoğlu güvenilir bir site mi? Yani Hatay/iskenderun a - kask - eldiven - mont siparişi versem sorunsuz hallolur mu ?

Ayrıca Gözüm bozuk ve Gözlük takmak zorundayım..aceba kask takarken gözlük kullanmak mümkün mü ? Yada Kask takmadan Lens kullanırken ( sahilde falan ) Lensin gözden kayması mümkün mü ?

Bu 2. soru beni çok rahatsız ediyor aslında, gözlükle motor sürerken uçmasından korkuyorum =)
    Bende hemen cevabımı yazıyım bi kere rahatsız etmessin zaten burası bilgi ver çözüm kaynağı olan bi topic gelelim feyizoğluna bana göre güvenilir biraz araştırdım daha olmadı sitesinden aldığım numarayı ara feyizoğlunun numarası
    (212) 220 3 555

valla kask takarken gözlük takanlara pek ratlamadım ama takılabilirmi tam da bilmiyorum kapalı kask yani çeneden kask alırsan sorun olabilir biraz ama takanlarda vardır yani belkide ona göre kask üreten vardım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:51 PM ----------

kuşkusuz ilk hedefim sbs zaten ilk sınavdan 452,033 almıştım inş. bu sene böle olur nazar değmesin

İnş dostum o yazıyı kazara buraya kopyaladım başka bir yere atıcaktım yine de sağol sorunun cevabı için =)
    Hadi bakalım inş =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    İnş dostum o yazıyı kazara buraya kopyaladım başka bir yere atıcaktım yine de sağol sorunun cevabı için =)
    Hadi bakalım inş =)
    ÖSS de baarılar

ÖSS de baarılar
    Bu sene tercih yapmıyacam, kazanabileceğim max yer iktisad - işletme ( Okuyanlar yanlış anlamasın ) o bölümlere gidipte geleceğimi beter etmek istemiyor bir sene daha kalıp Pdr için uğraşacam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hmm ii bakalım bende askeri lise sonuçlarını bekliyom ama kazanırsam....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler