Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    arkadaşlar cvp yokmu beni bu topic de kaale alan yokmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim motorda performans hava filtresi var taktıralı 3 hafta oldu ve eskisi gibi filtre sesi gelmiyor temizlemek istiyorum kendi imkanlarımla nasıl temizlerim
    sana oncelikle sunu sormak istiyorum performans hava filtresini takınca bi etki oldu mu?yakıt konusunda hız konusunda çekişte falan bende taktırmayı dusunuyorum da bilgi verirsen sevinirim

temizleme konusunda filtreyi cıkar hava ile temizle eger yıkanabilir ise yıka ole değilsede saç kurutma makinasıyla temizlemeye çalışyani bilmiyorum bende gecende soktum elimle sungere 1-2 vurdum biraz toz cıktı tekrar taktım
    sana daha detaylı bilgiler verilecektir
    SAYGILAR
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    valla performansta hiç bi değişiklik yok zaten bana motorcu söyledi performansta bi deişiklik olmaz diye ben sadece sesini duymak için aldım ancak şimdi onuda duyamıyorum yakıttada bi değişiklik yok bence orjinalinden yinede daha iyi hiç düşünme al bence

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı fmgul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    huceyn çok teşekkür ederim kardeşim, fakat şöyle bir durum var en son iki subap kesme olayında motoru hiç zorlamadım, bunun nedeni ne olabilir, krankmı? kavallarmı? orjinal silindir üst kapağın olmayışımı acaba nedir? biz çözemedik, başına böyle bir olay gelip çözebilmiş arkadaşlarım varsa lütfen yardım edin, soruna (arızaya) sebebiyet verebilecek hata ne olabilir fikir ve önerilerinizi bekliyorum, motoru korkudan topluyamıyoruz, acil yardım!!!

desek veren arkadaşlarıma teşekkür ederim
    kardeş ben özellikle sordum ustama üst kapak yada kranktandır dedi.ama bi incelenmesi lazım dedi.ama büyük ihtimalle üstt kapak
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    motosikletimi sattım :(
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst kapak orjinal değil ise üst kapaktan yapması büyük ihtimal. Peki senin orjinal üst kapağına ne oldu ?
    İlk subap kestiğinde tamir edip kullanabilmiştik ama ikinci arızada delik deşik oldu, sonra 125 cc lik kapak taktık motora bi haller oldu gaz yememe falan derken oda gümmm, orjinali bulamayınca çıkma bi 150 cc kapak bulduk oda sizlere ömür, en son yine 125 cc kapak takıldı ve oda 50. km de dayanamayıp intihar etti :(::: olaylar böyle gelişti, benim ne yapıp ne edip sıfır orjinaj üst kapağı bulmam lazım.

huceyn kardeşime çok çok tesekkür ediyorum, üst kapağı buluyim tamir sonrası sorunun çözülüp çözülmediği konusunda tekrar yazarım arkadaşlar
    Motosiklet tutkusu anlatınmaz yaşanır diyorum başka bişe demiyorum :cat:

arkadaşlar bende bu motordan almayı düşünüyorum vede nakit param yok. siz aldığınız yada bildiğiniz en uygun yer taksitli peşinatı ne kadar olduğunu bildiğiniz yerler varsa çok sevinirim kapı kapı fiyat sormaktan bıktım bana ve diğer bu motoru düşünen arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim 2008 modelleri.şimdiden çok teşekkürler.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Poloslu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bu motordan almayı düşünüyorum vede nakit param yok. siz aldığınız yada bildiğiniz en uygun yer taksitli peşinatı ne kadar olduğunu bildiğiniz yerler varsa çok sevinirim kapı kapı fiyat sormaktan bıktım bana ve diğer bu motoru düşünen arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim 2008 modelleri.şimdiden çok teşekkürler.
    senin memleket nere???nerdesin şu an

Alıntı fmgul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk subap kestiğinde tamir edip kullanabilmiştik ama ikinci arızada delik deşik oldu, sonra 125 cc lik kapak taktık motora bi haller oldu gaz yememe falan derken oda gümmm, orjinali bulamayınca çıkma bi 150 cc kapak bulduk oda sizlere ömür, en son yine 125 cc kapak takıldı ve oda 50. km de dayanamayıp intihar etti :(::: olaylar böyle gelişti, benim ne yapıp ne edip sıfır orjinaj üst kapağı bulmam lazım.

huceyn kardeşime çok çok tesekkür ediyorum, üst kapağı buluyim tamir sonrası sorunun çözülüp çözülmediği konusunda tekrar yazarım arkadaşlar
    ben teşekkür ederim kardeşim keşke daha fazla yardımcı olabilsem
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    Alıntı Poloslu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım zamanında bana"alma,sonra para etmez,memnun kalmazsın",diye çok söylediler,ama benim gözüme çok güzel göründü,aldım.hatta o sıralar tvs apache yeni çıkmıştı,yine de bunu aldım.şimdi keşke....diyorum.sen de keşke dememek için git bir japon al.ama ille ben alacam diyorsan benimki satlık!

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Arkadaşlar mahraba allah bu kuba'nın belasını versin bu firma kadar adi şerefsiz bi firma olamaz bunlar 1 numaralar şerefsizlikte niye diye soracak olursanız eger agustos 2007 de servisi verdiğim motorum halen yapılmadı yapılmadı yapılmadı nedeni piyasada parça yok fabrika reklamlarında yedek parça bol diye bi taraflarını yırtıyorlar parçada lazım olunca yok diyorlar 8 aydır bi grenaj takımı ve depo ve km saati bulamadım bi yerde buldum 1 milyardan bahsediyor bi yerde buldum parçalar eksik geldi bi yerde daha buldum farklı renk varmış bilmem neymiş lanet olsun bu motorada bu firmayada nerdeyse benzin döküp yakacam motoru vallahi bıktırdı beni illallah ettim artık halen 2 milyar kadar kredi borcu var ne binebiliyorum nede yaptırabiliyorum siz siz olun beyler markadan şaşmayın gidin bi ybr alın en mantıklı motor ybr veya cbf 150 alacaksanız size motor eğer macera arıyorsanızda artık keyfinize kalmış beyler...!!!

Çinli Gökhan sen daha yaşiyinmi la aofffffffff!!!

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Sen öteki tarafdan nasıl yazıyosun la Sen öldün diye biliyoduk.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

herkes mi hortladı kardeşim yaw
    sahi herkes de motoru satmaya merak salmış yaw ne olacak bu memleketin hali

ben de düşünüyorum bu yaz bir GT250R almayı ama benim motor ne olacak??? ona care bulamadım, kara kara düşünüyorum
    bu arada huceyn kardeşim şu motorun yakıtı nasıl oldu biraz ölçebilsen iyi olurdu be. ortaya bi modifiyedir attın gittin. bizi meraklandırdın bari merakımızı gider

iyi seyirler...

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes mi hortladı kardeşim yaw
    sahi herkes de motoru satmaya merak salmış yaw ne olacak bu memleketin hali

ben de düşünüyorum bu yaz bir GT250R almayı ama benim motor ne olacak??? ona care bulamadım, kara kara düşünüyorum
    bu arada huceyn kardeşim şu motorun yakıtı nasıl oldu biraz ölçebilsen iyi olurdu be. ortaya bi modifiyedir attın gittin. bizi meraklandırdın bari merakımızı gider

iyi seyirler...
    koştum geldim ölçtümarkadaşlar 8 bini geçmeden 110 yakıo.eğer duble kullanırsanız 130-140 bin yakıo.net olarak.nasıl ölçtüğümü sormayın tam bi rezaletti anltmıcambu arada millet nie satıo motorları ya bende satcam ama 600 lük almak için bunun içinde eylülü beqlemem lazım.satılırmı motor ya
    Orgazma Dudak Büktürür

elbette motor satılmaz kardesim ama yaz gelip de havalar ısınınca, uzun yol görününce, motor senesini doldurup da 1 yaşına gelince, hele de kendini sıka sıka 130km/h görüyorsa insan: işte o zaman ya motoru büyültmek ya da senin gibi modifiye tarzı bişeyler yapmak düşünüyor ilk olarak
    silindir büyültme işini bir ara fırsat bulduğumda soracağım bizim burada. eğer kafama yatarsa ve makul bir değişiklik ise yaptırmak niyetindeyim.
    bakalım nasip diyelim

sahi sen benzin sarfiyatını nasıl ölçtün yaw ama eger söylediğin tam doğru ise: 4-4,5lt/100km yapar. yani gt250r den sadece yarım litre az yakıyosun demektir. eger 150km/h hıza seri bir şekilde ulaşabiliyorsan gayet güzel aslında.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbette motor satılmaz kardesim ama yaz gelip de havalar ısınınca, uzun yol görününce, motor senesini doldurup da 1 yaşına gelince, hele de kendini sıka sıka 130km/h görüyorsa insan: işte o zaman ya motoru büyültmek ya da senin gibi modifiye tarzı bişeyler yapmak düşünüyor ilk olarak
    silindir büyültme işini bir ara fırsat bulduğumda soracağım bizim burada. eğer kafama yatarsa ve makul bir değişiklik ise yaptırmak niyetindeyim.
    bakalım nasip diyelim

sahi sen benzin sarfiyatını nasıl ölçtün yaw ama eger söylediğin tam doğru ise: 4-4,5lt/100km yapar. yani gt250r den sadece yarım litre az yakıyosun demektir. eger 150km/h hıza seri bir şekilde ulaşabiliyorsan gayet güzel aslında.
    kardeş şimdi bi cbr 125 olsada zorla bu yaptığın hızı yapacaksın.motor hacmi belli fazla beklenti sarsar bence 120 km geçmemek en iyisi.ben 150 km rahatlıkla ulaşıorum.ölçerken bir litre benzin aldım depo tamamen boşdu.sonra çıktım düz bi yola 8 bini geçmeden depo bitinceye kadar gittim.sonra motoru iterek bi litre daha aldım bu sefer tam abandım motora.sadece net anlamak için bunu yaptım.bidaha olsa bi daha yaparım
    Orgazma Dudak Büktürür

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Beyler kötülemeyin bebelerinizi Ben çok memnunum wallaa

Bugün söktüm depoyu temizledim kaç zamandır kullanıyorum hiç pislik yoktu Hayret ettim walaa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

anladım kardesim
    cok iyi bir yöntem kullanmışsın ama keşke yanına yedek olarak 1 şişe benzin alsaydın; o zaman yolda kaldığında benzinciye kadar ittirmen gerekmezdi

öyleyse: ilk seferde 1 litre ile 25km kadar gittin, ikinci seferde ise 1 litre ile 20km kadar gittin demektir. güzel güzel. Allah kaza bela vermesin..

cako kardesim kötülemek ne kelime, ben de motorumdan memnunum ve motorumu cok seviyorum. ikinci el satılmıyormuş: umurumdamı sanki?? ben almadan önce de bu motorun 2. eli satılmazdı, ne olduğunu bilerek aldık yani. aslında motorun bu kasası, yani boyutları özellikle bana cok uygun. ayrıca eskiden beri cok sevdiğim CBR150 kasası daha ne olsun.

benim şimdi düşüncem; makul bir şekilde performansı biraz arttırmak. zira büyük ve ağır bir motor bana cok uygun değil ancak bu motorun da uzun yolda biraz hızlı gitmesi daha çok işime yarayacak ve en önemlisi ben, son zamanlarda her nedense içime yerleşen 140km/h psikolojik sınırını aşmak istiyorum

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Kemalettin bu radyatör sacını nereden aldın? Bak bundan bende istiyorum ona göre sen bana radyatör sacı ayarla bende motorunun titremesinde %40 düşürme sözü veriyorum.

27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SKYJET racing
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemalettin bu radyatör sacını nereden aldın? Bak bundan bende istiyorum ona göre sen bana radyatör sacı ayarla bende motorunun titremesinde %40 düşürme sözü veriyorum.

abi,hırdavatçılarda bulunuyor(elmacı pazarı civarı).araba için dersen,iyisini verirler.bende kalmadı olsa canın sağolsun.VALLAH iyi olur.seninle görüşüp şu titremeyi bir halletmemiz lazım!HUCEYN sordun mu dostum yedek parçayı?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ SALTON

Aga titreme işini bana da anlatsana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Kemalettin'in titreşimini hallederken foto çeker atarız siteye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler