Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Kimse girmiyor mu bu foruma... !!! özellikle gündüz hiç kimseyi online göremiyorum. Halbuki güzel konuların paylaşıldığı bir platforma benziyor... Belki de herkes motoruna (suzukuzusuna:)) alıştı :))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    cekuist : hoşgeldin!
    wildrain : Cumartesi sabahtan Kanlıca-Beykoz vs. bana uyar. Ben yine Şile yolundan sapıp gelirim. Orası daha kestirme (ve sakin) benim için. Saat ve yer kararlaştıralım.. Saatlerimizi ayarlayalım. Benimki 14:31 şu an..

Bu sabah gözümün önünde motorun biri duran minibüse çarpıp, kaza yaptı. Adam en az 8-10 metre uçtu. Ne bir kask, ne bir koruma var amcanın, ayağında terlikler... Uçtu, yuvarladı top gibi.. Koşup adamcağızı toparladık. Allahtan önemli bir şeyi yoktu, sıyrık, birkaç yara bere vs. ile kurtardı çok şükür. Usturuplu düşmese kafayı kaldırıma falan koysa giderdi. Trafik de boştu şansına. Motorda grenaj filan kalmadı, hepsi kırıldı gitti. Çok dikkatli gitmek lazım. Aman arkadaşlar.. Kazanın küçüğü büyüğü yok..

Alıntı toksom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cekuist : hoşgeldin!
    wildrain : Cumartesi sabahtan Kanlıca-Beykoz vs. bana uyar. Ben yine Şile yolundan sapıp gelirim. Orası daha kestirme (ve sakin) benim için. Saat ve yer kararlaştıralım.. Saatlerimizi ayarlayalım. Benimki 14:31 şu an..

Bu sabah gözümün önünde motorun biri duran minibüse çarpıp, kaza yaptı. Adam en az 8-10 metre uçtu. Ne bir kask, ne bir koruma var amcanın, ayağında terlikler... Uçtu, yuvarladı top gibi.. Koşup adamcağızı toparladık. Allahtan önemli bir şeyi yoktu, sıyrık, birkaç yara bere vs. ile kurtardı çok şükür. Usturuplu düşmese kafayı kaldırıma falan koysa giderdi. Trafik de boştu şansına. Motorda grenaj filan kalmadı, hepsi kırıldı gitti. Çok dikkatli gitmek lazım. Aman arkadaşlar.. Kazanın küçüğü büyüğü yok..
    Hoşbulduk....

Motosikleti
    2018 Honda CB 500 FA
    Alıntı alen__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki nekadara patlıyo. yada böle gitmek bana daa fazla sorun açarmı?
    periyodik bakıma gidince zımpara yaptırırsın,ondan ekstra para almazlar..motora zararı yokmuş diyorlar,çok fazla rahatsız etmediği sürece kullanabilirsin..bütün kayış aktarmalı scooter lar bu arızayı yapıyorlarmış ancak vitesliler veya an650 burgman gibi maxi scooter larda zincir aktarma olduğu için bu sorun görülmüyormuş.

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    tamam toksom kardeş
    saatlerimizi kuralım o zaman ramazan dolayısıyle erken gitmeyelim bence
    öğleden sonra yapalım ufak bir tur umarım 1-2 kişi daha gelir
    gökay kardeş falan gelirse güzel olur...illa kanlıca dediğime bakmayın beykozda meydanı da olur tarihi güzellikler hakkında bilgilerde alacaksınız bu arada...
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Sabah erkenden olsa gelme şansım vardı. Ama öğleden sonrası için, eşime yoğunlaştırılmış direksiyon eğitimi vermeye sözüm var. Dolayısıyla, planlamaya çalıştığımız buluşma, en azından benim açımdan, yatar. Talihsizlik... Bir türlü biraraya gelemedik... Forumda mesaj sayısı ve sıklığı da azaldı.. El ayak çekildi iyice.. Dur bakalım hayırlısı.. Herkese kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim arkadaşlar..

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    ben pes ettim artık
    burası bir tatlı bir anı olarak kalacak daima
    başka bir tarikata girdim www.scooturk.net diye bir yer bakalım
    hayırlısı herkese
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Arkadaşlar merhaba bende bu motordan almayı düşünüyorum,birkaç bayiden fiyat aldım hepsi farklı fiyat söylüyor.yakın zamanda alan arkadaşlar nekadara aldığını söylerse sevinirim mukayese olarak çok makbule geçicek.

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Alıntı sarıbela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende bu motordan almayı düşünüyorum,birkaç bayiden fiyat aldım hepsi farklı fiyat söylüyor.yakın zamanda alan arkadaşlar nekadara aldığını söylerse sevinirim mukayese olarak çok makbule geçicek.
    Ben 29 temmuzda 12 taksitli,plaka ve ehliyet kurs ücreti içinde 2600 ytl'ye aldım.he bi de kask var(dandik) =)

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2390 peşin fiatı diyolar scoter nette bizde varız ama burası unutulmaz ayrılmıyoruz burdan

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı mcyassin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 29 temmuzda 12 taksitli,plaka ve ehliyet kurs ücreti içinde 2600 ytl'ye aldım.he bi de kask var(dandik) =)
    Vade farkı dahil olarakmı bu fiyat ?

Motosikleti
    Sym Gts 250i Evo
    Alıntı sarıbela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vade farkı dahil olarakmı bu fiyat ?
    Tabiiki.Saydıklarımın hepsi dahil

Motosikleti
    SWT
    Agustosta aldım 2500yetale, 12 taksit, koruma demirli.. Stadın ordaki korlastan
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

mass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 500 ri & super 8
    selam arkadalar bnde yaklasık 2 aydır an 125 kullanmaktayım cok memnunum ama bugun talıhsız bı kaza gecırdım motorum yan yatıı sıze bı tavsıyede bulunmak ıstıyorum benım yılardır yasadıgım tecrubeye dayanarak sunu solemek ısterım motorun orjınal lastıgı gercekten cok kotu kalıtede ve yol tutusu berbat nıye bole dedıgımı solıyım ıslak zemınde yaklasık 50 kılometre suratle dustum ve ben yaklasık 14 senedır zcooter kullanıyorum bu uyarımı ltf dıkkate alın arkdaslar canımız cok onemlı bn yerın motoru yaptırdıktan snra ılk ıs lastılerı deıstırcemm sızede tavsıyem budur

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Büyük geçmiş olsun.. Lastikler konusunda daha önceden olumsuz yorumlar yapıldı. Hatta bazı arkadaşlar lastiklerini markalı olanlarıyla değiştirdiler. Bu lastiklerle ilgili tecrübelerinizi bekliyoruz. Herkese kazasız sürüşler..

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    geçmiş olsun mass lastik konusunda sana katılıyorum. Çöp kamyonlarından dökülen çöp sularına çok dikkat edin arkadaşlar geçen gece denk geldim düz giderken kafa bi anda sallandı allahtan yavaş gidiyordum eğer 40-50 km lerde olsaydım bende büyük bi ihtimal yerdeydim

herkese merhaba,

arkadaşlar çok sevdiğim motorumu acil paraya ihtiyaç olduğundan satmak durumundayım.henüz 1200 km de.1900 ytl ye satıyorum.çevrenizde isteyen olursa haberim olsun.

Saygılar.

Peki Arkadaşlar,
    Lastik konusunda deneyimi olanlar yada almış olanlar, hangi marka lastik iyidir nereden hangi fiyata alınabilir ?
    Bu konuda bilgilendirme yapabilirler mi ?

Herkese kolay gelsin.

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    cekuist...
    lastiklelrle ilgili olarak bikaç sayfa geride benim paylaşımım var.resimli ve ayrıntılı.işine yarıyacaktır.kolay gelsin..

merhaba herkese
    Ehliyeti alıcam bende. işte kayıt oldum. sınav tarihlerine göre sanırm ekim ve kasım da olacak sınavlar...

scooter olarakda bunu almak istiyorum
    başta kararsızdım
    bununmu alsam keeway arn 150 var onumu alsam fln
    sonra suzuki an125 hk almaya karar verdim

bana toplam maliyeti nekadar olur acaba şuan için?
    scooter + kask + çanta + diğer gerekli ekipmanlar

ortalama olarak nekadar eder acaba? mont flnda...

yardımcı olursanız sevinirm.
    Bu arada çekmeköyde otuyuorum.
    bu ataşehir dudullu çekmeköyde fln suzuki bu scooteri alabilceğim yer bayi varmı yada kısacası bana en yakın bayi nerde acaba? sanırm kadıköydeki bana en yakın???

şimdiden teşşekkürler.
    bu arada konunun hepsini okumadım yavaş yavaş okuyorum hepsini ) daha 16. sayfadayım herkese verdiği bilgiler için bende teşşekkür ederim gerçekten çok yararlı oldu

hep ekleme yapıyorum kusura bakmayın
    bu arada ben 171 boy ve 90 kiloyum... kilolu olmam motorun performansından kısarmı.... yani. yada bazı yerdedeş ey dnemiş motourn ömründen yer fazla kilolu binmek... yardımcı olursanız sevinirm
    saolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)